GravityView 2.9.3 - en to pl_PL translation catalogue (943 entries)

en: Could not activate the %s Extension; GravityView is not active.
pl_PL: Nie można aktywować wtyczki %s, GravityView nie jest aktywny.

en: The %s Extension requires GravityView Version %s or newer.
pl_PL: Wtyczka %s wymaga GravityView w wersji %s lub nowszej.

en: The %s Extension requires PHP Version %s or newer. Please ask your host to upgrade your server's PHP.
pl_PL: Wtyczka %s wymaga PHP w wersji %s lub nowszej. Proszę zwrócić się do dostawcy hostingu o aktualnizację wersji PHP serwera.

en: The %s Extension is not compatible with this version of GravityView. Please update the Extension to the latest version.
pl_PL: Rozszerzenie %s nie jest zgodne z tą wersją GravityView. Proszę zaktualizować Rozszerzenie do najnowszej wersji.

en: License Details:
pl_PL: Szczegóły licencji:

en: Renew on: %s
pl_PL: Odnowienie: %s

en: Access your GravityView account
pl_PL: Uzyskaj dostęp do swojego konta GravityView

en: This development site does not count toward license activation limits
pl_PL: Ta witryna deweloperska nie wlicza się do limitów aktywacji licencji

en: Unlimited
pl_PL: Bez ograniczeń

en: License level: %s
pl_PL: Poziom licencji: %s

en: Activations: %d of %s sites
pl_PL: Aktywowano na %d z %s witryn

en: Upgrades available:
pl_PL: Dostępne aktualizacje:

en: Get access to Extensions
pl_PL: Uzyskaj dostęp do Rozszerzeń

en: Get access to Entry Importer and other Premium plugins
pl_PL: Uzyskaj dostęp do Entry Importer i innych wtyczek Premium

en: There was an error processing the request.
pl_PL: Wystąpił błąd podczas przetwarzania żądania.

en: Could not deactivate the license. The license key you attempted to deactivate may not be active or valid.
pl_PL: Nie można dezaktywować licencji. Klucz licencyjny, który próbujesz dezaktywować, może być już nieaktywny lub wygasł.

en: The license key is valid, but it has not been activated for this site.
pl_PL: Klucz licencyjny jest ważny, ale nie został aktywowany dla tej witryny.

en: Invalid: this license has reached its activation limit.
pl_PL: Błąd: ta licencja osiągnęła limit aktywacji.

en: You can manage license activations %son your GravityView account page%s.
pl_PL: Możesz zarządzać aktywacjami licencji %sna stronie Twojego konta GravityView%s.

en: The license has been deactivated.
pl_PL: Licencja została dezaktywowana.

en: The license key is valid and active.
pl_PL: Klucz licencyjny jest ważny i aktywny.

en: This license key is disabled. For updates and support, %spurchase a new license%s.
pl_PL: Ten klucz licencyjny jest wyłączony. Dla aktualizacji i wsparcia, %skupu nową licencję%s.

en: The license key entered is invalid.
pl_PL: Wprowadzony klucz licencyjny jest niepoprawny.

en: This license key does not have access to this plugin.
pl_PL: Ten klucz licencyjny nie umożliwia dostępu do tej wtyczki.

en: This license key has been revoked.
pl_PL: Ten klucz licencyjny został unieważniony.

en: This license key has expired. %sRenew your license on the GravityView website%s to receive updates and support.
pl_PL: Ten klucz licencji wygasł. %sOdnów licencję w witrynie GravityView%s, dzięki czemu otrzymasz aktualizacje i wsparcie techniczne.

en: You don't have the ability to edit plugin settings.
pl_PL: Nie masz odpowiednich uprawnień do edytowania ustawień wtyczki.

en: Verifying license&hellip;
pl_PL: Trwa weryfikowanie licencji&hellip;

en: Activate License
pl_PL: Aktywuj licencję

en: Deactivate License
pl_PL: Dezaktywuj licencję

en: Verify License
pl_PL: Zweryfikuj licencję

en: Deactivating license&hellip;
pl_PL: Trwa dezaktywowanie licencji&hellip;

en: Check License
pl_PL: Sprawdź licencję

en: You are not allowed to view this content.
pl_PL: Nie masz uprawnień do wyświetlania tej treści.

en: Embed Entry %d
pl_PL: Osadź pozycję %d

en: This entry will be displayed as it is configured in View %d
pl_PL: Ta pozycja zostanie wyświetlona, ​​ponieważ jest skonfigurowana w widoku %d

en: This will look better when it is embedded.
pl_PL: To będzie wyglądało lepiej, gdy zostanie osadzone.

en: Styles don't get loaded when being previewed, so the content below will look strange. Don't be concerned!
pl_PL: Style nie są ładowane w trybie podglądu, więc zawartość poniżej będzie wyglądać dziwnie. Nie masz jednak powodów do zmartwień, to normalne!

en: Disapproved the Entry for GravityView
pl_PL: Odrzucenie pozycji GravityView

en: Approved the Entry for GravityView
pl_PL: Zatwierdzenie pozycji GravityView

en: GravityView will not work correctly on this page because of the URL Slug.
pl_PL: GravityView nie będzie działać poprawnie na tej stronie z powodu odnośnika URL.

en: Please <a href="%s">read this article</a> for more information.
pl_PL: Proszę przeczytać <a href="%s">ten artykuł</a>, aby uzyskać więcej informacji.

en: You can only see this message because you are able to edit this View.
pl_PL: Możesz zobaczyć tę wiadomość tylko dlatego, że możesz edytować ten Widok.

en: Edit Entry
pl_PL: Edycja pozycji

en: Single Entry
pl_PL: Pojedyncza pozycja

en: Multiple Entries
pl_PL: Wiele pozycji

en: Add fields to %s
pl_PL: Dodaj pola do %s

en: Uninstall GravityView
pl_PL: Odinstaluj GravityView

en: Update Settings
pl_PL: Aktualizuj ustawienia

en: GravityView Settings
pl_PL: Ustawienia GravityView

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: If you delete then re-install GravityView, it will be like installing GravityView for the first time.
pl_PL: Jeśli usuniesz, a następnie zainstalujesz ponownie GravityView, proces ten będzie wyglądał jak instalacja GravityView po raz pierwszy.

en: Delete all Views, GravityView entry approval status, GravityView-generated entry notes (including approval and entry creator changes), and GravityView plugin settings.
pl_PL: Usuń wszystkie Widoki, statusy zatwierdzenia pozycji GravityView, notatki wejściowe utworzone przez GravityView (w tym zmiany w statusie zatwierdzenia i zmianach wprowadzonych przez autora pozycji) oraz ustawienia wtyczki GravityView.

en: I am going to continue using GravityView
pl_PL: Mam zamiar nadal korzystać z GravityView

en: I no longer need GravityView
pl_PL: Nie potrzebuję już GravityView

en: The plugin doesn't work
pl_PL: Wtyczka nie działa

en: I found a better plugin
pl_PL: Znalazłem lepszą wtyczkę

en: What plugin you are using, and why?
pl_PL: Jaką wtyczkę używasz i dlaczego?

en: Other
pl_PL: Inne

en: There was an error sharing your feedback. Sorry! Please email us at support@gravityview.co
pl_PL: Podczas udostępniania Twojej opinii wystąpił błąd. Wybacz! Napisz do nas na adres support@gravityview.co

en: Why did you uninstall GravityView?
pl_PL: Dlaczego odinstalowałeś GravityView?

en: Comments
pl_PL: Komentarze

en: Please share your thoughts about GravityView
pl_PL: Podziel się swoimi przemyśleniami na temat GravityView

en: How likely are you to recommend GravityView?
pl_PL: Jakie jest prawdopodobieństwo, że będziesz polecał GravityView?

en: Please follow up with me about my feedback
pl_PL: Proszę o kontakt w sprawie mojej opinii

en: Send Us Your Feedback
pl_PL: Wyślij nam swoją opinię

en: Thank you for using GravityView!
pl_PL: Dziękujemy za korzystanie z GravityView!

en: Your feedback helps us improve GravityView. If you have any questions or comments, email us: support@gravityview.co
pl_PL: Twoja opinia pomaga nam ulepszyć GravityView. Jeśli masz jakieś pytania lub uwagi, napisz do nas: support@gravityview.co

en: Your GravityView license %s. This means you&rsquo;re missing out on updates and support! %sActivate your license%s or %sget a license here%s.
pl_PL: Twoja licencja GravityView %s. Oznacza to, że nie otrzymujesz aktualizacji i wsparcia technicznego! %sAktywuj swoją licencję%s lub %suzyskaj licencję tutaj%s.

en: Inactive License
pl_PL: Nieaktywna licencja

en: Expired License
pl_PL: Wygasła licencja

en: has expired
pl_PL: wygasło

en: Invalid License
pl_PL: Niepoprawny klucz licencyjny

en: is invalid
pl_PL: jest niepoprawna

en: is inactive
pl_PL: jest nieaktywna

en: Activate your license key below.
pl_PL: Aktywuj swój klucz licencyjny poniżej.

en: has not been activated
pl_PL: nie został aktywowany

en: Required
pl_PL: Wymagane

en: Support Email
pl_PL: E-mail wsparcia technicznego

en: In order to provide responses to your support requests, please provide your email address.
pl_PL: Aby udzielić odpowiedzi na prośby o wsparcie, proszę podać swój adres e-mail.

en: Show Support Port?
pl_PL: Pokazać Port Wsparcia Technicznego?

en: The Support Port provides quick access to how-to articles and tutorials. For administrators, it also makes it easy to contact support.
pl_PL: Port Wsparcia Technicznego zapewnia szybki dostęp do artykułów instruktażowych i samouczków. Ułatwia również administratorom kontakt z pomocą techniczną.

en: The Support Port looks like this.
pl_PL: Port Wsparcia Technicznego wygląda następująco.

en: Show the Support Port on GravityView pages?
pl_PL: Pokazywać Port Wsparcia Technicznego na stronach GravityView?

en: No-Conflict Mode
pl_PL: Tryb bezkonfliktowy

en: Set this to ON to prevent extraneous scripts and styles from being printed on GravityView admin pages, reducing conflicts with other plugins and themes.
pl_PL: Włącz, aby zapobiec działaniu zewnętrznych skryptów i styli na stronach kokpitu GravityView. To zmniejszy liczbę konfliktów z innymi wtyczkami i motywami.

en: If your Edit View tabs are ugly, enable this setting.
pl_PL: Jeśli zakładki edycji Widoku są brzydkie, włącz to ustawienie.

en: Enable View and Entry access via the REST API? Regular per-View restrictions apply (private, password protected, etc.).
pl_PL: Włącz dostęp Widoku i Pozycji za pośrednictwem interfejsu API REST? Obowiązują standardowe ograniczenia dotyczące wyświetlania (prywatne, chronione hasłem itp.).

en: If you are unsure, choose the Disable setting.
pl_PL: Jeśli nie masz pewności, wybierz ustawienie Wyłącz.

en: Display "Powered By" Link
pl_PL: Wyświetlanie łącza "Powered By"

en: Display a "Powered by GravityView" link
pl_PL: Wyświetlenie łącza "Powered by GravityView"

en: When enabled, a "Powered by GravityView" link will be displayed below Views. Help us spread the word!
pl_PL: Po włączeniu tej funkcji, pod Widokiem pojawi się link "Powered by GravityView". Pomóż nam szerzyć dobre słowo!

en: Affiliate ID
pl_PL: ID partnera

en: Earn money when people clicking your links become GravityView customers. <a href="%s" rel="external">Register as an affiliate</a>!
pl_PL: Zarabiaj pieniądze, gdy ludzie klikający Twoje linki stają się klientami GravityView. <a href="%s" rel="external">Zarejestruj się jako</a> partner!

en: Become a Beta Tester
pl_PL: Zostań testerem beta

en: Show me beta versions if they are available.
pl_PL: Pokaż wersje beta, jeśli są dostępne.

en: You will have early access to the latest GravityView features and improvements. There may be bugs! If you encounter an issue, help make GravityView better by reporting it!
pl_PL: Będziesz miał wczesny dostęp do najnowszych funkcji i ulepszeń GravityView. Mogą w nich jednak występować błędy! Jeśli napotkasz problem, pomożesz ulepszyć GravityView, zgłaszając go!

en: License Key
pl_PL: Klucz licencyjny

en: Enter the license key that was sent to you on purchase. This enables plugin updates &amp; support.
pl_PL: Wprowadź klucz licencyjny, który został wysłany do ciebie przy zakupie. Dzięki niemu możesz otrzymywać aktualizacje i obsługę techniczną.

en: The license key is defined by your site's configuration file.
pl_PL: Klucz licencyjny jest definiowany przez plik konfiguracyjny Twojej witryny.

en: You are running GravityView version %s
pl_PL: Korzystasz GravityView w wersji %s

en: GravityView License
pl_PL: Licencja GravityView

en: The license key you entered has been saved, but not activated. Please activate the license.
pl_PL: Podany klucz licencyjny został zapisany, ale nie został aktywowany. Aktywuj licencję.

en: View ID
pl_PL: ID Widoku

en: Number of entries per page
pl_PL: Liczba pozycji na stronie

en: Offset entries starting from
pl_PL: Pokaż pozycje zaczynając od

en: Enable lightbox for images
pl_PL: Włącz lightbox dla obrazów

en: If enabled, images will open full-size in a "lightbox". A lightbox displays images and videos by filling the screen and dimming out the rest of the web page.
pl_PL: Jeśli jest włączone, obrazy otworzą się w pełnym wymiarze w "lightboxie". W "lightboxie" obrazy i filmy są wyświetlane przez wypełnienie ekranu i przyciemnienie pozostałej części strony internetowej.

en: Show only approved entries
pl_PL: Pokaż tylko zatwierdzone pozycje

en: By default, only approved entries are displayed in a View. When enabled, this setting prevents unapproved or disapproved entries from appearing in results. If disabled, entries with all approval statuses will be visible, including disapproved entries.
pl_PL: Domyślnie w Widoku wyświetlane są tylko zatwierdzone pozycje. Włączenie tego ustawienia zapobiega pojawianiu się w wynikach niezatwierdzonych lub niezatwierdzonych pozycji. Jeśli opcja ta jest wyłączona, w Widoku będą widoczne pozycje ze wszystkimi statusami zatwierdzenia, w tym wpisy niezatwierdzone.

en: "No Results" Text
pl_PL: Tekst "Brak wyników"

en: No entries match your request.
pl_PL: Żadne pozycje nie pasują do Twojego żądania.

en: "No Search Results" Text
pl_PL: Tekst "Brak wyników wyszukiwania"

en: This search returned no results.
pl_PL: To wyszukiwanie nie zwróciło żadnych wyników.

en: Show all entries to administrators
pl_PL: Pokaż wszystkie pozycje administratorom

en: Administrators will be able to see entries with any approval status.
pl_PL: Administratorzy będą mogli zobaczyć pozycje o dowolnym statusie zatwierdzenia.

en: Logged-out visitors and non-administrators will only see approved entries, while administrators will see entries with all statuses. This makes it easier for administrators to moderate entries from a View.
pl_PL: Wylogowani użytkownicy i osoby niebędące administratorami będą widzieć tylko zatwierdzone pozycje, a administratorzy będą widzieć pozycje ze wszystkimi statusami. Ułatwia to administratorom moderowanie pozycji z Widoku.

en: Hide View data until search is performed
pl_PL: Ukryć dane Widoku, dopóki nie zostanie przeprowadzone wyszukiwanie

en: When enabled it will only show any View entries after a search is performed.
pl_PL: Po włączeniu pozycje w Widoku wyświetlane będą tylko po wykonaniu wyszukiwania.

en: Hide empty fields
pl_PL: Ukryj puste pola

en: When enabled, empty fields will be not be displayed. If disabled, fields and their labels will be displayed with no content.
pl_PL: Po włączeniu tej opcji, puste pola nie będą wyświetlane. Jeśli jest wyłączona, pola i ich etykiety będą wyświetlane bez zawartości.

en: Feeds
pl_PL: Kanały

en: Allow User Edit
pl_PL: Zezwalaj na edycję przez użytkownika

en: Allow logged-in users to edit entries they created.
pl_PL: Zezwalaj zalogowanym użytkownikom na edytowanie pozycji, które utworzyli.

en: Administrators are able to %s regardless of this setting.
pl_PL: Administratorzy mogą %s niezależnie od tego ustawienia.

en: Display "Edit Entry" fields to non-administrator users if they created the entry. Edit Entry fields will always be displayed to site administrators.
pl_PL: Wyświetl pola "Edytuj pozycję" dla użytkowników niebędących administratorami, jeśli utworzyli daną pozycję. Pola Edycji pozycji będą zawsze wyświetlane administratorom witryny.

en: Unapprove Entries After Edit
pl_PL: Cofnij zatwierdzenie wpisów pozycji po ich Edycji

en: When an entry is edited by a non-administrator, reset the approval status to "Unapproved".
pl_PL: Gdy wpis jest edytowany przez osobę niebędącą administratorem, zresetuj stan zatwierdzenia na "Niezatwierdzony".

en: If the "Show only approved entries" setting is enabled, the entry will need to be re-approved by an administrator before it is shown in the View.
pl_PL: Jeśli ustawienie "Pokaż tylko zatwierdzone pozycje" jest włączone, wpis pozycji musi zostać ponownie zatwierdzony przez administratora, zanim zostanie wyświetlony w widoku.

en: Allow User Delete
pl_PL: Zezwalaj na usunięcie przez użytkownika

en: Allow logged-in users to delete entries they created.
pl_PL: Zezwalaj zalogowanym użytkownikom na edytowanie pozycji, które utworzyli.

en: Display "Delete Entry" fields to non-administrator users if they created the entry. Delete Entry fields will always be displayed to site administrators.
pl_PL: Wyświetl pola "Usuń pozycję" dla użytkowników niebędących administratorami, jeśli utworzyli daną pozycję. Pola Usuwania pozycji będą zawsze wyświetlane administratorom witryny.

en: Allow User Duplicate
pl_PL: Zezwolenie na własne duplikaty

en: Allow logged-in users to duplicate entries they created.
pl_PL: Zezwól zalogowanym użytkownikom na powielanie utworzonych przez nich pozycji.

en: Display "Duplicate Entry" fields to non-administrator users if they created the entry. Duplicate Entry fields will always be displayed to site administrators.
pl_PL: Wyświetlaj pola "Duplikuj pozycję" użytkownikom nie będącym administratorami, jeśli utworzyli oni daną pozycję. Duplikaty pól pozycji będą zawsze wyświetlane administratorom strony.

en: Sort by field
pl_PL: Sortuj według pola

en: By default, entries are sorted by Entry ID.
pl_PL: Domyślnie pozycje są sortowane według ID wpisu.

en: Default
pl_PL: Domyślne

en: Date Created
pl_PL: Data utworzenia

en: Sort direction
pl_PL: Kierunek sortowania

en: ASC
pl_PL: Rosnąco

en: DESC
pl_PL: Malejąco

en: Sort by secondary field
pl_PL: Sortuj według drugiego pola

en: Secondary sort direction
pl_PL: Kierunek drugiego sortowania

en: Enable sorting by column
pl_PL: Włączy sortowanie według kolumny

en: Column Sorting
pl_PL: Sortowanie wg kolumny

en: Filter by Start Date
pl_PL: Filtruj według daty początkowej

en: Show entries submitted after this date. Supports relative dates, such as "-1 week" or "-1 month".
pl_PL: Pokaż pozycje przesłane po tej dacie. Obsługiwane są względne wartości, takie jak "-1 week" lub "-1 month".

en: Filter by End Date
pl_PL: Filtruj według daty końcowej

en: Show entries submitted before this date. Supports relative dates, such as "now" or "-3 days".
pl_PL: Pokaż pozycje przesłane przed tą datą. Obsługiwane są względne wartości, takie jak "now" lub "-3 days".

en: CSS Class
pl_PL: Klasa CSS

en: CSS class to add to the wrapping HTML container.
pl_PL: Klasa CSS do dodania do obejmującego kontenera HTML.

en: Search Value
pl_PL: Wartość wyszukiwania

en: Define a default search value for the View
pl_PL: Zdefiniuj domyślną wartość wyszukiwania dla Widoku

en: Search Field
pl_PL: Pole wyszukiwania

en: If Search Value is set, you can define a specific field to search in. Otherwise, all fields will be searched.
pl_PL: Jeśli ustawiona jest wartość wyszukiwania, możesz zdefiniować konkretne pole w którym nastąpi wyszukiwanie. W przeciwnym razie wszystkie pola zostaną przeszukane.

en: Search Operator
pl_PL: Operator wyszukiwania

en: Single Entry Title
pl_PL: Tytuł pojedynczej pozycji

en: When viewing a single entry, change the title of the page to this setting. Otherwise, the title will not change between the Multiple Entries and Single Entry views.
pl_PL: Podczas przeglądania pojedynczej pozycji, zmień tytuł strony na podaną wartość. W przeciwnym razie tytuł w widoku Wielu Pozycji i Pojedynczej Pozycji nie ulegnie zmianie.

en: Back Link Label
pl_PL: Etykieta odsyłacza wstecznego

en: The text of the link that returns to the multiple entries view.
pl_PL: Tekst łącza, który kieruje do widoku wielu pozycji.

en: &larr; Go back
pl_PL: &larr; Wstecz

en: Redirect After Editing
pl_PL: Przekierowanie po edycji

en: The page to redirect to after editing an entry.
pl_PL: Strona, do której ma nastąpić przekierowanie po edycji pozycji.

en: Stay on Edit Entry
pl_PL: Pozostań na stronie edycji pozycji

en: Redirect to Single Entry
pl_PL: Przekierowanie do pojedynczej pozycji

en: Redirect to Multiple Entries
pl_PL: Przekierowanie do wielu pozycji

en: Redirect to URL
pl_PL: Przekieruj na adres URL

en: Editing Returns To&hellip;
pl_PL: Edycja powrotu do&hellip;

en: After editing an entry or clicking Cancel, where should the user be sent?
pl_PL: Po edycji pozycji lub kliknięciu Anuluj, gdzie należy wysłać użytkownika?

en: Other URL
pl_PL: Inny adres URL

en: Edit Entry Redirect URL
pl_PL: Edytuj przekierowanie pozycji na adres URL

en: After editing an entry, the user will be taken to this URL.
pl_PL: Po edycji pozycji, użytkownik zostanie przeniesiony do tego adresu URL.

en: Enable Edit Locking
pl_PL: Włącz blokadę edycji

en: Prevent multiple users from editing the same entry at the same time.
pl_PL: Uniemożliwia edycję tej samej pozycji przez wielu użytkowników w tym samym czasie.

en: Redirect After Deleting
pl_PL: Przekierowanie po usunięciu

en: The page to redirect to after deleting an entry.
pl_PL: Strona, na którą należy przekierować po usunięciu wpisu.

en: Delete Entry Redirect URL
pl_PL: Edytuj przekierowanie pozycji na adres URL

en: After deleting an entry, the user will be taken to this URL.
pl_PL: Po usunięciu pozycji, użytkownik zostanie przeniesiony na ten adres URL.

en: Prevent Direct Access
pl_PL: Zapobiegaj bezpośredniemu dostępowi

en: Only allow access to this View when embedded using the shortcode.
pl_PL: Zezwól na dostęp do tego Widoku tylko wtedy, gdy jest osadzony za pomocą shortcode'u.

en: Prevent REST Access
pl_PL: Zapobiegaj dostępowi do REST

en: Disable REST access to this View.
pl_PL: Wyłącz dostęp REST do tego Widoku.

en: Allow REST Access
pl_PL: Zezwalaj na dostęp przez REST

en: Enable REST access to this View.
pl_PL: Włącz dostęp REST do tego Widoku.

en: Allow CSV Access
pl_PL: Zezwalaj na dostęp do CSV

en: Enable CSV access to this View.
pl_PL: Włącz dostęp CSV do tego Widoku.

en: If enabled, entries can be exported for this View by adding "/csv/" to the View URL. Each configured field will be a column in the exported CSV.
pl_PL: Jeśli włączone, pozycje mogą być eksportowane dla tego widoku przez dodanie "/csv/" do adresu URL widoku. Każde skonfigurowane pole będzie kolumną w eksportowanym CSV.

en: Show all in CSV
pl_PL: Pokaż wszystko w CSV

en: Do not limit the number of entries output in the CSV.
pl_PL: Nie ograniczaj liczby pozycji w CSV.

en: Random
pl_PL: Losowo

en: Entry Updated
pl_PL: Zaktualizowano pozycję

en: Parent View:
pl_PL: Widok nadrzędny:

en: All Views
pl_PL: Wszystkie Widoki

en: Add New View
pl_PL: Dodaj nowy Widok

en: New View
pl_PL: Nowy Widok

en: Edit View
pl_PL: Edytuj Widok

en: Update View
pl_PL: Aktualizuj Widok

en: Search Views
pl_PL: Wyszukaj Widoki

en: No Views found in Trash
pl_PL: Nie znaleziono Widoków w koszu

en: Filter Views list
pl_PL: Filtruj listę Widoków

en: Views list navigation
pl_PL: Nawigacja listy Widoków

en: Views list
pl_PL: Lista Widoków

en: See Views
pl_PL: Przejrzyj Widoki

en: View Attributes
pl_PL: Atrybuty Widoku

en: view
pl_PL: widok

en: Create views based on a Gravity Forms form
pl_PL: Twórz widoki na podstawie formularza Gravity Forms

en: Custom CSS Class:
pl_PL: Własna klasa CSS:

en: This class will be added to the widget container
pl_PL: Ta klasa zostanie dodana do kontenera widgetów

en: Top
pl_PL: Góra

en: Left
pl_PL: Lewo

en: Right
pl_PL: Prawo

en: Must set route name in subclass.
pl_PL: Należy ustawić nazwę trasy w podklasie.

en: Must set route sub type in subclass.
pl_PL: Należy ustawić podtyp trasy w podklasie.

en: Endpoint Not Yet Implemented.
pl_PL: Endpoint nie został jeszcze wdrożony.

en: No Views found.
pl_PL: Nie znaleziono Widoków.

en: No Entries found.
pl_PL: Nie znaleziono pozycji.

en: You are not allowed to access this content.
pl_PL: Nie masz uprawnień do wyświetlania tej treści.

en: This View is not configured properly.
pl_PL: Ten widok nie jest poprawnie skonfigurowany.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
pl_PL: Jest dostępna nowa wersja %1$s. %1$s. %2$sZobacz szczegóły wersji%3$s %4$s.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s or %5$supdate now%6$s.
pl_PL: Jest dostępna nowa wersja %1$s. %1$s. %2$sZobacz szczegóły wersji%3$s %4$s lub %5$saktualizuj teraz%6$s.

en: You do not have permission to install plugin updates
pl_PL: Nie masz uprawnień do instalowania aktualizacji wtyczek

en: Error
pl_PL: Błąd

en: GravityView requires PHP Version %s or newer. You're using Version %s. Please ask your host to upgrade your server's PHP.
pl_PL: GravityView wymaga wersji PHP %s lub nowszej. Używasz wersji %s. Poproś swojego dostawcę hostingu o uaktualnienie PHP Twojego serwera.

en: %sGravityView requires PHP Version %s or newer.%s 
    
    You're using Version %s. Please ask your host to upgrade your server's PHP.
pl_PL: %sGravityView wymaga wersji PHP%s lub nowszej.%s 
    
    Używasz wersji %s. Poproś swojego dostawcę hostingu o uaktualnienie PHP Twojego serwera.

en: Type: %s
pl_PL: Typ: %s

en: Field ID: %s
pl_PL: ID pola: %s

en: Admin Label: %s
pl_PL: Etykieta administratora: %s

en: Form ID: %s
pl_PL: ID formularza: %s

en: Configure %s Settings
pl_PL: Konfiguruj ustawienia %s

en: Remove %s
pl_PL: Usuń %s

en: This field links to the Single Entry
pl_PL: To pole odsyła do pojedynczej pozycji

en: Add "%s"
pl_PL: Dodaj "%s"

en: Field: %s
pl_PL: Pole: %s

en: Click %s icon for additional information.
pl_PL: Kliknij ikonę %s, aby uzyskać dodatkowe informacje.

en: Learn More
pl_PL: Dowiedz się więcej

en: GravityView Support
pl_PL: Wsparcie techniczne GravityView

en: Search GravityView Docs
pl_PL: Wyszukaj w Dokumentacji GravityView

en: Your search timed out. Please double-check your internet connection and try again.
pl_PL: Twoje wyszukiwanie wygasło. Sprawdź ponownie połączenie internetowe i spróbuj ponownie.

en: Contact Support
pl_PL: Skontaktuj się z pomocą techniczną

en: Attach a screenshot or file
pl_PL: Załącz zrzut ekranu lub plik

en: The maximum file size is 10 MB
pl_PL: Maksymalny rozmiar pliku to 10 MB

en: Your Name
pl_PL: Twoje imię

en: Please enter your name
pl_PL: Wpisz proszę swoje imię

en: Email address
pl_PL: Adres e-mail

en: Please enter a valid email address
pl_PL: Proszę wpisać aktualny adres e-mail

en: Subject
pl_PL: Temat

en: How can we help you?
pl_PL: Jak możemy ci pomóc?

en: Message sent!
pl_PL: Wiadomość wysłana!

en: Thanks for reaching out! Someone from the GravityView team will get back to you soon.
pl_PL: Dziękujemy za skontaktowanie się z nami! Ktoś z zespołu GravityView wkrótce skontaktuje się z Tobą.

en: Need Help?
pl_PL: Potrzebujesz pomocy?

note: translators: "Support Port" can be translated as "Support Portal" or "Support Window"
en: GravityView Support Port
pl_PL: Port Wsparcia Technicznego GravityView

en: Show GravityView Support Port when on a GravityView-related page
pl_PL: Pokaż Port Wsparcia Technicznego GravityView na stronie związanej z GravityView

en: Show Label
pl_PL: Pokaż etykietę

en: Custom Label:
pl_PL: Własna etykieta:

en: This class will be added to the field container
pl_PL: Ta klasa zostanie dodana do kontenera pola

en: Make visible only to logged-in users?
pl_PL: Widoczność tylko dla zalogowanych użytkowników?

en: Make visible for:
pl_PL: Widoczne dla:

en: Percent Width
pl_PL: Procentowa szerokość

en: Leave blank for column width to be based on the field content.
pl_PL: Pozostaw puste, aby szerokość kolumny była oparta na zawartości pola.

en: Any Logged-In User
pl_PL: Dowolny zalogowany użytkownik

en: Author Or Higher
pl_PL: Autor lub wyższy poziom uprawnień

en: Can View Gravity Forms Entries
pl_PL: Może wyświetlać pozycje formularzy Gravity Forms

en: Editor Or Higher
pl_PL: Redaktor lub wyższy poziom uprawnień

en: Can Edit Gravity Forms Entries
pl_PL: Może edytować pozycje formularzy Gravity Forms

en: Multisite Super Admin
pl_PL: Superadministrator Multisite

en: Options: %s
pl_PL: Opcje: %s

en: Edit this entry
pl_PL: Edytuj tą pozycję

en: Edit
pl_PL: Edytuj

en: Choose a View Type
pl_PL: Wybierz Typ Widoku

en: View Configuration
pl_PL: Konfiguracja Widoku

en: View Settings
pl_PL: Ustawienia Widoku

en: Delete Entry
pl_PL: Usuń pozycję

en: Filter &amp; Sort
pl_PL: Filtrowanie i sortowanie

en: Permissions
pl_PL: Uprawnienia

en: Data Source
pl_PL: Źródło danych

en: Where would you like the data to come from for this View?
pl_PL: Skąd mają pochodzić dane przeznaczone do tego Widoku?

en: Use a Form Preset
pl_PL: Użyj wstępnie utworzonego Formularza

en: or use an existing form
pl_PL: lub wybierz istniejący formularz

en: list of forms
pl_PL: lista formularzy

en: Switch View
pl_PL: Przełącz Widok

en: Switch View Type
pl_PL: Przełącz Typ Widoku

en: Attention
pl_PL: Uwaga

en: Changing the form will reset your field configuration. Changes will be permanent once you save the View.
pl_PL: Zmiana formularza spowoduje zresetowanie konfiguracji pola. Zmiany zostaną wprowadzone na stałe po zapisaniu Widoku.

en: Changing the View Type will reset your field configuration. Changes will be permanent once you save the View.
pl_PL: Zmiana Typu Widoku zresetuje konfigurację pola. Zmiany zostaną wprowadzone na stałe po zapisaniu Widoku.

en: Using a preset will reset your field configuration. Changes will be permanent once you save the View.
pl_PL: Użycie wstępnego ustawienia spowoduje zresetowanie konfiguracji pola. Zmiany będą trwałe po zapisaniu widoku.

en: GravityView requires Javascript to be enabled.
pl_PL: GravityView wymaga włączenia obsługi JavaScript w Twojej przeglądarce.

en: Buy Now
pl_PL: Kup teraz

en: Select
pl_PL: Wybierz

en: View a live demo of this preset
pl_PL: Zobacz prezentację na żywo tego ustawienia wstępnego

en: Embed Shortcode
pl_PL: Osadź Shortcode

en: Add this shortcode to a post or page to embed this view.
pl_PL: Dodaj ten shortcode do wpisu lub strony, aby osadzić ten widok.

en: Above Entries Widgets
pl_PL: Widżety nad pozycjami

en: These widgets will be shown above entries.
pl_PL: Widżety te będą wyświetlane nad pozycjami.

en: Entries Fields
pl_PL: Pola pozycji

en: These fields will be shown for each entry.
pl_PL: Te pola będą wyświetlane dla każdej pozycji.

en: Below Entries Widgets
pl_PL: Widżety pod pozycjami

en: These widgets will be shown below entries.
pl_PL: Widżety te będą wyświetlane pod pozycjami.

en: Close
pl_PL: Zamknij

en: These fields will be shown in Single Entry view.
pl_PL: Te pola będą wyświetlane w Widoku pojedynczej pozycji.

en: Fields shown when editing an entry.
pl_PL: Pola wyświetlane podczas edytowania pozycji.

en: If not configured, all form fields will be displayed.
pl_PL: Jeśli brak jest konkretnych ustawień, wyświetlone zostaną wszystkie pola formularza.

en: Insert View
pl_PL: Wstaw Widok

en: Add View
pl_PL: Dodaj Widok

en: Embed a View
pl_PL: Osadź Widok

en: Use this form to embed a View into this %s. %sLearn more about using shortcodes.%s
pl_PL: Użyj tego formularza, aby osadzić Widok w %s. %sDowiedz się więcej o używaniu shortcode'ów.%s

en: Select a View
pl_PL: Wybierz Widok

en: &mdash; Select a View to Insert &mdash;
pl_PL: &mdash; Wybierz Widok, aby wstawić &ndash;

en: (no title)
pl_PL: (bez tytułu)

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Loading&hellip;
pl_PL: Wczytywanie&hellip;

en: Please select a View
pl_PL: Proszę wybrać Widok

en: GravityView Fields
pl_PL: Pola GravityView

en: Allow administrators to approve or reject entries and users to opt-in or opt-out of their entries being displayed.
pl_PL: Zezwól administratorom na zatwierdzanie lub odrzucanie pozycji, a użytkownikom włączanie lub zrezygnowanie z wyświetlania danych pozycji.

en: Approve/Reject
pl_PL: Zatwierdź/Odrzuć

en: User Opt-In
pl_PL: Włączanie widoczności przez użytkowników

en: Approved? (Admin-only)
pl_PL: Zatwierdzono? (Tylko Administratorzy)

en: Approved?
pl_PL: Zatwierdzono?

en: Show Entry on Website
pl_PL: Pokaż pozycję w witrynie

en: Opt-In
pl_PL: Włączanie

en: Yes, display my entry on the website
pl_PL: Tak, wyświetl moją pozycję na stronie internetowej

en: %d entries
pl_PL: %d pozycji

en: 1 entry
pl_PL: 1 pozycja

en: %s approved.
pl_PL: %s zaakceptowano.

en: %s unapproved.
pl_PL: %s nie zatwierdzono.

en: %s disapproved.
pl_PL: %s odrzucono.

en: Show entry in directory view?
pl_PL: Pokazać pozycję w widoku katalogu?

en: Plugins that extend GravityView and Gravity Forms functionality.
pl_PL: Wtyczki rozszerzające funkcjonalność GravityView i Gravity Forms.

en: GravityView Extensions and Plugins
pl_PL: Rozszerzenia i wtyczki GravityView

en: Your license %s. Do you want access to these plugins? %sActivate your license%s or %sget a license here%s.
pl_PL: Twoja licencja %s. Czy chcesz mieć dostęp do tych wtyczek? %sAktywuj swoją licencję%s lub %spobierz ją tutaj%s.

en: Extensions and plugins data cannot be loaded at the moment. Please try again later.
pl_PL: Dane rozszerzeń i wtyczek nie mogą być załadowane w tej chwili. Spróbuj ponownie później.

en: The following plugins extend GravityView and Gravity Forms functionality:
pl_PL: Poniższe wtyczki rozszerzają funkcjonalność GravityView i Gravity Forms:

en: Visit the plugin page
pl_PL: Odwiedź stronę wtyczki

en: Plugin status: %s
pl_PL: Stan wtyczek: %s

en: All Access
pl_PL: Pełen dostęp

en: Core + Extensions
pl_PL: Core + Rozszerzenia

en: Active %s License is Required.
pl_PL: Wymagana jest aktywna licencja %s.

en: Purchase Now for %s
pl_PL: Kup teraz za %s

en: Upgrade to %s for Access
pl_PL: Ulepsz do na %s, aby uzyskać dostęp

en: Coming Soon
pl_PL: Już wkrótce

en: Not Installed
pl_PL: Nie zainstalowano

en: Install
pl_PL: Instaluj

en: Inactive
pl_PL: Nieaktywna

en: Activate
pl_PL: Aktywuj

en: Active
pl_PL: Aktywna

en: Deactivate
pl_PL: Dezaktywuj

en: Plugin activation failed: %s
pl_PL: Aktywacja wtyczki nie powiodła się: %s

en: Plugin deactivation failed.
pl_PL: Dezaktywacja wtyczki nie powiodła się.

en: Plugin activation failed.
pl_PL: Aktywacja wtyczki nie powiodła się.

en: All forms
pl_PL: Wszystkie formularze

en: Create a View
pl_PL: Utwórz Widok

en: Create a View using this form as a data source
pl_PL: Utwórz Widok, używając tego formularza jako źródła danych

en: No Title (View #%d)
pl_PL: Bez tytułu (Widok #%d)

en: Connected Views
pl_PL: Powiązane Widoki

en: GravityView Views using this form as a data source
pl_PL: Widoki GravityView używające tego formularza jako źródła danych

en: CSS Merge Tags
pl_PL: Tagi merge związane z CSS

en: Developers: The CSS classes will be sanitized using the %ssanitize_title_with_dashes()%s function.
pl_PL: Programiści: klasy CSS zostaną poddane sanityzacji za pomocą funkcji %ssanitize_title_with_dashes()%s function.

en: Not connected.
pl_PL: Nie powiązano.

en: The connected form can not be found; it may no longer exist.
pl_PL: Powiązany formularz nie został znaleziony; może już nie istnieć.

en: Edit Form
pl_PL: Edytuj Formularz

en: Entries
pl_PL: Pozycje

en: Edit settings for this form
pl_PL: Edytuj ustawienia dla tego formularza

en: Preview Form
pl_PL: Podejrzyj Formularz

en: Preview this form
pl_PL: Wyświetl podgląd tego formularza

en: Add All Form Fields
pl_PL: Dodaj wszystkie pola formularza

en: Insert all the form fields at once.
pl_PL: Wstaw wszystkie pola formularza na raz.

en: Entry ID
pl_PL: ID pozycji

en: The unique ID of the entry.
pl_PL: Unikalny identyfikator pozycji.

en: Entry Date
pl_PL: Data pozycji

en: The date the entry was created.
pl_PL: Data utworzenia pozycji.

en: Date Updated
pl_PL: Data Aktualizacji

en: The date the entry was last updated.
pl_PL: Data ostatniej aktualizacji pozycji.

en: Source URL
pl_PL: Źródłowy adres URL

en: The URL of the page where the form was submitted.
pl_PL: Adres URL strony, z której przesłano formularz.

en: User IP
pl_PL: Adres IP użytkownika

en: The IP Address of the user who created the entry.
pl_PL: Adres IP użytkownika, który utworzył wpis.

en: User
pl_PL: Użytkownik

en: Details of the logged-in user who created the entry (if any).
pl_PL: Szczegóły zalogowanego użytkownika, który utworzył pozycję (jeśli istnieje).

en: Other Entries
pl_PL: Inne pozycje

en: Display other entries created by the entry creator.
pl_PL: Wyświetl inne pozycje utworzone przez autora pozycji.

en: Link to Entry
pl_PL: Link do pozycji

en: A dedicated link to the single entry with customizable text.
pl_PL: Dedykowane łącze do pojedynczego wpisu z dostosowywalnym tekstem.

en: Custom Content
pl_PL: Treść niestandardowa

en: Insert custom text or HTML.
pl_PL: Wstaw własny tekst lub HTML.

en: Result Number
pl_PL: Liczba wynikowa

en: Display a sequential result number for each entry.
pl_PL: Wyświetlanie kolejnych liczb wynikowych dla każdej pozycji.

en: Add Widget
pl_PL: Dodaj Widżet

en: Add Field
pl_PL: Dodaj Pole

en: "+ %s" or drag existing %ss here.
pl_PL: "+ %s" lub przeciągnij %s tutaj.

en: Search Bar
pl_PL: Pasek wyszukiwania

en: Show Pagination Info
pl_PL: Pokaż informacje o paginacji

en: Page Links
pl_PL: Linki stron

en: Filter Fields:
pl_PL: Filtruj Pola:

en: Filter fields by name or label
pl_PL: Filtruj pola według nazwy lub etykiety

en: No fields were found matching the search.
pl_PL: Nie znaleziono pól pasujących do wyszukiwania.

en: This View is configured using the %s View type, which is disabled.
pl_PL: Ten Widok jest skonfigurowany przy użyciu Typu Widoku %s, który został wyłączony.

en: The data is not lost; re-activate the associated plugin and the configuration will re-appear.
pl_PL: Dane zostały utracone; ponownie aktywuj powiązaną wtyczkę, a konfiguracja pojawi się ponownie.

en: Enter View name here
pl_PL: Wprowadź nazwę Widoku tutaj

en: Reorder Search Fields
pl_PL: Zmień kolejność pól wyszukiwania

en: Add Search Field
pl_PL: Dodaj pole wyszukiwania

en: Remove Search Field
pl_PL: Usuń pole wyszukiwania

en: Continue
pl_PL: Kontynuuj

en: Ok
pl_PL: OK

en: Error while creating the View for you. Check the settings or contact GravityView support.
pl_PL: Wystąpił błąd podczas tworzenia Widoku. Sprawdź ustawienia lub skontaktuj się z obsługą techniczną GravityView.

en: There was an error loading dynamic content.
pl_PL: Wystąpił błąd podczas ładowania treści dynamicznej.

en: Error while adding the field. Please try again or contact GravityView support.
pl_PL: Błąd podczas dodawania pola. Spróbuj ponownie lub skontaktuj się z obsługą techniczną GravityView.

en: Would you like to remove all fields in this zone? (You are seeing this message because you were holding down the ALT key)
pl_PL: Czy chcesz usunąć wszystkie pola w tej strefie? (Widzisz ten komunikat, ponieważ trzymałeś klawisz ALT)

en: GravityView: Getting Started
pl_PL: GravityView: Pierwsze kroki

en: Getting Started
pl_PL: Pierwsze kroki

en: Changelog
pl_PL: Dziennik zmian

en: Credits
pl_PL: Autorzy

en: Welcome to GravityView %s
pl_PL: Witamy w GravityView %s

en: Thank you for installing GravityView. Beautifully display your Gravity Forms entries.
pl_PL: Dziękujemy za zainstalowanie GravityView. Wtyczka wyświetlająca Twoje wpisy Gravity Forms w pięknym stylu.

en: List of Changes
pl_PL: Lista zmian

en: What&rsquo;s New
pl_PL: Co nowego

en: View change history
pl_PL: Wyświetl historię zmian

en: GravityView is brought to you by:
pl_PL: GravityView jest dostarczany przez:

en: Contributors
pl_PL: Współtwórcy

en: Want to contribute?
pl_PL: Chcesz się przyczynić?

en: If you want to contribute to the code, %syou can on Github%s. If your contributions are accepted, you will be thanked here.
pl_PL: Jeśli chcesz przyczynić się do tworzenia kodu, %możesz zrobić to na Githubie%s. Jeśli Twój wkład zostanie zaakceptowany, podziękujemy Ci w tym miejscu.

en: %sYou don't have any active views. Let&rsquo;s go %screate one%s!%s
    
    If you feel like you're lost in space and need help getting started, check out the %sGetting Started%s page.
pl_PL: %sNie masz żadnych aktywnych Widoków. %sStwórzmy go!%s
    
    Jeśli czujesz się zagubiony w kosmosie i potrzebujesz pomocy, zacznij od strony %sPierwsze kroki%s.

en: There are no active Views
pl_PL: Brak aktywnych Widoków

en: The form connected to this View no longer exists.
pl_PL: Formularz połączony z tym Widokiem już nie istnieje.

en: Select another form as the data source for this View.
pl_PL: Wybierz inny formularz jako źródło danych dla tego Widoku.

en: The connected form is in the trash.
pl_PL: Powiązany formularz znajduje się w koszu.

en: Restore the form from the trash
pl_PL: Przywróć formularz z kosza

en: or select another form.
pl_PL: lub wybierz inny formularz.

en: Support
pl_PL: Wsparcie techniczne

en: A new form was created for this View: "%s"
pl_PL: Utworzono Nowy formularz dla tego Widoku: "%s"

en: %sThere are no entries for the new form, so the View will also be empty.%s To start collecting entries, you can add submissions through %sthe preview form%s and also embed the form on a post or page using this code: %s
    
    					You can %sedit the form%s in Gravity Forms and the updated fields will be available here. Don&rsquo;t forget to %scustomize the form settings%s.
pl_PL: %sBrak jest jakichkolwiek danych przesłanych przez nowy formularz, dlatego też Widok będzie pusty.%s Aby zgromadzić dane, możesz przesłać je za pomocą %spodglądu formularza%s, jak również osadzić formularz we wpisie lub stronie za pomocą tego shortcode'u: %s
    
    					Możesz %sedytować formularz%s w Gravity Forms, a zaktualizowane pola będą dostępne tutaj. Nie zapomnij o %sdostosowaniu ustawień formularza%s.

note: translators: %s and %s are HTML tags linking to the View on the website
en: View updated. %sView on website.%s
pl_PL: Zaktualizowano Widok. %sPokaż w witrynie.%s

en: View deleted.
pl_PL: Usunięto Widok.

note: translators: %s: date and time of the revision
en: View restored to revision from %s
pl_PL: Widok przywrócony do wersji z %s

note: translators: %s and %s are HTML tags linking to the View on the website
en: View published. %sView on website.%s
pl_PL: Opublikowano Widok. %sPokaż w witrynie.%s

note: translators: %s and %s are HTML tags linking to the View on the website
en: View saved. %sView on website.%s
pl_PL: Zapisano Widok. %sPokaż w witrynie.%s

en: View submitted.
pl_PL: Przesłano Widok.

note: translators: Date and time the View is scheduled to be published
en: View scheduled for: %1$s.
pl_PL: Widok został zaplanowany na: %1$s.

note: translators: %s and %s are HTML tags linking to the View on the website
en: View draft updated. %sView on website.%s
pl_PL: Zaktualizowano Szkic Widoku. %sPokaż w witrynie.%s

en: %s View updated. | %s Views updated.
pl_PL[0]: %s Widok został zaktualizowany.
pl_PL[1]: %s Widoki zostały zaktualizowane.
pl_PL[2]: %s Widoków zostało zaktualizowanych.
pl_PL[3]: %s Widoków zostało zaktualizowanych.

en: %s View not updated, somebody is editing it. | %s Views not updated, somebody is editing them.
pl_PL[0]: %s Widok nie został zaktualizowany, ponieważ ktoś go edytuje.
pl_PL[1]: %s Widoki nie zostały zaktualizowane, ponieważ ktoś je edytuje.
pl_PL[2]: %s Widoków nie zostało zaktualizowanych, ponieważ ktoś je edytuje.
pl_PL[3]: %s Widoków nie zostało zaktualizowanych, ponieważ ktoś je edytuje.

en: %s View permanently deleted. | %s Views permanently deleted.
pl_PL[0]: %s Widok został trwale usunięty.
pl_PL[1]: %s Widoki zostały trwale usunięte.
pl_PL[2]: %s Widoków zostało trwale usuniętych.
pl_PL[3]: %s Widoków zostało trwale usuniętych.

en: %s View moved to the Trash. | %s Views moved to the Trash.
pl_PL[0]: %s Widok został przeniesiony do Kosza.
pl_PL[1]: %s Widoki zostały przeniesione do Kosza.
pl_PL[2]: %s Widoków zostało przeniesionych do Kosza.
pl_PL[3]: %s Widoków zostało przeniesionych do Kosza.

en: %s View restored from the Trash. | %s Views restored from the Trash.
pl_PL[0]: %s Widok przywrócono z kosza.
pl_PL[1]: %s Widoki przywrócono z kosza.
pl_PL[2]: %s Widoków przywrócono z kosza.
pl_PL[3]: %s Widoków przywrócono z kosza.

en: Map It
pl_PL: Pokaż na mapie

en: Post ID
pl_PL: ID Wpisu

note: translators: %s: relative time from now, used for generic date comparisons. "1 day ago", or "20 seconds ago"
en: %s ago
pl_PL: %s temu

en: Email hidden; Javascript is required.
pl_PL: E-mail został ukryty; Włączenie JavaScript jest wymagane aby go ujawnić.

en: The ID is required.
pl_PL: ID jest wymagane.

en: You did not enter a number. The value entered should be a number, representing the ID of the post or page the View is embedded on.
pl_PL: Nie wpisałeś numeru. Podana wartość powinna być liczbą reprezentującą identyfikator wpisu lub strony, na której jest osadzony Widok.

en: Learn more&hellip;
pl_PL: Dowiedz się więcej&hellip;

en: There is no post or page with that ID.
pl_PL: Brak wpisu lub strony o podanym ID.

en: The Post ID entered is not valid. You may have entered a post or page that does not contain the selected View. Make sure the post contains the following shortcode: %s
pl_PL: Wprowadzony ID wpisu jest niepoprawny. Być może podałeś wpis lub stronę, która nie zawiera wybranego Widoku. Upewnij się, że wpis zawiera następujący shortcode: %s

en: The ID is already a View.
pl_PL: ID znajduje się już w Widoku.

en: Warnings
pl_PL: Ostrzeżenia

en: Logs
pl_PL: Dzienniki

en: Edit Entry %s
pl_PL: Edytuj pozycję %s

en: Edit Form #%d
pl_PL: Edytuj Formularz #%d

en: Clone
pl_PL: Duplikuj

en: Clone this View
pl_PL: Duplikuj ten Widok

en: New Draft
pl_PL: Nowy szkic

en: Clone View
pl_PL: Duplikuj Widok

en: Copy as a new draft View
pl_PL: Skopiuj jako nowy szkic Widoku

en: No post to duplicate has been supplied!
pl_PL: Żaden wpis do powielenia nie został dostarczony!

en: You don't have permission to copy this View.
pl_PL: Nie masz uprawnień do kopiowania tego Widoku.

en: Copy creation failed, could not find original View with ID #%d
pl_PL: Tworzenie kopii nie powiodło się, nie można znaleźć oryginalnego Widoku o identyfikatorze #%d

en: Dismiss
pl_PL: Ukryj

en: Success
pl_PL: Sukces

en: Changed entry creator from %s to %s
pl_PL: Zmieniono autora pozycji z %s na %s

en: Change Entry Creator:
pl_PL: Zmień autora pozycji:

en: You are seeing this notice because you are an administrator. Other users of the site will see nothing.
pl_PL: Widzisz to powiadomienie, ponieważ jesteś administratorem. Inni użytkownicy witryny nic nie zobaczą.

en: %sGravityView will soon require PHP Version %s.%s 
    
    You're using Version %s. Please ask your host to upgrade your server's PHP.
pl_PL: %sGravityView wkrótce będzie wymagać PHP wersji %s.%s 
    
    Używasz wersji %s. Poproś swojego dostawcę hostingu o uaktualnienie PHP Twojego serwera.

en: %sGravityView requires WordPress %s or newer.%s 
    
    You're using Version %s. Please upgrade your WordPress installation.
pl_PL: %sGravityView wymaga WordPress %s lub nowszej.%s 
    
    Używasz wersji %s. Uaktualnij swoją instalację WordPress.

note: translators: first placeholder is the future required version of Gravity Forms. The second placeholder is the current version of Gravity Forms.
en: In the future, GravityView will require Gravity Forms Version %s or newer.
pl_PL: W przyszłości GravityView będzie wymagał Gravity Forms wersji %s lub nowszej.

note: translators: the placeholder is the required version of Gravity Forms.
en: GravityView requires Gravity Forms Version %s or newer.
pl_PL: GravityView wymaga wersji Gravity Forms %s lub nowszej.

note: translators: the placeholder is the current version of Gravity Forms.
en: You're using Version %s. Please update your Gravity Forms or purchase a license.
pl_PL: Używasz wersji %s. Zaktualizuj swoje Gravity Forms lub kup licencję.

note: translators: In this context, "get" means purchase
en: Get the Latest Gravity Forms
pl_PL: Pobierz najnowsze Gravity Forms

en: %sGravityView requires Gravity Forms to be active. %sActivate Gravity Forms%s to use the GravityView plugin.
pl_PL: %sGravityView wymaga, aby wtyczka Gravity Forms była aktywna. %sAktywuj Gravity Forms%s, aby użyć wtyczki GravityView.

en: %sGravityView requires Gravity Forms to be installed in order to run properly. %sGet Gravity Forms%s - starting at $59%s%s
pl_PL: %sGravityView wymaga zainstalowania Gravity Forms, aby działał poprawnie. %sPobierz Gravity Forms%s - za cenę zaczynającą się od $59%s%s

en: Potential Conflict
pl_PL: Potencjalny konflikt

en: GravityView and Gravity Forms Directory are both active. This may cause problems. If you experience issues, disable the Gravity Forms Directory plugin.
pl_PL: GravityView i Gravity Forms Directory są aktywne. Może to powodować problemy. Jeśli je napotkasz, wyłącz wtyczkę Gravity Forms Directory.

en: Disapproved
pl_PL: Odrzucono

en: Disapprove
pl_PL: Odrzuć

en: Entry not approved for directory viewing. Click to approve this entry.
pl_PL: Pozycja nie została zatwierdzona do wyświetlenia w katalogu. Kliknij, aby zatwierdzić ten wpis.

en: Approved
pl_PL: Zatwierdzono

en: Approve
pl_PL: Zatwierdź

en: Entry approved for directory viewing. Click to disapprove this entry.
pl_PL: Pozycja zatwierdzona do wyświetlenia w katalogu. Kliknij, aby odrzucić ten wpis.

en: Unapproved
pl_PL: Nie zatwierdzono

en: Reset Approval
pl_PL: Zresetuj zatwierdzenie

en: Entry not yet reviewed. Click to approve this entry.
pl_PL: Pozycja nie została jeszcze sprawdzona. Kliknij, aby zatwierdzić tą pozycję.

en: The request was invalid. Refresh the page and try again.
pl_PL: Żądanie było niepoprawne. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: You do not have permission to edit this entry.
pl_PL: Nie masz uprawnień do edytowania tej pozycji.

en: Reset Entry approval for GravityView
pl_PL: Zresetuj Zatwierdzenie pozycji dla GravityView

en: View Details
pl_PL: Pokaż szczegóły

en: Select a field
pl_PL: Wybierz pole

en: Delete Link Text
pl_PL: Tekst linku usuwania

en: Allow the following users to delete the entry:
pl_PL: Zezwól następującym użytkownikom na usunięcie pozycji:

en: A link to delete the entry. Respects the Delete Entry permissions.
pl_PL: Link do usunięcia pozycji. Uwzględnia uprawnienia Usuwania pozycji.

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: The entry does not exist.
pl_PL: Podana pozycja nie istnieje.

en: Moving the entry to the trash failed.
pl_PL: Przeniesienie pozycji do kosza nie powiodło się.

en: Are you sure you want to delete this entry? This cannot be undone.
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć tą pozycję? Tego nie da się cofnąć.

en: The link to delete this entry is not valid; it may have expired.
pl_PL: Link do usunięcia tej pozycji jest niepoprawny; mógł on wygasnąć.

en: You do not have permission to delete this entry.
pl_PL: Nie masz uprawnień do usunięcia tej pozycji.

en: The entry is already in the trash.
pl_PL: Ta pozycja jest już w koszu.

en: You cannot delete the entry; it is already in the trash.
pl_PL: Nie możesz usunąć pozycji; znajduje się już w koszu.

en: There was an error deleting the entry: %s
pl_PL: Wystąpił błąd podczas usuwania pozycji: %s

en: The entry was successfully moved to the trash.
pl_PL: Pozycja została pomyślnie przeniesiona do kosza.

en: The entry was successfully deleted.
pl_PL: Pozycja została usunięta pomyślnie.

en: Duplicate Link Text
pl_PL: Tekst linku powielania

en: Duplicate Entry
pl_PL: Duplikuj pozycję

en: Allow the following users to duplicate the entry:
pl_PL: Zezwól następującym użytkownikom na powielanie pozycji:

en: A link to duplicate the entry. Respects the Duplicate Entry permissions.
pl_PL: Link do powielenia pozycji. Respektuje uprawnienia Duplikowania pozycji.

en: There was an error duplicating the entry.
pl_PL: Pojawił się błąd podczas powielania pozycji.

en: Are you sure you want to duplicate this entry?
pl_PL: Jesteś pewien, że chcesz zduplikować tę pozycję?

en: The link to duplicate this entry is not valid; it may have expired.
pl_PL: Link do powielenia tej pozycji jest nieważny; mógł wygasnąć.

en: You do not have permission to duplicate this entry.
pl_PL: Nie masz uprawnień na powielanie tej pozycji.

en: There was an error duplicating the entry: %s
pl_PL: Pojawił się błąd podczas powielania pozycji: %s

en: The entry was successfully duplicated.
pl_PL: Pozycja została pomyślnie powielona.

en: Duplicate
pl_PL: Zduplikuj

en: Entry duplicated.
pl_PL: Pozycja została zduplikowana.

en: A link to edit the entry. Visible based on View settings.
pl_PL: Link do edycji pozycji. Widoczny na podstawie ustawień Widoku.

en: Edit Link Text
pl_PL: Tekst Linku Edycji

en: Limiting Edit Access
pl_PL: Ograniczenia dostępu do Edycji

en: Change this setting if you don't want the user who created the entry to be able to edit this field.
pl_PL: Zmień to ustawienie, jeśli nie chcesz, aby użytkownik, który utworzył pozycję, mógł edytować to pole.

en: Open link in a new tab or window?
pl_PL: Otworzyć link w nowej karcie lub oknie?

en: Make field editable to:
pl_PL: Ustaw pole jako możliwe do edycji dla:

en: You now have control
pl_PL: Masz teraz kontrolę

en: Your request has been sent to %s.
pl_PL: Żądanie zostało wysłane do %s.

en: Your request has been sent.
pl_PL: Żądanie zostało wysłane.

en: Take Over
pl_PL: Przejmij

en: Request Control
pl_PL: Zażądaj kontroli

en: Reject Request
pl_PL: Odrzuć żądanie

en: This entry is currently locked. Click on the "Request Control" button to let %s know you'd like to take over.
pl_PL: Formularz zablokowany. Kliknij na przycisk "Zażądaj kontroli" aby poinformować o tym %s.

en: %s is currently editing this entry
pl_PL: %s edytuje obecnie tę pozycję

en: %s has taken over and is currently editing this entry.
pl_PL: %s przejął kontrolę i obecnie redaguje ten wpis.

en: %s has requested permission to take over control of this entry.
pl_PL: %s zażądał zezwolenia na przejęcie kontroli nad tą pozycją.

en: Accept
pl_PL: Akceptuj

en: Pending
pl_PL: Oczekujące

en: No response
pl_PL: Brak odpowiedzi

en: Request again
pl_PL: Zażądaj ponownie

en: Your request was rejected
pl_PL: Twoje żądanie zostało odrzucone

en: Update
pl_PL: Aktualizuj

en: Next
pl_PL: Następny

en: Previous
pl_PL: Poprzednie

en: There was a problem with your submission.
pl_PL: Wystąpił problem z Twoim zgłoszeniem.

en: Errors have been highlighted below.
pl_PL: Błędy zostały podkreślone poniżej.

en: Entry Updated.
pl_PL: Zaktualizowano pozycję.

en: Entry Updated. %sReturn to Entry%s
pl_PL: Pozycja została zaktualizowana. %sWróć do widoku pozycji%s

en: You don&rsquo;t have permission to edit this post.
pl_PL: Nie masz uprawnień do edytowania tego wpisu.

en: This field is not editable; the post no longer exists.
pl_PL: To pole nie jest edytowalne; wpis już nie istnieje.

en: Maximum number of files reached
pl_PL: Osiągnięto maksymalną liczbę plików

en: The link to edit this entry is not valid; it may have expired.
pl_PL: Link do edycji tego wpisu jest niepoprawny; mógł on wygasnąć.

en: You cannot edit the entry; it is in the trash.
pl_PL: Nie możesz edytować tej pozycji; znajduje się on w koszu.

en: You do not have permission to edit this field.
pl_PL: Nie masz uprawnień do edytowania tego pola.

en: Would you like to permanently delete this file? 'Cancel' to stop. 'OK' to delete
pl_PL: Czy chcesz trwale usunąć ten plik? "Anuluj", aby przestać. "OK", aby usunąć

en: Ajax error while deleting field.
pl_PL: Wystąpił błąd Ajax podczas usuwania pola.

en: Entry Notes
pl_PL: Notatki dotyczące pozycji

en: Display, add, and delete notes for an entry.
pl_PL: Wyświetlaj, dodawaj i usuwaj notatki dotyczących pozycji.

en: Note Settings
pl_PL: Ustawienia Notatek

en: Display notes?
pl_PL: Wyświetlać notatki?

en: Display notes to users who are not logged-in?
pl_PL: Wyświetlać notatki użytkownikom, którzy nie są zalogowani?

en: Enable adding notes?
pl_PL: Włączyć możliwość dodawania notatek?

en: Allow emailing notes?
pl_PL: Zezwalać na wysyłanie notatek poprzez e-mail?

en: Allow deleting notes?
pl_PL: Zezwalać na usuwanie notatek?

en: Add Note
pl_PL: Dodaj notatkę

en: Note added.
pl_PL: Dodano notatkę.

en: Note Content
pl_PL: Treść notatki

en: Are you sure you want to delete the selected notes?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć wybrane notatki?

en: Notes for this entry
pl_PL: Notatki dotyczące tej pozycji

en: Toggle all notes
pl_PL: Przełącz wszystkie notatki

en: There are no notes.
pl_PL: Brak notatek.

en: Processing&hellip;
pl_PL: Przetwarzanie&hellip;

en: Other email address
pl_PL: Inny adres e-mail

en: Email subject
pl_PL: Temat e-maila

en: New entry note
pl_PL: Nowa notatka dotycząca pozycji

en: This note was sent from {url}
pl_PL: Ta notatka została wysłana z adresu {url}

en: Also email this note to
pl_PL: Wyślij tę notatkę także na adres e-mail

en: There was an error adding the note.
pl_PL: Wystąpił błąd podczas dodawania notatki.

en: You don't have the ability to delete notes.
pl_PL: Nie masz możliwości usuwania notatek.

en: You don't have the ability to add notes.
pl_PL: Nie masz możliwości dodawania notatek.

en: added on {date_created_formatted}
pl_PL: dodano {date_created_formatted}

en: The note is empty.
pl_PL: Notatka jest pusta.

en: Address
pl_PL: Adres

en: Show Map Link:
pl_PL: Link wyświetlenia na mapie:

en: Display a "Map It" link below the address
pl_PL: Wyświetl link "Pokaż na mapie" pod adresem

en: Approve Entries
pl_PL: Zatwierdź pozycje

en: Approve and reject entries from the View.
pl_PL: Zatwierdź i odrzuć pozycje z Widoku.

en: Calculation
pl_PL: Obliczenie

en: Checkbox
pl_PL: Pole typu checkbox

en: This input has a label and a value. What should be displayed?
pl_PL: To pole formularza posiada etykietę i wartość. Co powinno być wyświetlane?

en: A check mark, if the input is checked
pl_PL: Znacznik wyboru, jeśli pole jest zaznaczone

en: Value of the input
pl_PL: Wartość pola formularza

en: Label of the input
pl_PL: Etykieta pola formularza

en: What should be displayed:
pl_PL: Co powinno być wyświetlane:

en: Created By
pl_PL: Utworzono przez

en: Submitted by:
pl_PL: Przesłano przez:

en: Entry Creator: Display Name
pl_PL: Autor pozycji: Nazwa Wyświetlana

en: Entry Creator: Email
pl_PL: Autor pozycji: E-mail

en: Entry Creator: Username
pl_PL: Autor pozycji: Nazwa użytkownika

en: Entry Creator: User ID
pl_PL: Autor pozycji: ID użytkownika

en: Entry Creator: Roles
pl_PL: Autor pozycji: Role

en: User Format
pl_PL: Format użytkownika

en: How should the User information be displayed?
pl_PL: W jaki sposób powinny być wyświetlane informacje o użytkowniku?

en: User ID # (Example: 426)
pl_PL: ID użytkownika # (Przykład: 426)

en: Username (Example: "nostromo")
pl_PL: Nazwa użytkownika (Przykład: "nostromo")

en: Display Name (Example: "Ellen Ripley")
pl_PL: Nazwa wyświetlana (Przykład: "Ellen Ripley")

en: User Email (Example: "ellen@gravityview.co")
pl_PL: Email użytkownika (Przykład: "ellen@gravityview.co")

en: User Registered (Example: "2019-10-18 08:30:11")
pl_PL: Rejestracja użytkownika (Przykład: "2019-10-18 08:30:11")

en: User nickname
pl_PL: Pseudonim użytkownika

en: Description
pl_PL: Opis

en: First Name
pl_PL: Imię

en: Last Name
pl_PL: Nazwisko

en: First and Last Name
pl_PL: Imię i nazwisko

en: Last and First Name
pl_PL: Nazwisko i imię

en: Credit Card
pl_PL: Karta kredytowa

en: Currency
pl_PL: Waluta

en: Enter text or HTML. Also supports shortcodes. You can show or hide data using the %s shortcode (%slearn more%s).
pl_PL: Wprowadź tekst lub HTML. Obsługuje są również shortcode'y. Możesz pokazać lub ukryć dane za pomocą shortcode'u %s (%sdowiedz się więcej%s).

en: Click the arrow icon next to the content area to add %sMerge Tags%s.
pl_PL: Kliknij ikonę strzałki obok obszaru zawartości, aby dodać %sTagi scalania%s.

en: Automatically add paragraphs to content
pl_PL: Automatycznie dodawaj akapity do treści

en: Wrap each block of text in an HTML paragraph tag (recommended for text).
pl_PL: Otocz każdy blok tekstu w znacznik akapitu HTML (zalecany dla tekstu).

en: Render oEmbeds
pl_PL: Renderuj wstawki oEmbed

en: Admin Label
pl_PL: Etykieta administratora

en: A label that is only shown in the GravityView View configuration screen.
pl_PL: Etykieta, która jest wyświetlana tylko na ekranie konfiguracyjnym Widoku GravityView.

en: Date
pl_PL: Data

en: Email
pl_PL: E-mail

en: Link the Email Address
pl_PL: Odsyłacz do adresu e-mail

en: Clicking the link will generate a new email.
pl_PL: Kliknięcie linku spowoduje wygenerowanie nowego e-maila.

en: Email Subject
pl_PL: Temat e-maila

en: Set the default email subject line.
pl_PL: Ustaw domyślny temat wiadomości e-mail.

en: Email Body
pl_PL: Treść e-maila

en: Set the default email content.
pl_PL: Ustaw domyślną treść wiadomości e-mail.

en: Encrypt Email Address
pl_PL: Zaszyfruj adres e-mail

en: Make it harder for spammers to get email addresses from your entries. Email addresses will not be visible with Javascript disabled.
pl_PL: Utrudnij spamerom uzyskanie adresów e-mail z Twoich pozycji. Adresy e-mail nie będą widoczne przy wyłączonej obsłudze JavaScript.

en: Link Text:
pl_PL: Tekst linku:

en: File Upload
pl_PL: Przesyłanie pliku

en: Display as a Link:
pl_PL: Wyświetl jako łącze:

en: Display the uploaded files as links, rather than embedded content.
pl_PL: Wyświetl przesłane pliki jako linki, a nie treść osadzoną.

en: Custom Width:
pl_PL: Szerokość niestandardowa:

en: Override the default image width (250).
pl_PL: Zastąp domyślną szerokość obrazu (250).

en: Quiz Score
pl_PL: Wynik quizu

en: Show Max Score?
pl_PL: Pokazać najwyższy wynik?

en: Display score as the a fraction: "[score]/[max score]". If unchecked, will display score.
pl_PL: Wyświetl wynik jako ułamek: "[wynik]/[wynik maks.]". Jeśli odznaczone, wyświetli wynik.

en: A Gravatar is an image that represents a person online based on their email. Powered by gravatar.com.
pl_PL: Gravatar to obraz, który przedstawia osobę w Internecie na podstawie jej wiadomości e-mail. Zasilany przez gravatar.com.

en: Email to Use
pl_PL: Email do wykorzystania

en: Which email should be used to generate the Gravatar?
pl_PL: Który e-mail powinien być użyty do wygenerowania Gravataru?

en: Default Image
pl_PL: Domyślne zdjęcie

en: Choose the default image to be shown when an email has no Gravatar.
pl_PL: Wybierz domyślny obraz, który ma być wyświetlany, gdy wiadomość e-mail nie ma Gravataru.

en: Read more about %s
pl_PL: Przeczytaj więcej o %s

en: Silhouetted Person
pl_PL: Sylwetka osoby

en: Gravatar Icon
pl_PL: Ikona Gravatara

en: Abstract Geometric Patterns
pl_PL: Abstrakcyjne wzory geometryczne

en: Monster Faces
pl_PL: Twarze potwora

en: Arcade-style Faces
pl_PL: Twarze w stylu Arcade

en: Robot Faces
pl_PL: Twarze robotów

en: Transparent Image
pl_PL: Przejrzysty obraz

en: Size in Pixels
pl_PL: Rozmiar w pikselach

en: Hidden
pl_PL: Ukryte

en: Approval Status
pl_PL: Status zatwierdzenia

en: Display the entry's current approval status.
pl_PL: Wyświetl bieżący status zatwierdzenia pozycji.

en: Approval:
pl_PL: Zatwierdzenie:

en: Approved Label
pl_PL: Etykieta Zatwierdzenia

en: If the entry is approved, display this value
pl_PL: Jeśli pozycja jest zatwierdzona, wyświetl podaną wartość

en: Disapproved Label
pl_PL: Etykieta Odrzucenia

en: If the entry is not approved, display this value
pl_PL: Jeśli pozycja nie jest zatwierdzona, wyświetl podaną wartość

en: Unapproved Label
pl_PL: Etykieta Braku Zatwierdzenia

en: If the entry has not yet been approved or disapproved, display this value
pl_PL: Jeśli pozycja nie została jeszcze zatwierdzona lub odrzucona, wyświetl tę wartość

en: Is Fulfilled
pl_PL: Jest spełniony

en: Not Fulfilled
pl_PL: Nie spełniony

en: Fulfilled
pl_PL: Spełniony

en: Entry Star
pl_PL: Gwiazdka pozycji

en: Is Starred
pl_PL: Jest oznaczony gwiazdką

en: Display the entry's "star" status.
pl_PL: Wyświetl "gwiazdkę" statusu pozycji.

en: There was an error updating the entry.
pl_PL: Wystąpił błąd podczas aktualizowania pozycji.

en: List
pl_PL: Lista

en: Multi Select
pl_PL: Wielokrotny wybór

en: Name
pl_PL: Imię i nazwisko

en: Number
pl_PL: Liczba

en: Format number?
pl_PL: Formatować liczbę?

en: Display numbers with thousands separators.
pl_PL: Wyświetl numery z separatorami tysięcy.

en: Decimals
pl_PL: Miejsca dziesiętne

en: Precision of the number of decimal places. Leave blank to use existing precision.
pl_PL: Precyzja liczby miejsc dziesiętnych. Pozostaw puste, aby użyć aktualnej dokładności.

en: Entry link text (required)
pl_PL: Tekst linku do widoku pozycji (wymagane)

en: Entry #{entry_id}
pl_PL: Pozycja #{entry_id}

en: Text or HTML to display after the link (optional)
pl_PL: Tekst lub HTML do wyświetlenia po odnośniku (opcjonalnie)

en: This content will be displayed below each entry link.
pl_PL: Ta treść będzie wyświetlana pod każdym linkiem do pozycji.

en: Entries to Display
pl_PL: Pozycje do wyświetlenia

en: What is the maximum number of entries that should be shown?
pl_PL: Jaka jest maksymalna liczba pozycji, które powinny być wyświetlane?

en: Hide if no entries
pl_PL: Ukryj, jeśli brak jest pozycji do wyświetlenia

en: Don't display this field if the entry creator has no other entries
pl_PL: Nie wyświetlaj tego pola, jeśli autor pozycji nie utworzył innych pozycji

en: No Entries Text
pl_PL: Tekst braku pozycji do wyświetlenia

en: The text that is shown if the entry creator has no other entries (and "Hide if no entries" is disabled).
pl_PL: Tekst wyświetlany, w przypadku gdy autor wpisu nie utworzył innych pozycji (oraz gdy opcja "Ukryj, jeśli brak jest pozycji do wyświetlenia" jest wyłączona).

en: This user has no other entries.
pl_PL: Ten użytkownik nie utworzył więcej pozycji.

en: Page
pl_PL: Strona

en: Password
pl_PL: Hasło

en: Payment Amount
pl_PL: Wielkość płatności

en: Payment Date
pl_PL: Termin płatności

en: The date the payment was received.
pl_PL: Data otrzymania płatności.

en: Payment Method
pl_PL: Metoda płatności

en: The way the entry was paid for (ie "Credit Card", "PayPal", etc.)
pl_PL: Sposób opłacenia pozycji (tj. "Karta kredytowa", "PayPal" itp.)

en: Payment Status
pl_PL: Status płatności

en: The current payment status of the entry (ie "Processing", "Failed", "Cancelled", "Approved").
pl_PL: Bieżący status opłacenia pozycji (np. "Przetwarzanie", "Niepowodzenie", "Anulowano", "Zatwierdzono").

en: Phone
pl_PL: Telefon

en: Make Phone Number Clickable
pl_PL: Utwórz link na podstawie nr telefonu

en: Allow dialing a number by clicking it?
pl_PL: Zezwalać na przejście do wybierania numeru po kliknięciu?

en: Pipe Recorder
pl_PL: Rejestrator pipe'ów

en: Display as embedded
pl_PL: Wyświetl jako osadzone

en: Display the video in a player, rather than a direct link to the video.
pl_PL: Wyświetl wideo w odtwarzaczu, a nie jako link do wideo.

en: Post Category
pl_PL: Kategoria wpisu

en: Post Content
pl_PL: Treść wpisu

en: Post Custom Field
pl_PL: Niestandardowe pole wpisu

en: Post Excerpt
pl_PL: Streszczenie wpisu

en: Post Image
pl_PL: Obrazek wpisu

en: Post Tags
pl_PL: Tagi wpisu

en: Post Title
pl_PL: Tytuł wpisu

en: Show Answer Explanation?
pl_PL: Wyświetlać wytłumaczenie odpowiedzi?

en: If the field has an answer explanation, show it?
pl_PL: Jeśli pole zawiera wyjaśnienie odpowiedzi, czy ma ono zostać wyświetlane?

en: Radio Buttons
pl_PL: Przyciski radio

en: Section
pl_PL: Sekcja

en: Number Sequence
pl_PL: Kolejność liczb

en: Reverse the order of the result numbers
pl_PL: Odwróć kolejność liczb wynikowych

en: Output the number sequence in descending order. If enabled, numbers will count down from high to low.
pl_PL: Wyświetl sekwencję liczb w kolejności malejącej. Jeśli funkcja ta jest włączona, liczby będą odliczane od większych do mniejszych.

en: First Number in the Sequence
pl_PL: Pierwszy numer w sekwencji

en: For each entry, the displayed number will increase by one. When displaying ten entries, the first entry will display "1", and the last entry will show "10".
pl_PL: Dla każdej pozycji wyświetlana liczba zwiększy się o jeden. Przy wyświetlaniu dziesięciu wpisów, pierwsza pozycja będzie przypisana do "1", a ostatnia do "10".

en: Reverse the order of the number sequence (high to low)
pl_PL: Odwróć kolejność sekwencji liczb (od większej do mniejszej)

en: Link to URL:
pl_PL: Odnośnik do adresu URL:

en: Display as a link to the Source URL
pl_PL: Wyświetl jako link do adresu URL źródła

en: Customize the link text. If empty, the link text will be the URL.
pl_PL: Dostosuj tekst linku. Jeśli jest pusty, tekst linku będzie adresem URL.

en: Survey
pl_PL: Ankieta

en: Show score
pl_PL: Pokaż wynik

en: Display likert score as a simple number.
pl_PL: Wyświetl wynik Likerta jako zwykłą liczbę.

en: Single Line Text
pl_PL: Tekst jednoliniowy

en: Paragraph Text
pl_PL: Tekst akapitowy

en: Maximum words shown
pl_PL: Maksymalna wyświetlana ilość słów

en: Enter the number of words to be shown. If specified it truncates the text. Leave it blank if you want to show the full text.
pl_PL: Wprowadź liczbę słów do wyświetlenia. Jeśli zostanie określona, tekst zostanie skrócony. Pozostaw to pole puste, jeśli chcesz wyświetlić pełny tekst.

en: Convert text URLs to HTML links
pl_PL: Konwertuj adresy URL tekstów na linki HTML

en: Converts URI, www, FTP, and email addresses in HTML links
pl_PL: Konwertuje adresy URI, www, FTP i e-mail w łączach HTML

en: Display as HTML
pl_PL: Wyświetlanie jako HTML

en: If enabled, safe HTML will be displayed and unsafe or unrecognized HTML tags will be stripped. If disabled, the field value will be displayed as text.
pl_PL: Jeśli opcja ta jest włączona, wyświetlony zostanie bezpieczny kod HTML, a niebezpieczne lub nierozpoznane znaczniki HTML zostaną usunięte. Jeśli jest wyłączona, wartość pola zostanie wyświetlona jako tekst.

en: Time
pl_PL: Czas

en: Total
pl_PL: Suma

en: Transaction ID
pl_PL: ID transakcji

en: Transaction Type
pl_PL: Typ transakcji

en: The type of the order: one-time payment or subscription
pl_PL: Rodzaj zamówienia: jednorazowa płatność lub subskrypcja

en: One-Time Payment
pl_PL: Płatność jednorazowa

en: Subscription
pl_PL: Subskrypcja

en: Unsubscribe
pl_PL: Anuluj subskrypcję

en: Unsubscribe from a Payment-based entry.
pl_PL: Wypisz się z pozycji związanej z płatnością.

en: Allow admins to unsubscribe
pl_PL: Zezwól administratorom na wypisanie się z subskrypcji

en: Allow users with `gravityforms_edit_entries` to cancel subscriptions
pl_PL: Zezwól użytkownikom z uprawnieniem `gravityforms_edit_entries` na anulowanie subskrypcji

en: Website
pl_PL: Strona internetowa

en: Define custom link text. Leave blank to display the URL
pl_PL: Zdefiniuj niestandardowy tekst linku. Pozostaw pusty, aby wyświetlić adres URL

en: Shorten Link Display
pl_PL: Wyświetlanie skróconego linku

en: Only show the domain for a URL instead of the whole link.
pl_PL: Wyświetlaj domenę z adresu URL zamiast całego linku.

en: Don&rsquo;t show the full URL, only show the domain.
pl_PL: Nie pokazuj pełnego adresu URL, wyświetl tylko domenę.

en: Workflow Current Status Timestamp
pl_PL: Aktualny znacznik czasu statusu przepływu pracy

en: Workflow Status
pl_PL: Status przepływu pracy

en: Workflow Step
pl_PL: Krok przepływu pracy

en: Workflow Complete
pl_PL: Przepływ pracy zakończony

en: Link to the post
pl_PL: Link do wpisu

en: Link to the post created by the entry.
pl_PL: Link do wpisu utworzonego przez pozycję.

en: Link to the category or tag
pl_PL: Link do kategorii lub tagu

en: Link to the current category or tag. "Link to single entry" must be unchecked.
pl_PL: Link do bieżącej kategorii lub tagu. "Link do pojedynczej pozycji" musi być odznaczony.

en: Use the live post data
pl_PL: Użyj bieżących danych z wpisu

en: Instead of using the entry data, instead use the current post data.
pl_PL: Zamiast korzystać z danych wejściowych, użyj bieżących danych wpisu.

en: Override Date Format
pl_PL: Zmień format daty

en: Define how the date is displayed (using %sthe PHP date format%s)
pl_PL: Określ, w jaki sposób wyświetlana jest data (za pomocą %sformatu daty PHP%s)

en: Quiz Score Total
pl_PL: Łączny wynik quizu

en: Displays the number of correct Quiz answers the user submitted.
pl_PL: Wyświetla liczbę poprawnie udzielonych odpowiedzi przez użytkownika quizu.

en: Quiz Percentage Grade
pl_PL: Procentowa ocena quizu

en: Displays the percentage of correct Quiz answers the user submitted.
pl_PL: Wyświetla procent poprawnych odpowiedzi w quizie wykonanym przez użytkownika.

note: translators: This is a field type used by the Gravity Forms Quiz Addon. "A" is 100-90, "B" is 89-80, "C" is 79-70, etc.
en: Quiz Letter Grade
pl_PL: Klasyfikacja Literowa Quizu

en: Displays the Grade the user achieved based on Letter Grading configured in the Quiz Settings.
pl_PL: Wyświetla Ocenę uzyskaną przez użytkownika na podstawie Klasyfikacji Literowej skonfigurowanej w Ustawieniach Quizu.

en: Quiz Pass/Fail
pl_PL: Zaliczenie/Niezaliczenie Quizu

en: Displays either Passed or Failed based on the Pass/Fail settings configured in the Quiz Settings.
pl_PL: Wyświetla komunikat Zaliczono lub Nie zaliczono, na podstawie ustawień Zaliczenie/Niezaliczenie, skonfigurowanych w Ustawieniach quizu.

en: Business Data
pl_PL: Dane biznesowe

en: Display business information in a table.
pl_PL: Wyświetl informacje o firmie w tabeli.

en: Business Listings
pl_PL: Informacje o firmach

en: Display business profiles.
pl_PL: Wyświetl profile biznesowe.

en: Edit Table
pl_PL: Edytuj tabelę

en: Display items in a table view.
pl_PL: Wyświetl elementy w widoku tabeli.

en: Visible Edit Fields
pl_PL: Widoczne pola edycji

en: Display items in a listing view.
pl_PL: Wyświetl elementy w widoku listy.

en: Link to single entry
pl_PL: Link do pojedynczej pozycji

en: Listing Title
pl_PL: Tytuł listy

en: Subheading
pl_PL: Podtytuł

en: Data placed here will be bold.
pl_PL: Dane umieszczone tutaj będą ostylowane pogrubionym krojem pisma.

en: Image
pl_PL: Obrazek

en: Leave empty to remove.
pl_PL: Pozostaw puste, aby usunąć.

en: Other Fields
pl_PL: Inne Pola

en: Below the subheading, a good place for description and other data.
pl_PL: Poniżej podtytułu - miejscu odpowiednim na opis i inne dane.

en: Footer Left
pl_PL: Lewa część stopki

en: Footer Right
pl_PL: Prawa część stopki

en: Table
pl_PL: Tabela

en: Visible Table Columns
pl_PL: Widoczne kolumny tabeli

en: Each field will be displayed as a column in the table.
pl_PL: Każde pole będzie wyświetlane jako kolumna w tabeli.

en: Add Table Column
pl_PL: Dodaj kolumnę tabeli

en: Event Listings
pl_PL: Informacje o wydarzeniach

en: Present a list of your events.
pl_PL: Przedstaw listę wydarzeń.

en: Issue Tracker
pl_PL: Narzędzie do śledzenia problemów

en: Manage issues and their statuses.
pl_PL: Zarządzaj problemami i ich statusami.

en: Job Board
pl_PL: Oferty pracy

en: Post available jobs in a simple job board.
pl_PL: Opublikuj dostępne oferty pracy.

en: People Profiles
pl_PL: Profile użytkowników

en: List people with individual profiles.
pl_PL: Listingi poszczególnych użytkowników i ich profili.

en: Resume Board
pl_PL: Listingi CV

en: Allow job-seekers to post their resumes.
pl_PL: Pozwól osobom poszukującym pracy zamieścić swoje CV.

en: Staff Profiles
pl_PL: Profile pracowników

en: List members of your team.
pl_PL: Wymień członków swojego zespołu.

en: Website Showcase
pl_PL: Prezentacja witryny internetowej

en: Feature submitted websites with screenshots.
pl_PL: Prezentacja przesłanych witryn z zrzutami ekranu.

en: Insert custom text or HTML as a widget
pl_PL: Wstaw własny tekst lub HTML jako widżet

en: Enter text or HTML. Also supports shortcodes.
pl_PL: Wprowadź tekst lub HTML. Obsługiwane są również shortcode'y.

en: Display a Gravity Forms form.
pl_PL: Wyświetl formularz Gravity Forms.

en: Form to display
pl_PL: Formularz do wyświetlenia

en: Show form title?
pl_PL: Pokazać tytuł formularza?

en: Show form description?
pl_PL: Pokazać opis formularza?

en: Enable AJAX
pl_PL: Włącz AJAX

en: Field value parameters
pl_PL: Parametry wartości pola

en: Learn how to dynamically populate a field.
pl_PL: Naucz się jak dynamicznie populować pole.

en: Links to multiple pages of results.
pl_PL: Linki do wielu stron wyników.

en: Show each page number
pl_PL: Pokaż odpowiedni numer strony

en: Show every page number instead of summary (eg: 1 2 3 ... 8 »)
pl_PL: Pokaż każdy numer strony zamiast podsumowania (np .: 1 2 3 ... 8 »)

en: Allow users to modify the number of results shown per page.
pl_PL: Zezwalaj użytkownikom na modyfikowanie liczby wyników wyświetlanych na stronie.

en: Page Size
pl_PL: Rozmiar strony

en: Results Per Page
pl_PL: Liczba wyników na stronie

en: Summary of the number of visible entries out of the total results.
pl_PL: Podsumowanie liczby widocznych wpisów z sumy wszystkich wyników.

en: Displaying %1$s - %2$s of %3$s
pl_PL: Wyświetlono %1$s - %2$s z %3$s

en: Displays the results of Poll Fields that exist in the form.
pl_PL: Wyświetla wyniki oparte na wartościach Pól Ankiety, które istnieją w formularzu.

en: Display Percentages
pl_PL: Wyświetl wartości procentowe

en: Display results percentages as part of results? Supported values are: true, false. Defaults to "true".
pl_PL: Wyświetlać wyniki procentowe jako część wyników? Obsługiwane wartości to: true, false. Domyślnie "true".

en: Display Counts
pl_PL: Wyświetlanie zliczeń

en: Display number of times each choice has been selected when displaying results? Supported values are: true, false. Defaults to "true".
pl_PL: Wyświetlać ile razy udzielona została dana odpowiewiedź poszczególnych pytaniach podczas wyświetlania wyników? Obsługiwane wartości to: true, false. Domyślnie "true".

en: Style
pl_PL: Styl

en: The Polls Add-On currently supports 4 built in styles: red, green, orange, blue. Defaults to "green".
pl_PL: Dodatek Ankiety obsługuje obecnie 4 wbudowane style: czerwony, zielony, pomarańczowy i niebieski. Domyślnie "zielony".

en: Green
pl_PL: Zielony

en: Blue
pl_PL: Niebieski

en: Red
pl_PL: Czerwony

en: Orange
pl_PL: Pomarańczowy

en: Poll Results
pl_PL: Wyniki ankiety

en: Search form for searching entries.
pl_PL: Formularz służący do wyszukiwania wśród pozycji.

en: Search Layout
pl_PL: Układ wyszukiwania

en: Horizontal
pl_PL: Poziomy

en: Vertical
pl_PL: Pionowy

en: Show Clear button
pl_PL: Pokaż przycisk Wyczyść

en: Search Mode
pl_PL: Tryb wyszukiwania

en: Should search results match all search fields, or any?
pl_PL: Czy wyniki wyszukiwania powinny uwzględniać wszystkie pola, czy dowolne pole wyszukiwania?

en: Match Any Fields
pl_PL: Dopasowanie do dowolnego pola

en: Match All Fields
pl_PL: Dopasowanie do wszystkich pól

en: Select (multiple values)
pl_PL: Pole wielokrotnego wyboru

en: Links
pl_PL: Linki

en: Date range
pl_PL: Zakres dat

en: No search fields configured yet.
pl_PL: Nie skonfigurowano jeszcze żadnych pól wyszukiwania.

en: Label
pl_PL: Etykieta

en: Input Type
pl_PL: Typ pola formularza

en: There was an error loading searchable fields. Save the View or refresh the page to fix this issue.
pl_PL: Wystąpił błąd podczas ładowania pól do przeszukiwania. Zapisz Widok lub odśwież stronę, aby rozwiązać ten problem.

en: Search Everything
pl_PL: Przeszukaj wszystko

en: Entry Creator
pl_PL: Autor pozycji

en: Search Entries:
pl_PL: Wyszukiwanie w pozycjach:

en: Filter by date:
pl_PL: Filtrowanie według daty:

en: Entry ID:
pl_PL: ID pozycji:

en: Clear
pl_PL: Wyszyść

en: Show a different month
pl_PL: Pokaż inny miesiąc

en: Start date
pl_PL: Data początkowa

en: End date
pl_PL: Data końcowa

en: Show only:
pl_PL: Pokaż tylko:

en: Search
pl_PL: Szukaj

en: GravityView Recent Entries
pl_PL: Ostatnie pozycje w GravityView

en: Display the most recent entries for a View
pl_PL: Wyświetl najnowsze pozycje Widoku

en: Recent Entries
pl_PL: Ostatnie pozycje

en: Title:
pl_PL: Tytuł:

en: Please select a View to search.
pl_PL: Wybierz Widok do przeszukania.

en: &mdash; Select a View as Entries Source &mdash;
pl_PL: &mdash;Wybierz Widok mający posłużyć jako źródło pozycji&mdash;

en: If Embedded, Page ID:
pl_PL: Jeśli osadzono, ID strony:

en: To have a search performed on an embedded View, enter the ID of the post or page where the View is embedded.
pl_PL: Aby przeprowadzić wyszukiwanie w osadzonym Widoku, wprowadź ID wpisu lub strony, na której osadzono Widok.

en: Number of entries to show:
pl_PL: Liczba pozycji do wyświetlenia:

en: A search form for a specific GravityView.
pl_PL: Formularz wyszukiwania dla konkretnego GravityView.

en: GravityView Search
pl_PL: Wyszukiwanie GravityView

en: This widget is not configurable from this screen. Please configure it on the %sWidgets page%s.
pl_PL: Tego widżetu nie można skonfigurować na tym ekranie. Proszę go skonfigurować na stronie %sWidżety%s.

en: View:
pl_PL: Widok:

en: &mdash; Select a View &mdash;
pl_PL: &mdash; Wybierz Widok &mdash;

en: Searchable fields:
pl_PL: Pola do przeszukiwania:

en: Search Fields
pl_PL: Pola wyszukiwania

en: Letter
pl_PL: Litera

en: Pass/Fail
pl_PL: Zaliczenie/Niezaliczenie

en: Your browser does not support the video tag.
pl_PL: Twoja przeglądarka nie obsługuje tagu wideo.

[ctx: 1: Customer name; 2: Customer email]
en: Licensed to: %1$s (%2$s)
pl_PL: Licencjonowano dla: %1$s (%2$s)

[ctx: 1: GravityView upgrade name, 2: Cost of upgrade]
en: Upgrade to %1$s for %2$s
pl_PL: Zaktualizuj do %1$s za %2$s

[ctx: Displayed when a View is not configured. %s is replaced by the tab label]
en: The %s layout has not been configured.
pl_PL: Układ %s nie został skonfigurowany.

[ctx: A scale from 0 (bad) to 10 (good)]
en: %s ("Not at all likely") to %s ("Extremely likely")
pl_PL: %s ("W ogóle") do %s ("Bardzo prawdopodobnie")

[ctx: Setting: Show or Hide]
en: Show
pl_PL: Pokaż

[ctx: Setting: Show or Hide]
en: Hide
pl_PL: Ukryj

[ctx: Setting: On or off]
en: On
pl_PL: Włączone

[ctx: Setting: On or off]
en: Off
pl_PL: Wyłączone

[ctx: Setting: Enable or Disable]
en: Enable
pl_PL: Włącz

[ctx: Setting: Enable or Disable]
en: Disable
pl_PL: Wyłącz

[ctx: an action that admins can perform]
en: edit entries
pl_PL: edytuj pozycje

[ctx: an action that admins can perform]
en: delete entries
pl_PL: usuń pozycje

[ctx: an action that admins can perform]
en: duplicate entries
pl_PL: duplikuj pozycje

[ctx: Post Type General Name]
en: Views
pl_PL: Widoki

[ctx: Post Type Singular Name]
en: View
pl_PL: Widok

[ctx: Menu name]
en: Views
pl_PL: Widoki

[ctx: View Item]
en: View
pl_PL: Wyświetl

[ctx: Label in field picker for empty label]
en: Field #%s (No Label)
pl_PL: Pole #%s (Brak etykiety)

[ctx: a support form search has returned empty for the following word]
en: No results found for
pl_PL: Brak wyników dla zapytania

[ctx: Error shown when submitting support request and there is no subject provided]
en: Please enter a subject
pl_PL: Wprowadź temat

[ctx: Error shown when submitting support request and there is no message provided]
en: Please enter a message
pl_PL: Wprowadź wiadomość

[ctx: Extensions are WordPress plugins that add functionality to GravityView and Gravity Forms]
en: Extensions
pl_PL: Rozszerzenia

[ctx: Column title that shows what template is being used for Views]
en: Template
pl_PL: Szablon

[ctx: Debugging output data is empty.]
en: Empty
pl_PL: Puste

[ctx: Clear all data from the form]
en: Clear
pl_PL: Wyczyść

[ctx: Reset the search form to the state that existed on page load]
en: Reset
pl_PL: Resetuj

[ctx: Edit View with the ID of %d]
en: Edit View #%d
pl_PL: Edytuj Widok #%d

[ctx: First parameter: Success or error of the action. Second: User ID number]
en: %s: Assigned User ID #%d as the entry creator.
pl_PL: %s: Przypisał ID użytkownika #%d jako autora wpisu.

[ctx: To show that the entry was unassigned from an actual user to no user.]
en: No User
pl_PL: Brak użytkownika

[ctx: No user assigned to the entry]
en: No User
pl_PL: Brak użytkownika

[ctx: The title for an event in a notifications drop down list.]
en: Entry is approved
pl_PL: Wpis jest zatwierdzony

[ctx: The title for an event in a notifications drop down list.]
en: Entry is disapproved
pl_PL: Wpis jest odrzucony

[ctx: The title for an event in a notifications drop down list.]
en: Entry approval is reset
pl_PL: Zatwierdzenie wpisu jest zresetowane

[ctx: The title for an event in a notifications drop down list.]
en: Entry approval is changed
pl_PL: Zatwierdzenie wpisu jest zmienione

[ctx: all dropdown items]
en: All
pl_PL: Wszystkie

[ctx: no dropdown items]
en: None
pl_PL: Brak

[ctx: User capability]
en: Entry Creator
pl_PL: Autor pozycji

[ctx: Error message links to logging page]
en: Check the GravityView logs for more information.
pl_PL: Sprawdź logi GravityView, aby uzyskać więcej informacji.

[ctx: Referring to the user who is currently editing a locked entry]
en: the person who is editing the entry
pl_PL: osoba, która redaguje pozycję

[ctx: Replacements are HTML]
en: Entry Updated. %sReturning to Entry%s
pl_PL: Pozycja została zaktualizowana. %sWróć do pozycji%s

[ctx: Replacement 1 is HTML. Replacement 2 is the title of the page where the user will be taken. Replacement 3 is HTML.]
en: Entry Updated. %sReturning to %s%s
pl_PL: Pozycja została zaktualizowana. %sWróć do %s%s

[ctx: Replacement 1 is HTML. Replacement 2 is the URL where the user will be taken. Replacement 3 is HTML.]
en: Entry Updated. %sRedirecting to %s%s
pl_PL: Pozycja została zaktualizowana. %sPrzekierowuję do %s%s

[ctx: Link shown when invalid Edit Entry link is clicked]
en: Go back.
pl_PL: Wróć.

[ctx: %s is opening and closing HTML link]
en: Only users with specific capabilities will be able to view, add and delete notes. %sRead more%s.
pl_PL: Tylko użytkownicy posiadający określone uprawnienia będą mogli przeglądać, dodawać i usuwać notatki. %sDowiedz się więcej%s.

[ctx: Example email address used as a placeholder]
en: you@example.com
pl_PL: twojeimie@przyklad.com

[ctx: Message to display when submitting a note without content.]
en: Note cannot be blank.
pl_PL: Notatka nie może być pusta.

[ctx: HTML link pointing to WordPress article on oEmbed]
en: Automatically convert oEmbed URLs into embedded content (%slearn more%s).
pl_PL: Automatycznie konwertuj adresy URL oEmbed na osadzoną zawartość (%sdowiedz się więcej%s).

[ctx: %s replaced with a formatted 0]
en: Set to %s for no maximum.
pl_PL: Ustaw na %s by wyłączyć wartość maksimum.

[ctx: The string placeholders are for emphasis HTML]
en: Note: this will display poll results for %sall form entries%s, not only the entries displayed in the View.
pl_PL: Uwaga: wyświetlane zostaną wyniki ankiety dla %swszystkich pozycji wpisów formularza%s, nie tylko pozycje wyświetlane w Widoku.

[ctx: Close calendar]
en: Close
pl_PL: Zamknij

[ctx: Previous month in calendar]
en: Prev
pl_PL: Poprzedni

[ctx: Next month in calendar]
en: Next
pl_PL: Następny

[ctx: Today in calendar]
en: Today
pl_PL: Dzisiaj

[ctx: Week in calendar]
en: Week
pl_PL: Tydzień

[ctx: %s is the current Quiz field type ("Letter" or "Pass/Fail")]
en: %s grading is disabled for this form. %sChange the setting%s
pl_PL: %s klasyfikacja jest wyłączona dla tego formularza. %sZmień to ustawienie%s

[ctx: Post Image field title heading]
en: Title:
pl_PL: Tytuł:

[ctx: Post Image field caption heading]
en: Caption:
pl_PL: Podpis:

[ctx: Post Image field description heading]
en: Description:
pl_PL: Opis:
