WPML_EXPORT - en to nl translation catalogue (151 entries)

en:  Your current site key (%s) does not match the selected product (%s).
nl: Uw huidige sitecode (%s) komt niet overeen met het gekozen product (%s).

en: %s cannot access %s to register. Try again to see if it's a temporary problem. If the problem continues, make sure that this site has access to the Internet. You can still use the plugin without registration, but you will not receive automated updates.
nl: %s heeft toegang tot %s om te registreren. Probeer het nogmaals om te zien of het een tijdelijk probleem is. Als het probeert voortduurt, zorg ervoor dat de site internetverbinding heeft. U kunt de plugin nog steeds zonder te registreren gebruiken, maar u zult geen automatische updates ontvangen.

en: %s cannot update because your site's registration is not valid. Please %sregister %s%s again for this site first.
nl: %s kan niet geüpdatet worden omdat de registratie van uw site niet geldig is. %sRegister %s%s deze eerst opnieuw voor deze site.

en: %s is registered on this site. You will receive automatic updates until %s
nl: %s is geregistreerd voor deze site. U zult tot %s automatische updates ontvangen

en: %s is registered on this site. Your Lifetime account gives you updates for life.
nl: %s is geregistreerd voor deze site. Uw levensdurige account geeft uw levenlang updates.

en: %s plugin must be registered in order to receive stability and security updates. Without these updates, the plugin may become incompatible with new versions of WordPress, which include security patches.
nl: %s plugin moet geregistreerd worden om stabiliteits- en beveiligingsupdates te ontvangen. Zonder deze updates kan het zijn dat de pluging niet goed werkt met nieuwe versies van WordPress, die beveiligingspatches bevatten.

en: %s support on wpml.org
nl: %s hulp op wpml.org

en: %s, responsible for receiving automated updates for WPML and Toolset, requires the following PHP component(s) in order to function:
nl: %s, verantwoordelijk voor het ontvangen van geautomatiseerde updates voor WPML en Toolset, vereist de volgende PHP component(en) om te functioneren:

en: %sRenew here%s.
nl: %sHier verlengen%s.

en: Activate
nl: Activeren

en: Activate after download
nl: Activeren na het downloaden

en: Activating %s
nl: %s aan het activeren

en: Add
nl: Toevoegen

en: All Installer Instances
nl: Alle Installer Verzoeken

en: Already bought %s?
nl: %s reed gekocht?

en: Already purchased %s?
nl: %s al gekocht?

en: Are you sure you want to remove this site key?
nl: Weet u zeker dat u deze sitecode wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to unregister?
nl: Weet u zeker dat u zich wilt afmelden?

en: Available
nl: Beschikbaar

en: Bought again?
nl: Opnieuw gekocht?

en: Buy %s
nl: Koop %s

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Cancel registration
nl: Aanmelding annuleren

en: Check
nl: Controleren

en: Check Now
nl: Nu controleren

en: Check for updates
nl: Updates checken

en: Check my order status
nl: Controleer mijn bestelstatus

en: Click to see individual components options.
nl: Klik om individuele componentmogelijkheden te zien.

en: Commercial
nl: Commercieel

en: Connection failed! Please refresh the page and try again. (%s)
nl: Verbinding mislukt! Vernieuw de pagina en probeer het nogmaals. (%s)

en: Current
nl: Huidig

en: Delegated
nl: Toegewezen

en: Development
nl: Ontwikkeling

en: Dismiss
nl: Verwijderen

en: Don't send this information and skip compatibility alerts
nl: Deze informatie niet sturen en compatibiliteitsmeldingen overslaan

en: Download
nl: Downloaden

en: Download failed!\n\nClick OK to revalidate your subscription or CANCEL to try again.
nl: Download mislukt!\n\nKlik op OK om uw abonnement opnieuw te valideren of ANNULEREN om het opnieuw te proberen.

en: Download failed!\n\nPlease refresh the page and try again.
nl: Download mislukt!\n\nVernieuw de pagina en probeer het nogmaals.

en: Downloading
nl: Aan het downloaden

en: Downloading is not possible because WordPress cannot write into the plugins folder. %sHow to fix%s.
nl: Downloaden is niet mogelijk omdat WordPress niet kan schrijven in de pluginmap. %sHoe kan ik dit maken%s.

en: Downloading is not possible. WordPress cannot create required folders because of the\n                                        256 characters limitation of the current Windows environment.
nl: Downloaden is niet mogelijk. WordPress kan geen vereiste mappen aanmaken vanwege de beperking van 256 tekens van de huidige Windows-omgeving.

en: Enter site key
nl: Voer de sitecode in

en: Extend Subscription
nl: Abonnement verlengen

en: Extend your subscription
nl: Verleng uw abonnement

en: For retrieving Installer debug information use the %s page.
nl: Om de debuginformatie van de installer te ontvangen, gebruik de %s pagina.

en: Get your site-key for %1$s. If you already have a key, get it from %2$s. Otherwise, %3$s
nl: Ontvang uw sitesleutel voor %1$s. Als u als een sleutel hebt, ontvang deze dan van %2$s. Anders, %3$s

en: Got renewal already?
nl: Heeft u al een verlenging?

en: Great! You just need to extend your subscription.
nl: Geweldig! U hoeft alleen maar uw abonnement te verlengen.

en: High priority
nl: Hoge prioriteit

en: I do not remember
nl: Weet ik niet meer

en: In order to see the products information, please run the %smanual updates check%s to initialize the products list or (temporarily) remove the above code.
nl: Om de productinformatie te zien, voer de %shandmatige controle van updates%s uit om de productlijst te starten of bovenstaande code (tijdelijk) te verwijderen.

en: Incorrect setup
nl: Onjuiste installatie

en: Individual components
nl: Individuele componenten

en: Information about new versions is invalid. It may be a temporary communication problem, please check for updates again.
nl: De informatie over de nieuwe versies is ongeldig. Het kan een tijdelijk communicatieprobleem zijn, kijk of er nieuwe updates zijn.

en: Information about versions of %s are invalid. It may be a temporary communication problem, please check for updates again.
nl: De informatie over versies van %s is ongeldig. Het kan een tijdelijk communicatieprobleem zijn, kijk of er updates zijn.

en: Insert your key and activate automatic updates:
nl: Voer uw sleutel in en activeer de automatische updates:

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: Installer Support
nl: Installer Ondersteuning

en: Installer cannot contact our updates server to get information about the available products and check for new versions. If you are seeing this message for the first time, you can ignore it, as it may be a temporary communication problem. If the problem persists and your WordPress admin is slowing down, you can disable automated version checks. Add the following line to your wp-config.php file:
nl: De installer kan geen verbinding maken met onze updateserver om informatie te krijgen over de beschikbare producten en om nieuwe versies te checken. Indien u dit bericht voor het eerst ziet, kunt u het negeren omdat het een tijdelijke communicatiestoring kan zijn. Als het probleem voortduurt en uw WordPress admin trager wordt, kunt u het automatisch checken van versies uitschakelen. Voeg de volgende lijn toe aan uw  wp-config.php bestand:

en: Installer cannot display the products information because the automatic updating for %s was explicitly disabled with the configuration below (usually in wp-config.php):
nl: Installer kan de productinformatie niet weergeven omdat de automatische update van %s uitdrukkelijk was uitgeschakeld met onderstaande configuratie (meestal in wp-config.php):

en: Installing %s
nl: %s aan het installeren

en: Invalid product
nl: Ongeldig product

en: Invalid request!
nl: Ongeldige opdracht!

en: Invalid site key for the current site.
nl: Ongeldige sitecode voor deze site.

en: Invalid site key for the current site. If the error persists, try to un-register first and then register again with the same site key.
nl: Ongeldige sitesleutel voor deze site. Als de fout voortduurt, probeer u dan eerst af te melden en registreer u dan met dezelfde sitesleutel.

en: It means you will not receive updates. This can lead to stability and even security issues.
nl: Dit betekent dat u geen updates ontvangt. Dit kan leiden tot stabiliteits- en zelfs veiligheidsproblemen.

en: Learn more: %s
nl: Meer leren: %s

en: Log is empty
nl: Log is leeg

en: No
nl: Nee

en: No repositories defined.
nl: Geen opslagplaats vastgesteld.

en: No worries. We can check that for you.
nl: Maakt u zich geen zorgen. Dat kunnen wij voor u uitzoeken

en: OK. You need to set up renewal for %s.
nl: Oké. U moet de verlenging voor %s instellen.

en: Operation complete!
nl: Proces beëindigd!

en: Path
nl: Route

en: Please note that the site key is case sensitive.
nl: Let erop dat de sitesleutel hoofdlettergevoelig is.

en: Plugin
nl: Plug-in

en: Privacy and data usage policy
nl: Privacybeleid en beleid voor het gebruik van gegevens

en: Production
nl: Productie

en: Register
nl: Registreren

en: Register %s
nl: %s registreren

en: Registered
nl: Geregistreerd

en: Release notes
nl: Uitgaveopmerkingen

en: Released
nl: Uitgegeven

en: Remember my preference.
nl: Mijn voorkeur onthouden.

en: Remember to remove %s from this website
nl: Denk eraan om %s van deze website te verwijderen

en: Remember to remove %s from this website.
nl: Denk eraan om %s van deze website te verwijderen.

en: Remember to remove %s from this website. %sCheck my order status%s
nl: Denk eraan om %s van deze website te verwijderen. %sCheck mijn bestelstatus%s

en: Remove current site key (%s)
nl: Huidige sitecode verwijderen (%s)

en: Renew %s
nl: %s vernieuwen

en: Report to
nl: Doorgeven aan

en: Reporting to
nl: Doorgeven aan

en: Request Arguments
nl: Argumenten aanvragen

en: Request URL
nl: URL aanvragen

en: Required PHP Libraries
nl: Vereiste PHP Bibliotheken

en: Response
nl: Reactie

en: Return to the plugins page
nl: Terugkeren naar de pluginpagina

en: Return to the updates page
nl: Terugkeren naar de updatepagina

en: Send theme and plugins information, in order to get faster support and compatibility alerts
nl: Stuur thema- en pluginsinformatie om sneller hulp en compatibiliteitsmeldingen te ontvangen

en: Set Up Renewal For %s
nl: Verlenging voor %s instellen

en: Site-key was set by %s, most likely in wp-config.php. Please remove the constant before attempting to register.
nl: Sitecode bepaald door %s, meestal in wp-config.php. Verwijder de constante voordat u deze probeert te registreren.

en: Site-key was set by %s, most likely in wp-config.php. Please remove the constant before attempting to unregister.
nl: De sitecode werd ingesteld door %s, meestal in wp-config.php. Verwijder deze voordat u deze probeert uit te schrijven.

en: Something went wrong and we could not install all updates from the %s channel. Click here to %stry again%s. If the errors persist, please switch back to the Production channel and contact the %s%s support%s.
nl: Er ging iets fout en wij waren niet in staat om alle updates van het %s kanaal te installeren. Klik hier om het %sopnieuw te proberen%s. Als de fout voortduurt, schakel dan terug naar het productiekanaal en neem contact op met %s%s ondersteuningsafdeling%s.

en: Sorry, you are not allowed to manage Installer for this site.
nl: Sorry, u mag Installer voor deze site niet beheren.

en: Subscription is expired.
nl: Abonnement is verlopen.

en: Switch
nl: Schakelen

en: The plugins will update to the most recent version in the channel that you selected.
nl: De plugins zullen geüpdatet worden naar de nieuwste versie in het kanaal dat u geselecteerd hebt.

en: There was a problem switching to the %s channel. You can %sretry%s. If the problem continues, please %sdownload %s%s and install again manually
nl: Er is een probleem ontstaan tijdens het schakelen naar het %s kanaal. U kunt het nogmaals %sproberen%s. Als het probleem voortduurt, %sdownload %s%s het programma en installeer het opnieuw

en: This is a development / staging site
nl: Dit is een ontwikkelings-/stagingsite

en: This page lets you install plugins and update existing plugins. To remove any of these plugins, go to the %splugins%s page and if you have the permission to remove plugins you should be able to do this.
nl: Op deze pagina lunt u plugins installeren en bestaande plugings updaten. Om een van deze plugins te verwijderen, ga naar de pagina %splugins%s en als u de toestemming hebt om plugins te verwijderen zou u dit moeten kunnen doen.

en: This site is using %s plugin, which is not paid for. After receiving a refund, you should remove this plugin from your sites. Using unregistered plugins means that you are not receiving stability and security updates and will ultimately lead to problems running the site.
nl: Deze site maakt gebruik van de %s plugin, waarvoor niet wordt betaald. Na ontvangst van een terugbetaling moet u deze plugin van uw site verwijderen. Het gebruik van ongeregistreerde plugins betekent dat u geen stabiliteits- en beveiligingsupdates ontvangt en zal uiteindelijk leiden tot problemen bij het laden van de site.

en: This site is using the %s plugin, which has not been paid for. After receiving a refund, you should remove this plugin from your sites. Using unregistered plugins means you are not receiving stability and security updates and will ultimately lead to problems running the site.
nl: Deze site maakt gebruik van de %s plugin, waarvoor niet is betaald. Na ontvangst van een terugbetaling moet u deze plugin van uw site verwijderen. Het gebruik van ongeregistreerde plugins betekent dat u geen stabiliteits- en beveiligingsupdates ontvangt en zal uiteindelijk leiden tot problemen bij het laden van de site.

en: Time
nl: Tijd

en: To install and update %s, please %sregister%s %s for this site.
nl: Om %s te installeren en te updaten, %sregistreer%s %s voor deze site.

en: To select different update channels (beta, development) you must update your existing products to their most recent stable versions.
nl: Om verschillende updatekanalen te selecteren (beta, ontwikkeling) dient u uw bestaande producten te updaten naar de meest recente stabiele versies.

en: Unknown repository
nl: Onbekende opslagplaats

en: Unregister %s from this site
nl: %s afmelden van deze site

en: Updates channel:
nl: Updatekanaal:

en: Updating %s
nl: %s aan het updaten

en: Updating the plugins on your site. Please don't close this page or navigate away.
nl: Bezig met het updaten van uw site. Sluit deze pagina niet of navigeer niet verder.

en: Upgrade
nl: Upgraden

en: Version
nl: Versie

en: Yes
nl: Ja

en: You are using a potentially less stable channel for %s. If you didn't enable this on purpose, you should switch to the 'Production' channel.
nl: U gebruikt een potentieel minder stabiel kanaal voor %s. Als u dit per ongeluk hebt ingeschakeld, kunt u overschakelen naar het "Productiekanaal"

en: You are using an expired %s account.
nl: U gebruikt een verlopen %s account.

en: You are using an expired account of %s.
nl: U gebruikt een verlopen account van %s.

en: You are using an expired account of %s. %sExtend your subscription%s
nl: U gebruikt een verlopen account van %s. %sVerleng uw abonnement%s

en: You are using an invalid site key defined as the constant %s (most likely in wp-config.php).\n                                                Please remove it or use the correct value in order to be able to register correctly.
nl: U gebruikt een ongeldige sitesleutel, gedefinieerd als de constant %s (waarschijnlijk in wp-config.php).\n Verwijder deze sleutel of gebruik de juiste waarde om correct te kunnen registreren.

en: You are using an unregistered version of %s and are not receiving compatibility and security updates
nl: U gebruikt een ongeregistreerde versie van %s en ontvangt geen compatibiliteits- en beveiligingsupdates.

en: You are using an unregistered version of %s and are not receiving compatibility and security updates. %sRegister now%s
nl: U gebruikt een ongeregistreerde versie van %s en ontvangt geen compatibiliteits- en beveiligingsupdates. %sRegistreer u nu%s

en: You are using the complementary %1$s. For the %2$s, %3$s.
nl: U gebruikt de gratis %1$s. Voor de %2$s, %3$s.

en: You do not have a %s account yet. You need to set up a renewal for %s.
nl: U hebt nog geen %s account. U moet een verlenging voor %s instellen.

en: You have a %s account. You just need to extend your subscription.
nl: U hebt een %s account. U hoeft alleen maar uw abonnement te verlengen.

en: You will have to renew your subscription in order to continue getting the updates and support.
nl: U moet nu uw abonnement verlengen om nog steeds updates en ondersteuning te krijgen.

en: Your Email Address
nl: Uw e-mailadres

en: Your site is using an expired %s account, which means you won't receive updates. This can lead to stability and security issues.
nl: Uw site gebruikt een verlopen %s account, wat betekent dat u geen updates ontvangt. Dit kan leiden tot stabiliteits- en veiligheidsproblemen.

en: Your subscription appears to no longer be valid. Please try to register again using a valid site key.
nl: Uw abonnement is niet langer geldig. Probeer opnieuw te registreren met een geldige sitecode.

en: Your subscription expires in %d day.
nl: U abonnement verloopt over %d dag.

en: Your subscription expires in %d days.
nl: Uw abonnement verloopt over %d dagen.

en: activated
nl: geactiveerd

en: activating
nl: aan het activeren

en: complete set of features
nl: volledige set van functies

en: downloaded
nl: gedownload

en: downloading...
nl: aan het downloaden...

en: failed!
nl: mislukt!

en: installed
nl: geïnstalleerd

en: installing...
nl: aan het installeren...

en: updated
nl: geüpdatet

en: updating...
nl: aan het updaten...

en: upgrade to Toolset
nl: upgraden naar Toolset

en: which theme and plugins you are using.
nl: welk thema en plugins gebruikt u.

en: your account
nl: uw account
