WPML_EXPORT - en to nl translation catalogue (3122 entries)

en:  (post type archive)
nl: (berichttype archief)

en:  (single)
nl: (enkele)

en:  (taxonomy archive)
nl: (taxonomie archief)

en:  - Use to layout child taxonomy terms
nl: - Gebruik om onderliggende elementen taxonomie-termen op te maken

en:  - Use to layout posts for the current taxonomy term
nl: - Gebruik om berichten op te maken voor de huidige taxonomie-term

en:  - everything you need to know about using Toolset
nl:  - alles wat u moet weten over het gebruik van Toolset

en:  - learn to use Toolset by experimenting with fully-functional learning sites
nl:  - Toolset leren gebruiken door te experimenteren met volledig functionerende leersites

en:  - online help by support staff
nl: - online hulp door ondersteuningspersoneel

en:  AND
nl: EN

en:  AND
nl: EN

en:  Enable Fusion Compilers
nl: Fusion Compilers inschakelen

en:  OR
nl: OF

en:  OR
nl: OF

en:  Views tutorial on custom CSS
nl: Handleiding van Views over aangepaste CSS

en:  Views tutorial on custom JS
nl:  Views tutorial over aangepaste JS

en:  and
nl: en

en:  coming from the
nl: komt uit de

en:  eg. <span class="wpv-code">[wpv-view name="%s" <strong>%s</strong>="%s"]</span>
nl: bijv. <span class="wpv-code">[wpv-view name="%s" <strong>%s</strong>="%s"]</span>

en:  eg. <span class="wpv-code">[wpv-view name="%s" <strong>%s</strong>="1"]</span>
nl:  bijv. <span class="wpv-code">[wpv-view name="%s" <strong>%s</strong>="1"]</span>

en:  eg. <span class="wpv-code">[wpv-view name="%s" <strong>%s</strong>="search term"]</span>
nl:  bijv. <span class="wpv-code">[wpv-view name="%s" <strong>%s</strong>="search term"]</span>

en:  eg. <span class="wpv-code">yoursite/page-with-this-view/?<strong>%s</strong>=%s</span>
nl: bijv. <span class="wpv-code">yoursite/page-with-this-view/?<strong>%s</strong>=%s</span>

en:  eg. <span class="wpv-code">yoursite/page-with-this-view/?<strong>%s</strong>=1</span>
nl: bijv. <span class="wpv-code">yoursite/page-with-this-view/?<strong>%s</strong>=1</span>

en:  eg. [wpv-view name="%s" <strong>%s</strong>="%s"]
nl: bijv. [wpv-view name="%s" <strong>%s</strong>="%s"]

en:  eg. [wpv-view name="view-name" <strong>%s="123"</strong>]
nl: bijv. [wpv-view name="view-name" <strong>%s="123"</strong>]

en:  eg. http://www.example.com/my-page/?<strong>%s=123</strong>
nl: bijv. http://www.example.com/my-page/?<strong>%s=123</strong>

en:  eg. yoursite/page-with-this-view/?<strong>%s</strong>=%s
nl: bijv. yoursite/page-with-this-view/?<strong>%s</strong>=%s

en:  is set by the %s key:
nl: is ingesteld door de %s code:

en:  is set by the URL parameter:
nl: is ingesteld door de URL parameter:

en:  is set by the View shortcode attribute:
nl: is ingesteld door de View shortcode attribuut:

en:  of
nl: van

en:  or
nl: of

en:  ordered by %s, %s
nl: gerangschikt op %s, %s

en:  set by the %s key:
nl: ingesteld door de %s code:

en:  set by this URL parameter:
nl: ingesteld door deze URL parameter:

en:  set by this View shortcode attribute:
nl: ingesteld door dit View shortcode-attribuut:

en:  use this content template. What do you want to do?
nl: gebruik deze inhoudssjabloon. Wat wilt u doen?

en: #undefined#
nl: #onbepaald#

en: % - placeholder for the number of comments
nl: % - plaatsaanduiding voor het aantal reacties

en: % Comments
nl: % Reacties

en: %1$s %2$s design inside %2$s templates may cause problems
nl: %1$s %2$s ontwerp binnen %2$s sjablonen kan problemen veroorzaken

en: %1$s (from %2$s)
nl: %1$s (van %2$s)

en: %1$s (many-to-many relationship)
nl: %1$s (meer-op-meer-relatie)

en: %1$s (one-to-many relationship)
nl: %1$s (één-op-meer-relatie)

en: %1$s connects with %2$s through %3$s.
nl: %1$s is verbonden met %2$s via %3$s.

en: %1$sDesigning templates with %2$s%3$s.
nl: %1$sSjablonen ontwerpen met %2$s%3$s.

en: %1$sDocumentation %2$s%3$s
nl: %1$sDocumentatie %2$s%3$s

en: %1$sOnce you %2$ssetup textual custom fields in Types%3$s (single line, multiple lines, WYSIWYG), you will be able to include them in text searches here.
nl: %1$sNadat u %2$saangepaste tekstvelden instelt in Types%3$s (een regel, meerdere regels, multiple lines, WYSIWYG), kunt u deze hier toevoegen aan de tekstzoekfunctie.

en: %1$sRelevanssi%2$s plugin extends and improves the WordPress text search. Relevanssi allows to search in custom fields and returns the most relevant results first.
nl: De %1$sRelevanssi%2$s-plugin verruimt en verbetert de WordPress textzoekfunctie. Relevanssi staat zoeken in aangepaste velden toe en geeft de meest relevante resultaten het eerst weer.

en: %1$sShow editor anyway%2$s
nl: %1$sToon editor hoe dan ook%2$s

en: %1$sStop using %2$s for this Content Template%3$s
nl: %1$sGebruik %2$s niet meer voor dit inhoudssjabloon%3$s

en: %d (default pagination size)
nl: %d (standaard pagineringsformaat)

en: %d Content Templates found in the file. %d have been created and %d have been overwritten.
nl: %d Inhoudssjablonen in het bestand gevonden. %d zijn gecreëerd en %d overgeschreven.

en: %d Content Templates moved to the Trash.
nl: %d Inhoudssjablonen verplaatst naar de Prullenbak.

en: %d Content Templates permanently deleted.
nl: %d Inhoudssjablonen definitief verwijderd.

en: %d Content Templates restored from the Trash.
nl: %d Inhoudssjablonen teruggeplaatst vanuit de Prullenbak.

en: %d Views found in the file. %d have been created and %d have been overwritten.
nl: %d Views in het bestand gevonden. %d zijn gecreëerd en %d overgeschreven.

en: %d Views moved to the Trash.
nl: %d Views verplaatst naar de Prullenbak.

en: %d Views permanently deleted.
nl: %d Views definitief verwijderd.

en: %d Views restored from the Trash.
nl: %d Views teruggeplaatst vanuit de Prullenbak.

en: %d WordPress Archives moved to the Trash.
nl: %d WordPress Archieven verplaatst naar Prullenbak.

en: %d WordPress Archives permanently deleted.
nl: %d WordPress Archieven definitief verwijderd.

en: %d WordPress Archives restored from the Trash.
nl: %d WordPress Archieven teruggeplaats vanuit de Prullenbak.

en: %d existing Content Templates were deleted.
nl: %d bestaande inhoudssjablonen zijn verwijderd.

en: %d existing Views were deleted.
nl: %d bestaande Views werden verwijderd.

en: %s %s use either no Content Template, or a different one.
nl: %s %s gebruikt of geen Inhoudssjabloon, of een andere.

en: %s (many-to-many relationship)
nl: %s (meer-op-meer-relatie)

en: %s (missing post type)
nl: %s (ontbrekend berichttype)

en: %s (one-to-many relationship)
nl: %s (één-op-meer-relatie)

en: %s (one-to-one relationship)
nl: %s (één-op-één-relatie)

en: %s Add a new option
nl: %s Voeg een nieuwe optie toe

en: %s Intermediary Post
nl: %s tussenliggend bericht

en: %s Intermediary Posts
nl: %s tussenliggende berichten

en: %s This WordPress Archive will be used for displaying all the different archive pages selected in this section
nl: %s Dit WordPress Archief zal gebruikt worden om alle verschillende geselecteerde archiefpagina's in dit gedeelte weer te geven

en: %s This WordPress Archive will not display the Search and Pagination editor unless you add a <code>[wpv-filter-meta-html]</code> shortcode to the Output Editor
nl: %s Dit WordPress-archief geeft de editor voor zoeken en paginering niet weer tenzij je een de shortcode <code>[wpv-filter-meta-html]</code> toevoegt aan de uitvoereditor.

en: %s To enable pagination for this WordPress Archive you need to add a <code>[wpv-filter-meta-html]</code> shortcode to the Output Editor
nl: %s Om paginering in te schakelen voor dit WordPress-archief dien je de shortcode <code>[wpv-filter-meta-html]</code> toe te voegen aan de uitvoereditor

en: %s archives
nl: %s-archieven

en: %s are:
nl: %s zijn:

en: %s automatically, %s items per page
nl: %s automatisch, %s items per pagina

en: %s automatically, 1 item per page
nl: %s automatisch, 1 item per pagina

en: %s child label plural
nl: %s onderliggende elementen label meervoud

en: %s child label singular
nl: %s onderliggende elementen label enkelvoud

en: %s could not be found
nl: %s kon niet worden gevonden

en: %s is missing or malformed.
nl: %s ontbreekt of is misvormd.

en: %s is used more than once.
nl: %s wordt meerdere malen gebruikt.

en: %s items per page with automatic AJAX
nl: %s items per pagina met automatische AJAX

en: %s items per page with manual AJAX
nl: %s items per pagina met handmatige AJAX

en: %s items per page with manual pagination
nl: %s items per pagina met handmatige paginering

en: %s name
nl: %s naam

en: %s parent label plural
nl: %s ouderlabel meervoud

en: %s parent label singular
nl: %s ouderlabel enkelvoud

en: %s plural
nl: %s meervoud

en: %s repetition
nl: %s herhaling

en: %s settings for this %s
nl: %s instellingen voor dit/deze %s

en: %s, %s items per page
nl: %s, %s items per pagina

en: %s, 1 item per page
nl: %s, 1 item per pagina

en: %sClick here to import%s %sDismiss this message%s
nl: %sKlik hier om te importeren%s %sNegeer dit bericht%s

en: %sLearn about displaying brother pages using this filter%s
nl: %sLeer over het weergeven van zusterpagina's met gebruik van deze filter%s

en: %sLearn about filtering by Post Author%s
nl: %sLeer over filteren op berichtplaatser%s

en: %sLearn about filtering by Post Date%s
nl: %sLeer over het filteren op Berichtdatum%s

en: %sLearn about filtering by Post ID%s
nl: %sLeer meer over filteren op bericht-ID%s

en: %sLearn about filtering by Post Types%s
nl: %sLeer meer over het filteren op Berichttypes%s

en: %sLearn about filtering by custom fields%s
nl: %sLeer over het filteren op aangepaste velden%s

en: %sLearn about filtering by taxonomy%s
nl: %sLeer over filteren op taxonomie%s

en: %sLearn about filtering by user fields%s
nl: %sLeer over het filteren op gebruikersvelden%s

en: %sLearn about filtering for a specific text string%s
nl: %sLeer over het filteren voor een specifieke tekststring%s

en: %sNo videos to play%s
nl: %sGeen video's om af te spelen%s

en: %sThe String Translation module%s allows translating static texts in your Views and Content Templates.
nl: Met %sde String Vertaalmodule%s kunt u statische teksten in uw Views- en Inhoudssjablonen vertalen.

en: %sTo see the preview, you need to allow this page to show popups.%sHow to enable popups in your browser%s
nl: %sOm een preview te kunnen bekijken, moet u deze pagina toestaan popups weer te geven.%sHoe kunt u popups toestaan in uw browser%s

en: %sVideo Tutorials%s
nl: %sVideo-tutorials%s

en: &laquo; Previous
nl: &laquo; Vorige

en: (%d) %d items processed.
nl: (%d) %d items verwerkt.

en: (bool) Whether the custom search form will be updated
nl: (bool) Of het aangepaste zoekformulier bijgewerkt zal worden

en: (bool) Whether the custom search results will be updated
nl: (bool) Of de resultaten van de aangepaste zoekopdraacht bijgewerkt zullen worden

en: (integer) The View AJAX pagination speed in miliseconds
nl: (geheel getal) de View AJAX pagineringssnelheid in miliseconden

en: (no title)
nl: (geen titel)

en: (object) The jQuery object containing additional forms from other instances of the same View inserted using the [wpv-form-view] shortcode
nl: (object) Het jQuery object dat extra formulieren bevat van andere instanties van dezelfde ingevoerde View die de [wpv-form-view] shortcode gebruikt

en: (object) The jQuery object containing additional forms from other instances of the same View inserted using the [wpv-view] shortcode
nl: (object) Het jQuery object dat extra formulieren bevat van andere instanties van dezelfde ingevoerde View die de [wpv-view] shortcode gebruikt

en: (object) The jQuery object for the View form
nl: (object) Het jQuery object voor het View formulier

en: (object) The jQuery object for the View form after being updated
nl: (object) Het jQuery object voor het View formulier nadat het bijgewerkt is

en: (object) The jQuery object for the View layout wrapper
nl: (object) Het jQuery object voor de View layout wrapper

en: (string) The View AJAX pagination effect
nl: (string) Het View AJAX pagineringseffect

en: (string) The View unique ID hash
nl: (string) De unieke ID hash van View

en: * Views requires Types 1.0.2 or greater for best results when adding fields.
nl: * Views vereist Types 1.0.2 of hoger voor de beste resultaten bij het ​​toevoegen van velden.

en: , limit to %d items
nl: , beperken tot %d items

en: , limit to 1 item
nl: , beperken tot 1 item

en: , skip %d items
nl: , %d items overslaan

en: , skip first item
nl: , eerste item overslaan

en: , then %d results loaded
nl: , dan worden %d resultaten geladen

en: , then one result loaded
nl: , dan wordt er een resultaat geladen

en: -- no relationships found --
nl: -- geen relaties gevonden --

en: --- Please select ---
nl: --- Gelieve te selecteren ---

en: --- not set ---
nl: --- niet ingesteld ---

en: 1 Comment
nl: 1 Reactie

en: 1 item per page with automatic AJAX
nl: 1 item per pagina met automatische AJAX

en: 1 item per page with manual AJAX
nl: 1 item per pagina met handmatige AJAX

en: 1 item per page with manual pagination
nl: 1 item per pagina met handmatige paginering

en: 2 columns (wide and narrow)
nl: 2 kolommen (breed en smal)

en: 2 even columns
nl: 2 gelijke kolommen

en: 3 columns (1 wide and 2 narrow)
nl: 3 kolommen (1 brede en 2 smalle)

en: 3 even columns
nl: 3 gelijke kolommen

en: 4 even columns
nl: 4 gelijke kolommen

en: 6 even columns
nl: 6 gelijke kolommen

en: <a href='%s' target='_blank'>Go to the Settings page &raquo;</a>
nl: <a href='%s' target='_blank'>Ga naar de instellingspagina &raquo;</a>

en: <em>Toolset</em> Package Options
nl: <em>Toolset</em>-pakket opties

en: <span style="color:red">*</span> A different Content Template is already assigned to this item
nl: <span style="color:red">*</span> Een andere Inhoudssjabloon is al toegewezen aan dit item

en: <span style="color:red">*</span> A different WordPress Archive is already assigned to this item
nl: <span style="color:red">*</span> Er wordt al een ander WordPress Archief toegewezen aan dit item

en: <strong>%d %s</strong> use a different Content Template.
nl: <strong>%d %s</strong> gebruik een andere inhoudssjabloon.

en: <strong>%d %s</strong> uses a different Content Template.
nl: <strong>%d %s</strong> gebruikt een andere Inhoudssjabloon.

en: <strong>%s</strong> <strong>%s</strong> in <strong>%s</strong> of those set by the URL parameter <strong>%s</strong>
nl: <strong>%s</strong> <strong>%s</strong> in <strong>%s</strong> van die bepaald worden door het URL parameter <strong>%s</strong>

en: <strong>%s</strong> <strong>%s</strong> in <strong>%s</strong> of those set by the View shortcode attribute <strong>%s</strong>
nl: <strong>%s</strong> <strong>%s</strong> in <strong>%s</strong> van die bepaald worden door het View shortcode attribuut <strong>%s</strong>

en: <strong>%s</strong> belongs to a <strong>%s</strong> <strong>%s</strong>: %s
nl: <strong>%s</strong> behoort tot een <strong>%s</strong> <strong>%s</strong>: %s

en: <strong>%s</strong> in <strong>all</strong> of these: <strong>%s</strong>
nl: <strong>%s</strong> in <strong>al</strong> deze: <strong>%s</strong>

en: <strong>%s</strong> in <strong>no one</strong> of these: <strong>%s</strong>
nl: <strong>%s</strong> in <strong>geen een</strong> van deze: <strong>%s</strong>

en: <strong>%s</strong> in <strong>one</strong> of these: <strong>%s</strong>
nl: <strong>%s</strong> in <strong>een</strong> van deze: <strong>%s</strong>

en: <strong>%s</strong> is a %s %s <strong>%s</strong> <strong>%s</strong>
nl: <strong>%s</strong> is een %s %s <strong>%s</strong> <strong>%s</strong>

en: <strong>%s</strong> set by the <strong>parent Taxonomy View</strong>
nl: <strong>%s</strong> ingesteld door de <strong>bovenliggende Taxonomy View</strong>

en: <strong>%s</strong> set by the Framework option <strong>%s</strong>
nl: <strong>%s</strong> bepaald door de Framework optie <strong>%s</strong>

en: <strong>%s</strong> the same as the <strong>current archive page</strong>
nl: <strong>%s</strong> hetzelfde als de <strong>actuele archiefpagina</strong>

en: <strong>%s</strong> the same as the <strong>current post in the loop</strong>
nl: <strong>%s</strong> hetzelfde als het <strong>actuele bericht in de loop</strong>

en: <strong>%s</strong> the same as the <strong>page where this View is shown</strong>
nl: <strong>%s</strong> hetzelfde als de <strong>pagina waar deze View wordt weergegeven</strong>

en: <strong>Content Template debug:</strong>
nl: <strong>Inhoudssjabloon debug:</strong>

en: <strong>ERROR</strong>:
nl: <strong>FOUT</strong>:

en: <strong>Views</strong> has some bundled data waiting to be imported.
nl: <strong>Views</strong> wacht tot verzamelde gegevens geïmporteerd worden.

en: <strong>[wpv-if] shortcodes</strong> on Views 1.6.2 - <a href="%s">details</a>
nl: <strong>[wpv-if] shortcodes</strong> op Views 1.6.2 - <a href="%s">details</a>

en: A %s with that name already exists. Please use another name.
nl: Er bestaat al een %s met die naam. Gebruik een andere naam.

en: A Content Template can replace the content of the post with whatever you put into it, including Views shortcodes.
nl: Een Inhoudssjabloon kan de inhoud van het bericht vervangen met wat u wilt, zelfs met Views shortcodes.

en: A Content Template is like a chunk of content.
nl: Een inhoudssjabloon is al een stuk van de inhoud.

en: A Content Template is used to style single-item pages.
nl: Een inhoudssjabloon wordt gebruikt om pagina's met één item te ontwerpen.

en: A Content Template with that name already exists. Please try with another name.
nl: Er bestaat al een inhoudssjabloon met deze naam. Probeer het nogmaals met een andere naam.

en: A Content Template with that name already exists. Please use another name.
nl: Er bestaat reeds een inhoudssjabloon met die naam. Gebruik een andere naam.

en: A Content Template works like a subroutine.
nl: Een inhoudssjabloon werkt als een subroutine.

en: A View loads content from the database and displays it anyway you choose.
nl: Een View laadt inhoud van de database en geeft die weer zoals u dat wilt.

en: A View loads content from the database and displays it anyway you choose. Use Views to create content lists, sliders, parametric searches and more.\n
nl: Een View laadt de inhoud van de database en geeft deze weer op de manier die u kiest. Gebruik Views om indhoudslijsten, schuifregelaars, parametrische zoekopdrachten en nog meer te maken.\n

en: A View loads content from the database and displays it with your HTML.
nl: Een View laadt inhoud uit de database en geeft het weer met uw HTML.

en: A View may include Content Templates. These templates make it easy to output design structures without having to repeat them in the loop.
nl: Een View kan inhoudssjabloon bevatten. Deze sjablonen maken het eenvoudig om structuren te maken zonder ze te herhalen in de loop.

en: A View with that name already exists. Please use another name.
nl: Een View met die naam bestaat al. Kies aub een andere naam.

en: A View with the given ID was not found.
nl: Een View met geleverde ID is niet gevonden.

en: A basic query selects all items of a chosen type.
nl: Een basis query selecteert alle items van een gekozen type.

en: A button that resets the filter and allows visitors to start a fresh search.
nl: Een knop die de filter reset en toestaat dat de bezoekers een nieuwe zoekopdracht beginnen.

en: A custom search should have the %1s and the %2s.
nl: Een aangepaste zoekactie moet de %1s en de %2s hebben.

en: A different Content Template is already assigned to this item.
nl: Een andere Inhoudssjabloon is al toegewezen aan dit item.

en: A filter element.
nl: Een filterelement.

en: A link to the next page.
nl: Een link naar de volgende pagina.

en: A link to the previous page.
nl: Een link naar de vorige pagina.

en: A post related to the current post, set by a Types post reference field
nl: Een bericht gerelateerd aan het huidige bericht, ingesteld door een Types-berichtreferentieveld

en: A post related to the current post, set by a Types relationship
nl: Een bericht gerelateerd aan het huidige bericht, ingesteld door een Types-relatie

en: A problem occurred when executing snippet "%s". The result of include_once is: "%s"
nl: Er is een probleem opgetreden tijdens het uitvoeren van fragment "%s". Het resultaat invoegen_eens is: "%s"

en: A simple shell for an h1 to appropriately space out and segment sections of content on a page. It can utilize the h1's default small element, as well as most other components (with additional styles).
nl: Een eenvoudige shell voor een h1 om gedeeltes content op een pagina op een geschikte manier te segmenteren en uit te spreiden. De shell kan gebruikmaken van het standaard kleine element van de h1 en van de meeste andere componenten (met extra stijlen).

en: A snippet slug cannot be empty.
nl: Een fragment slug mag niet leeg zijn.

en: A specific post (search by title)
nl: Een specifiek bericht (zoeken op titel)

en: A specific post (set by post ID)
nl: Een specifiek bericht (ingesteld met bericht-ID)

en: A specific user
nl: Een specifieke gebruiker

en: A spinner, which is displayed when the filter needs update and hidden when update is complete.
nl: Een spinner die wordt weergegeven als de filter geüpdatet moet worden en verdwijnd als de update afgerond is.

en: A submit button for the search filter.
nl: Een indienknop voor de zoekfilter.

en: A submit button is not available for forms that have automatic updates on field changes.
nl: Een indienknop is niet beschikbaar voor formulieren met automatische updates van veldwijzigingen.

en: A text search input, which can search the title or title and content.
nl: Een tekstzoekfunctie waarmee op titel of op titel en inhoud gezocht kan worden.

en: A to Z
nl: A tot Z

en: A wizard that lets you design the loop.
nl: Een wizard waarmee u de loop kunt ontwerpen.

en: AJAX calls
nl: AJAX oproepen

en: AJAX results update when visitors change any filter values
nl: AJAX resultaten updaten als bezoekers een van de filterwaardes wijzigen

en: AJAX results update when visitors click on the search button
nl: AJAX resultaten updaten als bezoekers op de zoekknop klikken

en: ALT text for the image
nl: ALT tekst voor de afbeelding

en: AND
nl: EN

en: Abstract object styles for building various types of components (like blog comments, Tweets, etc) that feature a left- or right-aligned image alongside textual content.
nl: Abstracte objectstijlen voor het aanmaken van verschillende typen componenten (zoals blogreacties, Tweets enz.) die een afbeelding links of rechts van tekstcontent bevatten.

en: Activate
nl: Activeren

en: Active
nl: Actief

en: Add
nl: Toevoegen

en: Add .row class
nl: .row-klasse toevoegen

en: Add First/Last page controls
nl: Knoppen voor eerste/laatste pagina toevoegen

en: Add New
nl: Nieuw(e) Toevoegen

en: Add New Content Template
nl: Nieuw inhoudssjabloon toevoegen

en: Add New View
nl: Nieuwe View Toevoegen

en: Add Post forms
nl: Voeg berichtformulieren toe

en: Add Previous/Next page controls
nl: Knoppen voor Vorige/Volgende pagina toevoegen

en: Add User forms
nl: Voeg gebruikersformulieren toe

en: Add a field
nl: Een veld toevoegen

en: Add a filter
nl: Een filter toevoegen

en: Add a new Content Template for this post type
nl: Een nieuw inhoudssjabloon toevoegen voor dit berichttype

en: Add a new Content Template for this taxonomy
nl: Een nieuw inhoudssjabloon toevoegen voor deze taxonomie

en: Add a new View
nl: Een nieuwe View toevoegen

en: Add a new WordPress Archive
nl: Een nieuw WordPress Archief toevoegen

en: Add a new option
nl: Een nieuwe optie toevoegen

en: Add a query filter to this View
nl: Voer een queryfilter toe aan deze View

en: Add all your elements between these shortcodes.
nl: Voeg al uw elementen tussen deze shortcodes toe.

en: Add another date condition
nl: Voeg een andere datumvoorwaarde toe

en: Add another filter
nl: Nog een filter toevoegen

en: Add another option
nl: Een andere optie toevoegen

en: Add another value
nl: Nog een waarde toevoegen

en: Add complete blocks into the Loop using Content Templates.
nl: Complete blokken invoegen in de loop met gebruik van inhoudssjablonen.

en: Add container
nl: Container toevoegen

en: Add controls to move between different result pages
nl: Toetsen toevoegen om te verplaatsen door verschillende resultaatpagina's

en: Add field
nl: Veld toevoegen

en: Add fields and nested Views to the output.
nl: Velden en genestelde Views toevoegen aan de output.

en: Add fields to the template to display the content. Use HTML tags for styling.
nl: Velden toevoegen aan de sjabloon om de inhoud weer te geven. Gebuik HTML tags om hem een stijl te geven.

en: Add filter input to the Filter section.
nl: Filterinvoer toevoegen aan het filtergedeelte.

en: Add images and other media items to the editor.
nl: Afbeeldingen en andere media-items toevoegen aan de editor.

en: Add new
nl: Nieuwe toevoegen

en: Add new %s
nl: Nieuwe %s toevoegen

en: Add new Content Template
nl: Nieuw inhoudssjabloon toevoegen

en: Add new View
nl: Een nieuwe View toevoegen

en: Add new WordPress Archive
nl: Een nieuw WordPress bestand toegevoegd

en: Add query filter
nl: Voeg een queryfilter toe

en: Add results
nl: Resultaten toevoegen

en: Add sorting options to see the preview.
nl: Voeg sorteeropties toe om de preview te zien.

en: Add the search results to this page
nl: Voeg de zoekresultaten toe aan deze pagina

en: Add this CSS style to the control
nl: Deze CSS-stijl toevoegen aan de regelaar

en: Add this CSS to the radios labels of the control
nl: Deze CSS toevoegen aan de labels voor de keuzerondjes van de regelaar

en: Add this classname to the control
nl: Deze klassenaam toevoegen aan de regelaar

en: Add this classname to the radios labels
nl: Deze klassenaam toevoegen aan de labels voor de keuzerondjes

en: Add to cart box
nl: In winkelwagen-venster

en: Add to cart button
nl: In winkelwagen-knop

en: Add translation
nl: Vertaling toevoegen

en: Adding custom CSS
nl: Aangepaste CSS toevoegen

en: Adding custom JavaScript
nl: Het toevoegen van aangepaste JavaScript

en: Additional JavaScript files
nl: Extra JavaScript bestanden

en: Additional Javascript files
nl: Extra Javascript-bestanden

en: Additional Javascript files to be loaded with this View (comma separated):
nl: Extra Javascriptbestanden die moeten worden geladen met deze View (komma gescheiden):

en: Additional Javascript saved
nl: Extra Javascript opgeslagen

en: Additional info
nl: Extra info

en: Additional settings
nl: Extra instellingen

en: Aditional Javascript files
nl: Extra Javascript-bestanden

en: Adjust whether you want to search only in post titles or also in posts content.
nl: Geef aan of u alleen in berichttitels wilt zoeken of ook in de inhoud van berichten.

en: Adjusted the translation mode of the post type "%s" to "display as translated".
nl: De vertaalmodus van het berichttype "%s" aangepast tot "weergeven als vertaald".

en: Admin bar options
nl: Opties adminbalk

en: Admin notice dismissed
nl: Admin-aankondiging afgewezen

en: Administration email
nl: Administratie e-mail

en: Advanced options
nl: Geavanceerde opties

en: Affiliate ID:
nl: Partner-ID:

en: Affiliate Key:
nl: Partnercode:

en: Affiliate details for theme designers
nl: Affiliate details voor thema-ontwerpers

en: After deleting a large number of associations, there are some intermediary posts left. It was not possible to delete them at once. You can either delete them manually or ignore the issue, and they will be gradually removed automatically. This is only important if you use intermediary posts on the front-end directly, for example in a View.
nl: Na het verwijderen van een groot aantal verbanden zijn er een paar tussenliggende berichten overgebleven. Het was niet mogelijk om deze tegelijkertijd te verwijderen. Je kunt ze handmatig verwijderen of negeren - ze worden dan één voor één automatisch verwijderd. Dit is alleen belangrijk als je tussenliggende berichten direct in het frontend gebruikt, zoals bijvoorbeeld in een View.

en: After the text
nl: Na de tekst

en: Alerts
nl: Waarschuwingen

en: All %ss were updated
nl: Alle %ss zijn geüpdatet

en: All changes saved
nl: Alle wijzigingen opgeslagen

en: All fields must appear between these shortcodes.
nl: Alle velden moeten tussen deze shortcodes staan.

en: All loops have a WordPress Archive assigned
nl: Alle loops hebben een WordPress Archief toegewezen

en: All of the following
nl: Alle van de volgende

en: All post types
nl: Alle berichttypes

en: All results loaded
nl: Alle resultaten geladen

en: Allow browsers to determine video or slideshow dimensions based on the width of their containing block by creating an intrinsic ratio that will properly scale on any device.
nl: Sta browsers toe de afmetingen van video's of diavoorstellingen te bepalen op basis van de breedte van hun containing block door een intrinsieke ratio te creëren die juist schaalt op elk apparaat.

en: Allow to modify the sorting direction
nl: Sorteerrichting aanpassen toestaan

en: Allows to insert CRED forms. You will usually use this controls to insert edit and delete CRED links.
nl: U kunt ook CRED formulieren invoeren. U gebruikt deze toetsen meestla om bewerk- en verwijder CRED links in te voeren.

en: Also, note that you can delete options that no longer need to be available.
nl: Let er ook op dat u opties kunt verwijderen die niet langer beschikbaar zijn.

en: Also, you can click in the <strong>Views</strong> button and select <strong>%s</strong> in the <em>View</em> section.
nl: U kunt ook op de knop <strong>Views</strong> klikken en <strong>%s</strong> selecteren in het <em>View</em> gedeelte.

en: Alternative text
nl: Alternatieve tekst

en: Alternative text for the current user's profile picture.
nl: Alternatieve tekst voor de profielfoto van de huidige gebruiker.

en: Alternative text for the post author's profile picture.
nl: Alternatieve tekst voor de profielfoto van de auteur van het bericht.

en: Alternative text for the profile picture.
nl: Alternatieve tekst voor de profielfoto.

en: Always
nl: Altijd

en: Always generate the View output
nl: Altijd de View output genereren

en: Always show all values for inputs
nl: Alle waardes voor invoeren altijd weergeven

en: An Unexpected HTTP Error occurred during the API request.
nl: Er is een onverwachte HTTP-fout opgetreden tijdens het API-verzoek.

en: An error happened when saving the setting.
nl: Er is een fout opgetreden bij het opslaan van de instelling.

en: An error occurred when creating an association: %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het aanmaken van een verband: %s

en: An error occurred while creating a Content Template.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het maken van een Inhoudssjabloon.

en: An error occurred while duplicating the Content Template.
nl: Er is een fout opgetreden bij het dupliceren van het Inhoudssjabloon.

en: An error occurred, try again.
nl: Er is een fout opgetreden, probeer het nogmaals

en: An error ocurred
nl: Er is een fout opgetreden

en: An error ocurred while creating a new Content Template.
nl: Er is een fout opgetreden bij het maken van een nieuwe Inhoudssjabloon.

en: An ordered list.
nl: Een geordende lijst.

en: An unexpected error happened.
nl: Er heeft zich een onverwachte fout plaatsgevonden.

en: An unexpected error ocurred.
nl: Er is een onverwachte fout opgetreden.

en: An unknown error occurred.
nl: Er is een onbekende fout opgetreden.

en: An unordered list.
nl: Een niet geordende lijst.

en: Anchor text when linking to the term archive page
nl: Anchor-tekst bij het linken naar de term archiefpagina

en: Another %1$s (%2$s) already uses this slug. Please use another name.
nl: Een andere %1$s (%2$s) gebruikt deze slug al. Gebruik aub een andere naam.

en: Another %1$s already uses this name and slug. Please use another name.
nl: Een andere %1$s gebruikt deze naam en slug al. Gebruik aub een andere naam.

en: Another %1$s already uses this name. Please use another name.
nl: Een andere %1$s gebruikt deze naam al. Gebruik aub een andere naam.

en: Another Content Template (%s) already uses this slug. Please use another name.
nl: Een ander Inhoudssjabloon (%s) gebruikt deze slug al. Gebruik aub een andere naam.

en: Another Content Template already uses this name and slug. Please use another name.
nl: Een ander Inhoudssjabloon gebruikt deze naam en slug al. Gebruik aub een andere naam.

en: Another Content Template already uses this name. Please use another name.
nl: Een ander Inhoudssjabloon gebruikt deze naam al. Gebruik aub een andere naam.

en: Another item (%s) with that slug already exists. Please use another slug.
nl: Er bestaat nog een item (%s) met die slug. Gebruik nog een slug.

en: Another item already uses this name. Please use another name.
nl: Een ander item gebruikt reeds deze naam. Gebruik een andere.

en: Another item already uses this slug value as its slug and title. Please use another slug.
nl: Een ander item gebruikt deze slug waarde al als zijn slug en titel. Gebruik aub een andere slug.

en: Another item already uses this slug value as its title. Please use another slug.
nl: Een ander item gebruikt deze slug al. Gebruik aub een andere slug.

en: Another item with that slug or title already exists. Please use another slug.
nl: Er is al een ander item met deze slug ef titel. Gebruik een andere slug.

en: Another post
nl: Een ander bericht

en: Another user
nl: Een andere gebruiker

en: Any %s
nl: Alle %s

en: Any of the following
nl: Een van de volgende

en: Any role
nl: Welke rol dan ook

en: Apply
nl: Toepassen

en: Apply to existing %s items
nl: Toepassen voor bestaande %s items

en: Archive
nl: Archief

en: Archive loop
nl: Archief loop

en: Archive title
nl: Archieftitel

en: Archive usage
nl: Archiefgebruik

en: Archive view for
nl: Archief view voor

en: Archives
nl: Archieven

en: Archives: %s
nl: Archieven: %s

en: Are you sure want delete this WordPress Archive?
nl: Weet u zeker dat u dit WordPress Archief wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to %s these Views?
nl: Weet u zeker dat u deze Views wilt %s?

en: Are you sure you want to %s this View?
nl: Weet u zeker dat u deze View wilt %s?

en: Are you sure you want to change the layout?
nl: Weet je zeker dat je de lay-out wilt wijzigen?

en: Are you sure you want to delete the selected WordPress Archives?
nl: Weet u zeker dat u de geselecteerde WordPress Archieven wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to permanently delete the Content Templates?
nl: Wilt u de inhoudsjablonen permanent verwijderen?

en: Are you sure you want to permanently delete the WordPress Archives?
nl: Wilt u de WordPress Archieven permanent verwijderen?

en: Are you sure you want to permanently delete the selected content template?
nl: Weet u zeker dat u het geselecteerde inhoudsjabloon wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to permanently delete the selected content templates?
nl: Weet u zeker dat u de geselecteerde inhoudsjablonen wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to trash these WordPress Archives?
nl: Weet u zeker dat u deze WordPress Archieven wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to trash this WordPress Archive?
nl: Weet u zeker dat u dit WordPress Archief weg wilt doen?

en: As a native custom field
nl: Als een aangepast veld in de moedertaal

en: As a number
nl: Als een nummer

en: As a string
nl: Als een string

en: As defined in Types
nl: Zoals aangegeven in Types

en: As stored in database
nl: Zoals opgeslagen in database

en: As stored in the database
nl: Zoals opgeslagen in de database

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Ascending Numeric
nl: Oplopend numeriek

en: Ascending, Descending
nl: Oplopend, Aflopend

en: Assign
nl: Toewijzen

en: Assign Content Template
nl: Inhoudssjabloon toewijzen

en: Assign a Content Template to the View
nl: Een Inhoudssjabloon toewijzen aan de View

en: Assign a Content Template to the WordPress Archive
nl: Wijs een Inhoudssjabloon toe aan het WordPress Archief

en: Assign a Content Template to this View
nl: Een Inhoudssjabloon toewijzen aan deze View

en: Assign a Content Template to this WordPress Archive
nl: Een Inhoudssjabloon toewijzen aan dit WordPress Archief

en: Assign an existing Content template to this View
nl: Een bestaand inhoudssjabloon toevoegen aan deze View

en: Assign an existing Content template to this WordPress Archive
nl: Wijs een bestaand inhoudssjabloon toe aan dit WordPress Archief

en: Assign other Content Template to the View
nl: Een ander Inhoudssjabloon toewijzen aan de View

en: Assign other Content Template to the WordPress Archive
nl: Wijs een ander Inhoussjabloon toe aan WordPress Archief

en: Association created
nl: Verband aangemaakt

en: Associations processed.
nl: Verbanden verwerkt.

en: At the bottom of this page you will find a slide Content Template, where you design slides.
nl: Onderaan deze pagina vindt u een dia Inhoudssjabloon, waar u dia's kunt ontwerpen.

en: At the bottom of this page you will find the Loop section, where you control the output.
nl: Onderaan deze pagina vind je het loopgedeelte, waar je de uitvoer kunt beheren.

en: Attributes
nl: Attributen

en: Author ID
nl: Auteur-ID

en: Author URL
nl: URL van auteur

en: Author activation key
nl: Activeringscode van auteur

en: Author aim
nl: Aim van auteur

en: Author archive URL
nl: Auteur archief URL

en: Author archive link
nl: Auteur archief link

en: Author archives
nl: Auteur archieven

en: Author description
nl: Beschrijving van auteur

en: Author display name
nl: Weergavenaam van auteur

en: Author email
nl: E-mail van auteur

en: Author first name
nl: Voornaam van auteur

en: Author information
nl: Auteursinformatie

en: Author jabber
nl: Jabber van auteur

en: Author last name
nl: Achternaam van auteur

en: Author level
nl: Niveau van auteur

en: Author login
nl: Inloggegevens auteur

en: Author metadata
nl: Auteur metadata

en: Author name
nl: Auteurnaam

en: Author nicename
nl: Nicenaam auteur

en: Author nickname
nl: Nicknaam van auteur

en: Author of the image
nl: Auteur van de afbeelding

en: Author password
nl: Wachtwoord van auteur

en: Author profile picture
nl: Profielfoto auteur

en: Author registered date
nl: Registratiedatum van auteur

en: Author status
nl: Status van auteur

en: Author yim
nl: Yim van auteur

en: Author's
nl: van de auteur

en: Author: %s
nl: Auteur: %s

en: Auto-insert paragraphs
nl: Automatisch alinea's invoeren

en: Auto-insert paragraphs - convert single line breaks into &lt;br&gt; tags and double line breaks into &lt;p&gt; (paragraph) tags.
nl: Alinea's automatisch invoeren, enkele regeleindes omzetten in &lt;br&gt; tags en dubbele regeleindes omzetten in &lt;p&gt; (alinea) tags.

en: Auto-registered options
nl: Automatisch geregistreerde opties

en: Autodetected frameworks
nl: Automatisch gedetecteerde kaders

en: Autoresize
nl: Formaat automatisch aanpassen

en: Autoresize the Views editors as their content grows
nl: De Views editors automatisch aanpassen als de inhoud toeneemt

en: Avada Fusion Compilers Options
nl: Opties Avada Fusion Compilers

en: Avoid applying third-party filters into the output.
nl: Pas geen externe filterse toe op de uitvoer.

en: Back
nl: Terug

en: Backwards compatibility
nl: Neerwaartse compatibiliteit

en: Basic
nl: Basis

en: Basic data
nl: Standaardgegevens

en: Be sure to complete the setup:
nl: Wees er zeker van dat u de instelling hebt afgerond:

en: Before the text
nl: Voor de tekst

en: Besides pagination and slider transition controls, you can also insert custom search filters and text search controls.
nl: Behalve paginering en schuifknoppen kunt u ook aangepaste zoekfilters en tekstzoekregelaars invoeren.

en: Besides pagination, you can also insert custom search filters and text search controls.
nl: Behalve paginering kunt u ook aangepaste zoekfilters en tekstzoekregelaars invoeren.

en: Besides these buttons, you can edit the HTML content yourself by writing your own HTML and CSS.
nl: Behalve deze knoppen, kunt uzelf de HTML inhoud bewerken door uw eigen HTML en CSS te schrijven.

en: Besides these helpers, you can edit the HTML content yourself by writing your own HTML and CSS.
nl: Behalve deze hulp, kunt u de HTML-inhoud zelf bewerken door uw eigen HTML en CSS schrijven.

en: Bind %1$s %2$s
nl: Verbind %1$s %2$s

en: Bind %u %s
nl: %u %s verbinden

en: Blocking div.
nl: div (HTML blokkeerelement).

en: Blue
nl: Blauw

en: Bootstrap Components Toggle
nl: Bootstrap-componenten wisselen

en: Bootstrap Elements:
nl: Bootstrap-elementen:

en: Bootstrap Grid
nl: Bootstrap-raster

en: Bootstrap Grid documentation
nl: Documentatie Bootstrap-raster

en: Bootstrap features a wide array of different helper classes to help you. These include clearfix, contextual colors and backgrounds, content showing and hiding, and others.
nl: Bootstrap biedt een breed scala aan verschillende helperklassen om u te helpen, zoals clearfix, contextuele kleuren en achtergronden, tonen en verbergen van content enz.

en: Bootstrap features additional responsive utilities for faster mobile-friendly development. These classes can be used for showing and hiding content by device via media query.
nl: Bootstrap biedt extra responsieve hulpprogramma's voor snellere, mobielvriendelijke ontwikkeling. Deze klassen kunnen gebruikt worden voor het tonen en verbergen van content per apparaat via mediaquery.

en: Bootstrap grid
nl: Bootstrap-raster

en: Bootstrap grid options
nl: Opties Bootstrap-raster

en: Bootstrap includes a responsive, mobile first fluid grid system that appropriately scales up to 12 columns as the device or viewport size increases
nl: Bootstrap bevat een responsief, mobiel en veranderlijk rastersysteem, dat vergroot kan worden tot 12 kolommen naarmate de grootte van het apparaat of scherm verandert.

en: Bootstrap includes simple and easily customized typography for headings, body text, lists, and more.
nl: Bootstrap bevat eenvoudige en gemakkelijk aan te passen typografie voor kopteksten, bodyteksten, lijsten en meer.

en: Bootstrap includes styling for different types of text quotes. This includes code, blockquotes, variables, and others.
nl: Bootstrap bevat styling voor verschillende types tekstcitaten, zoals code, blokcitaten, variabelen en nog meer.

en: Bootstrap loading
nl: Bootstrap aan het laden

en: Bootstrap offers different classes for styling different types of buttons as well as to indicate the different states.
nl: Bootstrap biedt verschillende klassen voor de styling van verschillende typen knoppen en om de verschillende staten aan te geven.

en: Bootstrap offers different styling options for tables, including different spacing of cells, contextual classes and responsive tables.
nl: Bootstrap biedt verschillende stijlopties voor tabellen, zoals verschillende afstanden tussen cellen, contextuele klassen en en responsieve tabellen.

en: Bootstrap provides classes to make your images responsive and adds lightweight styles to them.
nl: Bootstrap biedt klassen om uw afbeeldingen responsief te maken en voegt er lichtgewicht stijlen aan toe.

en: Bootstrap provides several form control styles, layout options, and custom components for creating a wide variety of forms.
nl: Bootstrap biedt verschillende vormbeheerstijlen, layoutopties en aanpassingscomponenten om een breed scala aan vormen te creëren.

en: Both the search form and results
nl: Zowel het aangepaste zoekformulier en resultaten

en: Both title and slug are being already used by another Content Template. Please use other values.
nl: Zowel de titel als de slug worden al door een andere Inhoudssjabloon gebruikt. Gebruik andere waardes.

en: Bottom
nl: Onder

en: Breadcrumbs
nl: Broodkruimels

en: Broken integration
nl: Gebroken integratie

en: Browser history management
nl: Browser geschiedenisbeheer

en: Browser history management for AJAX custom searches
nl: Browser geschiedenisbeheer voor AJAX aangepaste zoekopdrachten

en: Browser history management for AJAX pagination
nl: Browser geschiedenisbeheer voor AJAX paginering

en: Build custom searches
nl: Aangepaste zoekfuncties aanmaken

en: Building Websites with Views
nl: Websites maken met Views

en: Building a View for a custom search:
nl: Een View maken voor een aangepaste zoekopdracht:

en: Bulk Actions
nl: Bulkacties

en: Bulk action
nl: Bulkactie

en: Bulk overwrite if Content Template exists
nl: Massaal overschrijven als inhoudsslabloon bestaat

en: Bulk overwrite if View or WordPress Archive exists
nl: Massaal overschrijven als View or WordPress Archief bestaat

en: Button
nl: Toets

en: Button classnames
nl: Knop klassenamen

en: Button dropdowns
nl: Knop-dropdowns

en: Button groups
nl: Knoppengroepen

en: Button style
nl: Stijl knop

en: Buttons
nl: Knoppen

en: CPU usage
nl: CPU-gebruik

en: CRED Forms
nl: CRED-formulieren

en: CRED forms
nl: CRED-formulieren

en: CURRENT_ONE
nl: HUIDIGE

en: Cache and preload
nl: Cache en vooraf laden

en: Cache pages
nl: Pagina's in cache-geheugen opslaan

en: Caching
nl: Opslaan in cache-geheugen

en: Calculate the loop index considering all the View results or just the ones in the current page.
nl: Bereken de loop-index, met in achtneming van alle View resultaten, of alleen die van de huidige pagina.

en: Calculate the loop index including the items from previous pages
nl: Bereken de loop-index, inclusief de items van de vorige pagina

en: Calculate the loop index including the items from the current page only
nl: Bereken de loop-index, inclusief de items van alleen deze pagina

en: Callback function
nl: Callback functie

en: Calling functions are <strong>%s</strong>
nl: Oproepfuncties zijn <strong>%s</strong>

en: Can they also be removed from the query filtering?
nl: Kunnen deze ook verwijderd zijn tijdens het filteren van de query?

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Caption of the image
nl: Kopie van de afbeelding

en: Categories
nl: Categorieën

en: Category: %s
nl: Categorie: %s

en: Center
nl: Gecentreerd

en: Change Content Template
nl: Inhoudssjabloon wijzigen

en: Change WordPress Archive
nl: WordPress Archief wijzigen

en: Change how the results that share the same value on the orderby setting will be ordered.
nl: Wijzig hoe de resultaten, die dezelfde waarde in de instelling sorteren op delen, gesorteerd zullen worden.

en: Change how the results will be ordered.
nl: Wijzig hoe de resultaten gerangschikt worden.

en: Change how this Content Template is used
nl: Wijzigen hoe dit Inhoudssjabloon gebruikt wordt

en: Change how this WordPress Archive is used
nl: Wijzigen hoe dit WordPress Archief wordt gebruikt

en: Change how to manage the sorting by a field.
nl: Wijzig hoe u het sorteren op een veld kunt beheren.

en: Change the Content Template assigned to this
nl: Wijzig het Inhoudssjabloon dat hier aan toegewezen is

en: Change the order of the results.
nl: Wijzig de volgorde van de resultaten.

en: Change the secondary order of the results.
nl: Wijzig de secundaire volgorde van de resultaten.

en: Change usage
nl: Gebruik wijzigen

en: Characters
nl: Tekens

en: Check statuses
nl: Controleer de staten

en: Check the details for %s
nl: Controleer de gegevens voor %s

en: Check the documentation
nl: Kijk naar de informatie

en: Check the results page
nl: Controleer de resultatenpagina

en: Check your email for the confirmation link.
nl: Check uw e-mail voor de bevestigingslink.

en: Checkbox label
nl: Label selectievakje

en: Checkboxes
nl: Selectievakjes

en: Checked
nl: Gecontroleerd

en: Child
nl: Onderliggende elementen

en: Choose
nl: Selecteren

en: Choose Post Types that will be displayed in the %s:
nl: Kies de berichttypes die wordt weergegeven in de %s:

en: Choose a different content template for them:
nl: Kies een andere inhoudssjabloon hiervoor:

en: Choose between posts, taxonomy and users and then select the specific content type to load. For posts, you can select multiple content types.
nl: Kies tussen berichten, taxonomie en gebruikers en selecteer dan het specifieke inhoudtype om te laden. Voor berichten kunt u meerdere inhoudstypes kiezen.

en: Choose fields
nl: Kies velden

en: Choose file
nl: Kies bestand

en: Choose how to order the items in the WordPress Archive. You can select the sorting key and direction.
nl: Kies hoe u de items in het WordPress Archief wilt sorteren. U kunt de sorteerterm en richting selecteren.

en: Choose how to order the results that the View gets from the database. You can select the sorting key and direction.
nl: Kies hoe u de resultaten die de View uit de database verkrijgt wilt sorteren. U kunt de sorteerterm en richting kiezen.

en: Choose if Toolset plugins should send reports about the active theme and plugins to toolset.com.
nl: Kies of Toolset plugins rapporten verstuurd over het actieve thema en plugins naar toolset.com.

en: Choose if you want to hide or disable irrelevant options for inputs:
nl: Kies of u irrelevante opties voor invoeren wilt verbergen of uitschakelen:

en: Choose post types
nl: Kies berichttypes

en: Choose to display the %1s.
nl: Kies ervoor om de %1s weer te geven.

en: Choose what post types will be included in this archive loop.
nl: Kies welke berichttypes er opgenomen worden in deze archiefloop.

en: Choose which content types will display using this template.
nl: Kies welke inhoudstypes er weergegeven worden met deze sjabloon.

en: Choose which listing page to customize. The WordPress Archive will display by default the exact same content as WordPress normally does, but you can adjust the ordering, add extra filters or modify the HTML output.
nl: Kies welke lijstpagina u wilt aanpassen. Het WordPress Archief zal standaard exact dezelfde inhoud weergeven als WordPress normaal doet, maar u kunt de volgorde aanpassen, extra filters toevoegen of de HTML resultaten wijzigen.

en: Circle
nl: Cirkel

en: Class
nl: Klasse

en: Clear
nl: Wissen

en: Clear %d %s
nl: %d %s wissen

en: Clear a post type
nl: Een berichttype wissen

en: Clear date
nl: Datum wissen

en: Clear single %s
nl: Wis enkele %s

en: Click <em>Update</em> to force this Content Template into all single %s
nl: Klik op <em>Updaten</em> om deze Inhoudssjabloon te forceren naar alle enkele %s

en: Click on "Save indexing options, erase index and rebuild the index" in the %1$sRelevanssi settings%2$s.
nl: Klik op "Indexopties opslaan, index wissen en index opnieuw aanmaken" in de %1$sRelevanssi-instellingen%2$s.

en: Click on <strong>Add field</strong> to insert additional fields. Drag them to reorder, or delete fields that you don't need.
nl: Klik op <strong>Veld toevoegen</strong> om extra velden in te voegen. Sleep ze om de volgorde te wijzigen, of verwijder velden die je niet nodig hebt.

en: Click on <strong>Add field</strong> to insert fields to this View.
nl: Klik op <strong>Veld toevoegen</strong> om velden in te voegen in deze View.

en: Click on it and locate this View to insert it anywhere you want inside the content.
nl: Klik hier op en plaats deze View om deze ergens te plaatsen binnen de inhoud.

en: Click on the <strong>CRED Forms</strong> button to add forms.
nl: Klik op de knop <strong>CRED-formulieren</strong> om formulieren toe te voegen.

en: Click on the <strong>Fields and Views</strong> button to insert fields that belong to the content, as well as Views and other Content Templates.
nl: Klik op de knop <strong>Velden en Views</strong> om velden in te voeren die tot de inhoud behoren, evenals Views en andere inhoudssjablonen.

en: Clicking the button below will scan all your content and provide a list of items that contain <strong>[wpv-if]</strong> shortcodes, so you can review them and register any function if needed:
nl: Door op onderstaande knop te klikken zal u al uw inhoud scannen en een lijst met items geven die <strong>[wpv-if]</strong> shortcodes bevat zodat u ze opnieuw kunt bekijken en indien nodig registreren:

en: Close
nl: Afsluiten

en: Close Views conditional output
nl: Voorwaardelijke output Views sluiten

en: Close Views formatted output
nl: Geformatteerde output Views Sluiten

en: Close Views raw output
nl: Onbewerkte uitvoer Views Sluiten

en: Combined Output saved
nl: Gecombineerd resultaat opgeslagen

en: Comma separated list of IDs.
nl: Lijst van ID's, gescheiden door komma's.

en: Comma separated list of roles.
nl: Lijst van rollen, van elkaar gescheiden door komma's.

en: Comment Author
nl: Reactie Auteur

en: Comment Date
nl: Reactiedatum

en: Comment body
nl: Reactietekst

en: Comment title
nl: Reactie-titel

en: Comments Atom feed URL
nl: Reacties Atom feed URL

en: Comments RSS 2.0 feed URL
nl: Reacties RSS 2.0 feed URL

en: Compact HTML structure
nl: Compacte HTML structuur

en: Compact debug mode
nl: Compacte debug modus

en: Compare value as a
nl: Waarde vergelijken als een

en: Compare versions and buy
nl: Vergelijk versies en koop

en: Comparison function
nl: Vergelijkingsfunctie

en: Complete Views Custom Search tutorial
nl: Rond de tutorial over Views Aangepaste Zoekopdracht af

en: Complete the custom search setup by inserting the results
nl: Rond de installatie van de aangepaste zoekopdracht af door de resultaten in te voeren

en: Complete the search filter for this custom search
nl: Maak de zoekfilter klaar voor de aangepaste zoekopdracht

en: Conditional content
nl: Voorwaardelijke inhoud

en: Conditional debug
nl: Voorwaardelijke debug

en: Conditional display for parts of the loop.
nl: Voorwaardelijke weergave voor onderdelen van de loop.

en: Conditional expression includes illegal characters
nl: Voorwaardelijke uitdrukking bevat verboden tekens

en: Conditional output
nl: Voorwaardelijke output

en: Conditional output in Views
nl: Voorwaardelijke output in Views

en: Conditional output per language
nl: Voorwaardelijke uitvoer per taal

en: Conditions evaluation
nl: Beoordeling van voorwaarden

en: Conditions to evaluate
nl: Te evalueren voorwaarden

en: Congratulations! You are running Views and WPML with the String Translation module, so you can easily translate everything.
nl: Proficiat! U kunt nu Views en WPML uitvoeren met de vertalingsmodule, zodat u alles eenvoudig kunt vertalen.

en: Connected #%d (%s) and #%d (%s) in the relationship "%s".
nl: #%d (%s) en #%d (%s) verbonden in de relatie "%s".

en: Constant
nl: Constante

en: Container and spinner
nl: Container en spinner

en: Container classnames
nl: Container klassenamen

en: Container style
nl: Stijl container

en: Container text
nl: Tekst container

en: Container type
nl: Type container

en: Content
nl: Inhoud

en: Content Selection
nl: Inhoudselectie

en: Content Selection saved
nl: Inhoudselectie opgeslagen

en: Content Template
nl: Inhoudssjabloon

en: Content Template documentation
nl: Inhoudssjabloon documentatie

en: Content Template for this Loop created
nl: Inhoudssjabloon voor deze loop aangemaakt

en: Content Template in use
nl: Inhoudssjabloon in gebruik

en: Content Template inserted in the layout
nl: Inhoudssjabloon ingevoerd in de lay-out

en: Content Template moved to the Trash.
nl: Inhoudssjabloon verplaatst naar Prullenbak.

en: Content Template name
nl: Inhoudssjabloonnaam

en: Content Template not set.
nl: Inhoudssjabloon niet ingesteld.

en: Content Template permanently deleted.
nl: Inhoudssjabloon definitief verwijderd.

en: Content Template restored from the Trash.
nl: Inhoudssjabloon teruggeplaatst vanuit de Prullenbak.

en: Content Template to apply
nl: Inhoudssjabloon om toe te passen

en: Content Template updated.
nl: Inhoudssjabloon bijgewerkt.

en: Content Template usage changed.
nl: Gebruik van Inhoudssjabloon gewijzigd.

en: Content Template usage not changed.
nl: Gebruik van Inhoudssjabloon niet gewijzigd.

en: Content Template used as a loop block
nl: Inhoudssjablonen gebruikt als een loopblokkering

en: Content Template: %s - end
nl: Inhoudssjabloon: %s - einde

en: Content Template: %s - start
nl: Inhoudssjabloon: %s - start

en: Content Templates
nl: Inhoudssjablonen

en: Content Templates let you design single pages using fields, taxonomy and HTML. With Content Templates, you can design the output for posts, pages and custom post types.
nl: Met Inhoudssjablonen kunt u enke pagina's met velden, taxonomie en HTML ontwerpen. Met Inhoudssjablonen kunt u de output voor berichten, pagina's en aangepaste berichttypes ontwerpen.

en: Content Templates let you design single pages.
nl: Met inhoudssjablonen kunt u enkele pagina's ontwerpen.

en: Content Templates modify the content when called from <a href="%s" target="_blank">the_content</a> function.
nl: Inhoudsjablonen wijzigen de inhoud wanneer ze opgeroepen worden door de functie <a href="%s" target="_blank">the_content</a>.

en: Content not displayed because it produces an infinite loop.
nl: Inhoud niet weergegeven omdat deze een oneindige lus produceert.

en: Content not saved
nl: Inhoud niet opgeslagen

en: Content of each iteration
nl: Inhoud van elke herhaling

en: Content template
nl: Inhoudssjabloon

en: Content template for
nl: Inhoudssjabloon voor

en: Content template not saved
nl: Inhoudssjabloon niet opgeslagen

en: Content template saved
nl: Inhoudssjabloon opgeslagen

en: Content to load
nl: Inhoud om te laden

en: Content updated
nl: Inhoud geüpdatet

en: Content-Type of WordPress HTML pages
nl: Inhoudtype van WordPress HTML pagina's

en: Copy this list of field names:
nl: Kopiëer deze lijst van veldnamen:

en: Correct conditional expression has not been found
nl: Correcte voorwaardelijke uitdrukking is niet gevonden

en: Could not create a Content Template for this Loop. Please reload the page and try again.
nl: Kon geen inhoudssjabloon aanmaken voor deze loop. Hernieuw de pagina en probeer het opnieuw.

en: Could not create relationship definition because an error happened: %s
nl: Kon geen relatiedefinitie aanmaken omdat er een fout opgetreden is: %s

en: Could not generate the Loop. Please reload and try again.
nl: Kon de loop niet aanmaken. Herlaad en probeer het opnieuw.

en: Could not read the Views import file.
nl: Kon het Views-importbestand niet lezen.

en: Couldn't write to the ".maintenance" file.
nl: Kon niet in het ".maintenance"-bestand schrijven.

en: Count
nl: Aantal

en: Count length by
nl: Lengte tellen op

en: Create
nl: Creëer

en: Create Content Template
nl: Inhoudssjabloon creëren

en: Create View
nl: View maken

en: Create WordPress Archive
nl: WordPress Archief creëren

en: Create a Content Template for single %s
nl: Maak een inhoudssjabloon voor enkele %s

en: Create a Form first
nl: Creëer eerst een formulier

en: Create a View first
nl: Creëer eerst een View

en: Create a WordPress Archive for this loop
nl: Maak een WordPress Archief voor deze loop

en: Create a different View widget and display this View.
nl: Creëer een andere View widget en geef deze View weer.

en: Create a different View widget, either in the current page or in another page, depending on what was chosen above and display this View.
nl: Creëer een andere View widget, in de huidge pagina of in een andere pagina, afhankelijk van wat boven is gekozen en is weergegeven in deze View.

en: Create a new
nl: Creëer een nieuwe

en: Create a new Content Template
nl: Een nieuwe inhoudssjabloon maken

en: Create a new Content Template and assign it to this View
nl: Een nieuwe Inhoudssjabloon maken en deze toewijzen aan deze View

en: Create a new Content Template and assign it to this WordPress Archive
nl: Creëer een nieuw Inhoudssjabloon en wijs deze toe aan dit WordPress Archief

en: Create a new Template
nl: Maak een nieuwe sjabloon

en: Create a new View
nl: Een nieuwe View maken

en: Create a new WordPress Archive
nl: Een nieuw WordPress Archief maken

en: Create a new code snippet
nl: Creëer een nieuw code-fragment

en: Create a new page
nl: Maak een nieuwe pagina aan

en: Create a page with this View
nl: Maak een pagina met dit View

en: Create different Content Templates for each language
nl: Maak verschillende inhoudssjablonen voor elke taal

en: Create front-end content editing forms
nl: Front-end bewerkingsformulieren voor content creëren

en: Create page
nl: Pagina maken

en: Create shortcode
nl: Shortcode creëren

en: Create templates
nl: Sjablonen creëren

en: Created a default language translation for post #%d (%s) in draft mode.
nl: Een vertaling in de standaardtaal aangemaakt voor bericht #%d (%s) in conceptmodus.

en: Creating a template with Views
nl: Een sjabloon met Views maken

en: Creating an archive with WordPress Archive
nl: Een archief met WordPress Archief

en: Creating and displaying a View
nl: Een View maken en weergeven

en: Creating custom searches with Views
nl: Aangepaste zoekopdrachten maken met Views

en: Creating paginated listings with Views
nl: Gepagineerde lijsten creëren met Views...

en: Creating sliders with Views
nl: Dia's creëren met Views

en: Criteria to filter
nl: Criteria om te filteren

en: Crop to exact dimensions
nl: Bijsnijden tot exacte afmetingen

en: Current page
nl: Huidige pagina

en: Current page number
nl: Huidig paginanummer

en: Current post
nl: Huidig bericht

en: Current post body
nl: Kern van huidig bericht

en: Current user info
nl: Huidige gebruikersinfo

en: Current user information
nl: Huidige gebruikersinformatie

en: Currently there are no items to display.
nl: Er zijn op dit moment geen items om weer te geven.

en: Custom
nl: Aangepast

en: Custom Code
nl: Aangepaste Code

en: Custom Fields
nl: Aangepaste Velden

en: Custom Functions
nl: Aangepaste Functies

en: Custom Post Archives
nl: Aangepaste berichtarchieven

en: Custom Search
nl: Aangepast zoeken

en: Custom Search Instructions
nl: Instructies over aangepaste zoekopdrachten

en: Custom Search Settings
nl: Instellingen aangepaste zoekopdracht

en: Custom Shortcodes
nl: Aangepaste Shortcodes

en: Custom code snippets
nl: Aangepaste code-fragmenten

en: Custom field
nl: Aangepast veld

en: Custom field - %s
nl: Aangepast veld - %s

en: Custom field filter
nl: Aangepaste veldfilter

en: Custom fields
nl: Specifieke velden

en: Custom height of image in pixels.
nl: Aangepaste afbeeldingshoogte in pixels.

en: Custom search
nl: Aangepaste Zoekopdracht

en: Custom search events
nl: Aangepaste zoekevenementen

en: Custom search settings
nl: Instellingen aangepaste zoekopdracht

en: Custom search setup completed!
nl: Installatie aangepaste zoekopdracht voltooid!

en: Custom search shortcodes
nl: Aangepaste zoekshortcodes

en: Custom size...
nl: Standaard grootte...

en: Custom width of image in pixels.
nl: Aangepaste afbeeldingsbreedte in pixels.

en: Customizer - Site Options
nl: Customizer - Site-opties

en: Customizer - Theme Mods
nl: Customizer - Thema-mods

en: DATE
nl: DATUM

en: DATETIME
nl: DATUM/TIJD

en: DECIMAL
nl: DECIMAAL

en: Data not saved
nl: Gegevens niet opgeslagen

en: Data saved
nl: Gegevens opgeslagen

en: Data updated
nl: Gegevens geüpdatet

en: Data uploaded
nl: Gegevens geüpload

en: Database error when deleting associations: "%s"
nl: Databasefout bij het verwijderen van verbanden: "%s"

en: Date
nl: Datum

en: Date condition
nl: Datumvoorwaarde

en: Date conditions relationship:
nl: Relaties van datumvoorwaarden:

en: Date format
nl: Datumformaat

en: Date of the image
nl: Datum van de afbeelding

en: Date selected in the datepicker by default, as a timestamp. You can also use Toolset functions like NOW() or TODAY().
nl: De datum wordt automatisch geselecteerd in de datumkiezer, als een tijdstempel. U kunt ook Toolset-functies als NU() of VANDAAG() gebruiken.

en: Datepicker
nl: Datumkiezer

en: Day
nl: Dag

en: Day archives
nl: Dag archieven

en: Day of the week
nl: Dag van de week

en: Day of the year
nl: Dag van het jaar

en: Day: %s
nl: Dag: %s

en: Days can only be a number between 1 and 31
nl: De dagen kunnen alleen met cijfers tussen 1 en 31 worden aangegeven

en: Days of the week can only be numbers between 1 and 7
nl: De dagen van de week kunnen alleen met cijfers tussen 1 en 7 aangegeven worden

en: Days of the year can only be numbers between 1 and 366
nl: De dagen van het jaar kunnen alleen met cijfers tussen 1 en 366 aangegeven worden

en: Deactivate
nl: Deactiveren

en: Debug information
nl: Debug informatie

en: Debug mode
nl: Debug modus

en: Declare theme options
nl: Thema-opties aangeven

en: Default
nl: Standaard

en: Default URL
nl: Standaard URL

en: Default date
nl: Standaard datum

en: Default image when there is no profile picture. Leave blank for the "Mystery Man".
nl: Standaardafbeelding als er geen profielfoto is. Leeg laten voor de "Mystery Man".

en: Default setting
nl: Standaard instelling

en: Default state
nl: Standaardstaat

en: Default url for an image. Leave blank for the "Mystery Man".
nl: Standaard url voor een afbeelding. Leeg laten voor de "Mystery Man".

en: Defaults to 1.
nl: Standaard is 1.

en: Defaults to the one set in the WordPress General settings.
nl: Standaard is de instelling in de algemene instellingen van WordPress.

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete %s
nl: Verwijder %s

en: Delete Content Template
nl: Inhoudssjabloon verwijderen

en: Delete Content Templates
nl: Inhoudssjablonen verwijderen

en: Delete Permanently
nl: Definitief Verwijderen

en: Delete Views
nl: Views verwijderen

en: Delete WordPress Archive
nl: WordPress Archief verwijderen

en: Delete WordPress Archives
nl: WordPress Archieven verwijderen

en: Delete a code snippet
nl: Verwijder een code-fragment

en: Delete all custom field filters
nl: Alle aangepaste veldfilters verwijderen

en: Delete all taxonomy filters
nl: Alle taxonomiefilters verwijderen

en: Delete all termmeta field filters
nl: Verwijder alle termmeta veldfilters

en: Delete all usermeta field filters
nl: Wis alle gebruikersmeta veld filters

en: Delete any existing Content Templates that are not in the import
nl: Verwijder alle bestaande inhoudssjablonen die niet in de import staan

en: Delete any existing Views or WordPress Archives that are not in the import
nl: Verwijder alle bestaande Views of WordPress Archieven die niet in de import staan

en: Delete custom field filters
nl: Aangepaste veldfilters verwijderen

en: Delete leftover intermediary posts
nl: Overgebleven tussenliggende berichten verwijderen

en: Delete leftover posts
nl: Overgebleven berichten verwijderen

en: Delete taxonomy filters
nl: Verwijder de taxonomiefilters

en: Delete termmeta field filters
nl: Termmeta veldfilters verwijderen

en: Delete this filter
nl: Deze filter verwijderen

en: Delete usermeta field filters
nl: Wis gebruikersmeta veld filters

en: Deleted %d dangling intermediary posts. Operation completed.
nl: %d overgebleven tussenliggende berichten verwijderd. Handeling voltooid.

en: Deleted %d dangling intermediary posts...
nl: %d overgebleven tussenliggende berichten...

en: Deleted all associations for the relationship #%d
nl: Alle verbanden verwijderd voor de relatie #%d

en: Depending on the value of the style parameter it displays a list of links to the other pages or a drop-down list to select another page.
nl: Afhankelijk van de waarde van het stijlparameter geeft het een lijst met links naar andere pagina's weer of een drop-downlijst om een andere pagina uit te kiezen.

en: Descending
nl: Aflopend

en: Descending Numeric
nl: Aflopend numeriek

en: Descending, Ascending
nl: Aflopend, Oplopend

en: Description
nl: Beschrijving

en: Description of the image
nl: Beschrijving van de afbeelding

en: Description:
nl: Beschrijving:

en: Design page layouts using drag-and-drop
nl: Paginalayouts ontwerpen met slepen en neerzetten

en: Design the search results in the Loop section.
nl: Ontwerp de zoekresultaten in het loopgedeelte.

en: Design with Toolset
nl: Ontwerpen met Toolset

en: Detailed HTML structure
nl: Uitgebreide HTML structuur

en: Did you know that you can add a custom search to this Archive?
nl: Wist u dat u een aangepaste zoekopdracht kun toevoegen aan dit Archief?

en: Digits
nl: Cijfers

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disable / Hide
nl: Uitschakelen / Verbergen

en: Disable the Toolset shortcodes menu in the admin bar
nl: Het Toolset shortcodes-menu niet tonen in de adminbalk

en: Discover WP
nl: Ontdek WP

en: Dismiss
nl: Verwijderen

en: Dismiss adding search results to page
nl: Negeer toevoegen zoekresultaten naar pagina

en: Display
nl: Weergeven

en: Display
nl: Weergeven

en: Display 20 items per page
nl: 20 items per pagina weergeven

en: Display Name
nl: Naam weergeven

en: Display all items
nl: Alle items weergeven

en: Display all items in this archive at once.
nl: Alle items tegelijkertijd weergeven in dit archief.

en: Display all query results at once.
nl: Alle resultaten tegelijkertijd weergeven.

en: Display all results
nl: Alle resultaten weergeven

en: Display all the items
nl: Alle items weergeven

en: Display content only for this language
nl: Weergave van inhoud alleen voor deze taal

en: Display data for:
nl: Gegevens weergeven voor:

en: Display format
nl: Weergaveformaat

en: Display generic help for the Filter section
nl: Algemene hulp voor het Filter-gedeelte weergeven

en: Display generic help for the Loop section
nl: Algemene hulp voor het loopgedeelte weergeven

en: Display generic help for the Query section
nl: Algemene hulp weergeven voor het Query-gedeelte

en: Display lists of content
nl: Lijsten met content weergeven

en: Display name
nl: Weergavenaam

en: Display options
nl: Weergave-opties

en: Display options:
nl: Weergave-opties:

en: Display the archive as a custom search
nl: Het archief als aangepaste zoekopdracht weergeven

en: Display the basic archive
nl: Het basisarchief weergeven

en: Display the current user's profile picture in this shape. For "custom" shape, custom CSS is needed for "wpv-profile-picture-shape-custom" CSS class.
nl: Geef de profielfoto van de huidige gebruiker weer in deze vorm. Voor "custom" vorm is aangepaste CSS nodig voor "wpv-profile-picture-shape-custom" CSS-klasse.

en: Display the date when the post was created
nl: Geef de datum weer als het bericht werd aangemaakt

en: Display the date when the post was last modified
nl: Geef de datum weer wanneer het bericht voor het laatst gewijzigd was

en: Display the items using a custom search
nl: De items weergeven d.m.v. een aangepaste zoekopdracht

en: Display the items using a custom search is not available in the Lite version. To use it, get the full Views.
nl: Weergave van de resultaten met een aangepaste zoekopdracht is in de Lite versie niet beschikbaar. Om die te gebruiken, hebt u de Volledige Views nodig.

en: Display the link to the selected post type archive page
nl: Geef de link naar de geselecteerde berichttype archiefpagina weer

en: Display the post author's profile picture in this shape. For "custom" shape, custom CSS is needed for "wpv-profile-picture-shape-custom" CSS class.
nl: Geef de profielfoto van de auteur in deze vorm weer. Voor "custom" vorm is aangepaste CSS nodige voor "wpv-profile-picture-shape-custom" CSS-klasse.

en: Display the profile picture in this shape. For "custom" shape, custom CSS is needed for "wpv-profile-picture-shape-custom" CSS class.
nl: Geef de profielfoto in deze vorm weer. Voor "custom" vorm is aangepaste CSS nodig voor "wpv-profile-picture-shape-custom" CSS-klasse.

en: Display the query in pages, which visitors will switch without reloading the page.
nl: Geef de query weer in pagina's waar de bezoekers door kunnen bladeren zonder de pagina's opnieuw te laden.

en: Display the query in pages, which will paginate automatically without reloading the page.
nl: Geef de query weer in pagina's die automatisch zullen pagineren zonder de pagina opnieuw te laden.

en: Display the query results in pages, which visitors will switch.
nl: Geeft de queryresultaten weer in pagina's die de bezoekers kunnen doorbladeren.

en: Display the results as a slider
nl: De resultaten als een dia weergeven

en: Display the results as a slider is not available in the Lite version. To use it, get the full Views.
nl: Weergave van de resultaten als een slider is in de Lite versie niet beschikbaar. Om die te gebruiken, hebt u de Volledige Views nodig.

en: Display the results using a custom search
nl: De resultaten weergeven d.m.v. een aangepaste zoekopdracht

en: Display the results using a custom search is not available in the Lite version. To use it, get the full Views.
nl: Weergave van de resultaten met een aangepaste zoekopdracht is in de Lite versie niet beschikbaar. Om die te gebruiken, hebt u de Volledige Views nodig.

en: Display the results with pagination
nl: De resultaten zonder paginering weergeven

en: Display the results with pagination is not available in the Lite version. To use it, get the full Views.
nl: Weergave van de resultaten met paginering is in de Lite versie niet beschikbaar. Om die te gebruiken, hebt u de Volledige Views nodig.

en: Display the selected information for the current user
nl: Geef de geselecteerde informatie voor de huidige gebruiker weer

en: Display this archive in pages, which visitors will switch without reloading the page.
nl: Dit archief weergeven in pagina's waar bezoekers door kunnen bladeren zonder de pagina opnieuw te hoeven laden.

en: Display this archive in pages, which visitors will switch.
nl: Dit archief weergeven in pagina's waar de bezoekers door kunnen bladeren.

en: Display this information about the current post author.
nl: Geef deze informatie over de huidige berichtauteur weer.

en: Display this metadata if that option was selected on the previous section
nl: Geeft deze metadata weer is die optie geselecteerd was in het vorige gedeelte

en: Display using a Content Template:
nl: Weergaven met een Inhoudssjabloon

en: Display value
nl: Waarde weergeven

en: Displaying
nl: Wordt weergegeven

en: Displaying repeatable field groups?
nl: Herhaalbare veldgroepen weergeven?

en: Displays a View
nl: Toont een View`

en: Displays a fully customized display
nl: Geeft een volledig aangepast scherm weer

en: Displays a pager with the current page selected.
nl: Geeft een pager weer net de huidig geselecteerde pagina.

en: Displays the filter section of a View.
nl: Toont het filter gedeelte van een View.

en: Divi Builder
nl: Divi-bouwer

en: Division
nl: Divisie

en: Do not adjust URLs after loading search results
nl: Pas de URL's niet aan na het laden van de zoekresultaten

en: Do not apply any filter based on status.
nl: Pas geen filter gebaseerd op de status toe.

en: Do not forget to add a <strong>filter by post relationship or repeatable fields group owner</strong> and select the right owner for the groups that you want to display.
nl: Vergeet geen <strong>filter-op-bericht-relatie of herhaalbare veldgroep-eigenaar</strong> toe te voegen en de juiste eigenaar voor de groepen die je wilt weergeven te selecteren.

en: Do not parse shortcodes inside the field values
nl: Shortcodes binnen de veldwaarden niet analyseren

en: Do not prepend domain name with protocol identifier, such as <code>http</code> or <code>https</code>. Only domain name should work as a good qualifier. For example, <code>example.com</code> or <code>www.example.com</code> is an acceptable entry.
nl: Accepteert geen domeinnaam met protocolidentificatie zoals <code>http</code> of <code>https</code>. Alleen de domeinnaam zou als goede quilifier moeten werken. Bijvoorbeeld, <code>voorbeeld.com</code> of <code>www.voorbeeld.com</code> is een geldige invoer.

en: Do not register any framework automatically
nl: Geen enkel framework automatisch registreren

en: Do not show the spinner
nl: De spinner niet weergeven

en: Do not wrap the excerpt in a paragraph
nl: Voeg de excerpt niet samen in een paragraaf

en: Do you want to apply to all?
nl: Wilt u dit op alle items toepassen?

en: Do you want to save this Content Template?
nl: Wilt u dit Inhoudssjabloon opslaan?

en: Documentation and Support
nl: Documentatie en Ondersteuning

en: Documentation for Views theme framework integration
nl: Documentatie voor integratie van thema-frameworks in Views

en: Documentation for pagination links
nl: Informatie over pagineringslinks

en: Documentation on functions inside conditional evaluations
nl: Documentatie over functies binnen voorwaardelijke beoordelingen

en: Documentation on the Bootstrap Layouts
nl: Documentatie voor de Bootstrap Layouts

en: Documentation on the Toolset Maps plugin
nl: Documentatie over de Toolset Maps plugin

en: Documentation on the Views debug modes
nl: Documentatie over de Views debug modi

en: Documentation on the third-party shortcode arguments
nl: Documentatie over de shortcode-argumenten van derden

en: Domain
nl: Domein

en: Don't assign to any post type
nl: Niet toewijzen aan een berichttype

en: Don't forget to insert the custom search form into %s
nl: Vergeet niet om het aangepaste zoekformulier in te voeren in %s

en: Don't include current page in query result
nl: De huidige pagina niet opnemen in het zoekopdrachtresultaat

en: Don't know the name of your theme function?
nl: Weet je de naam niet van je thema-functie?

en: Don't show any debug information
nl: Geen debuginformatie meer weergeven

en: Don't show current logged user.
nl: Huidig ingelogde gebruiker niet weergeven.

en: Don't show empty terms
nl: Toon geen lege termen

en: Don't show pagination elements if there is only one page
nl: Geen pagineringselementen weergeven als er slechts één pagina is

en: Don't show this again
nl: Dit niet meer weergeven

en: Don't show this message again
nl: Toon dit bericht niet meer

en: Don't use a WordPress Archive for this loop
nl: Gebruik geen WordPress Archief voor deze loop

en: Don't use any content template for these items
nl: Gebruik geen inhoudssjabloon voor deze items

en: Done editing here? Return to the
nl: Is het bewerken hier klaar? Ga terug naar de

en: Done editing here? Return to the %1$sToolset Content Template editor.%2$s
nl: Is het bewerken hier klaar? Ga terug naar de %1$sToolset Content Template editor.%2$s

en: Don’t use any Content Template
nl: Geen Inhoudssjabloon gebruiken

en: Download from your Toolset account
nl: Downloaden vanaf uw Toolset account

en: Dropped table "%s".
nl: Verwijderde tabel "%s".

en: Duplicate
nl: Kopiëren

en: Duplicate <em>%s</em>
nl: <em>%s</em> kopiëren

en: Duplicate a Content Template
nl: Een Inhoudssjabloon kopiëren

en: Duplicate a View
nl: Een View kopiëren

en: ERROR
nl: FOUT

en: Each View has a title and an optional description. These are used for you, to identify different Views. The title and the description don't appear anywhere on the site's public pages.
nl: Elke View heeft een titel en een optionele beschrijving. Deze worden voor u gebruikt om de verschillende Views te identificeren. De titel en de beschrijving staan nergens op de openbare pagina's van de site.

en: Easily highlight new or unread items by adding a <span class="badge"></span> to links, Bootstrap navs, and more.
nl: Markeer nieuwe of ongelezen items gemakkelijk door een <span class="badge"></span> toe te voegen aan links, Bootstrap-navs en meer.

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit %s
nl: %s Bewerken

en: Edit Content Template
nl: Inhoudssjabloon bewerken

en: Edit Form
nl: Bewerk formulier

en: Edit Layouts Loop View
nl: Layouts Loop View bewerken

en: Edit Post forms
nl: Bewerk berichtformulieren

en: Edit This
nl: Dit Bewerken

en: Edit User forms
nl: Bewerk gebruikersformulieren

en: Edit View
nl: View Bewerken

en: Edit WordPress Archive
nl: WordPress Archief bewerken

en: Edit audio
nl: Bewerk audio

en: Edit conditions manually
nl: Voorwaarden handmatig bewerken

en: Edit conditions using the GUI
nl: Voorwaarden bewerken met de GUI

en: Edit file
nl: Bewerk bestand

en: Edit filter
nl: Filter bewerken

en: Edit image
nl: Bewerk afbeelding

en: Edit link text
nl: Linktekst bewerken

en: Edit selected Form in Toolset
nl: Bewerk geselecteerd formulier in Toolset

en: Edit selected View in Toolset
nl: Bewerk geselecteerde weergaven in Toolset

en: Edit the custom field filters
nl: De aangepaste veldfilters bewerken

en: Edit the taxonomy filters
nl: De taxonomiefilters bewerken

en: Edit the termmeta field filters
nl: Bewerk de termdata veldfilters

en: Edit the usermeta field filters
nl: De usermeta veldfilters bewerken

en: Edit this Content Template
nl: Deze inhoudssjabloon bewerken

en: Edit this View
nl: Berwerk deze View

en: Edit this filter
nl: Deze filter bewerken

en: Edit this item
nl: Dit item bewerken

en: Edit translation
nl: Vertaling bewerken

en: Edit video
nl: Bewerk video

en: Edit with
nl: Bewerken met

en: Edit with %1$s
nl: Bewerken met %1$s

en: Edit with Layouts
nl: Bewerken met Layouts

en: Element HTML tag
nl: Element HTML-tag

en: Element classnames
nl: Element klassenamen

en: Element inline style
nl: Element inline-stijl

en: Element output
nl: Element uitvoer

en: Elements info
nl: Info over elementen

en: Ellipsis text
nl: Weglatingsteken tekst

en: Email
nl: E-mail

en: Embedded Content Template
nl: Ingebouwd inhoudssjabloon

en: Embedded WordPress Archive
nl: Ingebouwd WordPress Archief

en: Empty Trash
nl: Prullenbak legen

en: Empty field values or incorrect field defined.
nl: Lege veldwaarden of onjuist veld gedefinieerd.

en: Enable Views debug mode
nl: Views debug modus inschakelen

en: Enable debugging and go to a page that should display a Content Template and Views will display the call function name.
nl: Schakel debugging in en ga naar een pagina die een inhoudssjabloon zou weergeven en de oproepfunctienaam.

en: Enable history management setttings for AJAX custom search
nl: Schakel de instellingen van geschiedenisbeheer in voor AJAX aangepaste zoekopdrachten

en: Enable history management setttings for manual AJAX pagination
nl: Schakel de instellingen van het geschiedenisbeheer voor de handmatige AJAX paginering in

en: Enable line breaks
nl: Regeleindes inschakelen

en: Enable syntax higlighter
nl: Syntax higlighter inschakelen

en: Enable the Design with Toolset menu in the frontend
nl: Het Ontwerpen met Toolset-menu weergeven in het frontend

en: Enable the legacy Views Map plugin
nl: De legacy Views Map plugin inschakelen

en: Enable theme support debugging
nl: Schakel het debuggen van themaondersteuning in

en: Enable/disable Fusion Compilers to enhance front-end rendering performance. For Avada Settings edited with Toolset to take effect, Fusion Compilers must be disabled.
nl: Schakel Fusion Compilers in/uit om frontend weergave te verbeteren. Om Avada Instellingen, die bewerkt zijn met Toolset te laten werken. Fusion Compilers moet zijn uitgeschakeld.

en: Enabling Views debug will open a popup on every page showing a Views element.
nl: Met het inschakelen van Views debug zal er een popup-venster met een Views-element verschijnen op elke pagina.

en: Enabling the legacy Views Maps plugin will add the Google Maps API and the Views Maps plugin to your site.
nl: Het inschakelen van de legacy Views Maps plugin zal de Google Maps API en de Views Maps plugin toevoegen aan uw site.

en: Enabling this option might have a performance penalty.
nl: Deze optie inschakelen kan een prestatiestraf met zich meebrengen.

en: Encoding for pages and feeds
nl: Codering voor pagina's en feeds

en: Enter a username or email address.
nl: Voer een gebruikersnaam of e-mailadres in.

en: Enter name here
nl: Naam hier invoeren

en: Enter new title
nl: Nieuwe titel invoeren

en: Enter the excerpt length.
nl: Voer de lengte van het uittreksel in.

en: Enter title here
nl: Voer hier een titel in

en: Error 404 page
nl: Fout 404 pagina

en: Error post id: check _cred_cred_prefix_post_id
nl: Fout berichtid: check _cred_cred_prefix_post_id

en: Error while dropping table "%s".
nl: Fout tijdens het verwijderen van tabel "%s".

en: Error while parsing the evaluate expression
nl: Fout bij het parseren van de evaluatie-uitdrukking

en: Error while retrieving result.
nl: Fout bij het ophalen van resultaat.

en: Error while retrieving the Content Template preview. The selected Content Template (Slug: "%s") was not found.
nl: Fout bij het ophalen van het voorbeeld van het inhoudssjabloon. Het geselecteerde inhoudssjabloon (Slug: "%s") is niet gevonden.

en: Error while retrieving the View custom search status.
nl: Fout bij het ophalen van de View aangepaste zoekstatus.

en: Error while retrieving the View preview. The selected View (ID: %s) was not found.
nl: Fout bij het ophalen van het voorbeeld van View. De geselecteerde View (ID: %s) is niet gevonden.

en: Error while retrieving the form preview. The selected form (ID: "%s") was not found.
nl: Fout bij ophalen formulier preview. Het geselecteerde formulier (ID: "%s") is niet gevonden.

en: Error while saving an association to database
nl: Fout bij het opslaan van een verband in de database

en: Error: Files is too big, Max upload size is
nl: Fout: bestanden te groot, Max upload-formaat is

en: Everywhere
nl: Overal

en: Excerpt View
nl: Uittreksel View

en: Excerpt length
nl: Lengte van uittreksel

en: Exclude posts
nl: Berichten uitsluiten

en: Executed code snippet "%s".
nl: Uitgevoerd code-fragment "%s".

en: Export
nl: Exporteren

en: Export / Import
nl: Export / import

en: Export Views, WordPress Archives and Content Templates
nl: Views, WordPress Archieven en inhoudssjablonen exporteren

en: Export and Import Views data
nl: Viewsgegevens exporteren en importeren

en: Extend Bootstrap's grid system with the thumbnail component to easily display grids of images, videos, text, and more.
nl: Breid het rastersysteem van Bootstrap uit met de miniatuurcomponent om rasters van afbeeldingen, video's, tekst enz. gemakkelijk weer te kunnen geven.

en: Extend form controls by adding text or buttons before, after, or on both sides of any text-based input.
nl: Breid vormregeling uit door tekst of knoppen toe te voegen voor, na of aan beide kanten van op tekst gebaseerde invoer.

en: Extra classnames
nl: Extra klassenamen

en: FUTURE_ONE
nl: TOEKOMSTIGE

en: Fade
nl: Vervagen

en: Failed to create Content Template - %s.
nl: Het creëren van een inhoudssjabloon is mislukt - %s.

en: Failed to create view - %s.
nl: Het is mislukt om de view - %s te creëren.

en: Failed to duplicate Content Template - %s.
nl: Inhoudssjabloon kon niet gekopieerd worden - %s.

en: Failed to duplicate view - %s.
nl: Kopiëren van view mislukt - %s.

en: Failed to import Content Template attachment - %s, %s.
nl: Bijlage van Inhoudssjabloon kon niet geïmporteerd worden - %s, %s.

en: Failed to import View attachment - %s, %s.
nl: Bijlage van View kon niet geïmporteerd worden - %s, %s.

en: Failed to update Content Template - %s.
nl: Het updaten van de inhoudssjabloon is mislukt - %s.

en: Failed to update view - %s.
nl: View kon niet bijgewerkt worden - %s.

en: Failed to update view-template - %s.
nl: Het is mislukt om de view-sjabloon - %s te updaten.

en: Fast support and compatibility alerts
nl: Snelle ondersteuning en compatibiliteitswaarschuwingen

en: Featured image height
nl: Afbeeldingshoogte

en: Featured image size
nl: Afbeeldingsformaat

en: Featured image width
nl: Afbeeldingsbreedte

en: Field
nl: Veld

en: Field - %s
nl: Veld - %s

en: Field filter deleted
nl: Veldfilter verwijderd

en: Field filter saved
nl: Veldfilter opgeslagen

en: Fields and Views
nl: Velden en Views

en: Fields and Views shortcodes
nl: Shortcodes van Velden en Views

en: Fields relationship:
nl: Veldverhouding:

en: Fields to include:
nl: Velden die moeten worden opgenomen:

en: Fields updated in the Loop
nl: Velden bijgewerkt in de loop

en: File "%s" already exists. Please choose a different slug for the snippet.
nl: Bestand "%s" bestaat al. Kies aub een andere slug voor het fragment.

en: Fill in some Query Filters settings
nl: Vul sommige Query Filters instellingen in

en: Filter
nl: Filteren

en: Filter %s by <strong>search</strong> term: <strong>%s</strong>
nl: Filter %s door <strong>zoek</strong>term: <strong>%s</strong>

en: Filter %s by <strong>text search</strong>
nl: Filteren %s met <strong>tekstzoekfunctie</strong>

en: Filter %s by a search term set by the View shortcode attribute: <strong>%s</strong>.
nl: %s filteren op een zoekterm ingesteld door het View shortcode attribuut: <strong>%s</strong>.

en: Filter %s by a text search that will be added <strong>manually</strong> using the shortcode <span class="wpv-code">[wpv-filter-search-box]</span>.
nl: %s filteren met een tekstzoekfunctie die <strong>handmatig</strong> wordt toegevoegd met de shortcode <span class="wpv-code">[wpv-filter-search-box]</span>.

en: Filter %s by this <strong>shortcode argument specified</strong> term: <strong>%s</strong>
nl: Filteren %s op dit <strong>aangegeven shortcode argument</strong> term: <strong>%s</strong>

en: Filter %s by this search term: <strong>%s</strong>.
nl: Filter %s met dit zoekterm: <strong>%s</strong>.

en: Filter MetaHTML is empty
nl: Filter MetaHTML is leeg

en: Filter by %s
nl: Filteren op %s

en: Filter by <strong>%s</strong>
nl: Filteren op <strong>%s</strong>

en: Filter by a search term set by the View shortcode attribute: <strong>%s</strong>.
nl: Filteren op een zoekterm ingesteld door het View shortcode attribuut: <strong>%s</strong>.

en: Filter by post author
nl: Filter door auteur bericht

en: Filter by post field
nl: Filteren op berichtveld

en: Filter by post field %s
nl: Filteren op berichtveld %s

en: Filter by post relationship
nl: Filteren op berichtrelatie

en: Filter by post relationship / repeatable field groups owner
nl: Filteren op berichtrelatie / herhaalbare veldgroep-eigenaar

en: Filter by post relationship or repeatable fields group owner
nl: Filteren op berichtrelatie of op eigenaar herhaalbare veldgroepen

en: Filter by post taxonomy
nl: Filteren op taxonomie bericht

en: Filter by post type
nl: Filteren op berichttype

en: Filter by this search term: <strong>%s</strong>.
nl: Filter op deze zoekterm: <strong>%s</strong>.

en: Filter by:
nl: Filteren op:

en: Filter comparison
nl: Filter vergelijking

en: Filter options
nl: Opties filteren

en: Filter posts to
nl: Berichten filteren op

en: Filter saved
nl: Filter opgeslagen

en: Filter section
nl: Filter-gedeelte

en: Finally, if you use a page builder, activate it on this page, create a <strong>Toolset View</strong> widget/module/block and select <strong>%s</strong> in the <em>View</em> selection control.
nl: Tenslotte, als u en paginabouwer gebruikt, activeer deze dan op deze pagina, creëer een <strong>Toolset View</strong> widget/module/blok en selecteer <strong>%s</strong> met de <em>View</em> selectie knop.

en: Finally, the third option will display just the results, you need to add the form elsewhere targeting this page.
nl: En als laatste, de derde optie geeft alleen de resultaten weer, u hoeft alleen het formulier ergens anders toevoegen voor deze pagina.

en: Finish
nl: Voltooien

en: First
nl: Eerste

en: First %d results loaded
nl: Eerste %d resultaten geladen

en: First %d results skipped
nl: Eerste %d resultaten overgeslagen

en: First Name
nl: Voornaam

en: First name
nl: Voornaam

en: First result loaded
nl: Eerste resultaten geladen

en: First result skipped
nl: Eerste resultaat overgeslagen

en: First, choose how to update the results. Depending on your selections, the Filter HTML editor will include different controls.
nl: Kies eerst hoe u de resultaten bijgewerkt worden. Afhankelijk van uw keuze, zal de Filter HTML editor verschillende knoppen bevatten.

en: Fix filters relationship
nl: De filterrelaties in orde maken

en: Footer language selector
nl: Taalselector voettekst

en: Footer language switcher
nl: Taalwisselaar in voettekst

en: For details, check the %sdocumentation page%s
nl: Raadpleeg de %sdocumentatiepagina%s voor meer informatie

en: For documentation, see: %1$sLoop parameters in the Loop%2$s.
nl: Zie voor meer informatie: %1$sLoop-parameters in de loop%2$s.

en: For documentation, see: %sConditional HTML output in Views%s.
nl: Voor documentatie, zie: %sVoorwaardelijke HTML output in Views%s.

en: For example, if you would want to present an important message to your users through an alert pop-up, you would add this JavaScript here:
nl: Bijvoorbeeld als u een belangrijk bericht aan uw gebruikers wilt sturen via een waarschuwingspopup, voegt u hier deze JavaScript toe:

en: For example, if you would want to style the h3 tags featured in your output, you would add this CSS styling here:
nl: Bijvoorbeeld als u de h3 tags van uw uitvoer een stijl wilt geven, dient u deze CSS-stijl hier toe te voegen:

en: For example, to support <code>[wpv-post-title id="[my-custom-shortcode]"]</code> add <strong>my-custom-shortcode</strong> as a third-party shortcode argument below.
nl: Bijvoorbeeld, om <code>[wpv-post-title id="[my-custom-shortcode]"]</code> te ondersteunen, voeg hieronder <strong>my-custom-shortcode</strong> toe als een shortcode-argument van derden.

en: For example, to support <em>my-function()</em> add <strong>my-function</strong> as a function name below. For class methods, use the syntax <strong>Class::method</strong>.
nl: Voeg bijvoorbeeld om <em>my-function()</em> te ondersteunen <strong>my-function</strong> toe als onderstaande functienaam. Gebruik voor klassemethodes <strong>Class::method</strong> toe.

en: For example:
nl: Bijvoorbeeld:

en: For retrieving debug information if asked by a support person, use the <a href="%s">debug information</a> page.
nl: Om debuginformatie te verkrijgen als dit door iemand van de klantenservice vereist wordt, gebruik dan de pagina <a href="%s">debuginformatie</a> .

en: For the Search results archive, you will need to add the following post types to the %1$sRelevanssi index%2$s: ##CTPLIST##. %3$sText Search documentation%4$s.
nl: Voor het archief van zoekresultaten dient u de volgende berichttypes toe te voegen aan de %1$sRelevanssi-index%2$s: ##CTPLIST##. %3$sDocumentatie tekstzoekfunctie%4$s.

en: For this filter, you will need to add the following post types to the %1$sRelevanssi index%2$s: ##CTPLIST##. %3$sText Search documentation%4$s.
nl: Voor deze filter dient u de volgende berichttypes te te voegen aan de %1$sRelevanssi-index%2$s: ##CTPLIST##. %3$sDocumentatie tekstzoekfunctie%4$s.

en: Forgot Password Form
nl: Wachtwoord vergeten formulier

en: Forgot Password Link
nl: Link wachtwoord vergeten

en: Forgot password form
nl: Wachtwoord vergeten formulier

en: Forgot password link
nl: Link wachtwoord vergeten

en: Form
nl: Formulier

en: Form ID not set.
nl: Formulier-ID niet ingesteld.

en: Form selection
nl: Selectie formulier

en: Format
nl: formaat

en: Format of the options
nl: Formaat van de opties

en: Formatted based on the options below
nl: Geformatteerd op bases van onderstaande opties

en: Formatting
nl: Opmaak

en: Formatting and editing instructions
nl: Opmaak- en bewerkinstructies

en: Forms
nl: Formulieren

en: Framework value
nl: Framework waarde

en: Front-end Content
nl: Front-end Inhoud

en: Frontend events
nl: Frontend gebeurtenissen

en: Full Views Feature
nl: Volledige Views Functie

en: Full custom display mode
nl: Volledig aangepaste weergavemodus

en: Full debug mode
nl: Volledige debug modus

en: Full documentation is found in the %1$sViews shortcodes%2$s page.
nl: Volledige documentatie gevonden op de pagina %1$sViews shortcodes%2$s.

en: Full page refresh when visitors click on the search button
nl: Pagina volledig vernieuwen als bezoekers op de zoekknop drukken

en: Full page refresh when visitors click on the search button with input values auto-updating
nl: Verversen van de volledige pagina als bezoeken op de zoekopdrachtknop drukken met automatische update van inputwaardes

en: Fully styled output
nl: Volledig gestyleerde uitvoer

en: Fully styled search input
nl: Volledig gestileerde zoekinvoer

en: Function name
nl: Functienaam

en: Function name|Option ID
nl: Functienaam|Optie ID

en: Functions inside conditional evaluations
nl: Functies binnen voorwaardelijke beoordelingen

en: Fusion Builder
nl: Fusion-bouwer

en: Fusion Compilers have been turned %s.
nl: Fusion Compilers zijn ingesteld op %s.

en: General
nl: Algemeen

en: Generated shortcode
nl: Gegenereerde shortcode

en: Get Bootstrap element
nl: Bootstrap-element ophalen

en: Get New Password
nl: Nieuw wachtwoord ontvangen

en: Get Views
nl: Krijg Views

en: Get more details about the new Toolset Maps plugin in the <a href="%1$s" title="%2$s" target="_blank">documentation page</a>.
nl: Meer informatie over de nieuwe plugin Toolset Maps vind je op de <a href="%1$s" title="%2$s" target="_blank">documentatiepagina</a>.

en: Get more details in the <a href="%1$s" title="%2$s">documentation page</a>.
nl: Meer informatie op de <a href="%1$s" title="%2$s">documentatiepagina</a>.

en: Get only some results. -1 means no limit
nl: Ontvang alllen bepaalde resultaten. -1 betekent geen limiet

en: Get only some results. 0 means no limit.
nl: Krijg slechts een paar resultaten. 0 betekent geen limiet.

en: Getting started
nl: Aan de slag

en: Give us feedback about this video
nl: Geef ons feedback over deze video

en: Go to
nl: Ga naar

en: Go to %1$sText Search settings%2$s to build the search index.
nl: Ga naar %1$sTekstzoekinstellingen%2$s om de zoekindex aan te maken.

en: Go to page
nl: Ga naar pagina

en: Good for building your own unique loops.
nl: Goed voor het bouwen van uw unieke loops.

en: Got it! Don't show this message again
nl: Ik snap het! Laat dit bericht niet meer zien

en: Got markup for "<span class="bs_pop_element_name_codemirror">Element</span>"? Now paste it into the editor.
nl: Hebt u opmaak voor "<span class="bs_pop_element_name_codemirror">Element</span>"? Plak deze nu in de editor.

en: Got markup for "<span class="bs_pop_element_name_tinymce">Element</span>"? Before you paste HTML into the editor, <br>remember to switch to HTML editing. Then, paste the code into the editor.
nl: Heeft u opmaak voor "<span class="bs_pop_element_name_tinymce">Element</span>"? Voordat u HTML in de editor plakt, <br>moet u eerst overschakelen naar HTML-editing. Plak de code daarna in de editor.

en: Grey
nl: Grijs

en: Grid
nl: Raster

en: Grid system
nl: Rastersysteem

en: Group
nl: Groep

en: Group a series of buttons together on a single line with the button group. Add on optional JavaScript radio and checkbox style behavior with our buttons plugin.
nl: Voeg een aantal knoppen samen op één lijn met de knoppengroep. Voeg optionele JavaScript keuzerondjes of selectievakjes toe met onze knoppen-plugin.

en: Has custom search
nl: Heeft aangepaste zoekopdracht

en: Has submit button
nl: Heeft versturen knop

en: Helper classes
nl: Helper-klassen

en: Here are the things that you can create with Views plugin:
nl: Hier zijn de dingen die u kunt maken met Views plugin:

en: Here you can scan your content and check where this View is being used.
nl: Hier kunt u uw inhoud scannen en controleren waar deze View wordt gebruikt.

en: Here you can set the URLs of additional scripts that need to be loaded with this View. Use a comma separated list of URLs
nl: Hier kunt u de URL's van extra scripts instellen die geladen moeten worden met deze View. Gebruik een lijst met URL's gescheiden door komma's

en: Hidden custom fields
nl: Verborgen aangepaste velden

en: Hide
nl: Verbergen

en: Hide Bootstrap buttons
nl: Bootstrap-knoppen verbergen

en: Hide checkbox
nl: Aanvinkvakje verbergen

en: Higher end
nl: Hoge kant

en: Horizontal crop position
nl: Horizontale snijdpositie

en: Hour
nl: Uur

en: Hours can only be numbers between 0 and 23
nl: De uren kunnen alleen met cijfert tussen 0 en 23 worden aangegeven

en: How do you want to display the loop?
nl: Hoe wilt u deze loop weergeven?

en: How do you want to update the results?
nl: Hoe wilt u uw resultaten updaten?

en: How this Content Template is used
nl: Hoe deze inhoudssjabloon wordt gebruikt

en: How to Design the Loop
nl: Het ontwerpen van de loop

en: How to display this Custom Search View
nl: Hoe u deze Aangepaste Zoekopdracht View kunt weergeven

en: How to display this View
nl: Hoe u deze View kunt weergeven

en: How to filter
nl: Hoe te filteren

en: How to search
nl: Hoe te zoeken

en: However, you might want to disable this feature for the current View
nl: Echter wilt u misschien deze functie uitschakelen voor de actuele View

en: I am a theme designer and I want to receive affiliate commission
nl: Ik ben een thema-ontwerper en ik wil commissie voor affiliates ontvangen

en: I will assign this layout to content later
nl: Ik wijs deze layout later aan inhoud toe

en: I'll add the search box to the HTML manually
nl: Ik zal het zoekveld handmatig toevoegen aan de HTML

en: I'm using this layout to display 'single' pages
nl: Ik gebruik deze layout om 'enkele' pagina's weer te geven

en: I'm using this layout to display an archive
nl: Ik gebruik deze layout om een archief weer te geven

en: ID of the image
nl: ID van de afbeelding

en: ID, date, author or title
nl: ID, datum, auteur of titel

en: ID, date, author, title, post_type or field-slug
nl: ID, datum, auteur, titel, post_type of veldslug

en: If Content Templates don't work with your theme then you can enter the name of the function your theme uses here:
nl: Als de inhoudssjablonen niet werken met uw thema dan kunt u de naam van de functie van uw thema hier invoeren:

en: If the field has multiple values, you can display just one of them or all the values using a separator.
nl: Als het veld meerdere waarden heeft, kunt u één waarde weergeven of alle waarden met gebruik van een scheidingsteken.

en: If the problem persists, please don't hesitate to contact %sour support%s with this technical information:
nl: Als het probleem aanhoudt, aarzel dan niet om contact op te nemen met %sonze ondersteuning%s met deze technische informatie:

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
nl: Als dit een vergissing was, negeer dan deze e-mail en er zal niets gebeuren.

en: If you are not using pagination or a custom search, this section outputs nothing.
nl: Als u geen paginering of aangepaste zoekopdracht gebruikt, geeft dit gedeelte niets aan.

en: If you want to add fields and keep your HTML edits, use the <strong>Fields and Views</strong> button.
nl: Als u velden wilt toevoegen en uw HTML-bewerkingen wilt behouden, gebruik dan de knop <strong>Velden en Views</strong>.

en: Ignore pad elements from previous pages
nl: Negeer pad-elementen van vorige pagina's

en: Image HTML tag
nl: Afbeelding HTML tag

en: Image.
nl: Afbeelding.

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Import
nl: Importeren

en: Import Views for theme
nl: Views Importeren voor thema

en: Import Views, WordPress Archives and Content Templates
nl: Importeer Views, WordPress Archieven en Inhoudssjablonen

en: Import Views, WordPress Archives and Content Templates for your Theme
nl: Importeer Views, WordPress Archief en Inhoudssjablonen voor uw thema

en: Import options
nl: Opties importeren

en: Import the Views XML file placed in the Views Embedded folder
nl: Importeer het Views XML-bestand dat in de ingebouwde map van Views staan

en: In other place on this same page
nl: Op een andere plaats op deze pagina

en: In this section you can add pagination controls, slider controls and custom searches. If you have enabled pagination, you need to insert the pagination controls here. They are used for both paged results and sliders. For custom searches, insert 'filter' elements. The output of this section is displayed via the [wpv-filter-meta-html] shortcode in the Output section.
nl: In dit gedeelte kun je pagineringsregelaars, schuifknoppen en aangepaste zoekfuncties toevoegen. Als je paginering hebt ingeschakeld, kun je de pagineringsregelaars hier invoegen. Deze worden gebruikt voor zowel gepagineerde resultaten als schuifknoppen. Voor aangepaste zoekfuncties kun je 'filter'-elementen invoegen. De uitvoer van dit gedeelte wordt weergegeven via de shortcode [wpv-filter-meta-html] shortcode in het gedeelte Uitvoer.

en: In this section you can choose when to refresh the Views results and which options to show in form inputs.
nl: In dit onderdeel, kunt u kiezen wanneer u de Views resultaten moet verversen en welke opties er weergegeven moeten worden in de formulierinvoeren.

en: In this section you can choose when to refresh the WordPress Archive results and which options to show in form inputs.
nl: In dit gedeelte kunt u kiezen wanneer u de WordPress Archief resultaten ververst worden en welke opties in formulierinvoeren weergegeven worden.

en: Inactive
nl: Inactief

en: Include children in the post count
nl: Onderliggende elementen opnemen in het aantal berichten

en: Include in search
nl: Betrekken bij zoekfunctie

en: Include only posts
nl: Alleen berichten omvatten

en: Include only users with those IDs
nl: Alleen gebruikers met deze ID's meetellen

en: Include only users with those roles
nl: Alleen gebruikers met deze rollen toevoegen

en: Include or exclude
nl: Inclusief of exclusief

en: Include or exclude sticky posts
nl: Sticky berichten toevoegen of uitsluiten

en: Include or exclude users
nl: Inclusief of exclusief gebruikers

en: Include pad elements from previous pages
nl: Pad-elementen van de vorige pagina's toevoegen

en: Include pad items
nl: Pad items toevoegen

en: Include paginated items
nl: Gepagineerde items toevoegen

en: Include terms that have non-empty descendants
nl: Termen met niet-lege afstammelingen opnemen

en: Include the Next link on the last page.
nl: Voeg de Volgende-link toe aan de laatste pagina.

en: Include the Previous link on the first page.
nl: Voeg de Vorige-link toe aan de eerste pagina.

en: Include the Previous/Next links on the first and the last pages
nl: Voeg de links voor Vorige/Volgende toe aan de eerste en laatste pagina

en: Include this field in text searches throughout the site
nl: Dit veld betrekken bij tekstzoekopdrachten door de site

en: Includes over 250 glyphs in font format from the Glyphicon Halflings set. Glyphicons Halflings are normally not available for free, but their creator has made them available for Bootstrap free of cost.
nl: Bevat meer dan 250 symbolen in lettertypeformaat uit de Glyphicon Halflings-set. Glyphicons Halflings zijn gewoonlijk niet gratis beschikbaar, maar de ontwikkelaar heeft ze voor Bootstrap kosteloos beschikbaar gemaakt.

en: Index and separator
nl: Index en scheidingsteken

en: Index to end
nl: Index tot einde

en: Index to start
nl: Index tot begin

en: Indicate the current page's location within a navigational hierarchy.
nl: Geef de locatie van de huidige pagina aan binnen een navigatiehiërarchie.

en: Infinite scrolling
nl: Oneindig scrollen

en: Infinite scrolling tolerance
nl: Oneindige scrolltolerantie

en: Infinite scrolling tolerance, in pixels:
nl: Oneindige scrolltolerantie, in pixels:

en: Information
nl: Informatie

en: Inline Content Template removed
nl: Galigneerd inhoudssjabloon verwijderd

en: Inline Content Template saved
nl: Gealigneerd inhoudssjabloon opgeslagen

en: Inline formatting.
nl: Inline-opmaak.

en: Inline styles that will be added to the anchor HTML tag.
nl: Inline-stijlen die zullen worden toegevoegd aan de anchor HTML tag.

en: Input
nl: Invoer

en: Input classnames
nl: Klassenamen invoer

en: Input format: %s
nl: Invoerformaat: %s

en: Input groups
nl: Invoergroepen

en: Input style
nl: Invoerstijl

en: Input type
nl: Input-type

en: Insert Views frontend event handler
nl: Voer Views frontend gebeurtenissenmanager in

en: Insert a Content Template already assigned into the View
nl: Een Inhoudssjabloon invoeren die al is toegewezen aan de View

en: Insert a Content Template already assigned into the WordPress Archive
nl: Voer een al toegewezen Inhoudssjabloon in in het WordPress Archief

en: Insert a custom search filter
nl: Een aangepaste zoekopdrachtfilter invoeren

en: Insert conditional shortcode
nl: Conditional shortcode invoeren

en: Insert controls
nl: Regelaars invoeren

en: Insert controls for frontend sorting
nl: Regelaars toevoegen voor frontend sortering

en: Insert event trigger callback
nl: Evenement trigger callback invoeren

en: Insert grid
nl: Raster invoegen

en: Insert shortcode
nl: Shortcode invoegen

en: Insert the Content Template shortcode to editor
nl: Voer de shortcode van de Inhoudssjabloon in de editor

en: Insert the Post/Page ID where the search result will be displayed.
nl: Voer de Bericht/Pagina ID in, waar de zoekresultaten zullen worden weergegeven.

en: Insert transition controls for the pagination
nl: Overgangsregelaars voor de paginering invoeren

en: Install WooCommerce Views
nl: Installeer WooCommerce Views

en: Integrated option
nl: Ingebouwde optie

en: Invalid CT ID.
nl: Ongeldige CT ID.

en: Invalid Content Template
nl: Ongeldig Inhoudssjaboon

en: Invalid arguments (%s)
nl: Ongeldige argumenten (%s)

en: Invalid data
nl: Ongeldige gegevens

en: Invalid output mode.
nl: Ongeldige outputmodus.

en: Invalid parameters
nl: Ongeldige parameters

en: Invalid username or email.
nl: Ongeldige gebruikersnaam of e-mail.

en: Invalid username.
nl: Ongeldige gebruikersnaam

en: It appears that you made modifications to the layout.
nl: Het blijkt dat je de lay-out hebt gewijzigd.

en: It can be used to tweak the content of a post when it is displayed alone or in an archive page.
nl: Het kan gebruikt worden om de inhoud van een bericht om te draaien als het alleen of op een archiefpagina wordt weergegeven.

en: It displays fields from the current post using simple shortcodes.
nl: Het geeft velden weer uit het huidig bericht door enkele shortcodes te gebruiken.

en: It displays the fields of the post in the loop, by using a simple shortcode:
nl: Het geeft de velden van het bericht de loop weer door een enkele shortcode te gebruiken:

en: It is assigned to one or more archive or taxonomy loops.
nl: Deze wordt toegewezen aan een of meer archief- of taxonomieloops.

en: It will replace the ‘main content’ section of the page.
nl: Het zal de het gedeelte met de ‘belangrijkste inhoud’ van de pagina te vervangen.

en: Items found
nl: Gevonden items

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: Iterator boundaries
nl: Grenzen iterator

en: Jabber
nl: Kletsen

en: Javascript function to execute after the pagination transition has been completed:
nl: Javascript functie moet uitgevoerd worden nadat de overgang van de paginering voltooid is:

en: Javascript settings
nl: Javascript-instellingen

en: Jump to:
nl: Ga naar:

en: Just post title
nl: Slechts berichttitel

en: Keep original proportion
nl: Behoud originle verhoudingen

en: Keep third party filters
nl: Externe filters behouden

en: Kind of element
nl: Soort element

en: Label classnames
nl: Label klassenamen

en: Label for lower end
nl: Label voor lage kant

en: Label for the "ascending" option
nl: Label voor de optie "ascending"

en: Label for the "descending" option
nl: Label voor de optie "descending"

en: Label for the checkbox, leave empty to use the Types name if available.
nl: Label voor het selectievakje. Leeg laten om de Types-naam te gebruiken, indien beschikbaar.

en: Label for the first 'default' option
nl: Label voor de eerste 'standaard' optie

en: Label for the first options, which returns all posts.
nl: Label voor de eerste opties, dat alle berichten terugzet.

en: Label for the higher end
nl: Label voor hoge kant

en: Label for the search box
nl: Label voor het zoekveld

en: Label inline style
nl: Label inline-stijl

en: Label of the first empty option
nl: Label van de eerste lege optie

en: Labels for the lower and higher ends of the comparison
nl: Labels voor de lage en hoge kant van de vergelijking

en: Labels for the sorting direction control:
nl: Labels voor de bediening van de sorteerrichting:

en: Language
nl: Taal

en: Language selector
nl: Taalselectie

en: Language switcher
nl: Taalwisselaar

en: Large
nl: Groot

en: Last
nl: Laatste

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Last modified
nl: Laastst gewijzigd

en: Last name
nl: Achternaam

en: Layout for
nl: Lay-out voor

en: Layouts archive loop
nl: Layouts archiefloop

en: Learn about different layouts
nl: Leer over verschillende lay-outs

en: Learn about displaying content from parent and other posts in the %sdocumentation page%s.
nl: Leer over het weergeven van inhoud van een bovenliggend element en andere berichten in de %sdocumentatiepagina%s.

en: Learn about displaying content from specific users in the %sdocumentation page%s.
nl: Leer over het weergeven van inhoud van specifieke gebruikers in de %sdocumentatiepagina%s.

en: Learn about using Content Templates to customize fields.
nl: Meer leren of het gebruikmaken van inhoudssjabloon om velden aan te passen.

en: Learn by building a real site, using sample data and step-by-step tutorials that we’ve prepared for you.
nl: Leer door een echte site te bouwen met voorbeeldgegevens en een stap-voor-stap handleiding die we voor u hebben gemaakt.

en: Learn how to create custom searches with Views.
nl: Leer hoe u aangepaste zoekopdrachten kunt maken met Views.

en: Learn how to create sliders with Views.
nl: Leer hoe u schuifregelaars kunt creëren met Views.

en: Learn how to display Views
nl: Leer hoe Views weer te geven

en: Learn how to use Bootstrap in layouts
nl: Leer Bootstrap in layouts te gebruiken

en: Learn more
nl: Meer lezen

en: Learn more about <em>Toolset</em>
nl: Meer informatie over <em>Toolset</em>

en: Learn more by reading the %sViews Loop documentation%s.
nl: Leer meer door %sViews Loop documentatie%s te lezen.

en: Learning Views
nl: Leer Views

en: Leave empty to display all values.
nl: Leeg laten om alle waarden weer te geven.

en: Left
nl: Links

en: Legacy relationship
nl: Legacy-relatie

en: Length count
nl: Aantal tekens

en: Let me choose individual settings manually
nl: Laat me de individuele instellingen handmatig kiezen

en: Limit
nl: Limiet

en: Limit and Offset
nl: Limiet en startpunt

en: Limit and Offset saved
nl: Limiet- en startpunt opgeslagen

en: Line break.
nl: Regeleinde.

en: Link label
nl: Labellink

en: Link to WordPress archive page
nl: Link naar WordPress archiefpagina

en: Link to term archive page
nl: Link naar termarchiefpagina

en: Link to the next page
nl: Link naar de volgende pagina

en: Link to the previous page
nl: Link naar de vorige pagina

en: List View
nl: Lijst View

en: List all users but the ones who met the criteria
nl: Noem alle gebruikers op behalve die voldoen aan de criteria

en: List group
nl: Lijstgroep

en: List groups are a flexible and powerful component for displaying not only simple lists of elements, but complex ones with custom content.
nl: Lijstgroepen zijn een flexibele en krachtige component voor de weergave van niet alleen eenvoudige lijsten elementen, maar ook complexe lijsten met aangepaste content.

en: List of custom and third-party shortcodes you want to be able to use as Views shortcode arguments.
nl: Lijst met aangepaste en derde partij shortcodes die u wenst te gebruiken als Views shortcode argumenten.

en: List of functions and class methods that you want to be able to use inside the Views <code>[wpv-conditional]</code> shortcode <code>if</code> attribute.
nl: Lijst met functies en klassemethodes die u wilt gebruiken in het Views <code>[wpv-conditional]</code> shortcode <code>if</code> attribuut.

en: List of subdomains or external domains you want to allow safe redirection to. These are used with some Views shortcodes, offering a redirection URL, via an attribute.
nl: Lijst met subdomeinen of externe domeinen waar u veilig naar wilt verwijzen. Deze worden gebruikt met sommige Views shortcodes, bieden een doorverwijzings-URL, via een attribuut.

en: List separator
nl: Lijstscheiding

en: List the following terms
nl: Noem de volgende termen

en: List with separators
nl: Lijst met scheidingstekens

en: Load non-Types custom fields
nl: Geen Types aangepaste velden laden

en: Loading
nl: Aan het laden

en: Loading existing fields
nl: Bestaande velden aan het laden

en: Loading more results...
nl: Meer resultaten laden...

en: Loading...
nl: Aan het laden...

en: Log In
nl: Inloggen

en: Log into <a href="%s">your account</a> and go to <a href="%s">affiliate settings</a> for details.
nl: Login op <a href="%s">uw account</a> en ga naar <a href="%s">partnerinstellingen</a> voor meer informatie.

en: Logged in
nl: Ingelogd

en: Login Form
nl: Inlogformulier

en: Login form
nl: Inlogformulier

en: Logout
nl: Afmelden

en: Logout Link
nl: Uitloglink

en: Logout link
nl: Uitlog-link

en: Loop Editor
nl: Loop-editor

en: Loop Selection
nl: Loop Selectie

en: Loop Selection saved
nl: Loopselectie opgeslagen

en: Loop parameters in the Loop
nl: Loop-parameters in de loop

en: Loop saved
nl: Loop opgeslagen

en: Loop section
nl: Loopgedeelte

en: Loop selection
nl: Lusselectie

en: Loop style
nl: Loopstijl

en: Loop view for
nl: Lusview voor

en: Loops Selection
nl: Loopselectie

en: Lost password?
nl: Wachtwoord vergeten?

en: Lower end
nl: Lage kant

en: Main sections
nl: Belangrijkste gedeeltes

en: Maintenance mode disabled.
nl: Onderhoudsmodus uitgeschakeld

en: Maintenance mode enabled.
nl: Onderhoudsmodus ingeschakeld.

en: Maintenance mode is already active (.maintenance file present).
nl: Onderhoudsmodus is al actief (.maintenance-bestand aanwezig).

en: Maintenance mode is already disabled.
nl: Onderhoudsmodus is al uitgeschakeld.

en: Make the table sortable by columns
nl: Maak de tabel sorteerbaar op kolommen

en: Makes the text content translatable via WPML's String Translation.
nl: Zorgt ervoor dat de tekstinhoud vertaalbaar is vier String Translation van WPML.

en: Manual pagination, %s items per page
nl: Handmatige paginering, %s items per pagina

en: Manual pagination, 1 item per page
nl: Handmatige paginering, 1 item per pagina

en: Manual paragraphs
nl: Handmatige alinea's

en: Manual paragraphs - don't create &lt;br&gt; and &lt;p&gt; tags from line breaks.
nl: Handmatige alinea's - geen &lt;br&gt; en &lt;p&gt; tags maken van regeleindes.

en: Manually entered values
nl: Handmatig ingevoerde waarden

en: Maybe you have manually set a different one on them.
nl: Misschien heeft u handmatig een andere ingesteld.

en: Media entries are children of the post that they are attached to
nl: Mediaposten zijn onderliggende elementen van het bericht waar zij tot behoren

en: Media object
nl: Media-object

en: Media post type can not be part of a relationship.
nl: Media-berichttype kan geen deel uitmaken van een relatie.

en: Medium
nl: Middelgroot

en: Memory used
nl: Gebruikt geheugen

en: Menu order
nl: Menuvolgorde

en: Minimize
nl: Minimaliseren

en: Minute
nl: Minuut

en: Minutes can only be numbers between 0 and 59
nl: De minuten kunnen alleen met cijfers tussen 0 en 59 worden aangegeven

en: Missing View ID.
nl: Ontbrekend View ID.

en: Missing View Slug.
nl: Ontbrekende View-slug.

en: Missing View Title.
nl: Ontbrekende View-titel.

en: Modified
nl: Gewijzigd

en: Modified date
nl: Gewijzigde datum

en: Modified date GMT
nl: Gewijzigde GMT datum

en: Modified settings: %1$s.
nl: Gewijzigde instellingen: %1$s.

en: Module Manager
nl: Module beheerder

en: Month
nl: Maand

en: Month archives
nl: Maand archieven

en: Month: %s
nl: Maand: %s

en: Months can only be a number between 1 and 12
nl: De maand kan alleen met cijfers tussen 1 en 12 worden aangegeven

en: Move to Trash
nl: Naar prullenbak verplaatsen

en: Move to trash
nl: Naar prullenbak verplaatsen

en: Multiselect
nl: Multiselecteren

en: My custom spinner graphics
nl: Mijn aangepaste spinner graphics

en: MySQL error when creating table %s: %s
nl: MySQL fout bij het creëren van tabel %s: %s

en: Name
nl: Naam

en: Name for the new %s
nl: Naam voor de/het nieuwe %s

en: Name the new WordPress Archive for %s
nl: Geef het nieuwe WordPress Archief op voor %s

en: Name this Content Template
nl: Deze inhoudssjabloon een naam geven

en: Name this View
nl: Geef deze View een naam

en: Name this WordPress Archive
nl: Geef dti WordPress bestand een naam

en: Name this string to find it easily in the WPML String Translation page.
nl: Geef deze string een naam om hem gemakkelijk te kunnen vinden op de pagina WPML-stringvertaling

en: Navbars are responsive meta components that serve as navigation headers for your application or site.
nl: Navbars zijn responsieve metacomponenten die dienst doen als navigatieheaders voor uw applicatie of site.

en: Navigation controls using a dropdown
nl: Navigatiebesturingen met een dropdown

en: Navigation controls using dots
nl: Navigatiebesturingen met punten

en: Navigation controls using links
nl: Navigatiebesturing gebruikt links

en: Navs available in Bootstrap have shared markup, starting with the base .nav class, as well as shared states. Swap modifier classes to switch between each style.
nl: Navs beschikbaar in Bootstrap hebben een gedeelde opmaak, beginnend met de standaardklasse .nav, evenals gedeelde staten. Wissel van modificatorklassen om de stijlen te veranderen.

en: Need help?
nl: Hulp nodig?

en: Nested elements
nl: Genestelde elementen

en: New Content Template
nl: Nieuw inhoudssjabloon

en: New View
nl: Nieuwe View

en: New filter
nl: Nieuwe filter

en: New password
nl: Nieuw wachtwoord

en: New snippet has been inserted.
nl: Nieuw fragment is ingevoegd.

en: Newer first
nl: Nieuwste eerst

en: Next
nl: Volgende

en: Next &raquo;
nl: Volgende &raquo;

en: Next page
nl: Volgende pagina

en: Nicename
nl: Bijnaam

en: Nickname
nl: Bijnaam

en: No
nl: Nee

en: No Comments
nl: Geen Reacties

en: No Content Template (display the "body" of the post)
nl: Geen inhoudssjabloon (de "body"van het bericht weergeven)

en: No Content Templates found
nl: Geen inhoudssjablonen gevonden

en: No Content Templates found in Trash
nl: Geen inhoudssjablonen gevonden in de prullenbak

en: No Content Templates found in Trash that matched your criteria.
nl: Geen inhoudssjablonen gevonden in de prullenbak die overeenkomen met uw criteria.

en: No Content Templates found in Trash.
nl: Geen inhoudssjablonen gevonden in de prullenbak.

en: No Content Templates found that matched your criteria.
nl: Geen inhoudssjablonen gevonden die overeenkomen met uw criteria.

en: No Content Templates found.
nl: Geen inhoudssjablonen gevonden.

en: No Post types/Taxonomies assigned
nl: Geen toegewezen berichttypes/taxonomieën

en: No Views found in Trash that matched your criteria.
nl: Geen Views gevonden in de prullenbak die overeenkomen met uw criteria.

en: No Views found in Trash.
nl: Geen Views gevonden in de prullenbak.

en: No Views found.
nl: Geen Views gevonden.

en: No Views matched your criteria.
nl: Geen enkele View komt overeen met uw criteria.

en: No WordPress Archives found in Trash that matched your criteria.
nl: Geen WordPress Archieven gevonden in prullenbak die overeenkomen met uw criteria.

en: No WordPress Archives found in Trash.
nl: Geen WordPress Archieven gevonden in prullenbak.

en: No WordPress Archives found that matched your criteria.
nl: Geen WordPress Archieven gevonden die overeenkomen met uw criteria.

en: No WordPress Archives found.
nl: Geen WordPress Archieven gevonden.

en: No file chosen
nl: Geen bestand gekozen

en: No filters set
nl: Geen filters ingesteld

en: No items found.
nl: Geen items gevonden.

en: No limit
nl: Geen limiet

en: No mode is set.
nl: Er is geen modus ingesteld.

en: No one of the following
nl: Geen van de volgende

en: No order
nl: Geen volgorde

en: No pagination
nl: Geen paginering

en: No parent (return top-level elements)
nl: Geen bovenliggend element (geef top-level elementen)

en: No passwords or any other confidential information is included.
nl: Wachtwoorden of andere vertrouwelijke gegevens zijn hierbij niet inbegrepen.

en: No post
nl: Geen bericht

en: No post type found
nl: Geen berichttype gevonden

en: No private custom fields are showing in the Views GUI.
nl: Geen privé aangepaste velden worden weergegeven in de Views grafische gebruikersinterface.

en: No relationships to migrate.
nl: Geen relaties te migreren.

en: No results found
nl: Geen resultaten gevonden

en: No secondary sorting
nl: Niet secundair sorteren

en: No sorting
nl: Niet sorteren

en: No spinner container will be shown as this custom search is not performing any automatic update
nl: Er zal geen spinnercontainer weergegeven worden omdat deze aangepaste zoekopdracht niet uitgevoerd wordt door een automatische update

en: No spinner graphics
nl: Geen spinner graphics

en: No tables had to be dropped.
nl: Er hoefden geen tabellen verwijderd te worden.

en: No users matched your criteria
nl: Geen gebruikers gevonden met uw criteria

en: No valid content template id
nl: Geen gelldig inhoudsjabloon-id

en: No value means all the way until the last index.
nl: Geen waarde betekent alles tot de laatste index

en: No views found
nl: Geen views gevonden

en: No views found in Trash
nl: Geen views gevonden in Prullenbak

en: None
nl: Geen

en: None set
nl: Niets ingesteld

en: Normally, it includes a shortcode for the <strong>Filter</strong> section and another shortcode for the <strong>Loop</strong> section, so they will display one after the other.
nl: Gewoonlijk bevat dit een shortcode voor het <strong>Filter</strong> gedeelte en een andere shortcode voor het <strong>Loop</strong> gedeelte, zodat ze na elkaar weergegeven worden.

en: Normally, the View has a wrapper DIV which includes IDs and classes required for AJAX updates and pagination. If you want to show the View inline with text, you can disable this DIV, but you will not be able to use some of the functionality that Views offer.
nl: Normaal gesproken heeft de View een wrapper DIV, die ID's en klassen bevatten voor AJAX updates en paginering. Als u de View inline wilt tonen met tekst, kunt u deze DIV uitschakelen, maar dan kunt u sommige functionaliteit die Views biedt niet gebruiken.

en: Normally, you will use 'edit forms' and 'delete forms' in Content Templates used in loops.
nl: Normaal gesproken zult gebruikt u 'formulieren bewerken' en 'formulieren bewerken' in Inhoudssjablonen die worden gebruikt in loops.

en: Not allowed
nl: Niet toegestaan

en: Not now
nl: Niet nu

en: Not now?
nl: Niet nu?

en: Not saved
nl: Niet opgeslagen

en: Not using maintenance mode for the migration.
nl: Onderhoudsmodus wordt niet gebruikt voor de migratie.

en: Note that this method will only work if your theme has a proper dedicated function to display the content.
nl: Let op dat deze methode alleen zal werken als uw tema een geschikte functie heeft om de inhoud weer te geven.

en: Note that you do not need to add any &lt;script&gt;&lt;/script&gt; tag at all: we will wrap your JavaScript before adding it to the page.
nl: Houd er rekening mee dat u helemaal geen &lt;script&gt;&lt;/script&gt; tag hoeft toe te voegen: wij zullen alle JavaScript samenvoegen alvorens deze toe te voegen aan de pagina.

en: Note that you do not need to add any &lt;style&gt;&lt;/style&gt; tag at all: we will wrap your CSS before adding it to the page.
nl: Houd er rekening mee dat u helemaal geen &lt;style&gt;&lt;/style&gt; tag hoeft toe te voegen: wij zullen alle CSS samenvoegen alvorens deze toe te voegen aan de pagina.

en: Nothing found
nl: Niks gevonden

en: Notice: Syntax higlighter can cause performance issues for large blocks of code
nl: Opmerking: Syntax higlighter kan prestatiekwesties veroorzaken voor grote codeblokken

en: Now give this View a name
nl: Geef deze View nu een naam

en: Nowhere
nl: Nergens

en: Number of columns
nl: Aantal kolommen

en: Number of preceding and following pages:
nl: Aantal vorige en volgende pagina's:

en: Number of terms
nl: Aantal termen

en: Numeric
nl: Numeriek

en: Numerical value
nl: Numerieke waarde

en: OR
nl: OF

en: Object received from cache. MySQL query was cached in
nl: Voorwerp ontvangen vanuit cache. MySQL query werd verborgen in

en: Older first
nl: Oudste eerst

en: On a recent update, we added support for functions as conditions. From now on, you will need to <strong>first register</strong> the functions that you want to use as conditionals.
nl: In een recente update hebben we ondersteuning voor functies als voorwaardes toegevoegd. Vanaf nu is het nodig om de functies die u wilt gebruiken als voorwaarde <strong>eerst te registreren</strong>.

en: On another page
nl: Op een andere pagina

en: On demand
nl: Op aanvraag

en: On posts sharing the same <em>order by</em> value, order by
nl: Bij berichten die dezelfde waarde <em>sorteren op</em> delen, sorteren op

en: On posts sharing the same primary <em>order by</em> value, order by
nl: Bij berichten die dezelfde primaire waarde <em>sorteren op</em> delen, sorteren op

en: Once you buy the full Toolset, you will be able to edit Views, CRED forms and Layouts in your site, as well as build new ones.
nl: Nadat u de complete Toolset aanschaft, kunt u Views, CRED-formulieren and Layouts in uw site bewerken en nieuwe aanmaken.

en: One of these
nl: Een van deze

en: One or more sections haven't been saved.
nl: Één of meer onderdelen zijn niet opgeslagen.

en: Only Views listing posts can have custom search inputs.
nl: Alleen Views met berichten kunnen aangepaste zoekopdrachten hebben.

en: Only latin letters, numbers, underscores and dashes
nl: Alle latijnse letters, nummers, streepjes en onderstrepingstekens

en: Only letters, numbers, dots, underscores and dashes
nl: Alleen letters, nummers, punten, lage streepjes en streepjes

en: Only letters, numbers, underscores and dashes
nl: Alleen letters, cijfers, lage streepjes en streepjes

en: Only list users who met the filter criteria
nl: Alleen gebruikers opnoemen die voldoen aan de filtercriteria

en: Only lowercase letters and numbers allowed as shortcode attributes
nl: Alleen kleine letters en nummers zijn toegestaan als shortcode attributen

en: Only lowercase letters, numbers, hyphens and underscores allowed as URL parameters
nl: Alleen kleine letters, nummers, streepjes, onderstrepingen zijn toegestaan als URL parameters

en: Only needed if you want to display different items in the results with different HTML.
nl: Alleen nodig als u verschillende items in de resultaten wilt weergeven met andere HTML's.

en: Only post types registered by Toolset Types can be used as intermediary.
nl: Alleen bericht types, die geregistreerd zijn bij Toolset Types, kunnen als intermediair worden gebruikt.

en: Only posts from the Post post type can be sticky
nl: Alleen berichten van het berichttype Bericht kunnen sticky zijn

en: Only the search form
nl: Alleen het zoekformulier

en: Only the search results
nl: Alleen de zoekresultaten

en: Oops! It seems there is a filter by %s that is missing some options
nl: Oeps! Het lijkt er lijkt een filter op %s te zijn die sommige opties mist

en: Oops! It seems there is a filter by post IDs that is missing some options
nl: Oeps! Het lijkt alsof er een filter is op bericht-ID's die sommige opties mist

en: Oops! It seems there is a filter by post author that is missing some options
nl: Oeps! Het lijkt alsof er een filter is op berichtauteur die sommige opties mist

en: Oops! It seems there is a filter by post parent that is missing some options
nl: Oeps! Het lijkt alsof er een filter is op bericht bovenliggend element dat sommige opties mist

en: Oops! It seems there is a filter by post relationship that is missing some options
nl: Oeps! Het lijkt alsof er een filter is op berichtrelatie die sommige opties mist

en: Oops! It seems there is a filter by taxonomy terms that is missing some options
nl: Oeps! Het lijkt alsof er een filter is op taxonomietermen die sommige opties mist

en: Oops! There's been a problem when upgrading Toolset data structures. Please make sure your current configuration allows WordPress to alter database tables.
nl: Oeps! Er is een probleem opgetreden bij het upgraden van Toolset-gegevensstructuren. Controleer dat je huidige configuratie WordPress toestaat om database-tabellen aan te passen.

en: Open in a new window
nl: Openen in een nieuw venster

en: Open the Screen Options and set the WordPress Archive purpose to display it as a custom search.
nl: Open de Schermopties en stel het doel van het WordPress Archief in om deze weer te geven als een aangepaste zoekopdracht.

en: Option 1
nl: Optie 1

en: Option 2
nl: Optie 2

en: Option 3
nl: Optie 3

en: Option slug
nl: Optie slug

en: OptionTree
nl: OptieBoom

en: Optional shortcode that targets specific items in the loop.
nl: Optionele shortcode die specifieke items in de loop plaatst.

en: Options
nl: Opties

en: Options Framework
nl: Opties Framework

en: Options sorting
nl: Sorteeropties

en: Order
nl: Sorteren

en: Order
nl: Sorteren

en: Order by
nl: Sorteren op

en: Order by
nl: Sorteren op

en: Order by as
nl: Sorteren op

en: Order by:
nl: Sorteer op:

en: Order of the options
nl: Volgorde van de opties

en: Order options by this parameter.
nl: Opties sorteren volgens deze parameter.

en: Order options in this direction.
nl: Opties in deze richting sorteren.

en: Order:
nl: Volgorde:

en: Ordered List
nl: Geordende Lijst

en: Ordered list
nl: Gesorteerde lijst

en: Ordering
nl: Sorteren

en: Ordering saved
nl: Rangschikking opgeslagen

en: Original content
nl: Originele inhoud

en: Original image
nl: Originele afbeelding

en: Other Elements:
nl: Andere elementen:

en: Other Fields
nl: Andere velden

en: Other pagination options
nl: Andere pagineringsopties

en: Output
nl: Uitvoer

en: Output (RAW)
nl: Uitvoer (RAW)

en: Output Editor
nl: Uitvoereditor

en: Output Integration
nl: Uitvoerintegratie

en: Output all the items returned from the query section.
nl: Alle items weergeven die teruggehaald zijn van het querygedeelte.

en: Output format
nl: Outputformaat

en: Output mode
nl: Output modus

en: Output section
nl: Output gedeelte

en: Output style
nl: Uitvoerstijl

en: Output the post title as is or sanitize it to use as an HTML attribute.
nl: De berichttitel houden zoals hij is of zuiveren om hem te gebruiken als een HTML attribuut.

en: Override View basic settings
nl: Overschrijf basisinstellingen Weergave

en: Override settings
nl: Instellingen overschrijven

en: Override some View basic settings
nl: Sommige basis instellingen van View overschrijven

en: Overwrite Views settings
nl: Views-instellingen overschrijven

en: PAST_ONE
nl: IN HET VERLEDEN

en: Page %s
nl: Pagina %s

en: Page Builders
nl: Pagebouwers

en: Page created.
nl: Pagina gecreëerd.

en: Page header
nl: Paginaheader

en: Page info
nl: Pagina-info

en: Pages to pre-load:
nl: Pagina's om vooraf te laden:

en: Pages to skip:
nl: Pagina's om over te slaan:

en: Pagination
nl: Paginering

en: Pagination Settings
nl: Instellingen paginering

en: Pagination and Slider settings
nl: Instellingen Paginering en Slider

en: Pagination and Sliders Settings
nl: Instellingen van paginering en schuifregelaars

en: Pagination and sliders settings
nl: Instellingen van paginering en schuifregelaars

en: Pagination combined with random ordering can lead to same items appearing in more than one pages. It's recommended not to combine pagination with random ordering, unless unexpected results are acceptable.
nl: Paginaring gecombineerd met willekeurige ordening kan ertoe leiden dat dezelfde items op meer dan één pagina verschijnen. Het is aan te raden om paginering niet te combineren met willekeurige ordening, tenzij de onverwachte resultaten acceptabel zijn.

en: Pagination controls
nl: Regelaars paginering

en: Pagination controls are disabled because this View or WordPress Archive doesn't use pagination
nl: Pagineringsregelaars zijn uitgeschakeld omdat deze View of dit Wordpress-archief geen paginering gebruikt

en: Pagination controls are not needed for infinite scrolling
nl: Pagineringsregelaars zijn niet vereist voor oneindig scrollen

en: Pagination controls were already added
nl: Pagineringsregelaars zijn al toegevoegd

en: Pagination data
nl: Pagineringsgegevens

en: Pagination enabled with automatic AJAX transition
nl: Paginering ingeschakeld met automatische AJAX overgang

en: Pagination enabled with manual transition and AJAX
nl: Paginering ingeschakeld met handmatige overgang en AJAX

en: Pagination enabled with manual transition and page reload
nl: Paginering ingeschakeld met handmatige overgang en paginalading

en: Pagination events
nl: Pagineringsevenementen

en: Pagination is enabled but there are no pagination controls
nl: Paginering is ingeschakeld maar er zijn geen pagineringsregelaars

en: Pagination lets you break the results into separate pages.
nl: Met de paginering kunt u de resultaten delen over aparte pagina's.

en: Pagination options
nl: Pagineringsmogelijkheden

en: Pagination requires the Filter HTML section to be visible.
nl: Paginering vereist dat het Filter HTML gedeelte zichtbaar is.

en: Pagination saved
nl: Paginering opgeslagen

en: Pagination settings
nl: Pagineringsinstellingen

en: Pagination works better if the activated theme or plugins include Bootstrap.
nl: Paginering werkt beter als het geactiveerde thema of de plugins Bootstrap bevatten.

en: Panels
nl: Panelen

en: Paragraph
nl: Alinea

en: Paragraph.
nl: Alinea.

en: Parametric Search Settings saved
nl: Instellingen parametrische zoekopdracht opgeslagen

en: Parent
nl: Ouder

en: Parent is the current post in the loop
nl: Bovenliggend element in het actueel bericht in de loop

en: Parent is the page where this View is shown
nl: Bovenliggend element in de pagina waar deze View wordt weergegeven

en: Parent is the taxonomy selected by the <strong>parent Taxonomy View</strong>
nl: Bovenliggend element in de taxonomie geselecteerd door <strong>bovenliggende Taxonomie View</strong>

en: Parent is the term of the <strong>current taxonomy archive</strong> page
nl: Bovenliggend element is het term van de pagina <strong>huidig taxonomiebestand</strong>

en: Parent is:
nl: Bovenliggend element is:

en: Parse inner shortcodes
nl: Binnenste shortcodes analyseren

en: Parse shortcodes inside the field values
nl: Shortcodes binnen de veldwaarden analyseren

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password management
nl: Wachtwoordbeheer

en: Paste into "Custom fields to index" in the %1$sRelevanssi settings%2$s. Remember to double check the post types included in the index, and notice that you can also add taxonomies to it.
nl: Plak dit in "Te indexeren angepaste velden" in de %1$sRelevanssi-instellingen%2$s. Controleer de berichttypes in de index en onthoud dat u er ook taxonomieën aan toe kunt voegen.

en: Pause pagination transition on mouse hover
nl: Pauzeer paginering bij het bewegen van de muis

en: Pingback XML-RPC file URL
nl: Pingback XML-RPC bestand URL

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Placeholder for skipped pages:
nl: Placeholder voor overgeslagen pagina's:

en: Please %1$sinstall Relevanssi%2$s to allow Toolset to search texts in custom fields.
nl: %1$sInstalleer Relevanssi%2$s om Toolset toestemming te geven tekst in aangepaste velden te zoeken.

en: Please consider updating to the new Toolset Maps plugin for extended fetures and better compatibility.
nl: Denk aan het updaten van de nieuwe Toolset Maps plugin voor meer mogelijkheden en beter compatibiliteit.

en: Please delete %NUM% character
nl: Wis aub %NUM% teken

en: Please delete %NUM% characters
nl: Wis aub %NUM% tekens

en: Please enter %NUM% or more characters
nl: Voer aub %NUM% of meer tekens in

en: Please enter a valid URL
nl: Voer een geldige URL in

en: Please enter a valid comma separated number list
nl: Voer een geldige door komma's gescheiden nummerlijst in

en: Please enter a valid day number (1-31)
nl: Voer een geldige dag in (1-31)

en: Please enter a valid day of the week (1-7)
nl: Voer een geldige weekdag in (1-7)

en: Please enter a valid day of the year (1-366)
nl: Voer een geldige dag van het jaar in (1-366)

en: Please enter a valid four-digits year, like 2015
nl: Voer een geldig jaar in van 4 cijfers, zoals 2015

en: Please enter a valid hour (0-23)
nl: Voer een geldig uur in (0-23)

en: Please enter a valid minute (0-59)
nl: Voer een geldige minuut in (0-59)

en: Please enter a valid month number (1-12)
nl: Voer een geldige maand in (1-12)

en: Please enter a valid number
nl: Voer een geldig nummer in

en: Please enter a valid second (0-59)
nl: Voer een geldige seconde in (0-59)

en: Please enter a valid week number (1-53)
nl: Voer een geldige week in (1-53)

en: Please enter numeric data
nl: Gelieve de numerieke gegevens in te vullen

en: Please enter post ID
nl: Voer het bericht-ID in

en: Please fix the problem and click on Update again.
nl: Los het probleem op en klik opnieuw op Bijwerken.

en: Please note that changing the registered framework will restart the registered options
nl: Houd er rekening mee dat het wijzigen van het geregistreerde kader de geregistreerde opties opnieuw zal starten

en: Please refer to the following links for documentation related to the most used browsers:
nl: Raadpleeg de volgende links voor documentatie over de meest gebruikte browsers:

en: Please select
nl: Selecteer

en: Please select an option
nl: Selecteer een optie

en: Please type
nl: Voer aub

en: Please type a comma separated list of author IDs
nl: Type een door komma’s gescheiden lijst in met Auteur-ID's

en: Please type a comma separated list of author usernames
nl: Type een door komma’s gescheiden lijst met auteurgebruikersnamen in

en: Please type a comma separated list of post IDs
nl: Type een door komma's gescheiden lijst van bericht-ID's in

en: Please type a comma separated list of post type slugs
nl: Typ een lijst van berichttypeslugs, gescheiden door komma's

en: Please type a comma separated list of term IDs
nl: Type een door komma's gescheiden lijst van term-ID's in

en: Please type a comma separated list of term names
nl: Type een door komma's gescheiden lijst met termnamen in

en: Please type a comma separated list of term slugs
nl: Type een door komma's gescheiden lijst met slugstermen in

en: Please type a comma separated list of user IDs to %s
nl: Type een door komma's gescheiden lijst van gebruikers-ID's in om %s

en: Please type a comma separated list of usernames to %s
nl: Type een door komma's gescheiden lijst met gebruikers namen in om %s

en: Please type a custom field value
nl: Type een aangepaste veldwaarde in

en: Please type a post ID to get its children
nl: Type een bericht-ID in om zijn onderliggende elementen te verkrijgen

en: Please type a post ID to get its native children
nl: Type een bericht-ID in om zijn onderliggende elementen in moedertaal te verkrijgen

en: Please type a post ID to get its related posts
nl: Typ een bericht-ID om de gerelateerde berichten te zien

en: Please type a search term
nl: Type een zoekterm

en: Please type a termmeta field value
nl: Type een termmeta veldwaarde in

en: Please type an username field value
nl: Type een usernameveldnaam in

en: Please use Scan buttons first to be sure that they are not used anywhere.
nl: Gebruik eerst de scan-knoppen om er zeker van te zijn dat ze nergens anders gebruikt worden.

en: Please use a valid hexadecimal value.
nl: Gebruik een geldige hexadecimale waarde.

en: Please use the Scan button first to be sure that it is not used anywhere.
nl: Gebruik eerst de knop Scannen om er zeker van te zijn de deze nergens gebruikt wordt.

en: Please validate reCAPTCHA
nl: Valideer reCAPTCHA

en: Please, provide this information if requested in our support forum.
nl: U wordt verzocht deze informatie te geven als ernaar gevraagd wordt in ons ondersteuningsforum.

en: Please, select a Form first!
nl: Selecteer aub eerst een Formulier!

en: Please, select a View first!
nl: Alstublieft, kies eerste een Weergave!

en: Post
nl: Bericht

en: Post %d
nl: Bericht %d

en: Post ID
nl: Bericht-ID

en: Post ID filter
nl: Bericht-ID filter

en: Post ID filter deleted
nl: Filter bericht-ID verwijderd

en: Post ID filter saved
nl: Filter bericht-ID opgeslagen

en: Post URL
nl: URL posten

en: Post View
nl: Bericht View

en: Post archive link
nl: Bericht archieflink

en: Post archives
nl: Berichtarchieven

en: Post author
nl: Auteur van de post

en: Post author filter
nl: Auteurfilter van bericht

en: Post author filter deleted
nl: Filter berichtauteur verwijderd

en: Post author filter saved
nl: Filter berichtauteur opgeslagen

en: Post author is
nl: Berichtauteur is

en: Post author is set by the parent User View
nl: Berichtauteur ingesteld door de bovenliggende Gebruikers-View

en: Post author is the author of the current post in the loop
nl: Berichtauteur is de auteur van het actueel bericht in de loop

en: Post author is the author of the page where this View is shown
nl: Berichtauteur is de auteur van de pagina waar deze View wordt weergegeven

en: Post author is the same as the logged in user
nl: Berichtauteur is dezelfde als de ingelogde gebruiker

en: Post body
nl: Berichttekst

en: Post body data
nl: Berichtgegevens

en: Post class
nl: Berichtklasse

en: Post comment count
nl: Aantal reacties bericht

en: Post comments number
nl: Commentaaraantal bericht

en: Post content
nl: Berichtinhoud

en: Post count
nl: Berichttelling

en: Post date
nl: Berichtdatum

en: Post date - %s (<em>%s</em>)
nl: Berichtdatum - %s (<em>%s</em>)

en: Post date filter
nl: Berichtdatumfilter

en: Post date filter saved
nl: Filter berichtdatum opgeslagen

en: Post edit link
nl: Berichtbewerklink

en: Post excerpt
nl: Uittreksel van bericht

en: Post featured image
nl: Afbeelding posten

en: Post field
nl: Berichtveld

en: Post field iterator
nl: Berichtveld iterator

en: Post fields
nl: Berichtvelden

en: Post filters
nl: Filters plaatsen

en: Post format
nl: Berichtformaat

en: Post id
nl: Bericht-id

en: Post last modified date
nl: Datum waarop het bericht de laatste keer bewerkt is

en: Post link
nl: Berichtlink

en: Post matching all the selected terms
nl: Bericht dat overeenkomt met alle geselecteerde termen

en: Post matching none of the selected terms
nl: Bericht dat overeenkomt met geen van de geselecteerde termen

en: Post menu order
nl: Volgorde berichtmenu

en: Post name
nl: Berichtnaam

en: Post next link
nl: Link volgend bericht

en: Post parent
nl: Bericht bovenliggend element

en: Post parent filter
nl: Bericht filter bovenliggend element

en: Post parent filter deleted
nl: Bericht filter bovenliggend element verwijderd

en: Post parent filter saved
nl: Bericht filter bovenliggend element opgeslagen

en: Post previous link
nl: Link naar vorige bericht

en: Post relationship
nl: Postrelatie

en: Post relationship - Post is a child of
nl: Berichtrelatie - Bericht is een onderliggend element van

en: Post relationship filter
nl: Bericht relatiefilter

en: Post relationship filter deleted
nl: Filter berichtrelatie verwijderd

en: Post relationship or repeatable field groups owner
nl: Berichtrelatie of eigenaar herhaalbare veldgroepen

en: Post relationships in Toolset require WPML %s or newer to work properly with post translations. Please upgrade WPML.
nl: Berichtrelaties in Toolset vereisen WPML %s of nieuwer om goed te kunnen werken met berichtvertalingen. Je wordt verzocht WPML te upgraden.

en: Post search
nl: Berichtzoekopdracht

en: Post search filter
nl: Bericht zoekfilter

en: Post search filter deleted
nl: Berichtzoekfilter verwijderd

en: Post search filter saved
nl: Filter berichtzoekopdracht opgeslagen

en: Post selection
nl: Berichtselectie

en: Post slug
nl: Slug posten

en: Post status
nl: Berichtstatus

en: Post status filter
nl: Berichtstaatfilter

en: Post status filter deleted
nl: Filter berichtstatus verwijderd

en: Post status filter saved
nl: Filter berichtstatus opgeslagen

en: Post stickiness
nl: Stickyheid bericht

en: Post stickiness filter
nl: Bericht sticky-heid filter

en: Post taxonomy
nl: Berichttaxonomie

en: Post taxonomy - %s
nl: Berichttaxonomie - %s

en: Post title
nl: Posttitel

en: Post title with a link
nl: Berichttitel met een link

en: Post to edit
nl: Bericht om te bewerken

en: Post type
nl: Posttype

en: Post type archive
nl: Berichttype archief

en: Post type archive link
nl: Archieflink berichttype

en: Post type archives
nl: Berichttype archieven

en: Post type filter
nl: Berichttypefilter

en: Post type filter deleted
nl: Berichttypefilter verwijderd

en: Post type filter saved
nl: Berichttypefilter opgeslagen

en: Post type information
nl: Berichttype informatie

en: Post type plural name
nl: Berichttype meervoudige naam

en: Post type singular name
nl: Berichttype enkelvoudige naam

en: Post type slug
nl: Berichttype slug

en: Post type slug is set by the %s key:
nl: Berichttypeslug is ingesteld door de %s code:

en: Post type slug is set by the URL parameter:
nl: Berichttypeslug wordt vastgesteld door de URL parameter:

en: Post type slug is set by the View shortcode attribute:
nl: Berichttypeslug wordt vastgesteld door het View shortcode attribuut:

en: Post types
nl: Posttypes

en: Post with ID set by the %s key:
nl: Bericht met ID ingesteld door de %s code:

en: Post with ID set by the URL parameter
nl: Bericht met ID ingesteld door het URL parameter

en: Post with ID set by the shortcode attribute
nl: Bericht met ID ingesteld met een shortcode-attribuut

en: Posted by %s on %s
nl: Geplaatst door %s op %s

en: Posts archive
nl: Berichtenarchief

en: Posts content and title
nl: Berichtindhoud en -titel

en: Posts matching any of the selected terms
nl: Berichten die overeenkomen met een of meer van de geselecteerde termen

en: Posts with IDs set by the %s key:
nl: Berichten met ID's ingesteld door de %s code:

en: Posts with IDs set by the View shortcode attribute:
nl: Berichten met ID's ingesteld door het View shortcode-attribuut:

en: Posts with IDs set by this URL parameter:
nl: Berichten met ID's ingesteld door dit URL parameter:

en: Posts with those IDs:
nl: Berichten met die ID's:

en: Pre-load the next and previous pages - avoids loading delays when users move between pages
nl: De volgende en vorige pagina's vooraf laden - voorkomt vertragingen bij het laden wanneer gebruikers van pagina naar pagina gaan

en: Prefix
nl: Voorvoegsel

en: Preload images before transition
nl: Afbeeldingen voor de overgang laden

en: Preview Content Template
nl: Inhoudssjabloon preview

en: Preview View
nl: Preview bekijken

en: Preview WordPress Archive
nl: Preview WordPress-archief

en: Preview this Content Template with:
nl: Bekijk een preview van deze inhoudssjabloon met:

en: Previous
nl: Vorige

en: Previous and Next page controls
nl: Knoppen voor vorige en volgende pagina

en: Previous page
nl: Vorige pagina

en: Primary CSS file URL of the active theme
nl: Primair CSS bestand URL van het actieve thema

en: Profile Picture
nl: Profielfoto

en: Profile picture
nl: Profielfoto

en: Progress bars
nl: Voortgangsbalken

en: Proportion
nl: Proportie

en: Provide contextual feedback messages for typical user actions with the handful of available and flexible alert messages.
nl: Bied contextuele feedbackberichten voor typische acties van gebruikers met de paar beschikbare en flexibele waarschuwingsberichten.

en: Provide different kind of labels for your website.
nl: Voorzie uw website van verschillende soorten labels.

en: Provide pagination links for your site or app with the multi-page pagination component.
nl: Voorzie uw site of app van paginalinks met de multi-pagina pagineringscompoment.

en: Provide up-to-date feedback on the progress of a workflow or action with simple yet flexible progress bars.
nl: Bied actuele feedback op de voortgang van een werkstroom of actie met eenvoudige maar flexibele voortgangsbalken.

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Published date
nl: Publicatiedatum

en: Published date GMT
nl: Publicatiedatum GMT

en: Query Options
nl: Query Opties

en: Query Options saved
nl: Query-opties opgeslagen

en: Query args
nl: Query argumenten

en: Query filter saved
nl: Query filter opgeslagen

en: Query filters by meta fields
nl: Vraag om filters door meta-velden

en: Query results
nl: Query resultaten

en: Query section
nl: Query-gedeelte

en: Querying and Displaying Child Posts
nl: Onderliggende elementen berichten bevragen en weergeven

en: Random order
nl: Willekeurige volgorde

en: Raw inline styles to apply to the labels. For example: color:red;background:none;
nl: Onbewerkte inline-stijlen die toegepast moeten worden op de labels. Bijvoorbeeld: kleur:rood;achtergrond:geen;

en: Raw inline styles to apply. For example: color:red;background:none;
nl: Onbewerkte inline-stijlen om toe te passen. Bijvoorbeeld: kleur:rood;achtergrond:geen;

en: Raw output
nl: Onbewerkte uitvoer

en: Raw reset button
nl: Onbewerkte resetknop

en: Raw search input
nl: Onbewerkte zoekinvoer

en: Raw submit button
nl: Onbewerkte indienknop

en: Read more...
nl: Meer lezen...

en: Received array
nl: Ontvangen array

en: Recommended if you are new to Views.
nl: Aanbevolen als u nieuw bent met Views.

en: Redirect URL
nl: Doorverwijzings-URL

en: Redirect options
nl: Doorverwijsopties

en: Redirect target URL
nl: Doorgestuurde doel-URL

en: Redirect to this URL on failure
nl: Doorverwijzen naar deze URL bij het mislukken

en: Redirect to this URL on success
nl: Naar deze URL doorverwijzen bij succes

en: Register your framework manually
nl: Registreer uw framework handmatig

en: Registered framework
nl: Geregistreerd framework

en: Registered functions
nl: Geregistreerde functies

en: Registered invalid functions are <strong>%s</strong>
nl: Geregistreerde ongeldige functies zijn <strong>%s</strong>

en: Registered valid functions are <strong>%s</strong>
nl: Geregistreerde geldige functies zijn <strong>%s</strong>

en: Registration Date
nl: Registratiedatum

en: Relationship "%s" between post types "%s" and "%s" was created.
nl: Relatie "%s" tussen bericht types "%s" en "%s" is gecreëerd.

en: Relationship "%s" has been deleted.
nl: Relatie "%s" is verwijderd.

en: Relationship %s
nl: Relatie %s

en: Relationship definition "%s" doesn't exist.
nl: Relatiedefinitie "%s" bestaat niet.

en: Relationship definition "%s" not found.
nl: Relatiedefinitie "%s" niet gevonden.

en: Relationship definitions migrated.
nl: Relatiedefinities gemigreerd.

en: Relationship filters are only valid for posts views.
nl: Relatiefilters zijn alleen geldig voor berichtviews.

en: Relationship slug was successfully renamed from "%s" to "%s".
nl: Relatieslug is hernoemd van "%s" tot "%s".

en: Relationship to use when querying with multiple date conditions:
nl: Relatie om te gebruiken voor een query met meerdere datumvoorwaarden:

en: Relationship to use when querying with multiple fields:
nl: Verhouding om te gebruiken bij queries met meerdere velden:

en: Relationship to use when querying with multiple taxonomies:
nl: Relatie te gebruiken bij het bevragen met meerdere taxonomieën:

en: Reload the page to update the View results
nl: Herlaad de pagina om de View resultaten te zien

en: Remember Me
nl: Onthoud mij

en: Remember me checkbox
nl: Controlevakje Herinner mij

en: Remember that only Views forms containing a <em>Submit</em> button can be used on a widget
nl: Denk eraan dat alleen Views-formulieren die een <em>Indienen</em>-knop bevatten, gebruikt kunnen worden op een widget

en: Remember to add filters here. Right now, this custom search has no filter items.
nl: Denk eraan om hier filters toe te voegen. Op dit moment heeft deze aangepaste zoekopdracht geen filteritems.

en: Remember to click on Update after you complete each section and before you continue to the next section.
nl: Denk eraan om op Updaten te klikken nadat u elk onderdeel hebt voltooid en voordat u verdergaat naar het volgende onderdeel.

en: Remember to get back to the other tab in your browser and insert the search View into <strong>%s</strong>.
nl: Denk eraan om terug te gaan naar het andere tabblad in uw browser en de zoek-View in te voeren in <strong>%s</strong>.

en: Remember to get back to the other tab in your browser and save the %s settings.
nl: Denk eraan om terug te gaan naar het andere tabblad van uw browser en de %s instellingen op te slaan.

en: Remember to include the <strong>Submit</strong> button for the form.
nl: Denk eraan om de knop <strong>Indienen</strong> toe te voegen aan het formulier.

en: Remind me again in 4 weeks.
nl: Herinner me er opnieuw aan over 4 weken.

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Remove the Content Template from the View
nl: Verwijder het Inhoudssjabloon van de View

en: Remove the Content Template from the WordPress Archive
nl: Verwijder het inhoudssjabloon van het WordPress Archief

en: Remove this item
nl: Verwijder dit item

en: Remove this menu
nl: Verwijder dit menu

en: Render options using this format. You can use the placeholders %%ID%%, %%DISPLAY_NAME%%, %%USER_LOGIN%%, %%USER_NICENAME%%, %%USER_EMAIL%% and %%COUNT%%
nl: Opbouwopties bij gebruik van dit formaat. U kunt de plaatsaanduidingen %%ID%%, %%DISPLAY_NAME%%, %%USER_LOGIN%%, %%USER_NICENAME%%, %%USER_EMAIL%% and %%COUNT%% gebruiken

en: Render time
nl: Opbouwtijd

en: Repeat new password
nl: Nieuw wachtwoord herhalen

en: Repeatable field groups
nl: Herhaalbare veldgroepen

en: Repeatable field groups always belong to a given post.
nl: Herhaalbare veldgroepen horen altijd bij een bepaald bericht.

en: Required
nl: Vereist

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Reset Password
nl: Wachtwoord resetten

en: Reset Password Form
nl: Wachtwoord resetten formulier

en: Reset button
nl: Resetknop

en: Reset button for this custom search
nl: Resetknop voor deze aangepaste zoekopdracht

en: Reset password form
nl: Wachtwoord resetten formulier

en: Responsive embed
nl: Responsieve embed

en: Responsive utilities
nl: Responsieve hulpprogramma's

en: Restore
nl: Herstellen

en: Restore defaults
nl: Standaard waardes herstellen

en: Restrictions
nl: Beperkingen

en: Results are
nl: Resultaten zijn

en: Return only posts that are not sticky
nl: Alleen berichten teruggeven die niet sticky zijn

en: Return only sticky posts
nl: Alleen sticky berichten teruggeven

en: Right
nl: Rechts

en: Row Title
nl: Rij-titel

en: Run once
nl: Eén keer uitvoeren

en: SIGNED
nl: ONDERTEKEND

en: Safe redirects
nl: Veilige doorverwijzigingen

en: Sanitize
nl: Zuiveren

en: Save
nl: Opslaan

en: Save settings
nl: Instellingen opslaan

en: Save subscription details
nl: Abonnementsgegevens opslaan

en: Save the Content Template
nl: Sla het Inhoudssjabloon op

en: Save the View
nl: Sla de View op

en: Save the WordPress Archive
nl: Sla het WordPress Archief op

en: Saving failed. Please reload the page and try again.
nl: Opslaan mislukt. Herlaad de pagina en probeer het opnieuw.

en: Saving. Please wait...
nl: Wordt opgeslagen. Even geduld aub...

en: Saving...
nl: Bezig met opslaan...

en: Scan
nl: Scannen

en: Scan content
nl: Inhoud scannen

en: Scan your content
nl: Scan uw inhoud

en: Scan your content to check where this View is used, and get links to edit or view the results.
nl: Scan uw inhoud om te controleren waar deze View gebruikt is en ontvang links om de resultaten te bewerken of bekijken.

en: Screen Options
nl: Schermopties

en: Screen options saved
nl: Schermopties opgeslagen

en: Scroll to the Content Template
nl: Naar de Inhoudssjabloon scrollen

en: Search
nl: Zoeken

en: Search Content Templates
nl: Inhoudssjablonen zoeken

en: Search Views
nl: Views Zoeken

en: Search Views:
nl: Views zoeken:

en: Search WordPress Archives
nl: WordPress Archieven zoeken

en: Search and Pagination
nl: Zoeken en paginering

en: Search for a post by title
nl: Zoeken naar een bericht op titel

en: Search for a specific text:
nl: Een specifieke tekst zoeken:

en: Search for a text, set by the View shortcode attribute:
nl: Zoek naar een tekst, ingesteld door de View shortcode attribuut:

en: Search for a user
nl: Zoeken naar een gebruiker

en: Search in titles, content and custom fields. %1$sText Search settings%2$s.
nl: Zoeken in titels, inhoud en aangepaste velden. %1$sTekstzoekinstellingen%2$s.

en: Search results
nl: Zoekresultaten

en: Search results for "%s"
nl: Zoekresultaten voor "%s"

en: Search results for "%s" in trashed Content Templates
nl: Zoekresultaten "%s" in verwijderde Inhoudssablonen

en: Search results for "%s" in trashed Views
nl: Zoekresultaten voor "%s" in verwijderde Views

en: Search results for "%s" in trashed WordPress Archives
nl: Zoekresultaten voor "%s" in verwijderde WordPress Archieven

en: Search term
nl: Zoekterm

en: Search:
nl: Zoeken:

en: Searching
nl: Aan het zoeken

en: Searching...
nl: Aan het zoeken...

en: Second
nl: Seconde

en: Secondary Order
nl: Secundaire volgorde

en: Secondary Order by
nl: Secundair sorteren op

en: Secondary order by
nl: Secondair ordenen door

en: Secondary sorting
nl: Secundair sorteren

en: Seconds can only be numbers between 0 and 59
nl: De secondes kunnen alleen met cijfers tussen 0 en 59 aangegeven worden

en: Security verification failed, please reload the page and try again
nl: Beveiligingsverificatie mislukt, herlaad de pagina en probeer het opnieuw

en: Security: wrong nonce
nl: Beveiliging: verkeerde nonce

en: See all the View controls open and set up things manually..
nl: Bekijk alle View-regelaars open en stel alles handmatig in.

en: See how to do this in the %1$sText Search documentation%2$s.
nl: Kijk hoe u dit kunt doen in de %1$sdocumentatie tekstzoekfunctie%2$s.

en: Select
nl: Selecteren

en: Select <strong>sticky posts only</strong>.
nl: Selecteer <strong>alleen sticky berichten</strong>.

en: Select All
nl: Alles selecteren

en: Select Content Template
nl: Kies inhoudssjabloon

en: Select a Content Template
nl: Een inhoudssjabloon selecteren

en: Select a Content Template to display its content, referred to the current post.
nl: Selecteer een Inhoudssjabloon om de inhoud weer te geven, met betrekking tot het huidig bericht.

en: Select a Form
nl: Selecteer een formulier

en: Select a Form to render its preview inside the editor.
nl: Selecteer een formulier om de previes in de editor weer te geven.

en: Select a View
nl: Selecteer een Weergave

en: Select a View to render its preview inside the editor.
nl: Selecteer een weergave om zijn preview in de editor weer te geven.

en: Select a WordPress Archive
nl: Selecteer een WordPress Archief

en: Select a file for this field
nl: Selecteer een bestand voor dit veld

en: Select a key
nl: Kies een code

en: Select a post type
nl: Selecteer een berichttype

en: Select advanced search options in the 'Custom Search Settings' section.
nl: Selecteer geavanceerde zoekopties in het gedeelte 'Aangepaste Zoekinstellingen'

en: Select all users with role <strong>%s</strong>
nl: Selecteer alle gebruikers met rol <strong>%s</strong>

en: Select all users with role <strong>%s</strong>, except of <strong>%s</strong> determined by the URL parameter <strong>"%s"</strong>
nl: Selecteer alle gebruikers met rol <strong>%s</strong>, behalve <strong>%s</strong> vastgesteld door het URL-parameter <strong>"%s"</strong>

en: Select all users with role <strong>%s</strong>, except of <strong>%s</strong> set by the Framework option <strong>"%s"</strong>
nl: Selecteer alle gebruikers met rol <strong>%s</strong>, behalve <strong>%s</strong> ingesteld door de Framework optie <strong>"%s"</strong>

en: Select all users with role <strong>%s</strong>, except of <strong>%s</strong> set by the View shortcode attribute <strong>"%s"</strong>
nl: Selecteer alle gebruikers met rol <strong>%s</strong>, behalve <strong>%s</strong> ingesteld door het View shortcode attribuut <strong>"%s"</strong>

en: Select all users with role <strong>%s</strong>, except of <strong>(%s)</strong>
nl: Selecteer alle gebruikers met rol <strong>%s</strong>, behalve <strong>(%s)</strong>

en: Select an option
nl: Selecteer een optie

en: Select an option name
nl: Selecteer een optienaam

en: Select any post <strong>but the sticky ones</strong>.
nl: Selecteer alle berichten <strong>behalve de sticky berichten</strong>.

en: Select audio
nl: Selecteer audio

en: Select bulk action
nl: Selecteer massa-actie

en: Select custom fields
nl: Selecteer aangepaste velden

en: Select date
nl: Datum selecteren

en: Select dropdown
nl: Dropdown selecteren

en: Select file
nl: Selecteer bestand

en: Select hidden custom fields to show
nl: Selecteer verborgen aangepasten velden die weergegeven moeten worden

en: Select hour
nl: Kies uur

en: Select how many results to show in each page and how pages transition.
nl: Selecteer hoeveel resultaten weergegeven worden op elke pagina en hoe pagina's voorbij gaan.

en: Select how many results to show in each slide and how slides transition.
nl: Selecteer hoeveel resultaten er in elke dia moeten worden getoond en hoe de dia's in elkaar overgaan.

en: Select if you want the form, the results or both displayed in the Layouts cell.
nl: Selecteer of u wilt dat het formulier, de resultaten of beide worden weergegeven in de Layouts-cel.

en: Select image
nl: Selecteer afbeelding

en: Select items %s as related %s of...
nl: Selecteer items %s als gerelateerde %s van...

en: Select items from the <strong>%s</strong> group
nl: Selecteer items uit de <strong>%s</strong> groep

en: Select items with field:
nl: Selecteer items met veld:

en: Select minute
nl: Selecteer minuut

en: Select multiple
nl: Meerdere selecteren

en: Select one
nl: Selecteer er één

en: Select one %s
nl: Selecteer één %s

en: Select one Content Template
nl: Selecteer een Inhoudssjabloon

en: Select one of the following Content Templates
nl: Selecteer een van de volgende Inhoudssjablonen

en: Select one option...
nl: Selecteer een optie...

en: Select one...
nl: Selecteer een...

en: Select post with parent:
nl: Selecteer bericht met bovenliggend element:

en: Select posts in <strong>Any</strong> relationship
nl: Selecteer berichten in <strong>elke gewenste</strong> relatie

en: Select posts in a <strong>%s</strong> relationship
nl: Selecteer berichten in een <strong>%s</strong> relatie

en: Select posts on the post types set by the Framework option <strong>%1$s</strong>
nl: Selecteer berichten op de berichttypes ingesteld door de Framework optie <strong>%1$s</strong>

en: Select posts on the post types set by the URL parameter <strong>%1$s</strong>
nl: Selecteer berichten op de berichttypes ingesteld door het URL parameter <strong>%1$s</strong>

en: Select posts on the post types set by the shortcode attribute <strong>%1$s</strong>
nl: Selecteer berichten op de berichttypes ingesteld door het shortcode attribuut <strong>%1$s</strong>

en: Select posts that are <strong>children</strong> of the <strong>Post where this View is shown</strong>.
nl: Selecteer berichten die <strong>onderliggend</strong> zijn van het <strong>Bericht waar deze View wordt weergegeven</strong>.

en: Select posts that are <strong>children</strong> of the <strong>Post with ID set by the URL parameter %s</strong>.
nl: Selecteer de berichten die <strong>onderliggende elementen</strong> zijn van het <strong>bericht met ID ingesteld door het URL parameter %s</strong>.

en: Select posts that are <strong>children</strong> of the <strong>Post with ID set by the shortcode attribute %s</strong>.
nl: Selecteer de berichten die <strong>onderliggende elementen</strong> zijn van het <strong>bericht met ID ingesteld door het shortcode attribuut %s</strong>.

en: Select posts that are <strong>children</strong> of the <strong>Post with IDs is set by the Framework option "%s"</strong>
nl: Selecteer berichten die <strong>onderliggende elementen</strong> zijn van <strong>berichten met ID's ingesteld door de Framework optie "%s"</strong>

en: Select posts that are <strong>children</strong> of the <strong>Post with IDs set by the Framework option "%s"</strong>
nl: Selecteer berichten die <strong>onderliggende elementen</strong> zijn van <strong>berichten met ID's ingesteld door de Framework optie "%s"</strong>

en: Select posts that are <strong>related</strong> to the <strong>Post with ID set by the URL parameter %s</strong>.
nl: Selecteer berichten die <strong>gerelateerd</strong> zijn aan het <strong>bericht met ID ingesteld door de URL-parameter %s</strong>.

en: Select posts that are <strong>related</strong> to the <strong>Post with ID set by the shortcode attribute %s</strong>.
nl: Selecteer berichten die <strong>gerelateerd</strong> zijn aan het <strong>bericht met ID ingesteld door het shortcode-attribuut %s</strong>.

en: Select posts that are <strong>related</strong> to the <strong>Post with IDs set by the Framework option "%s"</strong>
nl: Selecteer berichten die <strong>gerelateerd</strong> zijn aan het <strong>bericht met ID ingesteld door de Framework-optie "%s"</strong>

en: Select posts that are a <strong>children</strong> of the <strong>current post in the loop</strong>.
nl: Selecteer berichten die <strong>onderliggend</strong> zijn van het <strong>huidig bericht in de loop</strong>.

en: Select posts that are children of <strong>%s</strong>.
nl: Selecteer berichten die onderliggende elementen zijn van <strong>%s</strong>.

en: Select posts that are children of...
nl: Selecteer berichten die onderliggende elementen zijn van...

en: Select posts which author's <strong>%s</strong> is set by the Framework option <strong>"%s"</strong>
nl: Selecteer berichten waarvan de <strong>%s</strong> van de auteur is ingesteld door de Framework optie <strong>"%s"</strong>

en: Select posts which author's <strong>%s</strong> is set by the View shortcode attribute <strong>"%s"</strong>
nl: Selecteer berichten waarvaan de <strong>%s</strong> van de auteur is ingesteld door het View shortcode attribuut <strong>"%s"</strong>

en: Select posts whose
nl: Selecteer de berichten waarvan

en: Select posts whose parent is <strong>%s</strong>.
nl: Selecteer berichten waarvan het bovenliggend element <strong>%s</strong> is.

en: Select posts whose parent is the <strong>current post in the loop</strong>.
nl: Selecteer berichten waarvan het bovenliggend element <strong>het actueel bericht in de loop is</strong>.

en: Select posts whose parent is the <strong>page where the View is shown</strong>.
nl: Selecteer berichten welk bovenliggend element de <strong>pagina is waar de View wordt weergegeven</strong>.

en: Select posts with
nl: Selecteer berichten met

en: Select posts with <strong>%s</strong> as the <strong>author</strong>.
nl: Selecteer berichten met <strong>%s</strong> als de <strong>auteur</strong>.

en: Select posts with custom field:
nl: Selecteer bericht met aangepast veld:

en: Select posts with status of %s.
nl: Selecteer berichten met status van %s.

en: Select posts with taxonomy:
nl: Selecteer berichten met taxonomie:

en: Select posts with taxonomy:
nl: Selecteer berichten met taxonomie:

en: Select posts with the <strong>author set by the parent User View</strong>.
nl: Selecteer berichten met <strong>auteur bepaald door de bovenliggende Gebruikers-View</strong>.

en: Select posts with the <strong>author the same as the current post in the loop</strong>.
nl: Selecteer berichten met dezelfde <strong>auteur als het actuele bericht in de loop</strong>.

en: Select posts with the <strong>author the same as the page where this View is shown</strong>.
nl: Selecteer berichten met dezelfde <strong>auteur als de pagina waar deze View wordt weergegeven</strong>.

en: Select posts with the <strong>author</strong> the same as the <strong>current logged in user</strong>.
nl: Selecteer berichten met de <strong>auteur</strong> gelijk aan de <strong>huidige ingelogde gebruiker</strong>.

en: Select posts with the author's <strong>%s</strong> determined by the URL parameter <strong>"%s"</strong>
nl: Selecteer berichten met de <strong>%s</strong> van de auteur, bepaald door de URL parameter <strong>"%s"</strong>

en: Select taxonomy terms whose parent is <strong>%s</strong>.
nl: Selecteer taxonomievoorwaarden waarvan het bovenliggend element <strong>%s</strong> is.

en: Select taxonomy terms whose parent is the <strong>current taxonomy archive</strong>.
nl: Selecteer de taxonomy termen waarvan het bovenliggend element het <strong>huidige taxonomie archief heeft</strong>.

en: Select taxonomy terms whose parent is the value set by the <strong>parent view</strong>.
nl: Selecteer de taxonomy termen waarvan het bovenliggend element de waarde is die ingesteld wordt door de <strong>ouderview</strong>.

en: Select terms with parent:
nl: Selecteer termen met bovenliggende elementen:

en: Select terms with termmeta field:
nl: Selecteer termen met termmeta-veld:

en: Select the Views XML file to upload from your computer
nl: Selecteer het Views XML-bestand om te uploaden vanaf uw computer

en: Select the fields to include in the loop
nl: Selecteer de velden om toe te voegen aan de loop

en: Select the page to display the results
nl: Selecteer de pagina om de resultaten op weer te geven

en: Select top-level posts with no parent.
nl: Selecteer top-level berichten zonder bovenliggende elementen.

en: Select users <strong>(%s)</strong> who have role <strong>%s</strong>
nl: Selecteer gebruikers <strong>(%s)</strong> die de rol <strong>%s</strong> hebben

en: Select users with <strong>%s</strong> set by the Framework option <strong>"%s"</strong> and with role <strong>"%s"</strong>
nl: Selecteer gebruikers met <strong>%s</strong> ingesteld door de Framework optie <strong>"%s"</strong> en met rol <strong>"%s"</strong>

en: Select users with <strong>%s</strong> set by the View shortcode attribute <strong>"%s"</strong> and with role <strong>"%s"</strong>
nl: Selecteer gebruikers met <strong>%s</strong> vastgesteld door het View shortcode attribuut <strong>"%s"</strong> em met rol <strong>"%s"</strong>

en: Select users with the <strong>%s</strong> determined by the URL parameter <strong>"%s"</strong> and with role <strong>"%s"</strong>
nl: Selecteer gebruikers met de <strong>%s</strong> vastgesteld door het URL-parameter <strong>"%s"</strong> en met rol <strong>"%s"</strong>

en: Select users with usermeta field:
nl: Selecteer gebruikers met gebruikersmeta veld:

en: Select video
nl: Selecteer video

en: Select which ancestors should be part of this filter.
nl: Selecteer welke voorgangers deel uit moeten maken van deze filter.

en: Select which content to load in the 'Content Selection' section.
nl: Selecteer welke inhoud geladen moet worden in het gedeelte 'Inhoudselectie'.

en: Select which custom fields to include in text searches
nl: Selecteer welke aangepaste velden toegevoegd moeten worden aan de tekstzoekfunctie

en: Separator
nl: Scheidingsteken

en: Separator between terms
nl: Scheidingsteken tussen termen

en: Separator when multiple
nl: Scheidingsteken bij veelvoud

en: Set a different value
nl: Een andere waarde instellen

en: Set by one %s key
nl: Ingesteld door een %s code

en: Set by one URL parameter
nl: Ingesteld door een URL parameter

en: Set by one View shortcode attribute
nl: Ingesteld door een van de View shortcode attributen

en: Set by the %s key:
nl: Ingesteld door de %s code:

en: Set by the current archive page
nl: Bepaald door de actuele archiefpagina

en: Set by the current post
nl: Ingesteld door dit bericht

en: Set by the current post in the loop
nl: Bepaald door het huidig bericht in de loop

en: Set by the page where this View is inserted
nl: Bepaald door de pagina waar de View wordt ingevoerd

en: Set by the page where this View is shown
nl: Bepaald door de pagina waar deze View wordt weergegeven

en: Set by the parent Taxonomy View
nl: Bepaald door bovenliggende Taxonomie View

en: Set of checkboxes
nl: Paar selectievakjes

en: Set of radio buttons
nl: Aantal keuzerondjes

en: Set the text for the link. Defaults to "Edit This".
nl: Stel de tekst voor de link in. Standaard is "Edit This".

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings not saved.
nl: Instellingen niet opgeslagen.

en: Settings saved
nl: Instellingen opgeslagen

en: Settings updated
nl: Instellingen bijgewerkt

en: Settings updated.
nl: Instellingen bijgewerkt.

en: Setup incomplete. Please select the page where you would like to show the search results.
nl: Instelling niet voltooid. Kies de pagina waar u de resultaten wilt laten zien.

en: Shape
nl: Vorm

en: Shortcode attribute
nl: Snelcode-attribuut

en: Shortcode name
nl: Shortcodenaam

en: Shortcodes registered automatically
nl: Shortcodes automatisch geregistreerd

en: Shortcodes registered manually
nl: Shortcodes handmatig geregistreerd

en: Show
nl: Weergeven

en: Show Bootstrap buttons
nl: Bootstrap-knoppen tonen

en: Show a <strong>text search</strong> for visitors.
nl: Een <strong>textzoekfunctie</strong> weergeven voor bezoekers.

en: Show additional information to administrators about the evaluation process.
nl: Geef extra informatie over het beoordelingsproces weer aan de beheerders.

en: Show checkbox
nl: Aanvinkvakje tonen

en: Show debug
nl: Debug weergeven

en: Show debug information to administrators
nl: Geef debuginformatie weer aan de beheerders

en: Show each page for:
nl: Toon elke pagina voor:

en: Show on screen
nl: Op scherm weergeven

en: Show only available options for each input
nl: Alleen beschikbare opties voor elke invoer weergeven

en: Show popular
nl: Toon de meest populaire

en: Show the Toolset shortcodes menu in the admin bar in all the admin pages
nl: Het Toolset shortcodes-menu tonen in de adminbalk op alle adminpagina's

en: Show the Toolset shortcodes menu in the admin bar only when editing content
nl: Het Toolset shortcodes-menu alleen tonen in de adminbalk tijdens het bewerken van content

en: Show these options
nl: Toon deze opties

en: Show this information
nl: Deze informatie weergeven

en: Show user data
nl: Gebruikersgegevens weergeven

en: Showing page
nl: Pagina aan het weergeven

en: Sidebar navigation
nl: Zijbalknavigatie

en: Since you are applying this to other loops as well, apart from the searching with Relevanssi loop, the order of results will be only applied to those loops.
nl: Omdat u dit ook toepast op andere loops, behalve dan het zoeken met Relevanssi loop, zal de volgorde van de resultaten alleen worden toegepast op deze loops.

en: Since you are searching with Relevanssi, the order of results will be according to relevance and not according to this selection.
nl: Omdat u zoekt met Relevanssi, zal de volgorde van de resultaten op belang zijn en niet volgens deze selectie.

en: Since you are using a text search with Relevanssi, the order of results may be according to relevance and not according to this selection. If the visitor searches by text, the results will be ordered by relevance.
nl: Omdat u een tekstzoekfunctie met Relevanssi gebruikt, is het mogelijk dat de resultaten op volgorde van relevantie staan en niet volgens deze selectie. Als de bezoeker op tekst zoekt, worden de resultaten op gesorteerd op volgorde van relevantie.

en: Single
nl: Enkel

en: Single checkbox
nl: Enkel selectievakje

en: Single pages
nl: Enkele pagina's

en: Single view for
nl: Afzonderlijke view voor

en: Site address (URL)
nl: Site-adres (URL)

en: Site description
nl: Sitebeschrijving

en: Site information
nl: Site informatie

en: Site name
nl: Sitenaam

en: Size
nl: Formaat

en: Size of the current user's profile picture in pixels.
nl: Grootte van de profielfoto van de huidige gebruiker in pixels.

en: Size of the post author's profile picture in pixels.
nl: Grootte van de profielfoto van de auteur van het bericht in pixels.

en: Size of the profile picture in pixels.
nl: Grootte van de profielfoto in pixels.

en: Skip first
nl: Eerste overslaan

en: Skip some results. 0 means skip nothing
nl: Sommige resultaten overslaan. 0 betekent niets overslaan

en: Skip some results. 0 means skip nothing.
nl: Sla sommige resultaten over. 0 betekent niets overslaan.

en: Skip wizard
nl: Wizard overslaan

en: Skipping the association between posts #%d (%s) and #%d (%s) because #%d doesn't have a default language version and you chose to skip such associations.
nl: Het verband tussen de berichten #%d (%s) en #%d (%s) wordt overgeslagen, omdat #%d geen standaardtaalversie heeft en je ervoor gekozen hebt dit soort verbanden over te slaan.

en: Skipping the association between posts #%d (%s) and #%d (%s), because these elements are already associated. This can happen when migrating post translations.
nl: Het verband tussen de berichten #%d (%s) en #%d (%s) wordt overgeslagen, omdat deze elementen al verbonden zijn. Dit kan gebeuren wanneer berichtvertalingen gemigreerd worden.

en: Slide Down
nl: Omlaag Schuiven

en: Slide Down (backwards)
nl: Naar beneden schuiven (terug)

en: Slide Left
nl: Links Schuiven

en: Slide Right
nl: Naar Rechts Schuiven

en: Slide Right (backwards)
nl: Naar rechts schuiven (terug)

en: Slide Up
nl: Omhoog Schuiven

en: Slide horizontally
nl: Horizontaal schuiven

en: Slide vertically
nl: Verticaal schuiven

en: Slug "%s" is already being used. Please choose a unique value.
nl: Slug "%s" wordt al gebruikt. Kies aub een unieke waarde.

en: Slug not set in the AJAX call.
nl: Slug niet ingesteld in de AJAX-cel.

en: Slug of this Content Template:
nl: Slug van deze inhoudssjabloon:

en: Slug of this View:
nl: Slug van deze View:

en: Slug of this WordPress Archive:
nl: Slug van dit WordPress Archief:

en: Snippet "%s" has been successfully deleted.
nl: Fragment "%s" is met succes verwijderd.

en: Snippet "%s" has been updated.
nl: Fragment "%s" is geüpdatet.

en: Some of them are assigned to archive or taxonomy loops.
nl: Sommige worden toegewezen aan archief- of taxonomieloops.

en: Some of your settings for this page have changed, because they got copied from the %1$s %2$s.
nl: Een aantal van je instellingen voor deze pagina zijn veranderd, omdat ze gekopieerd zijn van de %1$s %2$s.

en: Some themes don't use this function, but define their own.
nl: Sommige thema's gebruiken deze functie niet, maar bepalen hun eigen.

en: Someone has requested a password reset for the following account:
nl: Iemand een nieuw wachtwoord aangevraagd voor het volgende account:

en: Something on the filter_controls_mode is broken
nl: Iets in de filter_controls_mode is kapot

en: Something went wrong
nl: Er is iets verkeerd gegaan

en: Something went wrong with the AJAX request, please try again.
nl: Er ging iets fout bij de AJAX aanvraag, probeer aub opnieuw.

en: Something wrong happened, please try again
nl: Er is iets fout gegaan, probeer het nogmaals

en: Sometimes, our Customer Support personnel ask you to provide debug information. This information helps them give you quicker and better support.
nl: De medewerkers van onze klantenservice vragen u soms om debug-gegevens te verschaffen. Met deze informatie kunnen ze u sneller en beter helpen.

en: Sorting controls
nl: Regelaars sortering

en: Sorting options for visitors
nl: Sorteeropties voor bezoekers

en: Space-separated list of class names that will be added to the anchor HTML tag.
nl: Lijst met klassenamen, door spaties gescheiden, die zullen worden toegevoegd aan de anchor HTML tag.

en: Space-separated list of classnames that will be added to the anchor HTML tag.
nl: Lijst met klassenamen, gescheiden door spaties, die zullen worden toegevoegd aan de anchor HTML tag.

en: Space-separated list of classnames that will be added to the image HTML tag.
nl: Door spatie gescheiden lijst met klassenamen die zullen worden toegevoegd aan de HTML afbeeldingstag.

en: Space-separated list of classnames to apply to the labels. For example: classone classtwo
nl: Lijst van klassenamen, gescheiden door een spatie, die toegepast moeten worden op de labels. Bijvoorbeeld: klasseeen klassetwee

en: Space-separated list of classnames to apply. For example: classone classtwo
nl: Lijst van toe te passen klassenamen, gescheiden door spaties. Bijvoorbeeld: klasseeen klassetwee

en: Space-separated list of classnames to be added to the WordPress generated ones.
nl: Lijst met klassenamen gescheiden door spaties die toegevoegd moet worden aan die van WordPress.

en: Specific documentation: %s
nl: Specifieke documentatie: %s

en: Specific users
nl: Specifieke gebruikers

en: Specific users filter deleted
nl: Filter specifieke gebruikers verwijderd

en: Specific users filter saved
nl: Filter specifieke gebruikers opgeslagen

en: Specific:
nl: Specifiek:

en: Spinner container for this custom search
nl: Spinnercontainer voor deze aangepaste zoekopdracht

en: Spinner graphics from Views
nl: Spinner graphics van Views

en: Spinner image
nl: Afbeelding spinner

en: Spinner placement
nl: Plaatsing spinner

en: Square
nl: Vierkant

en: Standard Archives
nl: Standaard Archieven

en: Standard WordPress Fields
nl: Standaard WordPress-velden

en: Start typing
nl: Begin met typen

en: Start with the location where you want the search form to appear.
nl: Start met de lokatie waar uw wilt dat het zoekformulier verschijnt.

en: Sticky Posts Filter deleted
nl: Sticky Berichtfilter verwijderd

en: Sticky Posts Filter saved
nl: Sticky Berichtfilter opgeslagen

en: Stop using %1$s for this Content Template
nl: Gebruik %1$s niet meer voor dit inhoudssjabloon

en: Stop using %1$s for this template
nl: Stop met %1$s te gebruiken voor dit sjabloon

en: String name
nl: Naam string

en: String to translate
nl: String om te vertalen

en: String translation shortcodes
nl: Shortcodes stringvertaling

en: Strong (bold) text.
nl: Sterke (vetgedrukte) tekst.

en: Style
nl: Stijl

en: Style options
nl: Stijlopties

en: Styled reset button
nl: Bewerkte resetknop

en: Styled submit button
nl: Bewerkte indienknop

en: Stylesheet directory URL of the active theme
nl: Stylesheet directory URL van het actief thema

en: Submit
nl: Indienen

en: Submit a zero when unchecked
nl: Een nul indienen wanneer niet aangevinkt

en: Submit button
nl: Indienknop

en: Submit button for this custom search
nl: Indienknop voor deze aangepaste zoekopdacht

en: Submit nothing when unchecked
nl: Niets indienen wanneer niet aangevinkt

en: Submit value when unchecked
nl: Waarde indienen wanneer niet aangevinkt

en: Success
nl: Succes

en: Success!
nl: Succes!

en: Suffix
nl: Achtervoegsel

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Support forum
nl: Ondersteuningsforum

en: Support query filters by custom fields that include a space or a dot in their meta key
nl: Ondersteun query filters door aangepaste velden, die in hun meta-sleutel een spatie bevatten of een punt

en: Suppress third party filters
nl: Externe filters onderdrukken

en: Switch to the WooCommerce Views template
nl: Schakelen naar de WooCommerce Views sjabloon

en: TIME
nl: TIJD

en: Table
nl: Tabel

en: Table-based grid
nl: Tabelgebaseerd raster

en: Table-based grid options
nl: Opties voor tabelgebaseerde rasters

en: Tables
nl: Tabellen

en: Target page to show the results:
nl: Doelpagina om de resultaten weer te geven:

en: Taxonomies
nl: Taxonomieën

en: Taxonomy
nl: Taxonomie

en: Taxonomy Archives
nl: Taxonomie Archieven

en: Taxonomy ID
nl: Taxonomie ID

en: Taxonomy URL
nl: Taxonomie URL

en: Taxonomy View
nl: Taxonomie View

en: Taxonomy archive
nl: Taxonomie-archief

en: Taxonomy archives
nl: Taxonomie archieven

en: Taxonomy data
nl: Gegevens taxonomie

en: Taxonomy description
nl: Taxonomie beschrijving

en: Taxonomy field
nl: Taxonomieveld

en: Taxonomy fields
nl: Taxonomievelden

en: Taxonomy filter
nl: Taxonomiefilter

en: Taxonomy filter deleted
nl: Taxonomiefilter verwijderd

en: Taxonomy filter saved
nl: Taxonomiefilter opgeslagen

en: Taxonomy filters
nl: Taxonomiefilters

en: Taxonomy is <strong>One</strong> of these: <strong>%s</strong>
nl: Taxonomie is <strong>een</strong> van deze: <strong>%s</strong>

en: Taxonomy is set by the Framework option <strong>"%s"</strong>
nl: Taxonomie wordt ingesteld door de Framework optie <strong>"%s"</strong>

en: Taxonomy is set by the current post
nl: Taxonomie wordt bepaald door het actuele bericht

en: Taxonomy is set by the page where this View is inserted
nl: Taxonomie wordt bepaald door dee pagina waar deze View ingevoerd is

en: Taxonomy link
nl: Link taxonomie

en: Taxonomy page info
nl: Taxonomie pagina-info

en: Taxonomy parent
nl: Taxonomie bovenliggend element

en: Taxonomy parent filter
nl: Taxonomie bovenliggend element

en: Taxonomy parent filter deleted
nl: Filter taxonomie bovenliggend element verwijderd

en: Taxonomy parent filter saved
nl: Filter taxonomie bovenliggend element opgeslagen

en: Taxonomy post count
nl: Aantal taxonomie-berichten

en: Taxonomy relationship:
nl: Taxonomierelatie:

en: Taxonomy search
nl: Taxonomie zoeken

en: Taxonomy search filter
nl: Taxonomie zoekfilter

en: Taxonomy search filter deleted
nl: Taxonomiezoekfilter verwijderd

en: Taxonomy slug
nl: Taxonomie-slug

en: Taxonomy term
nl: Taxonomieterm

en: Taxonomy term ID is set by the URL parameter <strong>"%s"</strong>
nl: Taxonomieterm-ID wordt ingesteld door het URL-parameter <strong>"%s"</strong>

en: Taxonomy term ID is set by the shortcode attribute <strong>"%s"</strong>
nl: Taxonomieterm-ID wordt ingesteld door het shortcode attribuut <strong>"%s"</strong>

en: Taxonomy term filter
nl: Taxonomie termfilter

en: Taxonomy term filter deleted
nl: Filter taxonomieterm verwijderd

en: Taxonomy term filter saved
nl: Filter taxonomieterm opgeslagen

en: Taxonomy term selection
nl: Taxonomie termselectie

en: Taxonomy title
nl: Taxonomie-titel

en: Taxonomy title with a link
nl: Taxonomietitel met een link

en: Template
nl: Sjabloon

en: Template not saved.
nl: Sjabloon niet opgeslagen.

en: Template results
nl: Sjabloon resultaten

en: Template updated.
nl: Sjabloon geüpdatet.

en: Template used
nl: Gebruikt inhoudssjabloon

en: Templates for this View
nl: Sjablonen voor deze View

en: Templates for this WordPress Archive
nl: Sjablonen voor dit WordPress Archief

en: Term Field - %s
nl: Termveld - %s

en: Term ID
nl: Term-ID

en: Term description
nl: Termbeschrijving

en: Term group
nl: Termgroep

en: Term name
nl: Termnaam

en: Term post count
nl: Term berichttelling

en: Termmeta field - %s
nl: Termmeta veld - %s

en: Termmeta field filter
nl: Termmeta veldfilter

en: Terms of a taxonomy that no longer exists
nl: Termen van een taxonomie die niet meer bestaat

en: Terms of the taxonomy %s
nl: Termen van de taxonomie %s

en: Terms with ID set by the URL parameter:
nl: Termen met ID bepaald doro de URL-parameter

en: Terms with ID set by the shortcode attribute:
nl: Terms met ID bepaald door het shortcode attribuut:

en: Text
nl: Tekst

en: Text Search
nl: Tekstzoekfunctie

en: Text content
nl: Tekstinhoud

en: Text direction
nl: Tekstrichting

en: Text editors options
nl: Opties van teksteditors

en: Text for "First" link:
nl: Tekst voor "First" link:

en: Text for "Last" link:
nl: Tekst voor "Last" link:

en: Text for "Next" link:
nl: Tekst voor "Next"-link:

en: Text for "Previous" link:
nl: Tekst voor "Previous"-link:

en: Text for link to page:
nl: Tekst voor link naar pagina:

en: Text input
nl: Tekstinvoer

en: Text search
nl: Tekstzoekfunctie

en: Text search filter
nl: Tekstzoekfilter

en: Text search in custom fields
nl: Tekst zoeken in aangepaste velden

en: Text to display when there are no comments
nl: Tekst om weer te geven als er geen reacties zijn

en: Text to display when there is more than one comment
nl: Tekst om weer te geven als er meer dan één reactie is

en: Text to display when there is one comment
nl: Tekst om weer te geven als er één reactie is

en: That domain already exists
nl: Dit domein bestaat al

en: That file will contain all the data related to Views, Content Templates and WordPress Archives, as well as the general Views settings.
nl: Dat bestand zal alle gegevens over Views, Inhoudssjablonen en WordPress Archieven bevatten, evenals de algemene instellingen van Views.

en: That function already exists
nl: Die functie bestaat al

en: That option was already declared
nl: Deze optie was al aangegeven

en: That shortcode already exists
nl: Die shortcode bestaat al

en: The
nl: De

en: The "type" or "field" needs to be set in the wpv-control shortcode argument.
nl: Het "type" of "field" moet ingesteld worden in het wpv-control shortcode-argument.

en: The %s attribute is missing.
nl: Het attribuut %s ontbreekt.

en: The %s cannot be saved because required elements are not in correct order.
nl: De %s kan niet opgeslagen worden omdat de vereiste elementen niet in de juiste volgorde staan.

en: The %s cannot be saved because some required elements missing or are present more than once. Please make sure that your code contains those elements in correct order:
nl: De %s kan niet opgeslagen worden omdat sommige vereiste elementen ontbreken of meer dan één keer aanwezig zijn. Zorg ervoor dat uw code de elementen in de juiste volgorde bevatten:

en: The %s page cannot be viewed because no post has any %s.
nl: De %s pagina kan niet worden weergegeven omdat geen bericht een %s heeft.

en: The <strong>Media</strong> button opens the WordPress media window, where you can upload media and insert media that you’ve already uploaded here.
nl: De toets <strong>Media</strong> opent het WordPress mediavenster waar u media kunt uploaden en media kunt invoeren die u hier al hebt geüpload.

en: The <strong>Output Integration</strong> section lets you control the order of the <strong>Search and Pagination</strong> and <strong>Loop</strong> sections and to add your HTML between these two sections.
nl: Met het gedeelte <strong>Uitvoerintegratie</strong> kun je de volgorde van de gedeelten <strong>Zoeken en paginering</strong> en <strong>Loop</strong> beheren en je eigen HTML toevoegen tussen deze twee gedeelten.

en: The AJAX pagination has been completed
nl: De AJAX paginering is voltooid

en: The Content Template can include fields that belong to the content, Views, CRED forms, HTML and media
nl: Het inhoudssjabloon kan velden bevatten die behoren tot de inhoud, Views, CRED formulieren, HTML en media

en: The Content Template is copied from the original language
nl: De inhoudssjabloon wordt gekopieerd vanuit de brontaal

en: The Content Template name cannot be empty.
nl: De naam van het Inhoudssjabloon kan niet leeg zijn.

en: The Filter HTML section requires the custom search settings to be visible.
nl: Het filter HTML gedeelte vereist dat de aangepaste zoekinstellingen zichtbaar zijn.

en: The Filter section lets you set up a custom search, which lets visitors control the WordPress Archive results
nl: Met het Filtergedeelte kunt u een aangepaste zoekopdracht instellen waarmee bezoekers WordPress Archief resultaten kunnen beheren

en: The Filter section lets you set up pagination and custom search, which let visitors control the View query
nl: Met het filtergedeelte kunt u de paginering en aangepaste zoekopdracht instellen waarmee de bezoekers de View query kunnen beheren

en: The Front-end Filter section includes the pagination controls, allowing visitors to choose which results page to show.
nl: De Front-end filtersectie bevat de pagineringsknoppen, waardoor bezoekers kunnen kiezen welke pagina met zoekresultaten wordt getoond.

en: The Front-end Filter section includes the slider controls, allowing visitors switch between slides.
nl: De Front-end filtersectie bevat schuifregelaars, waardoor bezoekers tussen dia's kunnen schakelen.

en: The Front-end filter section lets you add pagination, slider controls and custom search to the View.
nl: Met het gedeelte van de front-end filter kunt u paginering, slidertoetsen en aangepaste zoekopdrachten toevoegen aan de View.

en: The HTML box includes the Loop and the Content Template contains the fields that you added.
nl: Het HTML-venster omvat de loop en het inhoudssjabloon bevat de velden die je toegevoegd hebt.

en: The Loop HTML editor lets you style the loop of the View.
nl: Je kunt de loop van de View vormgeven met behulp van de loop-HTML-editor.

en: The Loop Output section determines how the content displays, including pagination
nl: Het Loop Output gedeelte bepaalt hoe de inhoud wordt weergegeven, inclusief paginering

en: The Loop Wizard just updated the editor and created a Content Template.
nl: De Loop Wizard heeft zojuist dee editor bijgewerkt en een inhoudssjabloon gemaakt.

en: The Loop Wizard just updated the editor with the fields that you added.
nl: De Loop Wizard heeft zojuist de editor bijgewerkt met de velden die u hebt toegevoegd.

en: The Loop section styles the View output on the page.
nl: Het loopgedeelte geeft de View-uitvoer op de pagina vorm.

en: The Loop will be overwritten by this wizard.
nl: De loop wordt overschreven door deze wizard.

en: The Loops Selection section determines which listing page to customize
nl: Het gedeelte Loop-selectie bepaalt welke vermeldingspagina er aangepast moet worden

en: The Query section determines what content the View loads from the database
nl: Het Query-gedeelte bepaalt welke inhoud de View laadt uit de database

en: The Query section lets you choose the content to load.
nl: De Query-sectie laat u de inhoud kiezen die u wilt laden.

en: The Simple XML library is missing.
nl: De Eenvoudige XML-bibliotheek ontbreekt.

en: The Toolset Form widget displays a "Post edit" form, but no post to edit was selected.
nl: De Toolset Form widget geeft een "Bericht bewerken" formulier weer, maar er was geen bericht geselecteerd om te bewerken.

en: The Toolset Form widget displays a "User edit" form, but no user to edit was selected.
nl: De Toolset Formulier widget geeft een "Gebruiker om te bewerken" formulier weer, maar er is geen gebruiker geselecteerd om te bewerken.

en: The View could not be created
nl: De View kan niet gemaakt worden

en: The View could not be created.
nl: De view kon niet gecreëerd worden.

en: The View name cannot be empty.
nl: De View naam kan niet leeg zijn.

en: The View will display each slide at a time and allow visitors to switch between slides using next/previous links and slide selectors.
nl: De View toont een dia per keer en bezoekers kunnen door de links volgende/vorige en diakiezers tussen dia's schakelen.

en: The View will display the query results as slides.
nl: De View geeft de query resultaten weer als dia's.

en: The View will display the query results in pages.
nl: De View geeft de queryresultaten weer in pagina's.

en: The View will iterate through the the results and display them one by one.
nl: De View herhaalt de resultaten en geeft ze één voor één weer.

en: The View will output all the results returned from the query section.
nl: De View zal alle resultaten geven die voortkomen uit de query.

en: The Views AJAX pagination triggers some events.
nl: De Views AJAX paginering triggert een aantal gebeurtenissen.

en: The XML could not be read.
nl: De XML kan niet worden gelezen.

en: The XML file (%s) could not be read.
nl: Het XML-bestand (%s) kon niet worden gelezen.

en: The ancestor_type argument refers to a post type that is not included in the relationship tree.
nl: Het ancestor_type-argument verwijst naar een berichttype dat niet voorkomt in het relatiediagram.

en: The ancestors argument does not end with a valid post that is related for the returned post types on this View.
nl: Het voorouders-argument eindigt niet met een geldig bericht dat gerelateerd is aan de teruggekeerde berichttypen op deze View.

en: The association between posts #%d (%s) and #%d (%s) in the relationship "%s" is not allowed:
nl: Het verband tussen de berichten #%d (%s) en #%d (%s) in de relatie "%s" is niet toegestaan:

en: The association table has been updated with the new relationship slug "%s". %d rows have been updated.
nl: De verbandentabel is bijgewerkt met de nieuwe relatieslug "%s". %d rijen zijn bijgewerkt.

en: The association was disabled by a third-party filter.
nl: Het verband is uitgeschakeld door een filter van een derde partij.

en: The code snippet file "%s" is not readable.
nl: Het code-fragment bestand "%s" is niet leesbaar.

en: The code snippet file "%s" was not found or is not a regular file.
nl: Het code-fragment bestand "%s" is niet gevonden of is geen standaard bestand.

en: The content between the <strong>&lt;wpv-loop&gt;</strong> and <strong>&lt;/wpv-loop&gt;</strong> tags will repeat for every item in the View loop.
nl: De inhoud tussen de <strong>&lt;wpv-loop&gt;</strong> en <strong>&lt;/wpv-loop&gt;</strong> tags zal herhaald worden voor elk item in de View loop.

en: The content editor is not displayed because post content is rendered through Toolset.
nl: De inhoudseditor wordt niet weergegeven omdat de berichtinhoud wordt doorgegeven via Toolset.

en: The current logged in user
nl: De momenteel ingelogde gebruiker

en: The current page number.
nl: Het huidige paginanummer.

en: The current post
nl: Het huidige bericht

en: The current post being displayed either directly or in a View loop
nl: De huidige post wordt of direct of in een kijk-loop weergegeven

en: The current post in the loop
nl: Het huidig bericht in de loop

en: The current user
nl: De huidige gebruiker

en: The current user or the one being displayed in a View loop
nl: De actuele gebruiker of degene die wordt weergegeven in een View loop.

en: The custom search data has been collected
nl: De gegevens van de aangepaste zoekopracht zijn verzameld

en: The custom search form has been updated
nl: Het formulier van de aangepaste zoekopdracht is bijgewerkt

en: The custom search has been triggered
nl: De aangepaste zoekopdracht is geactiveerd

en: The custom search results have been updated
nl: De resultaten van de aangepaste zoekopdracht zijn bijgewerkt

en: The custom search settings require the Filter HTML section to be visible.
nl: De instellingen van de aangepaste zoekopdracht vereisen dat het Filter HTML gedeelte zichtbaar is.

en: The custom search triggers some events when set to update options or results automatically.
nl: De aangepaste zoekopdracht activeert een aantal evenementen als de opties of resultaten worden ingesteld op automatisch updaten.

en: The element %s has already the maximum allowed amount of associations (%d) as %s in the relationship %s.
nl: Het element %s heeft al het maximaal toegestane aantal verbanden (%d) als %s in de relatie %s.

en: The element has a wrong type or a domain for this relationship.
nl: Het element heeft een verkeerd type of domein voor deze relatie.

en: The entire Filter section.
nl: Het volledige Filtergedeelte

en: The entire Loop section.
nl: Het volledige loopgedeelte.

en: The evaluation result should be FALSE
nl: Het resultaat van de beoordeling moet NIET WAAR zijn

en: The evaluation result should be TRUE
nl: Het resultaat van de beoordeling moet WAAR zijn

en: The field %1$s is a %2$s %4$s that is %3$s the following:
nl: Het veld %1$s is een %2$s %4$s die %3$s is dan de volgende:

en: The filter section
nl: Het filtergedeelte

en: The filter section includes these shortcodes by default and you should not remove them.
nl: Het filtergedeelte bevat standaard deze shortcodes en u mag ze niet verwijderen.

en: The filter section may include pagination for the results and a custom search (or both of them together).
nl: Het filtergedeelte kan paginering hebben voor de resultaten en een aangepaste zoekopdracht (of beide).

en: The filter will apply the values passed to this URL parameter.
nl: De filter past de waarden toe die aan deze URL-parameter toegeschreven zijn

en: The filter will use the min and max values set in the URL parameter configuration fields.
nl: De filter gebruikt de minimale en maximale waarden die ingesteld zijn in de configuratievelden van de URL-parameter.

en: The filter will use the min and max values set in the boundary label configuration fields.
nl: Het filter maakt gebruik van de minimale en maximale waarden ingesteld in de configuratievelden voor grenslabels.

en: The first mandatory sorting option is synchronized with the current stored sorting settings. Any change that you do to it will be pushed to the Ordering section.
nl: De eerst verplichte sorteeroptie wordt gesynchroniseerd met de huidig opgeslagen sorteerinstellingen. Iedere wijziging die uitgevoerd wordt zal doorgestuurd worden naar het Sorteergedeelte.

en: The first option will display the full View.
nl: De eerste optie geeft de volledige Weergave weer.

en: The first part of this section lets you choose how pagination works.
nl: Met het eerste gedeelte van dit onderdeel kunt u kiezen hoe paginering werkt.

en: The first part of this section lets you choose how the slider pagination works.
nl: Met het eerste gedeelte van dit onderdeel kunt u kiezen hoe de diapaginering werkt.

en: The following private custom fields are showing in the Views GUI:
nl: De volgende aangepaste privévelden worden weergegeven in de Views GUI:

en: The form in this View does not have a submit button, so you can only display the results on this same page.
nl: Het formulier in deze View heeft geen indienknop, dus u kunt alleen de resultaten op deze pagina weergeven.

en: The form will appear on the page <strong>%s</strong> and the results will be shown in this page.
nl: Het formulier verschijnt op de pagina <strong>%s</strong> en de resultaten worden op deze pagina weergegeven.

en: The framework does not exist
nl: Het framework bestaat niet

en: The framework name
nl: De frameworknaam

en: The full <em>Toolset</em> package allows you to develop and customize themes without touching PHP. You will be able to:
nl: Met het complete <em>Toolset</em>-pakket kunt u thema's ontwikkelen en aanpassen zonder PHP aan te raken. U kunt:

en: The full Views plugin will let you display Content Templates as part of the loop.
nl: Met de volledige Views plugin kunt inhoudssjabloon weergeven als deel van de loop.

en: The information below allows our support team to see the versions of WordPress, plugins and themes installed in your site.
nl: Met de onderstaande informatie kan ons ondersteuningsteam de versies van WordPress, plugins en thema's zien die geïnstalleerd zijn op uw site.

en: The items in the list will be separated using this separator.
nl: De items op de lijst worden gescheiden met behulp van deze scheiding.

en: The layout HTML box lets you output your View results and style them on your page.
nl: Het lay-out HTML-veld laat u uw View resultaten weergeven en ze op uw pagina zetten.

en: The layout is not assigned to content, so you cannot control the theme settings. Once you assign this layout to content, you will see the theme options that are relevant for that kind of content.
nl: De layout is niet toegewezen aan inhoud, dus je kunt de instellingen van het thema niet aanpassen. Wanneer je deze layout toewijst aan inhoud, zie je de thema-opties die betrekking hebben op dat soort inhoud.

en: The link anchor format. Should contain '%%LINK%%' in order to display a link, otherwise it will create plain text. Default '%%LINK%% &raquo;'.
nl: Het link anchorformaat. Moet '%%LINK%%' bevatten om een link te kunnen weergeven, anders creëert het tekst zonder opmaak. Standaard '%%LINK%% &raquo;'.

en: The link anchor format. Should contain '%%LINK%%' in order to display a link, otherwise it will create plain text. Default '&laquo; %%LINK%%'.
nl: Anchorformaat van de link. Dient '%%LINK%%' te bevatten om een link weer te geven, anders wordt er gewone tekst gecreëerd. Standaard '&laquo; %%LINK%%'.

en: The link permalink format. Can contain '%%TITLE%%' for the next post title or '%%DATE%%' for the next post date. Default '%%TITLE%%'.
nl: De link in permalinkformaat. Kan '%%TITLE%%' bevatten voor de titel van het volgende bericht of %%DATE%%' voor de datum van het volgende bericht. Standaard is '%%TITLE%%'.

en: The link permalink format. Can contain '%%TITLE%%' for the previous post title or '%%DATE%%' for the previous post date. Default '%%TITLE%%'.
nl: De link in permalinkformaat. Kan '%%TITLE%%' bevatten voor de titel van het vorige bericht of '%%DATE%%' voor de datum van het vorige bericht. Standaard is '%%TITLE%%'.

en: The link will appear only if there is a next page.
nl: De link verschijnt alleen als er een volgende pagina bestaat.

en: The link will appear only if there is a previous page.
nl: De link zal alleen verschijnen als er een vorige pagina bestaat.

en: The loop index starts at 1, but this value can be changed. For example, an offset of -1 will make the loop index start at 0.
nl: De loop-index begint bij 1, maar die waarde kan veranderd worden. Bijvoorbeeld, met een offset van -1 begint de loop-index bij 0.

en: The main loop over every item loaded from the database.
nl: De hoofdloop over elk item geladen uit de database.

en: The migration process is complete.
nl: Het migratieproces is voltooid.

en: The name of the Content Template is used for you, to identify it. The name is not displayed anywhere on the site.
nl: De naam van de Inhoudssjabloon wordt voor u gebruikt, om hem te identificeren. De naam wordt nergens weergegeven op de site.

en: The name of the custom field to display
nl: De naam van het aangepast veld om weer te geven

en: The name of the field to display
nl: De naam van het veld dat weergegeven moet worden

en: The name of the theme option to display
nl: De naam van de thema-optie om weer te geven

en: The new slug value is not valid. Only lowercase letters, numbers, underscores, dots and dashes are accepted.
nl: De nieuwe slug waarde is niet geldig. Alleen kleine letters, cijfers, onderstrepingen, punten en streepjes worden geaccepteerd.

en: The number of pages.
nl: Het aantal pagina's.

en: The page where this View is shown
nl: De pagina waar deze View getoond is

en: The pagination section lets you build sliders with Views.
nl: Met de paginering kunt u dia's maken met Views.

en: The parent of the current post in another post type, set by a Types relationship
nl: De ouder van het huidige bericht in een ander berichttype, ingesteld door een Types-relatie

en: The parent of the current post in the same post type, set by WordPress hierarchical relationship
nl: Het bovenliggend element van het huidige bericht in hetzelfde berichttype, wordt bepaald door de hiërarchisch relatie van WordPress

en: The password field is empty.
nl: Het wachtwoordveld is leeg.

en: The password you entered for the username %s is incorrect.
nl: Het wachtwoord dat je ingevoerd hebt voor de gebruikersnaam %s is onjuist.

en: The post reference field %s could not have been displayed here. In order to set the post reference, visit the Edit Post page.
nl: Het berichtreferentieveld %s kon hier niet weergegeven worden. Ga naar de pagina 'Bericht bewerken' om de berichtreferentie in te stellen.

en: The post type "%s" cannot be used as intermediary in a relationship, because it is a built-in post type.
nl: Het bericht type "%s" kan niet worden gebruikt als intermediair in een relatie, omdat het een ingebouwd bericht type is.

en: The post type "%s" cannot be used as intermediary in a relationship, because it is already involved in another relationship.
nl: Het bericht type "%s" kan niet worden gebruikt als intermediair in een relatie, omdat al wordt gebruikt in een andere relatie.

en: The post type "%s" cannot be used as intermediary in a relationship, because it represents a repeatable field group.
nl: Het bericht type "%s" kan niet worden gebruikt als intermediair in een relatie, omdat het een herhaalbare veldgroep vertegenwoordigt.

en: The post type "%s" cannot be used as intermediary in another relationship, because it is already used as one.
nl: Het bericht type "%s" kan niet worden gebruikt als intermediair in een andere relatie, omdat het al wordt gebruikt.

en: The post type "%s" has a "show only translated items" translation mode but no adjustments are made as per user's choice.
nl: Het bericht type "%s" heeft een "alleen vertaalde items tonen" vertaalmodus, maar er zijn geen aanpassingen gedaan door de gebruiker.

en: The post type slug "%s" cannot be used because there is already a page by that name.
nl: De berichttype-slug "%s" kan niet gebruikt worden omdat er al een pagina met die naam bestaat.

en: The post type slug "%s" is already registered or defined by Types.
nl: De berichttype-slug "%s" is al geregistreerd of gedefinieerd door Types.

en: The post type slug "%s" is reserved by WordPress.
nl: De berichttype-slug "%s" is gereserveerd door WordPress.

en: The post where this View is shown
nl: Het bericht waar deze View getoond wordt

en: The post with ID set by the URL parameter
nl: Het bericht met het ID ingesteld door de URL-parameter

en: The post with ID set by the shortcode attribute
nl: Het bericht met het ID ingesteld door het shortcode-attribuut

en: The posts you want to display are not hierarchical, so this filter will not work
nl: De berichten die u wilt weergeven zijn niet hiërarchisch, dus deze filter werkt niet

en: The relationship slug "%s" is already being used.
nl: De relatieslug "%s" is al in gebruik.

en: The relationship slug can be renamed.
nl: De relatieslug kan hernoemd worden.

en: The results could not be loaded
nl: De resultaten konden niet worden geladen

en: The same value is already used in permalink rewrite rules for the custom post type "%s". Using it again can cause issues with permalinks.
nl: Dezelfde waarde wordt al gebruikt in permalink-herschrijvingsregels voor het aangepaste berichttype "%s". Door dezelfde waarde opnieuw te gebruiken, kunnen problemen met permalinks ontstaan.

en: The same value is already used in permalink rewrite rules for the taxonomy "%s". Using it again can cause issues with permalinks.
nl: Dezelfde waarde wordt al gebruikt in permalink-herschrijvingsregels voor de taxonomie "%s". Door de waarde opnieuw te gebruiken, kunnen er problemen met permalinks ontstaan.

en: The sanitized Content Template title is empty. Creating a Content Template with no title is not allowed.
nl: De naam van het opgeschoonde Inhoudssjabloon is leeg. Een Inhoudssjabloon cre¨ren zonder naam is niet toegestaan.

en: The second option will display just the form, you can then select where to display the results.
nl: De tweede optie geeft alleen de vorm weer, u kunt dan selecteren waar de resultaten moeten worden weergegeven.

en: The second part of this section lets you design the pagination controls that would appear on the page for visitors.
nl: Met het tweede gedeelte van dit onderdeel kunt u het beheren van paginering ontwerpen dat zal verschijnen op de bezoekerspagina.

en: The second part of this section lets you design the transition controls for the slider.
nl: Met het tweede gedeelte van dit onderdeel kunt u de overgang voor de schuiver ontwerpen.

en: The slug can only contain lowercase latin letters, numbers or dashes.
nl: De slug kan alleen kleine latijnse letters, nummer of streepjes bevatten.

en: The snippet file "%s" doesn't exist or isn't a regular file.
nl: Het fragmentbestand "%s" bestaat niet of is geen standaard bestand.

en: The snippet file "%s" is not in a supported directory "%s".
nl: Het fragmentbestand "%s" zit niet in een ondersteundemap "%s".

en: The snippet has been re-run without errors.
nl: Het fragment is opnieuw uitgevoerd zonder fouten.

en: The taxonomy selected in the Content Selection section has changed, so this filter might need some changes
nl: De geselecteerde taxonomie in het Inhoudsselectiegedeelte is gewijzigd, dus het kan zijn dat deze filter een aantal wijzigingen nodig heeft

en: The taxonomy selected in the Content Selection section is not hierarchical; this filter will not work for
nl: De geselecteerde taxonomie in het Inhoudsselectiegedeelte is niet hiërarchisch; deze filter werkt niet voor

en: The taxonomy you want to display has changed, so this filter needs some action
nl: De taxonomie die u wilt weergeven is gewijzigd, dus deze filter moet gewijzigd worden

en: The text search will be added <strong>manually</strong> using the shortcode <span class="wpv-code">eg. [wpv-filter-search-box]</span>
nl: De tekstzoekfunctie wordt <strong>handmatig</strong> toegevoegd met behulp van de shortcode <span class="wpv-code">bijv. [wpv-filter-search-box]</span>

en: The theme or another plugin is already loading Bootstrap 2.0
nl: Het thema of een andere plugin is al bezig Bootstrap 2.0 te laden

en: The theme or another plugin is already loading Bootstrap 3.0
nl: Het thema of een andere plugin is al bezig Bootstrap 3.0 te laden

en: The title can not contain any tabs, line breaks or HTML code.
nl: De titel kan geen tabs, regeleindes of HTML codes bevatten.

en: The toolbar above the HTML editor includes buttons for inserting the slide transition controls.
nl: De werkbalk boven de HTML-editor bevat toetsen om bedieningen toe te voegen om van dia te veranderen.

en: The toolbar above the HTML editor includes buttons for inserting various controls.
nl: De werkbalk boven de HTML-editor omvat toetsen om verschillende bedieningen toe te voegen.

en: The toolset_associations, toolset_relationships and toolset_post_type_sets tables have been created.
nl: De toolset_koppelingen, toolset_relaties en toolset_post_type_sets-tabel zijn aangemaakt.

en: The type_sets table has been updated with the new type "%s". %d rows have been updated.
nl: De type_sets-tabel is bijgewerkt met het nieuwe type "%s". %d rijen zijn bijgewerkt.

en: The url_param is missing from the wpv-control shortcode argument.
nl: De url_param ontbreekt van het wpv-control shortcode-argument.

en: The username field is empty.
nl: Het gebruikersnaamveld is leeg.

en: The wpv-post-body shortcode was called more than once over the post "%1$s" and without a 'view_template' attribute, triggering an infinite loop.
nl: De shortcode wpv-post-body is meer dan eens opgeroepen over het bericht "%1$s" zonder een 'view_template'-attribuut, wat een oneindige lus in werking heeft gezet.

en: The wpv-post-body shortcode was called more than once with the attribute view_template="%1$s" over the post "%2$s", triggering an infinite loop.
nl: De shortcode wpv-post-body is meer dan eens opgeroepen met het attribuut view_template="%1$s" over het bericht "%2$s", wat een oneindige lus in werking heeft gezet.

en: Theme Options
nl: Thema-opties

en: Theme Options
nl: Thema-opties

en: Theme option
nl: Thema optie

en: Theme settings saved
nl: Thema-instellingen opgeslagen

en: Theme support for Content Templates
nl: Thema-ondersteuning voor inhoudssjablonen

en: Then, add input filters and search-form controls to the Filter section.
nl: Voeg dan inputfilters toe en zoekknoppen aan het filtergedeelte.

en: Then, select the option to display just the results for the custom search.
nl: Selecteer dan de optie om slechts de resultaten voor de aangepaste zoekopdracht weer te geven.

en: There are 3 pages
nl: Er zijn 3 pagina's

en: There are more than one custom field filters
nl: Er zijn meer dan een aangepaste veldfilters

en: There are more than one taxonomy filters
nl: Er zijn meer dan een taxonomiefilters

en: There are more than one termmeta field filters
nl: Er zijn meer dan één termmeta veldfilters

en: There are more than one usermeta field filters
nl: Er zijn meer dan één gebruikersmeta veldfilters

en: There are no Views defined.
nl: Er zijn geen Views vastgesteld.

en: There are no Views defined. You can add them <a%s>here</a>.
nl: Er zijn geen Views vastgesteld. U kunt ze <a%s>hier</a> toevoegen.

en: There are no Views with a custom search.
nl: Er zijn geen Views met een aangepaste zoekopdracht.

en: There are no Views with a custom search. You can add them <a%s>here</a>.
nl: Er zijn geen Views met een aangepaste zoekopdracht. U kunt ze <a%s>hier</a> toevoegen.

en: There are no custom post type archives
nl: Er zjn geen aangepaste berichttype-archieven

en: There are no further ancestors defined
nl: Er zijn geen verdere voorouders gedefinieerd

en: There are no hidden custom fields on your site.
nl: Er zijn geen verborgen aangepaste velden op uw site.

en: There are no post type archives to assign Content Templates to
nl: Er zijn geen berichttype archieven om inhoudssjablonen aan toe te wijzen

en: There are no single post types to assign Content Templates to
nl: Er zijn geen enkele berichttypes waar inhoudssjablonen aan worden toegewezen

en: There are no taxonomy archives to assign Content Templates to
nl: Er zijn geen taxonomie archieven om inhoudssjablonen aan toe te wijzen

en: There are some unsaved changes.
nl: Er zijn een aantal onopgeslagen wijzigingen.

en: There are two modes: compact and full. Compact mode will give you an overview of the elements rendered. The full mode will display a complete report with all the object involved on the page.
nl: Er zijn twee modi: compact en volledig. De compacte modus geeft u een overzicht van de vastgestelde elementen. De volledige modus geeft een volledig overzicht weer met alle voorwerpen die betrokken zijn op de pagina.

en: There has been a problem when deleting a snippet "%s".
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het verwijderen van een fragment "%s".

en: There has been an error when updating the association table with the new relationship slug: %s
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het updaten van de koppelingstabel met de nieuwe relatie slug: %s

en: There has been an error when updating the type_sets table with the new type "%s": %s
nl: Er is een fout opgetreden bij het bijwerken van de type_sets-tabel met het nieuwe type "%s": %s

en: There is a post type named like that
nl: Er is een berichttype dat zo heet

en: There is a problem rendering field <strong>%s (%s)</strong>.
nl: Er is een probleem opgetreden bij het renderen van veld <strong>%s (%s)</strong>.

en: There is a taxonomy named like that
nl: Er is een taxonomie die zo heet

en: There is an action in progress. Please do not leave or reload this page until it finishes.
nl: Er wordt een actie uitgevoerd. Sluit of vernieuw deze pagina niet voordat deze actie voltooid is.

en: There is no association between the two given posts that can be deleted
nl: Er is geen verbinding tussen de twee gegeven berichten die kunnen worden verwijderd

en: There is no excerpt because this is a protected post.
nl: Er is geen uittreksel omdat dit een beschermd bericht is.

en: There is no general Content Template asigned to single %s, but %s individual %s have a Content Template asigned to them.
nl: Er is geen algemeen inhoudssjabloon toegewezen aan enkele %s, maar %s individuele %s hebben een toegewezen inhoudssjabloon.

en: There is no post type selected in the Content Selection section
nl: Er is geen berichttype geselecteerd in het Inhoudselectiegedeelte

en: There is no taxonomy selected in the Content Selection section
nl: Er is geen taxonomie geselecteerd in het Inhoudsselectiegedeelte

en: There is no user registered with that email address.
nl: Er is geen geregistreerde gebruiker met dat e-mailadres.

en: There may be some leftover intermediary posts that need to be deleted. You can do it manually on the %s or ignore this message and wait until they're deleted automatically.
nl: Er kunnen een aantal overgebleven tussenliggende berichten zijn die verwijderd moeten worden. Je kunt dit handmatig doen in het %s of dit bericht negeren en wachten totdat ze automatisch verwijderd worden.

en: There was a problem updating option value in database.
nl: Er was een probleem bij het updaten van optiewaarde in de database.

en: There was an error uploading your files
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het uploaden van uw bestanden

en: There was an error when updating snippets.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het updaten van fragmenten.

en: There was an error while submitting the form
nl: Er is een fout opgetreden bij het indienen van het formulier.

en: There was error when trying to re-run the snippet:
nl: Er is een fout opgetreden bij het opnieuw uitvoeren van het fragment:

en: These content templates are in use. What do you want to do?
nl: Deze inhoudssjablonen zijn in gebruik. Wat wilt u doen?

en: These reports, if you decide to send them, will allow Toolset team to give you faster support. We will also use this information to send you alerts about potential compatibility issues with the theme and plugins that you use.
nl: Met deze rapporten, als u besluit ze te versturen, kan het Toolset team u sneller ondersteuning geven. We gebruiken deze informatie ook om u waarschuwingen te sturen over potentiële compatibiliteitsproblemen met het thema en de plugins die u gebruikt.

en: These shortcodes are added by default and you should keep them.
nl: Deze shortcodes worden standaard toegevoegd en u dient deze te bewaren.

en: These two elements are already associated and the relationship doesn't allow non-distinct associations.
nl: Deze twee elementen zijn al verbonden en de relatie staat geen identieke verbanden toe.

en: Third party shortcodes
nl: Shortcodes van derden

en: Third-party filters
nl: Externe filters

en: Third-party shortcode arguments
nl: Derde partij shortcode argumenten

en: This Content Template is already assigned to this View.
nl: Deze inhoudssjabloon is al toegewezen aan deze View.

en: This Content Template is already assigned to this WordPress Archive.
nl: Dit Inhoudssjabloon is al toegewezen aan dit WordPress Archief

en: This Content Template is used as the loop block for the %s <a href="%s" target="_blank">%s</a>
nl: Dit inhoussjabloon wordt gebruikt als de loopblok voor de %s <a href="%s" target="_blank">%s</a>

en: This Content Template is used as the loop block for the %s <a href="%s" target="_blank">%s</a>.
nl: Dit inhoudssjabloon wordt gebruikt als de loopblok voor de %s <a href="%s" target="_blank">%s</a>.

en: This Content Template is used as the loop block for the trashed %s %s.
nl: Deze Inhoudssjabloon wordt gebruikt als een loopblokkering voor de in de prullenbak geplaatste %s %s.

en: This Content Template is used as the loop block for the trashed %s <strong>%s</strong>
nl: Deze inhoudssjabloon wordt gebruikt als loopblokkering voor de in de prullenbak geplaatste %s <strong>%s</strong>

en: This Content Template is used for %s.
nl: Dit inhoudssjabloon wordt gebruikt voor %s.

en: This Content Template lets you design slides in this slider. Add any field you need to display and design them using HTML and CSS. To style the slide transition controls, scroll up to the filter section.
nl: Met deze inhoudssjabloon kunt u in deze schuifregelaar dia's ontwerpen. Voeg elk veld toe dat u wilt weergeven en ontwerp ze met HTML en CSS. Om de dia-overgangbediening te stileren moet u scrollen naar de filtersectie.

en: This Content Template replaces the content area of the posts that you assign it to.
nl: Deze inhoudssjabloon vervangt de inhoud van de berichten waar u het aan toewijst.

en: This Content Template uses %1$s
nl: Deze inhoudssjabloon maakt gebruik van %1$s

en: This HTML determines what the View outputs for the query results. Use the Loop Wizard to design the output of this View. Then, edit the design by adding fields, HTML and media, using the toolbar buttons.
nl: Deze HTML bepaalt wat voor resultaten de View geeft met de query. Gebruik de Loop Wizard om het resultaat van deze View te ontwerpen. Bewerk dan het ontwerp door velden, HTML en media toe te voegen met gebruik van de werkbalkknoppen.

en: This HTML determines what the WordPress Archive outputs for the results. Use the Loop Wizard to design the output of this archive. Then, edit the design by adding fields, HTML and media, using the toolbar buttons.
nl: Deze HTML bepaalt wat het WordPress Archief teruggeeft als resultaten. Gebruik de Loop Wizard om het resultaat van dit archief te ontwerpen. Bewerk dan het ontwerp door velden, HTML en media toe te voegen met de knoppen van de werkbalk.

en: This View already has a content text search, but the relevant filter is missing. You can add this filter here.
nl: Deze View heeft al een content-tekstzoekfunctie, maar de relevante filter ontbreekt. U kunt deze filter hier toevoegen.

en: This View already has a filter set to filter by a specific string. You can fix this filter here.
nl: Deze View heeft al een filter om te filteren op een bepaalde string. U kunt deze filter hier herstellen.

en: This View already has a valid search filter, but it is missing the text search shortcode. You can override the filter settings and add the shortcode here.
nl: Deze View heeft al een geldige zoekfilter maar mist nog steeds de shortcode om tekst te zoeken. U kunt de filterinstellingen overschrijven en hier de shortcode toevoegen.

en: This View can be filtered by the values listed here.
nl: Deze View kan gefilterd worden met de waardes die hier worden genoemd.

en: This View contains a search form and results list.
nl: Deze View bevat een zoekformulier en een resultatenlijst.

en: This View displays results for an
nl: Deze View geeft resultaten weer voor een

en: This View displays results for an <strong>existing WordPress query</strong>
nl: Deze View toont resultaten voor een <strong>bestaande WordPress query</strong>

en: This View has a filter for a taxonomy that no longer exists. Please select one taxonomy and update the Content Selection section.
nl: Deze View heeft een filter voor een taxonomie die niet langer bestaat. Selecteer een taxonomie en update het inhoudsselectiegedeelte.

en: This View has some Content Templates already assigned
nl: Deze View heeft al een aantal toegewezen Inhoudssjablonen

en: This View has some query filters that are missing from the form. Maybe you have removed them:
nl: Deze View heeft een aantal query filters die ontbreken in het formulier. Misschien hebt u deze verwijderd:

en: This View is not used anywhere yet.
nl: Deze View wordt niet meer gebruikt.

en: This View loads <strong>%s</strong>
nl: Deze View laadt <strong>%s</strong>

en: This View selects users with any role
nl: Deze View selecteert gebruikers met welke rol dan ook

en: This View selects users with role %s
nl: Deze View selecteert gebruikers met rol %s

en: This View will display:
nl: Deze View zal het volgende weergeven:

en: This WordPress Archive has some Content Templates already assigned
nl: Dit WordPress Archief heeft sommige Inhoudssjablonen al toegewezen

en: This WordPress Archive is not used on any archive loops
nl: Dit WordPress Archief wordt niet gebruikt voor welke archief-loop dan ook

en: This WordPress Archive is part of a Layout, so it will display the archive(s) to which the Layout is assigned.
nl: Dit WordPress Archief maakt deel uit van een Layout, dus het zal de archieven weergeven aan welke Layout deze is toegewezen.

en: This WordPress Archive is used in a Layout, so it will be used in the archive loops that the Layout has been assigned to.
nl: Dit WordPress Archief wordt gebruikt in een Layout, dus zal het gebruikt worden in de archiefloops waar de Layout aan toegewezen is.

en: This WordPress Archive is used in the following archive loops:
nl: Dit WordPress Archief wordt gebruikt in de volgende archief-loops:

en: This WordPress Archive isn't being used for any loops.
nl: Dit WordPress Archief wordt niet gebruikt voor loops.

en: This WordPress Archive replaces the natural archive loops created by WordPress.
nl: Dit WordPress bestand vervangt de oorspronkelijke bestandslussen die gemaakt zijn door WordPress.

en: This action was deprecated in CRED 1.9.0.
nl: Deze actie is afgeschaft in CRED 1.9.0.

en: This archive will include %1$s and %2$s more post types
nl: Dit archief omvat %1$s en %2$s meer berichttypes

en: This archive will include %1$s and another post type
nl: Dit archief omvat %1$s en een ander berichttype

en: This archive will include %s
nl: Dit archief omvat %s

en: This archive will include %s only
nl: Dit archief omvat alleen %s

en: This archive will include no post types
nl: Dit archief bevat geen berichttypes

en: This content is rendered through Toolset, so your edits in the content area on this page will not appear anywhere. %1$sHide editor area%2$s
nl: Deze inhoud wordt weergegeven via Toolset, dus verschijnen je bewerkingen nergens in het inhoudsgebied op deze pagina. %1$sVerberg bewerkingsgebied%2$s

en: This context will be used when registering shortcode attributes for translation in WPML String Translation.
nl: Deze context wordt gebruikt om shortcode kenmerken te registreren voor vertalen in WPML String Translation.

en: This editor allows you to add CSS code, which will determine the styling of the page.
nl: Met deze editor kunt u CSS-code toevoegen die het ontwerp van de pagina zal bepalen.

en: This editor allows you to add javascript code, which will run in the browser, when this content is displayed.
nl: Met deze editor kunt u een javascript code toevoegen die zal functioneren in de browser als deze inhoud weergegeven wordt.

en: This editor lets you control how the Search and Pagination, and Loop sections of this View are displayed. The [wpv-filter-meta-html] shortcode displays the output of the Search and Pagination section. The [wpv-layout-meta-html] shortcode displays the output of the Loop section. You can add your HTML and fields to rearrange and style the output.
nl: Met deze editor kun je regelen hoe het zoeken, de paginering en de loop-gedeelten van deze View weergegeven worden. De shortcode [wpv-filter-meta-html] geeft de uitvoer van het zoek- en pagineringsgedeelte weer. De shortcode [wpv-layout-meta-html] geeft de uitvoer van het loopgedeelte weer. Je kunt je eigen HTML en velden toevoegen om de uitvoer te ordenen en vorm te geven.

en: This editor lets you control how the Search and Pagination, and Loop sections of this WordPress Archives are displayed. The [wpv-filter-meta-html] shortcode displays the output of the Search and Pagination section. The [wpv-layout-meta-html] shortcode displays the output of the Loop section. You can add your HTML and fields to rearrange and style the output.
nl: Met deze editor kun je regelen hoe het zoeken, de paginering en de loop-gedeelten van deze WordPress-archieven weergegeven worden. De shortcode [wpv-filter-meta-html] geeft de uitvoer van het zoek- en pagineringsgedeelte weer. De shortcode [wpv-layout-meta-html] geeft de uitvoer van het loopgedeelte weer. Je kunt je eigen HTML en velden toevoegen om de uitvoer te ordenen en vorm te geven.

en: This field can not be empty
nl: Deze filter kan niet leeg zijn

en: This field is locked for editing because WPML will copy its value from the original language.
nl: Dit veld is voor bewerking vergrendeld, omdat WPML zijn waarden zal kopiëren vanaf de originele taal.

en: This field will display the <em>body</em> (main content) of the page.
nl: Dit veld zal de <em>kern</em> (belangrijkste inhoud) van de pagina weergeven.

en: This field will not appear in the sorting options because its name includes characters that we don’t support.
nl: Dit veld zal niet verschijnen in de sorteermogelijkheden omdat de naam tekens bevat die niet ondersteund worden.

en: This filter should use a <strong style="color:#d54e21">Framework option</strong>, but there is no Framework registered with Views.
nl: Deze filter moet gebruik maken van een <strong style="color:#d54e21">Framework-optie</strong>, maar er is geen Framework geregistreerd op Views.

en: This filter will not be applied to Author archives
nl: Deze filter wordt niet toegepast op archieven van de auteur

en: This filter will not be applied to Taxonomy Archives matching the filtered taxonomies: %s
nl: Deze filter zal niet toegevoegd worden aan de Taxonomie Archieven die overeenkomen met de gefilterde taxonomieën: %s

en: This filter will not be applied to date based archives: Year archives, Month archives and Day archives
nl: Deze filter wordt niet toegepast op het op datum gebaseerd archief: jaararchieven, maandarchieven en dagarchieven

en: This filter will only return posts that belong to a hierarchical post type
nl: Deze filter zal alleen berichten teruggeven die tot een hiërarchisch berichttype behoren

en: This filters needs some action
nl: Deze filters hebben een wijziging nodig

en: This form contains a text search already
nl: Dit formulier bevat al een tekstzoekfunctie

en: This form has a reset button already
nl: Dit formulier heeft al een resetknop

en: This form has a spinner container already
nl: Dit formulier heeft al een spinnercontainer

en: This form has a submit button already
nl: Dit formulier heeft al een indienknop

en: This function was deprecated in Views 2.3.0.
nl: Deze functie is afgeschaft in Views 2.3.0.

en: This function was deprecated in Views 2.3.0. Use the "wpv_action_wpv_register_dialog_group" action instead.
nl: Deze functie is afgeschaft in Views 2.3.0. Gebruik in plaats daarvan de actie "wpv_action_wpv_register_dialog_group".

en: This function was deprecated in Views 2.3.0. Use the "wpv_action_wpv_register_wpml_strings" action instead.
nl: Deze functie is afgeschaft in Views 2.3.0. Gebruik in plaats daarvan de actie "wpv_action_wpv_register_wpml_strings".

en: This function was deprecated in Views 2.3.2. Use apply_filters( "wpv_filter_wpv_is_form_required", false ) instead.
nl: Deze functie is afgeschreven in Views 2.3.2. Gebruik iin plaats hiervan apply_filters( "wpv_filter_wpv_is_form_required", false ).

en: This happens after Views updates the form to show only relevant options
nl: Dit gebeurt nadat Views het formulier bijwerkt om alleen relevante opties weer te geven

en: This happens after Views updates the search results
nl: Dit gebeurt nadat Views de resultaten van de zoekopdracht heeft bijgewerkt

en: This happens after the AJAX pagination has been completed
nl: Dit gebeurt nadat de AJAX paginering voltooid is

en: This happens after the data has been collected, but before performing any action
nl: Dit gebeurt er nadat de gegevens verzameld zijn maar voor dat er verder actie wordt ondernomen.

en: This happens before Views collects any form data
nl: Dit gebeurt voordat Views formuliergegevens ophaalt

en: This is %s cell.
nl: Dit is %s cel.

en: This is a minimal example of %s with mandatory elements that you can use as a reference:
nl: Dit is een minimaal voorbeeld van %s met verplichte elementen die u kunt gebruiken als referentie:

en: This is a read-only date input
nl: Dit is een alleen-lezen gegevensinvoer

en: This is a word reserved by WordPress
nl: Dit is een woord dat aan WordPress is voorbehouden

en: This is a word reserved by any of the Toolset plugins
nl: Dit is een woord dat bestemd is voor een van de Toolset plugins

en: This is an attribute reserved by any of the Toolset plugins
nl: Dit is een attribuut bestemd voor een van de Toolset plugins

en: This is the complete changelog for Views:
nl: Dit is de complete changelog voor Views:

en: This is the generated shortcode, based on the settings that you have selected:
nl: Dit is de voortgebrachte shortcode op basis van de instellingen die u hebt geselecteerd:

en: This item does not exist anymore
nl: Dit item bestaat niet meer

en: This list contains important information related to some Views updates that required extra information:
nl: Deze lijst bevat belangrijke informatie over sommige updates van Views die extra informatie vereisen.

en: This method makes it easy to achieve complex loop designs.
nl: Deze methode maakt het eenvoudig om complexe loopontwerpen te maken.

en: This needs to be a non-negative number
nl: Dit cijfer mag geen negatief getal zijn

en: This option is mandatory
nl: Deze optie is verplicht

en: This page already has all it needs to display the results.
nl: Deze pagina heeft al alles wat nodig is om de resultaten weer te geven.

en: This page should display the results of the custom search provided by the View <strong>%s</strong> used in a %s.
nl: Deze pagina dient de resultaten van de aangepaste zoekopdracht door de View <strong>%s</strong> weer die gebruikt wordt in een %s.

en: This page should display the results of the custom search provided by the View <strong>%s</strong>.
nl: Deze pagina dient de resultaten van de aangepaste zoekopdracht van de View <strong>%s</strong> weergeven.

en: This page will display the results of the custom search provided by the View <strong>%s</strong> used in a %s.
nl: Deze pagina geeft de resultaten van de aangepaste zoekopdracht door de View <strong>%s</strong> weer die gebruikt wordt in een %s.

en: This popup will show usefull information about the elements being displayed: time needed to render, memory used, shortcodes details...
nl: Dit popup-venster zal nuttige informatie weergeven over de elementen die worden weergegeven: benodigde opbouwtijd, gebruikte geheugen, shortcodes details...

en: This section controls how the search form for your custom search will behave and appear.
nl: Dit gedeelte controleert hoe het zoekformulier voor uw aangepaste zoekopdracht zich zal gedragen en worden weergegeven.

en: This section has unsaved changes, so you can not hide it
nl: Dit gedeelte heeft niet opgeslagen wijzigingen, dus u kunt ze niet verbergen

en: This section includes additional options for what content to load. You will see different options for posts, taxonomy and users.
nl: Dit onderdeel bevat extra opties om inhoud te laden. U zult verschillende opties zien voor berichten, taxonomie en gebruikers.

en: This section lets you control the settings of the theme for all the pages that use this Content Template.
nl: In deze sectie kunt u de thema-instellingen aanpassen voor alle pagina's die gebruik maken van deze inhoudssjabloon.

en: This section lets you control the settings of the theme for all the pages that use this layout.
nl: In deze sectie kunt u de thema-instellingen aanpassen voor alle pagina's die gebruik maken van deze layout.

en: This section lets you control the settings of the theme for content that uses this layout.
nl: In deze sectie kunt u de thema-instellingen aanpassen voor content dat gebruik maakt van deze layout.

en: This section lets you control the settings of the theme for the archive that uses this layout.
nl: In deze sectie kunt u de thema-instellingen aanpassen voor het archief dat gebruik maakt van deze layout.

en: This section lets you control the settings of the theme for this archive page.
nl: In deze sectie kunt u de thema-instellingen aanpassen voor deze archiefpagina.

en: This site is not using Bootstrap CSS
nl: Deze site gebruikt Bootstrap CSS niet

en: This site is not using Bootstrap CSS.
nl: Deze site gebruikt geen Bootstrap CSS.

en: This site is using Bootstrap 2.0
nl: Deze site gebruikt Bootstrap 2.0

en: This site is using Bootstrap 3.0
nl: Deze site gebruikt Bootstrap 3.0

en: This template includes single-ended shortcodes. Please close all shortcodes to avoid processing errors. %sRead more%s
nl: Dit sjabloon bevat single-ended shortcodes. Sluit alle shortcodes o verwerkingsfouten te voorkomen. %sMeer lezen%s

en: This template is designed with <strong>%1$s</strong>
nl: Dit sjabloon is ontworpen met <strong>%1$s</strong>

en: This theme loads its own version of Bootstrap. You should select this option to avoid loading Bootstrap twice and causing display problems on the site's front-end
nl: Dit thema laadt zijn eigen versie van Bootstrap. U moet deze optie selecteren om te vermijden dat Bootstrap twee keer geladen worden en weergaveproblemen veroorzaakt aan het frontend van de site

en: This version of Views includes major updates and improvements.
nl: Deze versie van Views bevat belangrijke updates en verbeteringen.

en: This way, you can display a large number of results, in shorter pages.
nl: Op deze manier, kunt u een groot aantal resultaten weergeven op kortere pagina's.

en: This will be added after the excerpt, as an invitation to keep reading.
nl: Dit zal worden toegevoegd na het uittreksel, om zo verder te lezen.

en: This will be displayed as a text or label for the link.
nl: Deze zal als text of als label voor de link worden weergegeven.

en: This will be displayed on each iteration. The usual content is <code>[wpv-post-field name="field-name"]</code> where field-name is the custom field selected above.
nl: Dit wordt weergegeven op elke iteratie. De gewoonlijke inhoud is <code>[wpv-post-field name="field-name"]</code>, waarbij veldnaam het hierboven geselecteerde aangepaste veld is.

en: This will be displayed when the condition is met.
nl: Dit wordt weergegeven wanneer voldaan wordt aan de voorwaarde.

en: This will be shown inside the container and along with the spinner
nl: Dit zal worden weergegeven in de containter en samen met de spinner

en: This will display a footer language switcher styled as set in the WPML > Languages settings.
nl: Dit geeft een taalschakelaar voor de voettekst weer met de stijl die ingesteld is in WPML > Taalinstellingen.

en: This will display a language switcher styled as set in the WPML > Languages settings.
nl: Dit geeft een taalschakelaar weer met de stijl die ingesteld is in WPML > Taalinstellingen.

en: This will display just the form, you can then select where to display the results.
nl: Hierdoor zal alleen het formulier worden weergegeven, u kunt dan selecteren waar de resultaten weergegeven moeten worden.

en: This will display just the results, you need to add the form elsewhere targeting this page.
nl: Dit zal slechts de resultaten weergeven, u dient het formulier ergens anders toevoegen op deze pagina.

en: This will display the current page local navigation tree with ancestors, siblings and descendants.
nl: Dit geeft het navigatieboomdiagram van de huidige pagina weer met boven- en onderliggende pagina's en pagina's op hetzelfde niveau.

en: This will display the full View.
nl: Dit zal de volledige View weergeven.

en: This will filter out posts of the following types, because they are not children of any other post type: %s
nl: Dit zal berichten van het volgende type uitsluiten, omat ze geen onderliggende elementen van andere berichttypes zijn: %s

en: This will filter out posts of the following types, because they are not hierarchical: %s
nl: Dit zal berichten van de volgende types uitsluiten, omdat ze niet hiërarchisch zijn: %s

en: This will filter out posts of the following types, because they are not related to any other post type: %s
nl: Dit filtert berichten van de volgende types uit, omdat ze niet gerelateerd zijn aan een ander berichttype: %s

en: This will let you create maps on your site and use Views to plot WordPress posts on a Google Map.
nl: Hiermee kunt u kaarten maken op uw site en Views gebruiken om WordPress berichten in kaart te brengen op een Google Map.

en: This will not delete the Content Template, it will just remove the link between it and the current element.
nl: Dit zal niet de Inhoudssjabloon verwijderen maar zal slechts de link tussen de sjabloon en het huidige element verwijderen.

en: This will perform the whole View query and generate the output on-the-fly.
nl: Dit zal de volledige View query uitvoeren en de output direct genereren.

en: This will return the cached output in case this View supports it.
nl: Dit zal de gecached output teruggeven in het geval deze View het ondersteunt.

en: This will shorten the excerpt to a specific length. Leave blank for default.
nl: Dit zal de excerpt inkorten naar een specifieke lengte. Laat het standaard leeg.

en: Those Views filter by post IDs using a shortcode attribute. You may need to modify the Views shortcodes if post IDs have changed during import:
nl: Deze Views gefilterd op bericht-ID's gebruiken een shortcode-attribuut. Het kan nodig zijn om de Views shortcodes te wijzigen als de bericht-ID's veranderd zijn tijdens het importeren:

en: Those Views have filters by IDs that were not correctly imported because they filter by posts that do not exist. Please review them:
nl: Deze Views hebben filters op ID's die niet correct geïmporteerd waren omdat deze op berichten filteren die niet bestaan. Kijk deze na:

en: Those options were registered using the Views Integration API.
nl: Deze opties werden geregistreerd met Views Integration API.

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Thumbnails
nl: Miniaturen

en: Title
nl: Titel

en: Title and Description
nl: Titel en beschrijving

en: Title and description
nl: Titel en beschrijving

en: Title for the new page
nl: Titel voor de nieuwe pagina

en: Title of the image
nl: Titel van de afbeelding

en: Title, body and custom fields
nl: Titel, body en aangepaste velden

en: Title, slug and description not saved.
nl: Titel, slug en beschrijving niet opgeslagen.

en: Title, slug and description updated.
nl: Titel, slug en beschrijving bijgewerkt.

en: Title:
nl: Titel:

en: To add WooCommerce fields to Views and Content Templates, you need to use <a href="%s" title="Getting started with WooCommerce Views">WooCommerce Views</a>.
nl: Om WooCommerce-velden toe te voegen aan Views- en Inhoudssjablonen, moet u <a href="%s" title="Getting started with WooCommerce Views">WooCommerce Views</a> gebruiken.

en: To allow a specific subdomain, use <code>subdomain.example.com</code>. To allow all possible subdomains, use <code>*.example.com</code>.
nl: Om een specifiek subdomein toe te staan, gebruik <code>subdomain.example.com</code>. Om alle subdomeinen toe te staan, gebruik <code>*.example.com</code>.

en: To change these settings you should edit %1$s.
nl: Bewerk %1$s om deze instellingen te veranderen.

en: To create a custom search, position the cursor between the %s and %s shortcodes and click on the <strong>New filter</strong> button to insert filter elements.
nl: Plaats, om een aangepaste zoekopdracht te maken, de cursor tussen de %s en %s shortcodes en klik op de toets <strong>Nieuwe filter</strong> om filterelementen in te voeren.

en: To design templates for WooCommerce products, you need to have the <strong>WooCommerce Views</strong> plugin installed.
nl: Om sjablonen voor WooCommerce producten te ontwerpen, dient u de <strong>WooCommerce Views</strong> plugin geïnstalleerd te hebben.

en: To design the WooCommerce products archive, you need to have the <strong>WooCommerce Views</strong> plugin installed.
nl: Om WooCommerce productarchieven te ontwerpen, dient u de <strong>WooCommerce Views</strong> plugin geïnstalleerd te hebben.

en: To display %1$s you need to use a View that will list %2$s or %3$s and include a filter by the %4$s relationship.
nl: Om %1$s weer te geven, moet je een View gebruiken dat een lijst van %2$s of %3$s toont en een filter toepassen op de relatie %4$s.

en: To display as a widget, go to <a href="%s">Appearance -> Widgets</a> and select the <strong>WP Views Filter</strong> widget.
nl: Voor weergave als een widget, ga naar <a href="%s">Verschijning -> Widgets</a> en selecteer de widget <strong>WP Views Filter</strong>.

en: To display as a widget, go to <a href="%s">Appearance -> Widgets</a> and select the <strong>WP Views</strong> widget.
nl: Voor de weergave als een widget, ga naar <a href="%s">Verschijning -> Widgets</a> en selecteer de widget <strong>WP Views</strong>.

en: To display inside content (post, page, custom type), edit that content.
nl: Om de inhoud (bericht, pagina, aangepast type) weer te geven, bewerk die inhoud.

en: To display inside content (post, post, custom type), edit that content.
nl: Om de inhoud (bericht, post, aangepast) weer te geven, bewerk die inhoud.

en: To display the %1$s that are connected to each %2$s, you will need to create a View.
nl: Om de %1$s weer te geven die verbonden zijn met elke %2$s, dien je een View aan te maken.

en: To display the %1s you need to:
nl: Om de %1s weer te geven heeft u nodig:

en: To do so, just head to the Views Settings page and look for the new <strong><em>Functions inside conditional evaluations</em></strong> section, and follow the instructions.
nl: Om dit te doen, ga naar de pagina Views instellingen en kijk naar de nieuwe <strong><em>Functies binnen de voorwaardelijk beoordelingen</em></strong> en volg de instructies.

en: To do that, you need to declare here which theme options should be available to be used inside Views.
nl: Om dat te doen, dient u hier aan te geven welke thema-opties beschikbaar moeten zijn voor gebruik in Views.

en: To edit an existing filter, place the cursor inside it and click on <strong>Edit filter</strong>.
nl: Plaats, om een bestaande filter te bewerken, de cursor erin en klik op <strong>Filter bewerken</strong>.

en: To edit it, you need to get the Views plugin.
nl: Om dit/deze te bewerken, hebt u de Views plugin nodig.

en: To get started easily, click on the <strong>Loop Wizard</strong>. You will select the loop style and the fields to display. Then, edit by adding you own HTML markup, media and additional fields.
nl: Klik op de <strong>Loopwizard</strong> om gemakkelijk te beginnen. Je selecteert de stijl van de loop en de velden die weergegeven moeten worden. Daarna kun je dit bewerken door je eigen HTML-opmaak, media en extra velden toe te voegen.

en: To get this information, go to %1$sToolset Debug Information%2$s.
nl: Deze gegevens vindt u in %1$sToolset Debug Information%2$s.

en: To insert click on the <strong>Clear form</strong> button.
nl: Om deze in te voeren, klik op de knop <strong>Formulier wissen</strong>.

en: To insert click on the <strong>Submit button</strong> button.
nl: Druk op de knop <strong>Indienen</strong> om dit in te voegen.

en: To insert this shortcode and set its option, click on the <strong>Text search</strong> button.
nl: Klik op de knop <strong>Tekstzoekfunctie</strong> om deze shortcode in te voeren en de optie in te stellen.

en: To insert, click on the <strong>Spinner graphics</strong> button.
nl: Om deze in te voeren, klik op de knop <strong>spinner graphics</strong>.

en: To learn more about adding custom CSS, please review our %1$sonline tutorial%2$s
nl: Om meer te leren over het toevoegen van aangepaste CSS, bekijk onze %1$sonline tutorial%2$s

en: To learn more about adding custom JavaScript, please review our %1$sonline tutorial%2$s
nl: Om meer te leren over het toevoegen van aangepaste JavaScript, bekijk onze %1$sonline tutorial%2$s

en: To receive affiliate commission you have to provide your affiliate ID and Key.
nl: Om commissie voor affiliates te ontvangen dient u uw partner-ID en code op te geven.

en: To reset your password, visit the following address:
nl: Ga naar het volgende adres, om uw wachtwoord te resetten:

en: To translate static texts, wrap them in <code>[wpml-string][/wpml-string]</code> shortcodes.
nl: Om statische teksten te vertalen, voeg ze samen in <code>[wpml-string][/wpml-string]</code> shortcodes.

en: Toggle Bootstrap Components
nl: Bootstrap-components wisselen

en: Toggle Content Template panel: %s
nl: Toggle Inhoudssjabloonpaneel: %s

en: Toggleable, contextual menu for displaying lists of links. Made interactive with the dropdown JavaScript plugin.
nl: Wisselbaar, contextueel menu voor de weergave van lijsten van links. Interactief gemaakt met behulp van de dropdown JavaScript-plugin.

en: Toolbar buttons
nl: Werkbalkknoppen

en: Toolset Debug Information
nl: Toolset debug-informatie

en: Toolset Export / Import
nl: Toolset export / import

en: Toolset Form
nl: Toolset Formulier

en: Toolset Settings
nl: Toolset-instellingen

en: Toolset View
nl: Toolset Weergave

en: Toolset WooCommerce Views templates
nl: Toolset WooCommerce Views sjablonen

en: Toolset can display an admin bar menu in the backend to let you generate Toolset shortcodes in any page that you need them.
nl: Toolset kan een adminbalkmenu in het backend weergeven, waarmee u Toolset shortcodes op elke pagina waarop u ze nodig heeft kunt laden.

en: Toolset can display an admin bar menu in the frontend to let you create or edit Views and Content Templates related to the current page.
nl: Toolset kan een adminbalkmenu in het frontend weergeven, waarmee u Views en inhoudssjablonen gerelateerd aan de huidige pagina kunt creëren of bewerken.

en: Toolset date filters
nl: Toolset datumfilters

en: Toolset shortcodes
nl: Toolset-shortcodes

en: Toolset shortcodes menu in the admin bar
nl: Het Toolset shortcodes-menu tonen in de adminbalk

en: Toolset should load Bootstrap 3.0
nl: Toolset moet Bootstrap 3.0 laden

en: Top
nl: Boven

en: Total MySQL queries
nl: Totale MySQL queries

en: Total memory used
nl: Totaal gebruikte geheugen

en: Total pages count
nl: Totaal aantal pagina's

en: Transition effect:
nl: Overgangseffect:

en: Translatable string
nl: Vertaalbare string

en: Translating Views and Content Templates with WPML
nl: Views en inhoudssjablonen vertalen met WPML

en: Translations
nl: Vertalingen

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Trash Content Templates
nl: Inhoudssjablonen wegdoen

en: Trash Views
nl: Views naar Prullenbak verplaatsen

en: Trash WordPress Archives
nl: WordPress Archieven naar prullenbak verplaatsen

en: Trashing it will also unassign it.
nl: Door deze te verwijderen, zal deze ook niet meer toegewezen zijn.

en: Trashing them will also unassign them.
nl: Door deze te verwijderen zullen ze ook niet meer toegewezen zijn.

en: Troubleshooting Page
nl: Probleemoplossingspagina

en: Type a name
nl: Voer een naam in

en: Type of control
nl: Controle-type

en: Type of control to display.
nl: Type regelaar die weergegeven moet worden.

en: Type the title of the page
nl: Type de titel van de pagina in

en: Type to search for users...
nl: Type om gebruikers te zoeken...

en: Types fields
nl: Types velden

en: Types fields do not include spaces or dots in their meta key, so it can be disabled if this site only has Views filters by Types fields.
nl: Types velden bevatten in hun meta-sleutel geen spaties of punten, dus dit kan worden uitgeschakeldals deze site alleen Views filters van by Types velden.

en: Types plugin is required.
nl: Types plug-in is vereist.

en: Typography
nl: Typografie

en: UNSIGNED
nl: NIET ONDERTEKEND

en: URL of term archive page
nl: URL van termarchiefpagina

en: URL of the active theme's directory
nl: URL van de directory van het actieve thema

en: URL of the image
nl: URL van de afbeelding

en: URL parameter
nl: URL-parameter

en: URL parameter for the lower and higher ends of the comparison
nl: URL-parameter voor de lage en hoge kant van de vergelijking

en: URL parameter to use
nl: Te gebruiken URL-parameter

en: URL parameter to use (higher end)
nl: Te gebruiken URL-parameter (hoge kant)

en: URL parameter to use (lower end)
nl: Te gebruiken URL-parameter (lage kant)

en: URL to custom password reset page
nl: URL naar aangepaste wachtwoord reset pagina

en: URL to custom password reset page when reset password link is clicked in reset password email. Defaults to WordPress reset password URL.
nl: URL naar aangepaste wachtwoord reset pagina als er geklikt wordt op de link met wachtwoord resetten in de e-mail met wachtwoord resetten. Standaard naar WordPress wachtwoord resetten URL.

en: URL to redirect to after retrieving the lost password. Defaults to the current URL. Redirect is only supported to the URLs within the current blog (or site). Redirection to external URLs (or sites) is not supported.
nl: URL voor doorverwijzing na het verkrijgen van het verloren wachtwoord. Standaard naar huidige URL. Doorverwijzing wordt alleen ondersteund naar de URL's binnen de huidige blog (of site). Doorverwijzing naar externe URL's (of sites) wordt niet ondersteund.

en: URL to redirect users after failed password reset operation. Defaults to the current URL.
nl: URL om gebruikers door te verwijzen nadat het aanvragen van een nieuw wachtwoord mislukt is. Standaard naar de huidige URL.

en: URL to redirect users after failed password retrieval operation. Defaults to the current URL.
nl: URL om gebruikers door te verwijzen nadat het verkrijgen van het wachtwoord mislukt is. Standaard naar de huidige URL.

en: URL to redirect users after login in. Defaults to the current URL.
nl: URL om gebruikers door te sturen na het inloggen. Standaard naar huidige URL.

en: URL to redirect users after logout. Defaults to the current URL. Redirect is only supported to the URLs within the current blog (or site). Redirection to external URLs (or sites) is not supported.
nl: URL om gebruikers door te verwijzen na het uitloggen. Standaard naar de huidige URL. Het doorverwijzen wordt alleen ondersteund door de URL's binnen de huidige blog (of site). Doorverwijzing naar externe URL's (of sites) wordt niet ondersteund.

en: URL to redirect users after resetting the password. Defaults to the current URL.
nl: URL om gebruikers door te verwijzen na het resetten van het wachtwoord. Standaard naar de huidige URL.

en: URL to redirect users after sending password retrieval link. Defaults to the current URL.
nl: URL om gebruikers door te verwijzen nadat een link met een wachtwoord verstuurd is. Standaard naar de huidige URL.

en: URL to redirect users when the login fails. Defaults to the current URL.
nl: URL om gebruikers door te verwijzen als het inloggen mislukt. Standaard naar de huidige URL.

en: Unable to create a default language translation for post #%d (%s).
nl: Kon geen standaardtaal-vertaling aanmaken voor bericht #%d (%s).

en: Unable to create file "%s". Please check permissions on the server.
nl: Kon bestand "%s" niet creëren. Check aub toestemmingen op de server.

en: Unable to create table %s due to a MySQL Error: %s
nl: Kon tabel %s niet creëren vanwege een MySQL Fout: %s

en: Unable to create the base directory for code snippets "%s". Please check permissions on the server.
nl: Kon de basismap voor codefragmenten "%s" niet creëren. Check aub de machtigingen op de server.

en: Unable to delete snippet file "%s"
nl: Kon fragmentbestand "%s" niet verwijderen

en: Unable to delete the ".maintenance" file.
nl: Kon het ".maintenance"-bestand niet verwijderen.

en: Unable to load %s %d (%s).
nl: Kon %s %d (%s) niet laden.

en: Unable to migrate an association from post #%d to #%d to a relationship "%s"
nl: Kon een verband tussen bericht #%d en #%d niet migreren naar een relatie "%s"

en: Unable to open zip file
nl: Kon zipbestand niet openen

en: Unable to process the template for the ".maintenance" file.
nl: Kan het sjabloon voor het ".maintenance"-bestand niet verwerken.

en: Unable to rename the relationship slug "%s" to "%s" because it is already in use.
nl: Kan de relatieslug "%s" niet hernoemen tot "%s" omdat dit al in gebruik is.

en: Unable to rename the relationship slug "%s" to "%s" because it is too long. The maximum allowed length is %d characters.
nl: Kan de relatieslug "%s" niet hernoemen tot "%s" omdat dit te lang is. De maximaal toegestane lengte is %d tekens.

en: Unable to rename the relationship slug "%s" to "%s" because only lowercase letters, numbers, underscores and dashes are allowed.
nl: Kan de relatieslug "%s" niet hernoemen tot "%s" omdat alleen kleine letters, cijfers, streepjes en lage streepjes toegestaan zijn.

en: Unable to update the snippet file "%s".
nl: Kon het fragmentbestand "%s" niet updaten.

en: Unchecked
nl: Niet aangevinkt

en: Undo
nl: Ongedaan maken

en: Unexpected error
nl: Onverwachte fout

en: Unexpected error. Nothing was changed.
nl: Onverwachte fout. Niets is gewijzigd.

en: Unexpected output of the code snippet: %s
nl: Onverwachte output van het code-fragment: %s

en: Unformatted
nl: Ongeformatteerd

en: Unknown error.
nl: Onbekende fout.

en: Unknown framework
nl: Onbekend framework

en: Unknown shortcode
nl: Onbekende shortcode

en: Unless you edit it, this filter will not be applied at all.
nl: Deze filter zal helemaal niet toegepast worden tenzij u hem bewerkt.

en: Unless you select another loop style, the wizard will automatically omit the wrapping DIV around the View when it's finished.
nl: Tenzij je een andere loop-stijl kiest, zal de wizard automatisch de terugloop DIV rondom de View weglaten, als hij klaar is.

en: Unlock editor
nl: Editor ontgrendelen

en: Unnamed View
nl: View zonder naam

en: Unordered List
nl: Ongeordende Lijst

en: Unordered list
nl: Ongesorteerde lijst

en: Unrecognized action name.
nl: Niet-herkende actienaam.

en: Unsupported page
nl: Niet-ondersteunde pagina

en: Unsupported post type archives
nl: Archieven niet-ondersteund berichttype

en: Untrusted data
nl: Niet-vertrouwde gegevens

en: Untrusted user
nl: Onbetrouwbare gebruiker

en: Update URLs after loading search results
nl: URL's bijwerken na het laden van de zoekresultaten

en: Update changes
nl: Wijzigingen bijwerken

en: Update changes: [wpv-if] shortcodes
nl: Updatewijzigingen: [wpv-if] shortcodes

en: Update completed!
nl: Update voltooid!

en: Update shortcode
nl: Shortcode updaten

en: Update the Relevanssi settings and rebuild the index
nl: Update de Relevanssi-instellingen en maak de index opnieuw aan

en: Update the URL of the page when paginating the View
nl: Update de URL van de pagina bij het paginering van de View

en: Update the URL of the page when paginating the WordPress Archive
nl: Update de URL van de pagina bij het pagineren van het WordPress Archief

en: Update the View results every time an input changes
nl: De View resultaten updaten elke keer als een input gewijzigd wordt

en: Update the View results only when clicking on the search button
nl: De View resultaten alleen updaten wanneer er geklikt wordt op de zoekknop

en: Update the Views results without reloading the page
nl: De Views resultaten updaten zonder de pagina te laden

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Upload Error: Invalid NONCE
nl: Uploadfout: ongeldige NONCE

en: Upload Image
nl: Afbeelding Uploaden

en: Upload file
nl: Bestand uploaden

en: Usage
nl: Gebruik

en: Usage for archive loops
nl: Gebruik voor archiefloops

en: Usage for custom post archives
nl: Gebruik voor aangepast berichtarchieven

en: Usage for single page
nl: Gebruik voor enkele pagina

en: Usage for taxonomy archives
nl: Gebruik voor taxonomie archieven

en: Use Content Templates as chunks of content that will be repeated in each element of the loop.
nl: Gebruik Inhoudssjablonen als inhoudstukken die herhaald zullen worden in elk element van de loop.

en: Use HTML and CSS to style the filter.
nl: Gebruik HTML en CSS om te filter een stijl te geven.

en: Use a Content Template to group the fields in this loop
nl: Een Inhoudssjabloon gebruiken om velden te groeperen in deze loop

en: Use an existing page
nl: Een bestaande pagina gebruiken

en: Use another WordPress Archive for this archive loop
nl: Gebruik een andere WordPress Archivef voor deze archiefloop

en: Use any button to trigger a dropdown menu by placing it within a .btn-group and providing the proper menu markup.
nl: Gebruik elke willekeurige knop om een dropdown-menu te triggeren door deze binnen een .btn-groep te plaatsen en de juiste menu-opmaak te verschaffen.

en: Use as spinner image
nl: Als spinnerafbeelding gebruiken

en: Use the "formatting and editing instructions" bar at the bottom of the editor to see full editing instructions.
nl: Gebruik de balk "Opmaak- en bewerkinstructies" onderaan de editor om de volledige bewerkinstructies te bekijken.

en: Use the Framework value for
nl: Gebruik de Framework-waarde voor

en: Use the cached version if it is available
nl: Gebruikt de cache-versie indien deze beschikbaar is

en: Use the current theme's setting
nl: De instelling van het huidige thema gebruiken

en: Use the form below to register options.
nl: Gebruik onderstaand formulie op opties te registreren.

en: Use the same Content Templates for all languages
nl: Gebruik dezelfde inhoudssjablonen voor alle talen

en: Use the submit button to get results based on the form values
nl: Gebruik de indienknop om resultaten te verkrijgen op basis van de formulierwaardes

en: Use the well as a simple effect on an element to give it an inset effect.
nl: Gebruik de well als een eenvoudig effect op een element om het een ingezet effect te geven.

en: Use this as field value
nl: Gebruik dit als veldwaarde

en: Use this button to edit the Form in the Toolset Forms editor.
nl: Gebruik deze knop om het formulier in de Toolset Forms editor te bewerken.

en: Use this button to edit the View in the Views Toolset editor.
nl: Gebruik deze knop om de weergave in de Views Toolset editor te bewerken.

en: Use this to add your own classnames to the text input.
nl: Gebruik dit om uw eigen klassenamen toe te voegen aan de tekstinvoer.

en: Use this to add your own styling to the text input.
nl: Gebruik dit om uw eigen stijl toe te voegen aan de tekstinvoer.

en: Use this to search in both post contents and titles
nl: Gebruik dit om zowel in de berichtinhoud als in de titels te zoeken

en: Use this to search just in titles
nl: Gebruik dit om alleen in de titels te zoeken

en: Use values like <em>id</em>, <em>count</em>, <em>name</em> or <em>slug</em>.
nl: Gebruik waardes zoals <em>id</em>, <em>telling</em>, <em>naam</em> of <em>slug</em>.

en: Use values like <em>user_email</em>, <em>user_login</em>, <em>display_name</em>, <em>user_nicename</em>, <em>user_url</em>, <em>user_registered</em> or <em>include</em>. You can sort by a usermeta field simply using the value <em>user-field-xxx</em> where xxx is the user field slug.
nl: Gebruik waardes zoals <em>user_email</em>, <em>user_login</em>, <em>display_name</em>, <em>user_nicename</em>, <em>user_url</em>, <em>user_registered</em> of <em>include</em>. U kunt ze sorteren op een gebruikersmetaveld door slechts de waarde <em>user-field-xxx</em> te gebruiken waar xxx de gebruikerveldslug is.

en: Used for
nl: Gebruikt voor

en: Used on
nl: Gebruikt op

en: User
nl: Gebruiker

en: User Email
nl: E-mail gebruiker

en: User Field - %s
nl: Gebruikersveld - %s

en: User Guides
nl: Gebruikershandleidingen

en: User ID
nl: Gerbruikers-ID

en: User Login
nl: Inloggegevens gebruiker

en: User Login Name
nl: Inlognaam gebruiker

en: User Spam Status
nl: Spamstatus gebruiker

en: User Status
nl: Gebruikersstatus

en: User URL
nl: Gebruikers-URL

en: User Url
nl: Url gebruiker

en: User View
nl: Gebruikersweergave

en: User basic data
nl: Basisgegevens van gebruiker

en: User data
nl: Gebruikersgegevens

en: User display name
nl: Gebruikersweergavenaam

en: User email
nl: Gebruikerse-mail

en: User field - %s
nl: Gebruikersveld - %s

en: User fields
nl: Gebruikersvelden

en: User filters
nl: Gebruikersfilters

en: User login
nl: Inloggegevens gebruiker

en: User name
nl: Gebruikersnaam

en: User nicename
nl: Gebruikers nicename

en: User order on a filter
nl: Gebruikersvolgorden op een filter

en: User post count
nl: Berichttelling van gebruiker

en: User registered date
nl: Geregistreerde datum van de gebruiker

en: User role
nl: Gebruikersrol

en: User selection
nl: Gebruikersselectie

en: User to edit
nl: Gebruiker om te bewerken

en: Usermeta field - %s
nl: Usermetaveld - %s

en: Usermeta field filter
nl: Usermeta-veldfilter

en: Username or Email
nl: Gebruikersnaam of e-mail

en: Username: %s.
nl: Gebruikersnaam: %s.

en: Users
nl: Gebruikers

en: Users fields
nl: Velden gebruiker

en: Users filter
nl: Gebruikersfilter

en: Users with
nl: Gebruikers met

en: Users with this display name
nl: Gebruikers met deze weergavenaam

en: Using a search filter on the search archive might have unexpected results
nl: Het gebruiken van een zoekfilter in het zoekarchief kan onverwachte resultaten hebben

en: Using existing custom field values
nl: Bestaande aangepaste veldwaarden worden gebruikt

en: Using manually entered values
nl: Handmatig ingevoerde waarden worden gebruikt

en: Using pagination you can also implement sliders.
nl: Met paginering kunt u ook schuifregelaars implementeren.

en: Using this comparison
nl: Met gebruik van deze vergelijking

en: Using this option for new designs is not recommended.
nl: Het gebruiken van deze optie voor nieuwe ontwerpen is niet aanbevolen.

en: Validation
nl: Validatie

en: Value
nl: Waarde

en: Version %s or higher required
nl: Versie %s of hoger vereist

en: Vertical crop position
nl: Vertical snijdpositie

en: Video Tutorial
nl: Video-tutorial

en: View
nl: Bekijken

en: View HTML output
nl: HTML-uitvoer zien

en: View ID not set.
nl: View ID niet ingesteld.

en: View Views
nl: Views Bekijken

en: View Views-Templates
nl: Bekijk Views-sjablonen

en: View Wrapper
nl: Bekijk Wrapper

en: View caching settings
nl: View caching instellingen

en: View containing the form:
nl: View die het formulier bevat:

en: View default settings will be applied for empty inputs.
nl: De standaard instellingen van View zullen worden toegepast voor lege invoeren.

en: View loop
nl: View-loop

en: View loop index
nl: Bekijk loop-index

en: View moved to the Trash.
nl: View naar de Prullenbak verplaatst.

en: View name
nl: View naam

en: View not found
nl: View niet gevonden

en: View permanently deleted.
nl: View definitief verwijderd.

en: View purpose
nl: Doel van View

en: View restored from the Trash.
nl: View teruggeplaatst vanuit de Prullenbak.

en: View saved
nl: View opgeslagen

en: View selection
nl: Bekijk selectie

en: View slug: %s - end
nl: View slug: %s - stop

en: View wrapper saved
nl: Bekijk opgeslagen wrapper

en: Views 1.12 release notes
nl: Views 1.12 uitgaveopmerkingen

en: Views 2.7.3 release notes
nl: Views 2.7.3 releaseopmerkingen

en: Views API functions do not work before the init hook.
nl: Views API functies werken niet voordat de init hook.

en: Views Documentation
nl: Views Documentatie

en: Views Help
nl: Views Hulp

en: Views Import
nl: Views Importeren

en: Views Integration
nl: Views integratie

en: Views Lite 2.7.3 release notes
nl: Views Lite 2.7.3 releaseopmerkingen

en: Views Pagination
nl: Views Paginering

en: Views and WPML integration
nl: Integratie van Views en WPML

en: Views conditional output
nl: Voorwaardelijke output van Views

en: Views debugger will need to open a popup window, but your browser may block it.
nl: Views debugger moet een pop-upvenster openen, maar het kan zijn dat uw browser deze blokkeert.

en: Views elements in this Module
nl: Views-elementen in deze Module

en: Views formatted output
nl: Geformatteerde output Views

en: Views import complete
nl: Views importeren voltooid

en: Views import summary
nl: Importoverzicht Views

en: Views integration with theme options
nl: Views integratie met thema-opties

en: Views loads content from the database and displays it on the site.
nl: Views laden de inhoud vanuit de database en geven deze weer op de site.

en: Views plugin lets you design single pages, display content from the database and customize standard listing pages.
nl: Met Views plugin kunt u enkele pagina's weergeven, inhoud van de database weergeven en de standaard pagina's met lijsten aanpassen.

en: Views raw output
nl: Views onbewerkte uitvoer

en: Views results can be cached if they meet some requirements, so they are displayed faster in the frontend.
nl: Views resultaten kunnen gecached worden als deze voldoen aan sommige eisen. Zo kunnen ze sneller worden weergegeven in de frontend.

en: Views shortcodes documentation
nl: Views shortcodes documentatie

en: Views subscription
nl: Views abonnement

en: Views update history
nl: Views updategeschiedenis

en: Views usage
nl: Gebruik van Views

en: Views will not accept generic PHP functions or auxiliar WordPress functions like <code>require</code>, <code>require_once</code>, <code>include</code>, <code>include_once</code>, <code>locate_template</code>, <code>load_template</code>, <code>apply_filters</code>, <code>call_user_func_array</code>.
nl: Views accepteert geen generische PHP functies of WordPress hulpfuncties zoals <code>require</code>, <code>require_once</code>, <code>include</code>, <code>include_once</code>, <code>locate_template</code>, <code>load_template</code>, <code>apply_filters</code>, <code>call_user_func_array</code>.

en: Views will provide a wizard that lets you design how the results display.
nl: Views zal een wizard leveren waarmee u ontwerpt hoe de resultaten weergegeven worden.

en: Views/Content Templates debug information
nl: Views/Inhoudssjabloon debug informatie

en: Visitors will be able to search through your content using different search criteria.
nl: Bezoekers kunnen door uw inhoud zoeken met gebruik van verschillende zoekcriteria.

en: WP Views Filter
nl: WP Views filter

en: WPML Translation Context
nl: WPML Vertalingscontext

en: WPML Translation Management must be active for this link to work.
nl: WPML Vertaalbeheer moet actief zijn om deze link te laten functioneren.

en: WPML integration
nl: WPML integratie

en: Want to add complex fields?
nl: Wil je complexe velden toevoegen?

en: Want to display posts that belong to this taxonomy? Learn about %sinserting child Views to Taxonomy Views%s.
nl: Wil je posts die behoren tot deze taxonomie weergeven? Meer informatie over %shet invoegen van onderliggende elementen views op Taxonomie Views%s.

en: Want to edit Views, CRED forms and Layouts? Get the full <em>Toolset</em> package!
nl: Wilt u Views, CRED-formulieren en Layouts bewerken? Download het complete <em>Toolset</em>-pakket!

en: Want to see this in action?
nl: Wilt u dit in actie zien?

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Watch this URL parameter.
nl: Deze URL-parameter bekijken.

en: Watch this URL parameter. Defaults to "s", which is the natural search parameter.
nl: Bekijk deze URL-parameter. De standaard is "s", wat de natuurlijke zoekparameter is.

en: We have changed the way that the <strong>[wpv-if]</strong> conditional shortcode works.
nl: Wij hebben de manier gewijzigd waarop de <strong>[wpv-if]</strong> voorwaardelijke shortcode werkt.

en: We have detected the following frameworks on your site:
nl: We hebben de volgende frameworks op uw site waargenomen:

en: Weeks can only be numbers between 1 and 53
nl: De weken kunnen alleen met cijfers tussen 1 en 53 worden aangegeven

en: What are these fields?
nl: Wat zijn deze velden?

en: What content will this template be for?
nl: Voor welke inhoud is dit sjabloon?

en: What do you want to include here?
nl: Wat wilt u hier toevoegen?

en: What kind of Archive do you want to create?
nl: Wat voor Archief wilt u creëren?

en: What kind of display do you want to create?
nl: Wat voor weergave wilt u creëren?

en: What loop will this Archive be used for?
nl: Voor welke lus zal dit bestand worden gebruikt?

en: What to display
nl: Wat wilt u weergeven

en: When calculating the index including the items from previous pages in a View rendered as a grid, you can include or exclude the optional pad items generated to complete the last row.
nl: Bij het berekenen van de index, inclusief de items van vorige pagina's in een View weergegeven als een raster, rendered as a grid, kun je gegenereerde, optionele pad-items invoegen of uitsluiten om de laatste rij te voltooien.

en: When doing manual AJAX pagination on a View or WordPress Archive, you can add each page to the browser history, so it can be reached using the back and forth browser buttons. You can either enable this feature (and control it on each View or WordPress Archive) or disable it globally.
nl: Bij het handmatig  AJAX pagineren op een View of WordPress Archief, kunt u elke pagina toevoegen aan de browsergeschiedenis zodat deze bereikt kan worden met de vooruit- en achteruitknoppen van de browser. U kunt deze functie inschakelen (en controleren op elke View of WordPress Archief) of uitschakelen in het algemeen.

en: When loading custom search results using AJAX, you can adjust the URL to match the options selected, so it can be used to link to those specific results. You can either enable this feature (and control it on each View or WordPress Archive) or disable it globally.
nl: Bij het laden van de resultaten van aangepaste zoekopdrachten met AJAX, kunt u de URL aanpassen om geselecteerde opties te doen overeenkomen zodat deze gebruikt kan worden om een link te maken naar die specifieke resultaten. U kunt deze mogelijkheid in het algemeen inschakelen (en controleren op elk View of WordPress Archief) of uitschakelen.

en: When that theme option holds more than one value, display this separator between them
nl: Als dat thema meer dan één waarde heeft, wordt deze scheiding tussen beide weergegeven

en: When there are more than one values on that URL parameter, display this separator between them.
nl: Wanneer er meer dan één waarde is op die URL parameter, geef dan dit scheidingsteken weer.

en: When to update the Views results
nl: Wanneer de resultaten van de Views updaten

en: When you display this in the frontend, the content of this box gets displayed.
nl: Als u dit in de frontend weergeeft, wordt de inhoud van dit veld weergeven.

en: When you insert the search form, Views will offer you where to display the results.
nl: Als u het zoekformulier invoert, zal Views u aanbieden waar u de resultaten wilt hebben.

en: When you select the "List with separators" style, all line breaks and tabs will be removed from the View output if you have omitted the wrapping DIV around the View.
nl: Als u de "Lijst met scheidingstekens" stijl selecteert worden alle regeleindes en tabs verwijderd uit de View output, als u DIV-teruglooprond de View hebt weggelaten.

en: Where do you want to display the results of this search?
nl: Waar wilt u dee resultaten van deze zoekopdracht weergeven?

en: Where do you want to display the results?
nl: Waar wilt u de resultaten weergeven?

en: Where to search
nl: Waar te zoeken

en: Whether the condition should be compared to TRUE or to FALSE.
nl: Of de voorwaarde moet vergeleken worden met WAAR of met NIET WAAR.

en: Whether the excerpt should be wrapped in paragraph tags.
nl: Of de excerpt zou moeten worden samengevoegd in een paragraaftags.

en: Whether the spinner should be added at the beginning or the end of the container
nl: Of de spinner toegevoegd moet worden in het begin of het einde van de container

en: Which options to display in the form inputs
nl: Welke opties weergegeven worden in de formulierinvoeren

en: While not always necessary, sometimes you need to put your DOM in a box. For those situations, try the panel component.
nl: Het is niet altijd nodig, maar soms moet uw DOM in een vak gezet worden. Probeer het paneelcomponent voor die situaties.

en: With Modules, you can easily reuse your designs in different websites and create your own library of building blocks.
nl: Met modules, kunt u uw ontwerpen eenvoudig hergebruiken voor verschillende websites en uw eigen bibliotheel van bouwblokken creëren.

en: WooCommerce Views filter fields
nl: WooCommerce Views filtervelden

en: WooCommerce is currently overriding the template for products and your design will not be used.
nl: WooCommerce is op dit moment de sjabloon aan het overschrijven voor producten en uw ontwerp zal niet gebruikt worden.

en: WooCommerce is currently overriding the template for products archive and your design will not be used.
nl: WooCommerce schrijft op dit moment de sjabloon over voor het productenarchief en uw ontwerp zal niet gebruikt worden.

en: WordPres Archive
nl: WordPress-archief

en: WordPress Archive
nl: WordPress Archief

en: WordPress Archive HTML output
nl: WordPress Archief HTML output

en: WordPress Archive loop
nl: WordPress-archiefloop

en: WordPress Archive moved to the Trash.
nl: WordPress Archief verplaatst naar Prullenbak

en: WordPress Archive name
nl: WordPress bestandnaam

en: WordPress Archive permanently deleted.
nl: WordPress Archief definitief verwijderd.

en: WordPress Archive purpose
nl: Doel WordPress Archief

en: WordPress Archive restored from the Trash.
nl: WordPress Archief teruggeplaats vanuit de Prullenbak.

en: WordPress Archive saved
nl: WordPress Archief opgeslagen

en: WordPress Archive slug: %s - end
nl: WordPress Archief slug: %s - stop

en: WordPress Archive slug: %s - start
nl: WordPress Archief slug: %s - start

en: WordPress Archive used
nl: WordPress Archief gebruikt

en: WordPress Archives
nl: WordPress Archieven

en: WordPress Archives and Content Templates settings updated
nl: Instellingen van WordPress Archieven en Inhoudssjablonen geüpdatet

en: WordPress Archives documentation
nl: Documentatie WordPress Bestanden

en: WordPress Archives let you customize standard listing pages. You will be able to customize the blog, custom post archives, taxonomy pages and other standard listing pages.
nl: Met WordPress Archieven kunt u standaard pagina's met lijsten aanpassen. U kunt de blog, aangepaste berichtarchieven, taxonomiepagina's en andere standaard pagina's met lijsten aanpassen.

en: WordPress Archives let you customize the output of standard Archive pages.
nl: Met WordPress Archieven kunt u output van standaard Archiefpagina's aanpassen.

en: WordPress Formatting Date and Time
nl: WordPress Datum- en Tijdformaat

en: WordPress address (URL)
nl: WordPress adres (URL)

en: WordPress bloginfo function
nl: WordPress bloginfo functie

en: WordPress date formats
nl: WordPress datumopmaak

en: WordPress get_userdata function
nl: WordPress get_userdata functie

en: WordPress version
nl: WordPress versie

en: Words
nl: Woorden

en: Would you like to clear them?
nl: Wilt u ze wissen?

en: Wrap all the fields into a Content Template, so you can edit the content of the loop easily
nl: Voeg alle velden samen in een Inhoudssjabloon zodat u de inhoud van de loop eenvoudig kunt bewerken

en: Wrap the excerpt in a paragraph
nl: Voeg de excerpt samen in een paragraaf

en: Wrapper for the Loop section.
nl: Wrapper voor het loopgedeelte.

en: Wrapper for the custom search controls.
nl: Wrapper voor de toetsen van aangepaste zoekopdrachten.

en: Wrapper for the entire filter section, including the pagination controls and custom search.
nl: Wrapper voor heel het filtergedeelte, inclusief de pagineringstoetsen en aangepaste zoekopdracht.

en: Wrapper for what to display when the query doesn't find results.
nl: Wrapper voor wat u wilt weergeven als de query geen resultaten vindt.

en: Wrapper for what to display when the query finds results.
nl: Wrapper voor wat u wilt weergeven als de query resultaten vindt.

en: Wrong callback function: %s.
nl: Verkeerde callback functie: %s.

en: Wrong data
nl: Verkeerde gegevens

en: Wrong data.
nl: Verkeerde gegevens.

en: Wrong filter action
nl: Verkeerde filteractie

en: Wrong nonce
nl: Verkeerde nonce

en: Wrong or Missing View ID.
nl: Verkeerde of ontbrekende View-ID.

en: Wrong or missing ID.
nl: Verkeerde of ontbrekende ID.

en: Wrong or missing View ID.
nl: Verkeerde en ontbrekende View-ID.

en: Wrong or missing View.
nl: Verkeerde of ontbrekende View.

en: Wrong or missing data.
nl: Verkeerde of ontbrekende gegevens.

en: Wrong or missing object.
nl: Verkeerd of ontbrekend object.

en: Wrong or missing query.
nl: Verkeerde of ontbrekende opdracht.

en: Wrong or missing shortcode.
nl: Verkeerde of ontbrekende shortcode.

en: Wrong or missing value.
nl: Verkeerde of ontbrekende waarde.

en: Y/m/d g:i:s a
nl: J/m/d g:i:s a

en: Year
nl: Jaar

en: Year archives
nl: Jaar archieven

en: Year: %s
nl: Jaar: %s

en: Years can only be a four digits number
nl: Het jaar kan alleen aangegeven worden met vier cijfers

en: Yes (recommended)
nl: Ja (aanbevolen)

en: You are almost done with this custom search provided by the View <strong>%s</strong>.
nl: U bent bijna klaar met deze aangepaste zoekopdracht door de View <strong>%s</strong>.

en: You are being redirectd. Please Wait.
nl: U wordt doorverbonden. Even geduld a.u.b.

en: You are only displaying the %1s in this widget.
nl: U geeft alleen de %1s weer in deze widget.

en: You are running Views and WPML, but missing the String Translation module.
nl: U voert Views en WPML uit, maar mist de stringvertalingsmodule.

en: You are trying to edit a Content Template translation. Only original laguage can be edited here. Please edit the translation through WPML Translation Management.
nl: U probeer een vertaling van een Inhoudssjabloon te bewerken. Alleen de oorspronkelijke taal kan hier bewerkt worden. Bewerk de vertaling via WPML Vertaalbeheer.

en: You are using %1$s to design this page, but there is already a template <em>%2$s</em> created by %3$s for %4$s. This may work, but could produce visual glitches. Please consider using %5$s only for the template OR for this page.
nl: U gebruikt %1$s om deze pagina te ontwerpen, maar er bestaat al een sjabloon <em>%2$s</em> gecreëerd door %3$s voor %4$s. Dit kan werken, maar het kan visuele storingen veroorzaken. We raden u aan %5$s alleen voor het sjabloon OF voor deze pagina te gebruiken.

en: You are viewing the read-only version of this %s.
nl: U kunt naar een alleen-lezenversie van deze/dit %s.

en: You are viewing the read-only version of this View. To edit it, you need to get Views plugin.
nl: U kijkt naar een alleen lezen-versie van deze View. Om deze te bewerken, heeft u de Views plug-in nodig.

en: You are viewing the read-only version of this WordPress Archive. To edit it, you need to get Views plugin.
nl: U kijkt naar een alleen-lezen versie van dit WordPress Archief. Om dit te bewerken, hebt u de Views plugin nodig.

en: You attempted to edit a Content Template that doesn&#8217;t exist. Perhaps it was deleted?
nl: U probeert een Inhoudssjabloon te bewerken die niet bestaat. Hebt u deze misschien verwijderd?

en: You attempted to edit a View that doesn&#8217;t exist. Perhaps it was deleted?
nl: U hebt geprobeerd een View te bewerken die niet bestaat. Misschien was deze al verwijderd?

en: You attempted to edit a WordPress Archive that doesn&#8217;t exist. Perhaps it was deleted?
nl: U hebt geprobeerd een WordPress Archief dat niet bestaat te bewerken. Misschien is deze verwijderd?

en: You can add HTML for styling and switch the order of those two sections.
nl: U kunt HTML toevoegen voor de styling en om de volgorde te veranderen van deze twee gedeeltes.

en: You can add a reset button to this form
nl: U kunt een resetknop toevoegen aan dit formulier

en: You can add a text search to this form
nl: U kunt een tekstzoekfunctie toevoegen aan dit formulier

en: You can add custom CSS styling to the CSS editor and it will be loaded when you display this in the frontend.
nl: U kunt een aangepaste CSS stijl toevoegen aan de CSS editor en deze zal geladen wordt wanneer u deze weergeeft in de frontend.

en: You can add custom JavaScript to the JS editor and it will be loaded when you display this in the frontend.
nl: U kunt aangepaste JavaScript toevoegen aan de JS editor en deze zal geladen worden als u deze in de frontend weergeeft.

en: You can add javascript callbacks when some events are triggered
nl: U kunt javascript callbacks toevoegen als sommige gebeurtenissen worden getriggerd

en: You can add only audio.
nl: U kunt alleen audio toevoegen.

en: You can add only images.
nl: U kunt alleen afbeeldingen toevoegen.

en: You can add only video.
nl: U kunt alleen video toevoegen.

en: You can add shortcodes to post fields, and also your own HTML and CSS to style the fields and design the page template.
nl: U kunt shortcodes toevoegen aan berichtvelden en ook uw eigen HTML en CSS om velden een stijl te geven en de paginasjabloon te ontwerpen.

en: You can also call this Template using a shortcode [wpv-post-body view_template="XX"] to render specific information about the current post.
nl: U kunt dit sjabloon ook oproepen met gebruik van een shortcode [wpv-post-body view_template="XX"] om specifieke informatie over het huidige bericht te geven.

en: You can also click on the <strong>Text search</strong> button to add a search box for visitors
nl: U kunt ook op de knop <strong>Tekstzoekfunctie</strong> klikken om een zoekveld voor bezoekers toe te voegen

en: You can also insert fields manually.
nl: U kunt ook handmatig velden invoeren.

en: You can automatically adjust the URL of the page every time that the search results are updated:
nl: U kunt de URL van de pagina automatisch aanpassen elke keer dat de zoekresultaten worden bijgewerkt:

en: You can change the appearance by adding HTML and CSS.
nl: U kunt het aspect veranderen door HTML en CSS toe te voegen.

en: You can change the default pagination size for the site in the %1$sreading options %2$s.
nl: U kunt het standaard pagineringsformaat voor de site wijzigen in de %1$sleesopties %2$s.

en: You can choose a different PHP template for WooCommerce products in %1$sToolset->WooCommerce Views%2$s.
nl: U kunt een andere PHP sjabloon voor WooCommerce producten kiezen in %1$sToolset->WooCommerce Views%2$s.

en: You can copy and paste this shortcode wherever you want to display the results: %s
nl: U kunt deze shortcode kopiëren en plakken wanneer u de resultaten wilt weergeven: %s

en: You can create an excerpt based on the number of words or characters.
nl: U kunt een uittreksel maken op basis van het aantal woorden of tekens.

en: You can delete them all at once or open the editor and delete individual filters.
nl: U kunt ze allemaal tegelijkertijd verwijderen of de editor openen en enkele filters verwijderen.

en: You can display the related %1$s for the current %2$s.
nl: Je kunt de gerelateerde %1$s weergeven voor de huidige %2$s.

en: You can display the related %1$s if this Content Template is set to display %2$s.
nl: Je kunt de verbonden %1$s weergeven als dit inhoudssjabloon ingesteld is om %2$s weer te geven.

en: You can display the related %1$s if this View is set to display %2$s or %3$s and has a filter by the %4$s relationship.
nl: Je kunt de verbonden %1$s weergeven als deze View ingesteld is om %2$s of %3$s weer te geven en een filter heeft op de relatie %4$s.

en: You can display the related %1$s if this View is set to display %2$s.
nl: Je kunt de verbonden %1$s weergeven als deze View ingesteld is om %2$s weer te geven.

en: You can display the search inside content or as a widget.
nl: U kunt de inhoud van de zoekopdracht weergeven of een widget.

en: You can display them together, on one page, or have the search in one page and the results on another page.
nl: U kunt ze samen weergeven op een pagina of het zoekveld op een pagina en de resultaten op een andere.

en: You can display this View inside content or as a widget.
nl: U kunt deze View als inhoud of als een widget weergeven.

en: You can display your spinner inside different kind of HTML elements
nl: U kunt uw spinner in verschillende HTML-elementen weergeven

en: You can download Relevanssi it from %3$swordpress.org%4$s and ask your site administrator to install it.
nl: U kunt Relevanssi downloaden bij %3$swordpress.org%4$s en uw sitebeheerder vragen het te installeren.

en: You can edit its content in one place and use it in several places.
nl: U kunt de inhoud op één plaats beweren en gebruiken op verschillende plaatsen.

en: You can edit the text between the shortcodes and use any HTML.
nl: U kunt de tekst tussen de shortcodes bewerken en een willekeurige HTML gebruiken.

en: You can enable the legacy Views Maps plugin if you already use in your site.
nl: U kunt de legacy Views Maps plugin inschakelen als u deze al gebruikt op uw site.

en: You can execute custom javascript functions before and after the View results are updated:
nl: U kunt de aangepaste javascript functies uitvoeren vóór en nadat de View resultaten zijn geüpdatet:

en: You can export the Views settings as a .zip file.
nl: U kunt de Views instellingen exporteren als een .zip bestand.

en: You can filter the View query by status, custom fields, taxonomy, users fields and even text search depending on the content that you are going to load. Click on 'Add a filter' and then select the filter type. A View may have as many filters as you like.
nl: U kunt de View query filteren op status, aangepaste velden, taxonomie, gebruikersvelden en zelfs tekstzoekfunctie, afhankelijk van de inhoud die u gaat laden. Klik op 'Een filter toevoegen' en selecteer dan het filtertype. Een View kan zoveel filters hebben als u wilt.

en: You can filter the WordPress Archive by status, custom fields, taxonomy and even searching on the content that you are going to load. Click on 'Add a filter' and then select the filter type. A WordPress Archive may have as many filters as you like.
nl: U kunt het WordPress Archief op status, aangepaste velden, taxonomie filteren en zelfs inhoud zoeken die u gaat laden. Klik op 'Een filter toevoegen' en selecteer dan het filtertype. Een WordPress Archief kan zoveel filters als u wilt hebben.

en: You can have a Select2 control that supports searching among the available posts, instead of writing the post/page ID on your own.
nl: U kunt een Select2-knop hebben, die zoekacties in de beschikbare berichten ondersteunt, in plaats van zelf de bericht/pagina-ID te schrijven..

en: You can have a Select2 control that supports searching among the available posts/pages, instead of writing the post/page ID on your own.
nl: U kunt een Select2-knop hebben die het zoeken in beschikbare berichten/pagina's ondersteunt, in plaats van zelf een bericht/pagina ID te schrijven.

en: You can insert filter elements by clicking on the <strong>New filter</strong> button.
nl: U kunt filterelementen invoeren door te klikken op de knop <strong>Nieuwe filter</strong>.

en: You can insert next/previous links and page selectors, for navigating directly to a specific page.
nl: U kunt de volgende/vorige links en paginakiezers toevoegen om direct naar een bepaalde pagina te gaan.

en: You can limit the number of results returned by the query and set an offset.
nl: U kunt het aantal gegeven resultaten beperken door de query en een offset in te stellen.

en: You can not create a Content Template with an empty name.
nl: U kunt geen inhoudssjabloon maken met een lege naam.

en: You can not create a Wordpress Archive with an empty name.
nl: Je kunt geen Wordpress Archief creëren met een lege naam.

en: You can not duplicate a Content Template without a source Content Template ID.
nl: Je kunt geen Inhoudssjabloon dupliceren zonder een een Inhoudssjabloon bron-ID.

en: You can not leave the slug empty.
nl: U kunt de slug niet leeg laten.

en: You can not leave the title empty.
nl: U kunt de titel niet leeg laten.

en: You can now copy and paste this shortcode anywhere you want.
nl: U kunt deze shortcode nu kopiëren en op elke gewenste plaats plakken.

en: You can only select %NUM% item
nl: Je kunt alleen %NUM% item selecteren

en: You can only select %NUM% items
nl: Je kunt alleen %NUM% items selecteren

en: You can only use an image file here
nl: U kunt hier alleen een afbeeldingsbestand gebruiken

en: You can refine the selection by adding filters.
nl: U kunt de selectie verfijnen door filters toe te voegen.

en: You can register your framework manually as follows:
nl: U kunt als volgt uw framework handmatig registreren:

en: You can set pagination for this WordPress Archive, or disable it to display all items on the same page. Remember to add pagination controls in the Loop Editor.
nl: Je kunt paginering instellen voor dit WordPress-archief of paginering uitschakelen om alle items op dezelfde pagina weer te geven. Denk eraan om pagineringsregelaars toe te voegen in de Loop Editor.

en: You can sort by a custom field simply using the value <em>field-xxx</em> where xxx is the custom field slug.
nl: U kunt eenvoudig sorteren op een aangepast veld door de waarde <em>veld-xxx</em> te gebruiken waar xxx de aangepaste veld-slug is.

en: You can sort by a custom field simply using the value field-xxx where xxx is the custom field slug.
nl: U kunt sorteren via een aangepast veld, door simpelweg het veldwaarde-xxx te gebruiken, waar xxx de aangepaste veldslug is.

en: You can sort by a term field simply using the value <em>taxonomy-field-xxx</em> where xxx is the term field slug.
nl: U kunt eenvoudig op een termveld sorteren door de waarde <em>taxonomy-field-xxx</em> te gebruiken waar xxx de termveldslug is.

en: You can target specific positions in the loop, add zebra styling or add extra markup in the middle of the results.
nl: U kunt specifieke standen in de loop plaatsen, zebrastijl of extra marge midden in de resultaten toevoegen.

en: You can upload a .zip or .xml file from your computer:
nl: U kunt een .zip of .xml bestand uploaden van uw computer:

en: You can use %%NAME%% or %%COUNT%% as placeholders.
nl: U kunt %%NAME%% of %%COUNT%% gebruiken als plaatsaanduidingen.

en: You can use a View to display paginated results and sliders. Both are built using 'Pagination'. For paginated listings, choose to update the entire page. For sliders, choose to update only the View.
nl: U kunt een View gebruiken om gepagineerde resultaten en schuifregelaars weer te geven. Beide zijn gebouwd met "Paginering". Voor gepagineerde lijsten, kies de hele pagina updaten. Voor schuifregelaars, kies alleen voor het updaten van de View.

en: You can use a reset button that will take the search form to its original state
nl: U kunt een resetknop gebruiken waardoor het formulier naar zijn oorspronkelijke staat terugkeert

en: You can use a spinner container that will be shown when performing any automatic update
nl: U kunt een spinnercontainer gebruiken die wordt weergegeven bij het uitvoeren van een automatische update

en: You can use the theme options as a source of values in several settings of Views.
nl: U kunt de thema-opties gebruiken als een waardebron in verschillende instellingen van Views.

en: You can&#8217;t edit this Content Template because it is in the Trash. Please restore it and try again.
nl: U kunt dit Inhoudssjabloon niet bewerken want het staat in de Prullenbak. Plaats het terug en probeer het nogmaals.

en: You can&#8217;t edit this View because it is in the Trash. Please restore it and try again.
nl: U kunt deze View niet bewerken omdat deze in de prullenbak staat. Zet hem terug en probeer het nogmaals.

en: You cannot set this translation mode because the post type is involved in the relationship "%s".
nl: Je kunt deze vertalingsmodus niet instellen, omdat het berichttype betrokkenis bij de relatie "%s".

en: You can’t edit this Content Template because it is in the Trash. Please restore it and try again.
nl: U kunt deze Inhoudssjabloon niet bewerken omdat hij in de prullenbak staat. Herstel hem en probeer het nogmaals.

en: You can’t edit this View because it is in the Trash. Please restore it and try again.
nl: U kunt deze View niet bewerken want deze staat in de prullenbak. Zet hem terug uit de prullenbak en probeer het nogmaals.

en: You can’t edit this WordPress Archive because it is in the Trash. Please restore it and try again.
nl: U kunt dit WordPress Archief niet bewerken wat het staat in de prullenbak. Zet het terug uit de prullenbak en probeer het opnieuw.

en: You created this template using %1$s
nl: Je hebt dit sjabloon aangemaakt met behulp van %1$s

en: You created this template using Avada’s %1$s
nl: Je hebt dit sjabloon aangemaakt met behulp van Avada’s %1$s

en: You do not have permissions for that.
nl: U hebt hier geen toestemming voor.

en: You do not need a reset button in this form
nl: Je hebt geen resetknop nodig in dit formulier

en: You do not need a submit button in this form
nl: U hebt geen indienknop nodig in dit formilier

en: You do not need a submit button in this form, although you already have one
nl: U hebt geen indienknop nodig in dit formulier, hoewel er al een bestaat

en: You have a text search in this form, but it is linked to a broken search filter
nl: Dit formulier heeft een tekstzoekfunctie, maar deze bevat een link naar een defecte zoekfilter

en: You have a text search in this form, click here to create the search filter that is missing
nl: Dit formulier heeft een tekstzoekfunctie. Klik hier om de ontbrekende zoekfilter te creëren

en: You have entered new data on this page.
nl: U hebt nieuwe gegevens ingevoerd op deze pagina.

en: You have finished the setup of the custom search provided by the View <strong>%s</strong>.
nl: U hebt de installatie van de aangepaste zoekopdracht door de View <strong>%s</strong> afgerond.

en: You have no permission to access this page.
nl: U hebt geen toestemming voor toegang tot deze pagina.

en: You have not selected any field to be indexed in Relevanssi searches. Please select some below.
nl: U heeft geen velden geselecteerd om te indexeren in Relevanssi-zoekopdrachten. Selecteer hieronder een of meer velden.

en: You have selected the <strong>%s</strong> options framework to be used with Views.
nl: U hebt geselecteerd de <strong>%s</strong> opties framework te gebruiken met Views.

en: You may be using functions inside your <strong>[wpv-if]</strong> conditions already, and you will need to register those functions for them to work again.
nl: Het kan zijn dat u al functies gebruikt in uw <strong>[wpv-if]</strong> voorwaarden waardoor u deze functies dient te registreren om deze weer te laten werken.

en: You must define a regular expression for Toolset_CakePHP_Validation::custom()
nl: U moet een reguliere uitdrukking definiëren voor Toolset_CakePHP_Validation::custom()

en: You must define a regular expression for WPToolset_Cake_Validation::custom()
nl: U moet een reguliere uitdrukking definiëren voor WPToolset_Cake_Validation::custom()

en: You must define a regular expression for Wpcf_Cake_Validation::custom()
nl: U moet een reguliere uitdrukking voor Wpcf_Cake_Validation::custom() definiëren

en: You must define the $operator parameter for Toolset_CakePHP_Validation::comparison()
nl: U moet de $operator parameter voor Toolset_CakePHP_Validation::comparison() definiëren

en: You must define the $operator parameter for WPToolset_Cake_Validation::comparison()
nl: U moet de $operator parameter voor WPToolset_Cake_Validation::comparison() definiëren

en: You must define the $operator parameter for Wpcf_Cake_Validation::comparison()
nl: U moet de $operator parameter voor Wpcf_Cake_Validation::comparison() definiëren

en: You need the Types plugin to render this custom search control.
nl: Je hebt de plugin Types nodig om deze aangepaste zoekknop weer te geven.

en: You need the full Toolset Views plugin to export and import data.
nl: U heeft de volledige Toolset Views plugin nodig om gegevens te exporteren en importeren.

en: You need to add a submit button
nl: U moet een indienknop toevoegen

en: You need to add at least one valid sorting option
nl: U dient minstens één geldige sorteermogelijkheid toevoegen

en: You need to add the [wpv-conditional] shortcodes around the content that you want to display conditionally.
nl: U dient de [wpv-conditional] shortcodes toevoegen rond de inhoud die u voorwaardelijk wilt weergeven.

en: You need to install <strong>Relevanssi</strong>
nl: U moet <strong>Relevanssi</strong> installeren

en: You need to select what content to load with this View before you can continue designing the output.
nl: U moet selecteren welke inhoud u wilt laden met deze View voordat u verder kunt gaan met het ontwerpen van de uitvoer.

en: You need to set the Bootstrap version used in your theme.
nl: U dient de Bootstrap-versie van uw thema instellen.

en: You only need to enter affiliate settings if you are a theme designer and want to receive affiliate commission.
nl: Je hoeft alleen partnerinstellingen in te voeren als je een thema-ontwerper bent en partnercommissie wilt ontvangen.

en: You will find the <strong>Views</strong> button.
nl: U treft de knop <strong>Views</strong>.

en: You will go to the official Bootstrap documentation, explaining all the options and CSS classes to create a {{title}}
nl: U gaat naar de officiële Bootstrap-documentatie voor de uitleg van alle opties en CSS-klassen om een {{title}} aan te maken

en: Your %s filters are using an internal "OR" kind of relationship, and dependant custom search for those filters needs "AND" relationships.
nl: Uw %s filters gebruiken een interne "OF" relatie en een afhankelijke aangepaste zoekopdracht voor de filters die een "EN" relatie nodig hebben.

en: Your %s filters are using an internal "OR" kind of relationship, and dependant parametric search for those filters needs "AND" relationships.
nl: Uw %s filters gebruiken een interne "OF" relatie en een afhankelijke aangepaste zoekopdracht voor de filters die een "EN" relatie nodig hebben.

en: Your View contains more URL based filters than custom search controls in the Filter HTML textarea
nl: Uw View bevat meer op URL-gebaseerde filters dan de aangepaste zoekbesturing in het tekstgebied van de Filter HTML

en: Your View contains more custom search controls in the Filter HTML textarea than URL based filters
nl: Uw View bevat meer aangepaste zoekbesturingen in het tekstgebied van de Filter HTML dat de op URL-gebaseerde filters.

en: Your custom conditions will be lost if you switch back to GUI editing.
nl: Uw aangepaste voorwaarden zullen verloren raken als u terugschakelt naar het bewerken met GUI

en: Your custom search can also include a <strong>text search input</strong>, <strong>spinner</strong> to indicate updates in progress, a button to <strong>clear the form input</strong> and a <strong>submit button</strong>.
nl: Uw aangepaste zoekfunctie kan ook een <strong>tekstzoekfunctie</strong> bevatten, een <strong>spinner</strong> om lopende updates aan te geven, een knop voor het <strong>wissen van het formulier</strong> en een <strong>indienknop</strong>.

en: Your custom search can contain filters by custom fields, taxonomies or even post relationships.
nl: Uw aangepaste zoekopdracht kan filters op aangepaste velden, taxonomiën of zelfs berichtverhoudingen bevatten.

en: Your entered passwords don't match.
nl: Uw ingevoerde wachtwoord komen niet overeen.

en: Your framework was not correctly registered. Remember that you need to register your framework as follows:
nl: Uw framework was niet correct geregistreerd. Let erop dat u uw framework als volgt dient te registreren:

en: Your password has been reset.
nl: Uw wachtwoord is gereset.

en: Your password reset link appears to be invalid. Please request a new link.
nl: De link om uw wachtwoord te resetten schijnt ongeldig te zijn. Vraag een nieuwe link aan.

en: Your security credentials have expired. Please reload the page to get new ones.
nl: Uw veiligheidsreferenties zijn verlopen. Laad de pagina opnieuw om nieuwe te ontvangen.

en: Your site has one list of custom fields to index. This means that all the text searches will return results from these custom fields.
nl: Uw site heeft één lijst van te indexeren aangepaste velden. Dit betekent dat alle tekstzoekopdrachten resultaten uit deze aangepaste velden geven.

en: Your theme has registered the <strong>%s</strong> options framework to be used with Views.
nl: Uw thema heeft de <strong>%s</strong> options framework die gebruikt moeten worden met Views.

en: Your user can not perform that action.
nl: Uw gebruiker kan deze actie niet uitvoeren.

en: Z to A
nl: Z tot A

en: a complete reference library for everything in Views.
nl: een volledige a complete referentiebibliotheek voor alles in Views.

en: after
nl: na

en: after or equal to
nl: na of gelijk aan

en: all
nl: alle

en: all of the values
nl: alle waardes

en: all post types
nl: alle berichttypes

en: an interactive course that takes you through the basics and advanced features of Views.
nl: een interactieve cursus die u door de basis- en geavanceerde functies van Views neemt.

en: and more…
nl: en meer…

en: any of the values
nl: een willekeurige waarde

en: any status.
nl: elke status.

en: as a dropdown list
nl: als een dropdown-lijst

en: as a dropdown select
nl: als een dropdown-selectie

en: as a native custom field
nl: Als een aangepast veld in de moedertaal

en: as a number
nl: Als een nummer

en: as a set of radio options
nl: als een aantal keuzerondjes

en: as a string
nl: Als een string

en: ascending
nl: oplopend

en: before
nl: voor

en: before or equal to
nl: voor of gelijk aan

en: between
nl: tussen

en: between those
nl: tussen deze

en: between, higher end
nl: tussen, hoge kant

en: between, lower end
nl: tussen, lage kant

en: boolean
nl: booliaans

en: conditional output
nl: voorwaardelijke output

en: custom field
nl: aangepast veld

en: day
nl: dag

en: day of the week
nl: dag van de week

en: day of the year
nl: dag van het jaar

en: descending
nl: aflopend

en: different from
nl: anders dan

en: display name
nl: naam weergeven

en: eg. [wpv-view name="view-name" <strong>%s="xxxx"</strong>]
nl: bijv. [wpv-view name="view-name" <strong>%s="xxxx"</strong>]

en: eg. http://www.example.com/page/?<strong>%s=xxxx</strong>
nl: bijv. http://www.example.com/page/?<strong>%s=xxxx</strong>

en: equal to
nl: gelijk aan

en: exclude
nl: exclusief

en: existing WordPress query
nl: bestaande WordPress query

en: for
nl: voor

en: format
nl: opmaak

en: from %s groups
nl: van %s groepen

en: from a related %1$s (%2$s)
nl: van een gerelateerde %1$s (%2$s)

en: function|option
nl: functie|optie

en: greater than
nl: groter dan

en: greater than or equal
nl: groter dan of gelijk aan

en: greater than or equal to
nl: groter dan of gelijk aan

en: has no parent
nl: heeft geen bovenliggend element

en: hour
nl: uur

en: id, count, name, slug or taxonomy-field-slug
nl: id-, telling-, naam, slug of taxonomieveldslug

en: in any of those
nl: in een van deze

en: in any relationship
nl: in elke willekeurige relatie

en: in the %s relationship
nl: in de %s-relatie

en: include
nl: inclusief

en: items per page
nl: items per pagina

en: layout
nl: lay-out

en: like
nl: zoals

en: loop item
nl: loopitem

en: lower than
nl: lager dan

en: lower than or equal
nl: lager dan of gelijk aan

en: lower than or equal to
nl: kleiner dan of gelijk aan

en: menu order
nl: menu-volgorde

en: miliseconds
nl: milisecondes

en: minute
nl: minuut

en: modified date
nl: gewijzigde datum

en: modified date GMT
nl: gewijzigde GMT datum

en: month
nl: maand

en: n/a
nl: n.v.t.

en: name
nl: naam

en: need any technical help? Our support staff are waiting for you in our forum.
nl: hebt u technische hulp nodig? Ons ondersteunend personeel voor u in ons forum.

en: no one
nl: geen een

en: no specific criteria
nl: geen specifieke criteria

en: not between
nl: niet tussen

en: not between those
nl: niet tussen deze

en: not in
nl: niet in

en: not in any of those
nl: in geen van deze

en: not like
nl: niet zoals

en: not one of the values
nl: geen van de waardes

en: number
nl: nummer

en: of
nl: van

en: one
nl: een

en: ordered by <strong>%s</strong> in <strong>%s</strong> order
nl: gerangschikt op <strong>%s</strong> in <strong>%s</strong> volgorde

en: parent is <strong>%s</strong>
nl: bovenliggend element is <strong>%s</strong>

en: parent is the <strong>current post in the loop</strong>
nl: bovenliggend element is het <strong>actuele bericht in de loop</strong>

en: parent is the <strong>page where the View is shown</strong>
nl: bovenliggend element  is de <strong>pagina waar de View wordt weergegeven</strong>

en: permanently delete
nl: voorgoed verwijderen

en: post ID
nl: bericht-ID

en: post author
nl: Bericht-auteur

en: post content and title
nl: berichtinhoud en titel

en: post date
nl: berichtdatum

en: post relationship
nl: post-relatie

en: post search
nl: bericht zoeken

en: post title
nl: berichttitel

en: post title, content and fields
nl: titel, inhoud en velden bericht

en: post type
nl: berichttype

en: published date
nl: publicatiedatum

en: published date GMT
nl: publicatiedatum GMT

en: random order
nl: willekeurige volgorde

en: raw
nl: onbewerkt

en: related
nl: i.v.m.

en: required
nl: vereist

en: search form
nl: zoekformulier

en: search results
nl: resultaten zoeken

en: second
nl: secondes

en: seconds
nl: seconden

en: slide
nl: dia

en: something
nl: iets

en: status of %s.
nl: status van %s.

en: target_id not valid
nl: doel_id niet geldig

en: taxonomy
nl: taxonomie

en: template
nl: sjabloon

en: term count
nl: termtelling

en: term group
nl: termgroep

en: term name
nl: termnaam

en: terms of a taxonomy that no longer exists
nl: termen van een taxonomie die niet meer bestaat

en: terms of the taxonomy %s
nl: termen van taxonomie %s

en: that are <strong>related</strong> to the <strong>Post with ID is set by the Framework option "%s"</strong>
nl: die <strong>gerelateerd</strong> zijn aan het <strong>bericht met ID ingesteld door de Framework-optie "%s"</strong>

en: the selected editor
nl: de geselecteerde editor

en: toolset.com subscription email
nl: toolset.com inschrijvingse-mail

en: toolset.com subscription key
nl: toolset.com inschrijvingscode

en: trash
nl: prullenbak

en: used by
nl: gebruikt door

en: user ID
nl: gebruikers-ID

en: user email
nl: gebruikerse-mail

en: user login
nl: inloggegevens gebruiker

en: user name
nl: gebruikersnaam

en: user nicename
nl: nickname van gebruiker

en: user post count
nl: berichtenteller van gebruiker

en: user registered date
nl: geregistreerde gegevens van gebruiker

en: user url
nl: url gebruiker

en: username
nl: gebruikersnaam

en: users with any role
nl: gebruikers met welke rol dan ook

en: users with role %s
nl: gebruikers met rol %s

en: using the style
nl: met gebruik van de stijl

en: value
nl: waarde

en: will display the post content
nl: zal de inhoud van het bericht weeregeven

en: will display the post title
nl: zal de berichttitel weergeven

en: will run after getting the new results, but before updating them
nl: zal uitgevoerd worden nadat de nieuwe resultaten verkregen zijn maar voordat deze geüpdatet zijn

en: will run after updating the results
nl: zal uitgevoerd worden na het updaten van de resultaten

en: will run before getting the new results
nl: zal uitgevoerd worden voordat de nieuwe resultaten verkregen worden

en: with IDs determined by the URL parameter <strong>"%s"</strong>
nl: met ID's vastgesteld door het URL parameter <strong>"%s"</strong>

en: with IDs set by the Framework option <strong>"%s"</strong>
nl: met ID's ingesteld door de Framework optie <strong>"%s"</strong>

en: with IDs set by the View shortcode attribute <strong>"%s"</strong>
nl: met ID's ingesteld door het View shortcode attribuut <strong>"%s"</strong>

en: with duration
nl: met duur

en: with the following <strong>IDs</strong>: %s
nl: met de volgende <strong>ID's</strong>: %s

en: wpv_add_dismiss_message is deprecated and should not be used. you will need to implement your own method to manage admin messages.
nl: wpv_add_dismiss_message is verouderd en is kan niet meer gebruikt worden. U moet uw eigen methode om adminberichten te beheren invoeren.

en: wpv_create_summary_for_listing is deprecated and should not be used.
nl: wpv_create_summary_for_listing is afgekeurd en zou niet gebruikt moeten worden.

en: wpv_dismiss_message_ajax is deprecated and should not be used. you will need to implement your own method to manage admin messages.
nl: wpv_dismiss_message_ajax is verouderd en is kan niet meer gebruikt worden. U moet uw eigen methode om adminberichten te beheren invoeren.

en: year
nl: jaar

en: your theme does not provide a valid, dedicated function to render the post content.
nl: uw tema geeft geen geldige, toegewijde functie om de berichtinhoud weer te geven.
