WPML_EXPORT - en to pl translation catalogue (3189 entries)

en:  (post type archive)
pl: (archiwum typu postów)

en:  (single)
pl: (pojedynczy)

en:  (taxonomy archive)
pl: (archiwum taksonomii)

en:  - Use to layout child taxonomy terms
pl: - Użyj, aby ułożyć frazy taksonomii potomnej

en:  - Use to layout posts for the current taxonomy term
pl: - Użyj, aby ułożyć wpisy dla bieżącej frazy taksonomii

en:  - everything you need to know about using Toolset
pl:  - wszystko, co musisz wiedzieć o korzystaniu z zestawu Toolset

en:  - learn to use Toolset by experimenting with fully-functional learning sites
pl:  - dowiedz się, jak korzystać z zestawu Toolset, eksperymentując na całkowicie funkcjonalnych witrynach szkoleniowych

en:  - online help by support staff
pl: - pomoc online przez personel pomocy technicznej

en:  Enable Fusion Compilers
pl: Włącz Fusion Compilers

en:  OR
pl: LUB

en:  OR
pl: LUB

en:  Views tutorial on custom CSS
pl: Podręcznik niestandardowego CSS wtyczki Views

en:  Views tutorial on custom JS
pl: Podręcznik wtyczki Views dotyczący własnego JS

en:  and
pl: i

en:  coming from the
pl: pochodzi od

en:  eg. <span class="wpv-code">[wpv-view name="%s" <strong>%s</strong>="%s"]</span>
pl:  np. <span class="wpv-code">[wpv-view name="%s" <strong>%s</strong>="%s"]</span>

en:  eg. <span class="wpv-code">[wpv-view name="%s" <strong>%s</strong>="1"]</span>
pl:  np. <span class="wpv-code">[wpv-view name="%s" <strong>%s</strong>="1"]</span>

en:  eg. <span class="wpv-code">[wpv-view name="%s" <strong>%s</strong>="search term"]</span>
pl:  np. <span class="wpv-code">[wpv-view name="%s" <strong>%s</strong>="fraza wyszukiwania"]</span>

en:  eg. <span class="wpv-code">yoursite/page-with-this-view/?<strong>%s</strong>=%s</span>
pl:  np. <span class="wpv-code">twojawitryna/strona-z-tym-widokiem/?<strong>%s</strong>=%s</span>

en:  eg. <span class="wpv-code">yoursite/page-with-this-view/?<strong>%s</strong>=1</span>
pl:  np. <span class="wpv-code">towojawitryna/strona-z-tym-widokiem/?<strong>%s</strong>=1</span>

en:  eg. [wpv-view name="%s" <strong>%s</strong>="%s"]
pl:  np. [wpv-view name="%s" <strong>%s</strong>="%s"]

en:  eg. [wpv-view name="view-name" <strong>%s="123"</strong>]
pl:  np. [wpv-view name="view-name" <strong>%s="123"</strong>]

en:  eg. http://www.example.com/my-page/?<strong>%s=123</strong>
pl: np. http://www.example.com/moja-strona/?<strong>%s=123</strong>

en:  eg. yoursite/page-with-this-view/?<strong>%s</strong>=%s
pl: np. twojawitryna/strona-z-tym-widokiem/?<strong>%s</strong>=%s

en:  is set by the %s key:
pl: jest wyznaczan(y/a/e) przez klucz %s:

en:  is set by the URL parameter:
pl: jest wyznaczan(y/a/e) przez parametr URL:

en:  is set by the View shortcode attribute:
pl: jest wyznaczan(y/a/e) przez atrybut kodu shortcode widoku View:

en:  of
pl: z

en:  or
pl: lub

en:  ordered by %s, %s
pl: sortowane wg %s, %s

en:  set by the %s key:
pl: ustalan(y/a/e) przez klucz %s::

en:  set by this URL parameter:
pl: ustawiona przez parametr URL:

en:  set by this View shortcode attribute:
pl: ustawiona przez ten atrybut kodu shortcode Widoku

en:  use this content template. What do you want to do?
pl: wykorzystuje/ją ten szablon zawartości. Co chcesz zrobić?

en: #undefined#
pl: #niezdefiniowane#

en: % - placeholder for the number of comments
pl: % - symbol zastępczy dla liczby komentarzy

en: % Comments
pl: Komentarze:

en: %1$s %2$s design inside %2$s templates may cause problems
pl: %1$s Projekt %2$s wewnątrz szablonów %2$s może powodować problemy.

en: %1$s (from %2$s)
pl: %1$s (z %2$s)

en: %1$s (many-to-many relationship)
pl: %1$s (relacja wiele-do-wielu)

en: %1$s (one-to-many relationship)
pl: %1$s (relacja jeden-do-wielu)

en: %1$s connects with %2$s through %3$s.
pl: %1$s łączy się z %2$s przez %3$s.

en: %1$sDesigning templates with %2$s%3$s.
pl: %1$sProjektowanie szablonów za pomocą %2$s%3$s.

en: %1$sDocumentation %2$s%3$s
pl: %1$sDokumentacja %2$s%3$s

en: %1$sOnce you %2$ssetup textual custom fields in Types%3$s (single line, multiple lines, WYSIWYG), you will be able to include them in text searches here.
pl: %1$sKiedy już %2$sustawisz niestandardowe pola tekstowe we wtyczce Types%3$s (jedna linia, wiele linii, WYSIWYG), będziesz w stanie zawrzeć je w wyszukiwaniach tekstowych tutaj.

en: %1$sRelevanssi%2$s plugin extends and improves the WordPress text search. Relevanssi allows to search in custom fields and returns the most relevant results first.
pl: Wtyczka %1$sRelevanssi%2$s rozszerza i ulepsza wyszukiwanie tekstowe WordPressa. Relevanssi umożliwia wyszukiwanie w polach niestandardowych i zwraca najbardziej trafne wyniki jako pierwsze.

en: %1$sShow editor anyway%2$s
pl: %1$sMimo to wyświetl edytor%2$s

en: %1$sStop using %2$s for this Content Template%3$s
pl: %1$sPrzestań korzystać z %2$s dla tego szablonu zawartości%3$s

en: %d (default pagination size)
pl: %d (domyślny rozmiar stronicowania)

en: %d Content Templates found in the file. %d have been created and %d have been overwritten.
pl: Liczba szablonów zawartości znalezionych w pliku: %d. Utworzono %d i zastąpiono %d.

en: %d Content Templates moved to the Trash.
pl: %d Szablon(y/ów) Zawartości przeniesiono do kosza.

en: %d Content Templates permanently deleted.
pl: %d Szablon(y/ów) Zawartości trwale usunięto.

en: %d Content Templates restored from the Trash.
pl: Przywrócono %d Szablon(y/ów) Zawartości z kosza.

en: %d Views found in the file. %d have been created and %d have been overwritten.
pl: Liczba widoków View znalezionych w pliku: %d. Utworzono %d i zastąpiono %d.

en: %d Views moved to the Trash.
pl: %d widok(i/ów) przeniesiono do kosza.

en: %d Views permanently deleted.
pl: Trwale usunięto %d widok(i/ów).

en: %d Views restored from the Trash.
pl: Przywrócono %d widok(i/ów) z kosza.

en: %d WordPress Archives moved to the Trash.
pl: %d Archiw(a/ów) WordPressa przeniesiono do kosza.

en: %d WordPress Archives permanently deleted.
pl: %d Archiw(a/ów) WordPressa trwale usunięto.

en: %d WordPress Archives restored from the Trash.
pl: Przywrócono %d Archiw(a/ów) WordPressa z kosza.

en: %d existing Content Templates were deleted.
pl: Usunięto %d istniejących szablonów zawartości.

en: %d existing Views were deleted.
pl: Usunięto %d istniejących widoków View.

en: %s (many-to-many relationship)
pl: %s (relacja wiele-do-wielu)

en: %s (missing post type)
pl: %s (brakujący typ wpisu)

en: %s (one-to-many relationship)
pl: %s (relacja jeden-do-wielu)

en: %s (one-to-one relationship)
pl: %s (relacja jeden-do-jednego)

en: %s Add a new option
pl: %s Dodaj nową opcję

en: %s Intermediary Post
pl: %s wpis pośredni

en: %s Intermediary Posts
pl: Wpisów pośrednich: %s

en: %s This WordPress Archive will be used for displaying all the different archive pages selected in this section
pl: %s To archiwum WordPressa będzie wykorzystywane do wyświetlania wszystkich różnych stron archiwum wybranych w tej sekcji

en: %s This WordPress Archive will not display the Search and Pagination editor unless you add a <code>[wpv-filter-meta-html]</code> shortcode to the Output Editor
pl: %s To archiwum WordPressa nie będzie wyświetlało edytora wyszukiwania i stronicowania, jeżeli nie dodasz kodu shortcode <code>[wpv-filter-meta-html]</code> do Edytora wyjścia

en: %s To enable pagination for this WordPress Archive you need to add a <code>[wpv-filter-meta-html]</code> shortcode to the Output Editor
pl: %s Aby włączyć stronicowanie dla tego archiwum WordPressa, musisz dodać kod shortcode <code>[wpv-filter-meta-html]</code> do Edytora wyjścia

en: %s archives
pl: Archiwa %s

en: %s are:
pl: %s są:

en: %s automatically, %s items per page
pl: %s automatycznie, %s element(y/ów) na stronę

en: %s automatically, 1 item per page
pl: %s automatycznie, 1 element na stronę

en: %s child label plural
pl: Etykieta w l. mn. potomka %s

en: %s child label singular
pl: Etykieta w l. poj. potomka %s

en: %s could not be found
pl: Nie znaleziono %s

en: %s is missing or malformed.
pl: Brakujący lub źle zbudowany %s.

en: %s is used more than once.
pl: %s użyto więcej niż raz.

en: %s items
pl: %s element(y/ów)

en: %s items per page with automatic AJAX
pl: %s element(y/ów) na stronę z AJAX'em automaycznym

en: %s items per page with manual AJAX
pl: %s element(y/ów) na stronę z AJAX'em ręcznym

en: %s items per page with manual pagination
pl: %s wynik(i/ów) na stronę ze stronicowaniem ręcznym

en: %s name
pl: Nazwa %s

en: %s parent label plural
pl: etykieta w l. mn. rodzica %s

en: %s parent label singular
pl: Etykieta w l. poj. rodzica %s

en: %s plural
pl: liczba mn. %s

en: %s repetition
pl: Powtórzenie %s

en: %s settings for this %s
pl: ustawienia %s dla tego/tej %s

en: %s slug
pl: Slug %s

en: %s, %s items per page
pl: %s, %s element(y/ów) na stronę

en: %s, 1 item per page
pl: %s, 1 element na stronę

en: %sClick here to import%s %sDismiss this message%s
pl: %sKliknij tutaj, aby zaimportować%s %sOdrzuć tę wiadomość%s

en: %sLearn about displaying brother pages using this filter%s
pl: %sDowiedz się o wyświetlaniu pokrewnych stron z zastosowaniem tego filtra%s

en: %sLearn about filtering by Post Author%s
pl: %sDowiedz się, jak filtrować wpisy wg autora%s

en: %sLearn about filtering by Post Date%s
pl: %sDowiedz się, jak filtrować wg daty wpisu%s

en: %sLearn about filtering by Post ID%s
pl: %sDowiedz się, jak filtrować wg ID wpisu%s

en: %sLearn about filtering by Post Types%s
pl: %sDowiedz się o filtrowaniu według Typów wpisu%s

en: %sLearn about filtering by custom fields%s
pl: %sDowiedz się, jak filtrować wg pól niestandardowych%s

en: %sLearn about filtering by taxonomy%s
pl: %sDowiedz się, jak filtrować wg taksonomii%s

en: %sLearn about filtering by user fields%s
pl: %sDowiedz się o filtrowaniu wg pól użytkownika%s

en: %sLearn about filtering for a specific text string%s
pl: %sDowiedz się o filtrowaniu wg konkretnej frazy tekstowej%s

en: %sNo videos to play%s
pl: %sBrak filmów do odtworzenia%s

en: %sThe String Translation module%s allows translating static texts in your Views and Content Templates.
pl: %sModuł String Translation%s umożliwia tłumaczenie statycznego tekstu w Twoich widokach i szablonach zawartości.

en: %sTo see the preview, you need to allow this page to show popups.%sHow to enable popups in your browser%s
pl: %sAby wyświetlić podgląd, musisz zezwolić tej stronie na wyświetlanie okienek wyskakujących. %sJak włączyć okienka wyskakujące w swojej przeglądarce%s

en: %sVideo Tutorials%s
pl: %sFilmy Instruktażowe%s

en: &laquo; Previous
pl: &laquo; Poprzedni

en: (%d) %d items processed.
pl: Przetworzono (%d) %d elementów.

en: (bool) Whether the custom search form will be updated
pl: (bool) Czy formularz wyszukiwania niestandardowego będzie aktualizowany

en: (bool) Whether the custom search results will be updated
pl: (bool) Czy wyniki wyszukiwania niestandardowego będą aktualizowane

en: (integer) The View AJAX pagination speed in miliseconds
pl: (liczba całkowita) Prędkość paginacji widoku przez AJAX w milisekundach

en: (no title)
pl: (bez tytułu)

en: (object) The jQuery object containing additional forms from other instances of the same View inserted using the [wpv-form-view] shortcode
pl: (obiekt) Obiekt jQuery zawierające dodatkowe formularze z innych instancji tego samego widoku wstawione za pomocą kodu shortcode  [wpv-form-view]

en: (object) The jQuery object containing additional forms from other instances of the same View inserted using the [wpv-view] shortcode
pl: (obiekt) Obiekt jQuery zawierający dodatkowe formularze z innych instancji tego samego widoku wstawione za pomocą kodu shortcode [wpv-view]

en: (object) The jQuery object for the View form
pl: (obiekt) Obiekt jQuery z formularza widoku

en: (object) The jQuery object for the View form after being updated
pl: (obiekt) Obiekt jQuery dla formularza View po aktualizacji.

en: (object) The jQuery object for the View layout wrapper
pl: (obiekt) Obiekt jQuery dla wrappera układu widoku.

en: (string) The View AJAX pagination effect
pl: (ciąg) Efekt paginacji widoku przez AJAX

en: (string) The View unique ID hash
pl: (ciąg) Unikalny hash identyfikatora widoku

en: * Views requires Types 1.0.2 or greater for best results when adding fields.
pl: * Do uzyskania najlepszych wyników podczas dodawania pól wtyczka Views wymaga wtyczki Types w wersji 1.0.2 lub nowszej.

en: , limit to %d items
pl: , ogranicz do %d elementów

en: , limit to 1 item
pl: , ogranicz do 1 elementu

en: , skip %d items
pl: , pomiń %d elementów

en: , skip first item
pl: , pomiń pierwszy element

en: , then %d results loaded
pl: , a następnie wczytanie %d wynik(i/ów)

en: , then one result loaded
pl: , a następnie jeden wynik wczytany

en: -- no relationships found --
pl: -- nie znaleziono relacji --

en: --- Please select ---
pl: --- Wybierz ---

en: --- not set ---
pl: --- nieustawione ---

en: 1 Comment
pl: 1 komentarz

en: 1 item
pl: 1 element

en: 1 item per page with automatic AJAX
pl: 1 element na stronę z AJAX'em automatycznym

en: 1 item per page with manual AJAX
pl: 1 element na stronę z AJAX'em ręcznym

en: 1 item per page with manual pagination
pl: 1 element na stronę ze stronicowaniem ręcznym

en: 2 columns (wide and narrow)
pl: 2 kolumny (szeroka i wąska)

en: 2 even columns
pl: 2 równe kolumny

en: 3 columns (1 wide and 2 narrow)
pl: 3 kolumny (1 szeroka i 2 wąskie)

en: 3 even columns
pl: 3 równe kolumny

en: 4 even columns
pl: 4 równe kolumny

en: 6 even columns
pl: 6 równych kolumn

en: <a href='%s' target='_blank'>Go to the Settings page &raquo;</a>
pl: <a href='%s' target='_blank'>Przejdź do strony ustawień &raquo;</a>

en: <em>Toolset</em> Package Options
pl: Opcje pakietu <em>Toolset</em>

en: <span style="color:red">*</span> A different Content Template is already assigned to this item
pl: <span style="color:red">*</span> Do tego elementu przypisano już inny Szablon zawartości

en: <span style="color:red">*</span> A different WordPress Archive is already assigned to this item
pl: <span style="color:red">*</span> Do tego elementu jest już przypisane inne Archiwum WordPressa.

en: <strong>%d %s</strong> use a different Content Template.
pl: <strong>%d %s</strong> używają innego szablonu zawartości.

en: <strong>%d %s</strong> uses a different Content Template.
pl: <strong>%d %s</strong> używa innego szablonu zawartości.

en: <strong>%s</strong> <strong>%s</strong> in <strong>%s</strong> of those set by the URL parameter <strong>%s</strong>
pl: <strong>%s</strong> <strong>%s</strong> w <strong>%s</strong> z tych wyznaczonych przez parametr URL <strong>%s</strong>

en: <strong>%s</strong> <strong>%s</strong> in <strong>%s</strong> of those set by the View shortcode attribute <strong>%s</strong>
pl: <strong>%s</strong> <strong>%s</strong> w <strong>%s</strong> z tych wyznaczonych przez atrybut kodu shortcode widoku View <strong>%s</strong>

en: <strong>%s</strong> belongs to a <strong>%s</strong> <strong>%s</strong>: %s
pl: <strong>%s</strong> należy do <strong>%s</strong> <strong>%s</strong>: %s

en: <strong>%s</strong> in <strong>all</strong> of these: <strong>%s</strong>
pl: <strong>%s</strong> we <strong>wszystkich</strong> z tych: <strong>%s</strong>

en: <strong>%s</strong> in <strong>no one</strong> of these: <strong>%s</strong>
pl: <strong>%s</strong> w <strong>żadnym</strong> z tych: <strong>%s</strong>

en: <strong>%s</strong> in <strong>one</strong> of these: <strong>%s</strong>
pl: <strong>%s</strong> w <strong>jednym</strong> z tych: <strong>%s</strong>

en: <strong>%s</strong> is <strong>%s</strong>: %s
pl: <strong>%s</strong> jest <strong>%s</strong>: %s

en: <strong>%s</strong> is a %s %s <strong>%s</strong> <strong>%s</strong>
pl: <strong>%s</strong> jest %s %s <strong>%s</strong> <strong>%s</strong>

en: <strong>%s</strong> set by the <strong>parent Taxonomy View</strong>
pl: <strong>%s</strong> ustawiany/a/e przez <strong>widok taksonomii nadrzędnej</strong>

en: <strong>%s</strong> set by the Framework option <strong>%s</strong>
pl: <strong>%s</strong> wyznaczane przez opcję Framework <strong>%s</strong>

en: <strong>%s</strong> the same as the <strong>current archive page</strong>
pl: <strong>%s</strong> ma taką samą nazwę, jak <strong>bieżąca strona archiwum</strong>

en: <strong>%s</strong> the same as the <strong>current post in the loop</strong>
pl: <strong>%s</strong> ma taką samą nazwę, jak <strong>bieżący wpis w pętli</strong>

en: <strong>%s</strong> the same as the <strong>page where this View is shown</strong>
pl: <strong>%s</strong> ma taką samą nazwę, jak <strong>strona, na której wyświetlany jest ten widok</strong>

en: <strong>Content Template debug:</strong>
pl: <strong>Debugowanie Szablonu zawartości:</strong>

en: <strong>ERROR</strong>:
pl: <strong>BŁĄD</strong>:

en: <strong>Views</strong> has some bundled data waiting to be imported.
pl: Wtyczka <strong>Views</strong> ma powiązane dane oczekujące na import.

en: <strong>[wpv-if] shortcodes</strong> on Views 1.6.2 - <a href="%s">details</a>
pl: <strong>kody shortcode [wpv-if]</strong> we wtyczce Views 1.6.2 - <a href="%s">szczegóły</a>

en: A %s with that name already exists. Please use another name.
pl: %s o tej nazwie już istnieje. Wybierz inną nazwę.

en: A Content Template can replace the content of the post with whatever you put into it, including Views shortcodes.
pl: Szablon zawartości może zamienić zawartość wpisu dowolnym umieszczonym w nim elementem, w tym kodami shortcode wtyczki Views.

en: A Content Template is like a chunk of content.
pl: Szablon Zawartości to jak fragment zawartości.

en: A Content Template is used to style single-item pages.
pl: Szablon Zawartości wykorzystuje się do stylizowania stron z pojedynczymi elementami.

en: A Content Template with that name already exists. Please try with another name.
pl: Szablon Zawartości o tej nazwie już istnieje. Spróbuj wybrać inną nazwę.

en: A Content Template with that name already exists. Please use another name.
pl: Szablon zawartości o tej nazwie już istnieje. Wybierz inną nazwę.

en: A Content Template works like a subroutine.
pl: Szablon zawartości działa jak procedura.

en: A View loads content from the database and displays it anyway you choose.
pl: Widok wczytuje zawartość z bazy danych i wyświetla ją w dowolny wybrany przez Ciebie sposób.

en: A View loads content from the database and displays it anyway you choose. Use Views to create content lists, sliders, parametric searches and more.\n
pl: Widok wczytuje zawartość z bazy danych i wyświetla ją w dowolny, wybrany przez ciebie sposób. Korzystaj z wtyczki Views do tworzenia list zawartości, pokazów slajdów, wyszukiwań spersonalizowanych i wielu innych rzeczy.\n

en: A View loads content from the database and displays it with your HTML.
pl: Widok wczytuje zawartość z bazy danych i wyświetla go z Twoim kodem HTML.

en: A View may include Content Templates. These templates make it easy to output design structures without having to repeat them in the loop.
pl: Widok może zawierać Szablony Zawartości. Szablony te ułatwiają wysyłanie zaprojektowanych struktur na wyjście bez potrzeby powtarzania ich w pętli.

en: A View with that name already exists. Please use another name.
pl: Widok o tej nazwie już istnieje. Użyj innej nazwy.

en: A View with the given ID was not found.
pl: Nie znaleziono Widoku o podanym ID.

en: A basic query selects all items of a chosen type.
pl: Zapytanie podstawowe wybiera wszystkie elementy wskazanego typu.

en: A button that resets the filter and allows visitors to start a fresh search.
pl: Przycisk, który zeruje filtr i umożliwia odwiedzającym rozpoczęcie nowego wyszukiwania.

en: A custom search should have the %1s and the %2s.
pl: Wyszukiwanie niestandardowe powinno zawierać %1s i%2s.

en: A different Content Template is already assigned to this item.
pl: Do tego elementu przypisany jest już inny szablon zawartości.

en: A filter element.
pl: Element filtra.

en: A link to the next page.
pl: Odnośnik do następnej strony.

en: A link to the previous page.
pl: Odnośnik do poprzedniej strony.

en: A post related to the current post, set by a Types post reference field
pl: Wpis związany relacją z bieżącym wpisem, ustawiony przez pole odniesienia wpisu wtyczki Types

en: A post related to the current post, set by a Types relationship
pl: Wpis związany relacją z bieżącym wpisem, ustawiony przez relację wtyczki Type

en: A problem occurred when executing snippet "%s". The result of include_once is: "%s"
pl: Podczas wykonania wycinka "%s" wystąpił błąd. Wynik include_once to: "%s"

en: A simple shell for an h1 to appropriately space out and segment sections of content on a page. It can utilize the h1's default small element, as well as most other components (with additional styles).
pl: Prosta otoczka dla h1, aby odpowiednio rozdzielić i podzielić sekcje zawartości na stronie. Może ona wykorzystać domyślny mały element h1, a tkaże większość innych składników (z dodatkowymi stylami).

en: A snippet slug cannot be empty.
pl: Slug wycinka nie może być pusty.

en: A specific post (search by title)
pl: Konkretny wpis (szukaj po tytule)

en: A specific post (set by post ID)
pl: Konkretny wpis (ustawiony przez ID wpisu)

en: A specific user
pl: Konkretny użytkownik

en: A spinner, which is displayed when the filter needs update and hidden when update is complete.
pl: Wskaźnik postępu, który wyświetlany jest, kiedy filtr wymaga aktualizacji i ukrywany po zakończeniu aktualizacji.

en: A submit button for the search filter.
pl: Przycisk wysyłania dla filtra wyszukiwania.

en: A submit button is not available for forms that have automatic updates on field changes.
pl: Przycisk wysyłania jest niedostępny w przypadku formularzy z automatyczną aktualizacją zmian pola.

en: A text search input, which can search the title or title and content.
pl: Wejście wyszukiwania tekstowego, dzięki któremu można wyszukać tytuł lub tytuł i zawartość.

en: A to Z
pl: A do Z

en: A wizard that lets you design the loop.
pl: Kreator, który umożliwia zaprojektowanie pętli.

en: AJAX calls
pl: Wywołania AJAX

en: AJAX results update when visitors change any filter values
pl: Wyniki AJAXa aktualizowane są, kiedy odwiedzający zmienią wartość dowolnego filtra

en: AJAX results update when visitors click on the search button
pl: Wyniki AJAXa aktualizowane są, kiedy odwiedzający klikną przycisk wyszukiwania

en: ALT text for the image
pl: Tekst alternatywny obrazu

en: Abstract object styles for building various types of components (like blog comments, Tweets, etc) that feature a left- or right-aligned image alongside textual content.
pl: Abstrakcyjne style obiektów do budowanie różnych typów elementów (jak komentarze do bloga, tweety itp.), które wraz z zawartością tekstową zawierają wyrównany do lewej lub do prawej strony obrazek.

en: Activate
pl: Włącz

en: Active
pl: Aktywny

en: Add
pl: Dodaj

en: Add .row class
pl: Dodaj klasę .row

en: Add First/Last page controls
pl: Dodaj kontrolki pierwszej/ostatniej strony

en: Add New
pl: Dodaj nowe

en: Add New Content Template
pl: Dodaj nowy szablon treści

en: Add New View
pl: Dodaj nowy widok

en: Add Post forms
pl: Dodaj formularze wpisu

en: Add Previous/Next page controls
pl: Dodaj kontrolki Poprzednia/Następna strony

en: Add User forms
pl: Dodaj formularze użytkownika

en: Add a field
pl: Dodaj pole

en: Add a filter
pl: Dodaj filtr

en: Add a new Content Template for this post type
pl: Dodaj nowy szablon zawartości dla tego typu wpisu

en: Add a new Content Template for this taxonomy
pl: Dodaj nowy szablon zawartości dla tej taksonomii

en: Add a new View
pl: Dodaj nowy Widok

en: Add a new WordPress Archive
pl: Dodaj nowe archiwum WordPressa

en: Add a new option
pl: Dodaj nową opcję

en: Add a query filter to this View
pl: Dodaj filtr zapytania do tego widoku

en: Add all your elements between these shortcodes.
pl: Dodaj wszystkie swoje elementy pomiędzy tymi kodami shortcode.

en: Add another date condition
pl: Dodaj kolejny warunek daty

en: Add another filter
pl: Dodaj kolejny filtr

en: Add another option
pl: Dodaj kolejną opcję

en: Add another value
pl: Dodaj kolejną wartość

en: Add complete blocks into the Loop using Content Templates.
pl: Dodawaj kompletne bloki do pętli, korzystając z szablonów zawartości.

en: Add container
pl: Dodaj kontener

en: Add controls to move between different result pages
pl: Dodaj kontrolki do przechodzenia pomiędzy różnymi stronami wyników

en: Add field
pl: Dodaj pole

en: Add fields and nested Views to the output.
pl: Dodaj pola i zagnieżdżone widoki View do wyjścia.

en: Add fields to the template to display the content. Use HTML tags for styling.
pl: Dodaj pola do szablonu, aby wyświetlić treść. Korzystaj ze znaczników HTML do stylizacji.

en: Add filter input to the Filter section.
pl: Dodaj wejście filtra do sekcji Filtr.

en: Add images and other media items to the editor.
pl: Dodaj obrazy i inne elementy multimedialne do edytora.

en: Add new
pl: Dodaj nowy

en: Add new %s
pl: Dodaj nowy %s

en: Add new Content Template
pl: Dodaj nowy szablon zawartości

en: Add new View
pl: Dodaj nowy Widok

en: Add new WordPress Archive
pl: Dodaj nowe Archiwum WordPressa

en: Add query filter
pl: Dodaj filtr zapytania

en: Add results
pl: Dodaj wyniki

en: Add sorting options to see the preview.
pl: Dodaj opcje sortowania, aby wyświetlić podgląd.

en: Add the search results to this page
pl: Dodaj wyniki wyszukiwania do tej strony

en: Add this CSS style to the control
pl: Dodaj ten styl CSS do kontrolki

en: Add this CSS to the radios labels of the control
pl: Dodaj ten CSS do etykiet przycisków radiowych elementu sterowania

en: Add this classname to the control
pl: Dodaj tę nazwę klasy do kontrolki

en: Add this classname to the radios labels
pl: Dodaj tę nazwę klasy do etykiet przycisków radiowych

en: Add to cart box
pl: Pole przycisku koszyka

en: Add to cart button
pl: Przycisk dodawania do koszyka

en: Add translation
pl: Dodaj tłumaczenie

en: Adding custom CSS
pl: Dodawanie własnego CSS

en: Adding custom JavaScript
pl: Dodawanie własnego kodu JavaScript

en: Additional JavaScript files
pl: Dodatkowe pliki JavaScript

en: Additional Javascript files
pl: Dodatkowe pliki Javascript

en: Additional Javascript files to be loaded with this View (comma separated):
pl: Dodatkowe pliki Javascript do wczytania z tym Widokiem (rozdzielone przecinkami):

en: Additional Javascript saved
pl: Zapisano dodatkowy JavaScript

en: Additional info
pl: Informacje dodatkowe

en: Additional settings
pl: Ustawienia dodatkowe

en: Aditional Javascript files
pl: Dodatkowe pliki Javascript

en: Adjust whether you want to search only in post titles or also in posts content.
pl: Określ, czy chcesz wyszukiwać tylko w tytułach wpisów, czy także w zawartości wpisów.

en: Adjusted the translation mode of the post type "%s" to "display as translated".
pl: Zmieniono tryb tłumaczenia typu wpisu "%s" na "wyświetlaj jako przetłumaczony".

en: Admin bar options
pl: Opcja paska administratora

en: Admin notice dismissed
pl: Usunięto powiadomienie od adminstratora

en: Administration email
pl: E-mail administracyjny

en: Advanced options
pl: Opcje zaawansowane

en: Affiliate ID:
pl: ID Partnera:

en: Affiliate Key:
pl: Klucz Partnera:

en: Affiliate details for theme designers
pl: Szczegóły współpracy dla projektantów motywów

en: After deleting a large number of associations, there are some intermediary posts left. It was not possible to delete them at once. You can either delete them manually or ignore the issue, and they will be gradually removed automatically. This is only important if you use intermediary posts on the front-end directly, for example in a View.
pl: Po usunięciu dużej liczby powiązań pozostało kilka wpisów pośrednich. Nie można było usunąć ich wszystkich na raz. Możesz albo usunąć je ręcznie, albo zignorować ten problem, a zostaną one stopniowo usunięte automatycznie. Jest to ważne tylko wtedy, gdy korzystasz z wpisów pośrednich bezpośrdnio po stronie użytkownika, np. w widoku View.

en: After the text
pl: Za tekstem

en: Alerts
pl: Komunikaty

en: All %ss were updated
pl: Wszystkie %sy zostały zaktualizowane

en: All changes saved
pl: Zapisano wszystkie zmiany

en: All fields must appear between these shortcodes.
pl: Wszystkie pola muszą znaleźć się pomiędzy tymi kodami shortcode.

en: All loops have a WordPress Archive assigned
pl: Wszystkie pętle mają przypisane archiwum WordPressa

en: All of the following
pl: Wszystkie z poniższych

en: All post types
pl: Wszystkie typy postów

en: All results loaded
pl: Wszystkie wczytane wyniki

en: Allow browsers to determine video or slideshow dimensions based on the width of their containing block by creating an intrinsic ratio that will properly scale on any device.
pl: Stwórz przeglądarkom możliwość określenia rozmiarów pokazu slajdów lub filmu na podstawie szerokości zawierającego je bloku, tworząc proporcje wewnętrzne, które będą odpowiednio skalowane na dowolnym urządzeniu.

en: Allow to modify the sorting direction
pl: Zezwól na zmianę kolejności sortowania

en: Allows to insert CRED forms. You will usually use this controls to insert edit and delete CRED links.
pl: Umożliwia wstawianie formularzy CRED. Kontrolki te stosuje się zazwyczaj do wstawiania, edycji i usuwania odnośników CRED.

en: Also, note that you can delete options that no longer need to be available.
pl: Ponadto, pamiętaj, że możesz usuwać opcje, które nie muszą już być dostępne.

en: Also, you can click in the <strong>Views</strong> button and select <strong>%s</strong> in the <em>View</em> section.
pl: Ponadto, możesz kliknąć przycisk <strong>Views</strong> i wybrać <strong>%s</strong> w sekcji <em>Widok</em>.

en: Alternative text
pl: Tekst alternatywny

en: Alternative text for the current user's profile picture.
pl: Tekst zastępczy dla zdjęcia profilowego aktualnego użytkownika.

en: Alternative text for the post author's profile picture.
pl: Tekst zastępczy dla zdjęcia profilowego autora wpisu.

en: Alternative text for the profile picture.
pl: Tekst zastępczy dla zdjęcia profilowego.

en: Always
pl: Zawsze

en: Always generate the View output
pl: Zawsze generuj wyjście widoku

en: Always show all values for inputs
pl: Zawsze wyświetlaj wszystkie wartości dla pól wprowadzania

en: An Unexpected HTTP Error occurred during the API request.
pl: Podczas żądania API wystąpił nieoczekiwany błąd HTTP.

en: An error happened when saving the setting.
pl: Podczas zapisywania ustawienia wystąpił błąd.

en: An error occurred when creating an association: %s
pl: Podczas tworzenia skojarzenia wystąpił błąd: %s

en: An error occurred while creating a Content Template.
pl: Podczas tworzenia szablonu zawartości wystąpił błąd.

en: An error occurred while duplicating the Content Template.
pl: Podczas powielania Szablonu zawartości wystąpił błąd.

en: An error occurred, try again.
pl: Wystąpił błąd, spróbuj ponownie.

en: An error ocurred
pl: Wystąpił błąd

en: An error ocurred while creating a new Content Template.
pl: Podczas tworzenia nowego szablonu zawartości wystąpił błąd.

en: An ordered list.
pl: Lista uporządkowana.

en: An unexpected error happened.
pl: Wystąpił niespodziewany błąd.

en: An unexpected error ocurred.
pl: Wystąpił nieoczekiwany błąd.

en: An unknown error occurred.
pl: Wystąpił nierozpoznany błąd

en: An unordered list.
pl: Lista nieuporządkowana.

en: Anchor text when linking to the term archive page
pl: Tekst odnośnika przy odwołaniu do strony archiwum pojęcia

en: Another %1$s (%2$s) already uses this slug. Please use another name.
pl: Inny %1$s (%2$s) używa już tego sluga. Użyj innej nazwy.

en: Another %1$s already uses this name and slug. Please use another name.
pl: Inny %1$s używa już tej nazwy i sluga. Użyj innej nazwy.

en: Another %1$s already uses this name. Please use another name.
pl: Inny %1$s używa już tej nazwy. Użyj innej nazwy.

en: Another Content Template (%s) already uses this slug. Please use another name.
pl: Inny Szablon zawartości (%s) używa już tego sluga. Użyj innej nazwy.

en: Another Content Template already uses this name and slug. Please use another name.
pl: Inny Szablon zawartości używa już tej nazwy i sluga. Użyj innej nazwy.

en: Another Content Template already uses this name. Please use another name.
pl: Inny Szablon zawartości używa już tej nazwy. Użyj innej nazwy.

en: Another item (%s) with that slug already exists. Please use another slug.
pl: Istnieje już inny element (%s) z tym slugiem. Użyj innego sluga.

en: Another item already uses this name. Please use another name.
pl: Inny element używa już tej nazwy. Użyj innej nazwy.

en: Another item already uses this slug value as its slug and title. Please use another slug.
pl: Inny element używa już wartości tego sluga jako swój slug i tytuł. Użyj innego sluga.

en: Another item already uses this slug value as its title. Please use another slug.
pl: Inny element używa już tej wartości sluga jako tytuł. Użyj innego sluga.

en: Another item with that slug or title already exists. Please use another slug.
pl: Istnieje już inny element z tym slugiem lub o tym tytule. Użyj innego sluga.

en: Another post
pl: Inny wpis

en: Another user
pl: Inny użytkownik

en: Any %s
pl: Dowolny %s

en: Any of the following
pl: Dowolna z poniższych

en: Any role
pl: Dowolna rola

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Apply to existing %s items
pl: Zastosuj do istniejących %s elementów

en: Archive
pl: Archiwum

en: Archive loop
pl: Pętla archiwum

en: Archive title
pl: Tytuł archiwum

en: Archive usage
pl: Wykorzystanie archiwum

en: Archive view for
pl: Widok archiwum dla

en: Archives
pl: Archiwa

en: Archives: %s
pl: Archiwa: %s

en: Are you sure want delete this WordPress Archive?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć to archiwum WordPressa?

en: Are you sure you want to %s these Views?
pl: Czy na pewno chcesz %s te Widoki?

en: Are you sure you want to %s this View?
pl: Czy na pewno chcesz %s ten widok?

en: Are you sure you want to change the layout?
pl: Czy na pewno chcesz zmienić ten układ?

en: Are you sure you want to delete the selected WordPress Archives?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć wybrane archiwa WordPressa?

en: Are you sure you want to permanently delete the Content Templates?
pl: Czy na pewno chcesz trwale usunąć Szablony zawartości?

en: Are you sure you want to permanently delete the WordPress Archives?
pl: Czy na pewno chcesz trwale usunąć Archiwa WordPressa?

en: Are you sure you want to permanently delete the selected content template?
pl: Czy na pewno chcesz trwale usunąć zaznaczony szablon zawartości?

en: Are you sure you want to permanently delete the selected content templates?
pl: Czy na pewno chcesz trwale usunąć zaznaczone szablony zawartości?

en: Are you sure you want to trash these WordPress Archives?
pl: Czy na pewno chcesz przenieść te archiwa WordPressa do kosza?

en: Are you sure you want to trash this WordPress Archive?
pl: Czy na pewno chcesz przenieść to archiwum WordPressa do kosza?

en: As a native custom field
pl: Jako natywne pole niestandardowe

en: As a number
pl: Jako liczba

en: As a string
pl: Jako fraza

en: As defined in Types
pl: Jak zdefiniowano w Types

en: As stored in database
pl: Jak zapisano w bazie danych

en: As stored in the database
pl: Jak zapisano w bazie danych

en: Ascending
pl: Rosnąco

en: Ascending Numeric
pl: Rosnąco numerycznie

en: Ascending, Descending
pl: Rosnąca, Malejąca

en: Assign
pl: Przypisz

en: Assign Content Template
pl: Przypisz szablon zawartości

en: Assign a Content Template to the View
pl: Przypisz Szablon Zawartości do tego widoku

en: Assign a Content Template to the WordPress Archive
pl: Przypisz szablon zawartości do archiwum WordPressa

en: Assign a Content Template to this View
pl: Przypisz Szablon Zawartości do tego widoku

en: Assign a Content Template to this WordPress Archive
pl: Przypisz szablon zawartości do tego archiwum WordPressa

en: Assign an existing Content template to this View
pl: Przypisz istniejący szablon zawartości do tego widoku

en: Assign an existing Content template to this WordPress Archive
pl: Przypisz istniejący szablon zawartości do tego archiwum WordPressa

en: Assign other Content Template to the View
pl: Przypisz inny Szablon Zawartości do tego widoku

en: Assign other Content Template to the WordPress Archive
pl: Przypisz inny szablon zawartości do archiwum WordPressa

en: Association created
pl: Utworzono skojarzenie

en: Associations processed.
pl: Przetworzono skojarzenie.

en: At the bottom of this page you will find a slide Content Template, where you design slides.
pl: U dołu tej strony znajdziesz szablon zawartości dla suwaka, przy pomocy którego projektuje się suwaki

en: At the bottom of this page you will find the Loop section, where you control the output.
pl: U dołu tej strony znajdziesz sekcję Pętla, za pomocą której sterujesz wyjściem.

en: Atom feed URL
pl: URL źródła Atom

en: Attributes
pl: Atrybuty

en: Author ID
pl: ID Autora

en: Author URL
pl: URL Autora

en: Author activation key
pl: Klucz aktywacji Autora

en: Author aim
pl: AIM Autora

en: Author archive URL
pl: URL archiwum autora

en: Author archive link
pl: Odnośnik do archiwum Autora

en: Author archives
pl: Archiwa autora

en: Author description
pl: Opis Autora

en: Author display name
pl: Wyświetlana nazwa Autora

en: Author email
pl: E-mail Autora

en: Author first name
pl: Imię Autora

en: Author information
pl: Informacje o Autorze

en: Author jabber
pl: Jabber Autora

en: Author last name
pl: Nazwisko Autora

en: Author level
pl: Poziom Autora

en: Author login
pl: Login Autora

en: Author metadata
pl: Metadane Autora

en: Author name
pl: Imię Autora

en: Author nicename
pl: Przyjazna nazwa Autora

en: Author nickname
pl: Pseudonim Autora

en: Author of the image
pl: Autor obrazu

en: Author password
pl: Hasło Autora

en: Author profile picture
pl: Zdjęcie profilowe autora

en: Author registered date
pl: Data rejestracji Autora

en: Author status
pl: Status Autora

en: Author yim
pl: yim Autora

en: Author's
pl: Autora

en: Author: %s
pl: Autor: %s

en: Auto-insert paragraphs
pl: Automatyczne wstawianie akapitów

en: Auto-insert paragraphs - convert single line breaks into &lt;br&gt; tags and double line breaks into &lt;p&gt; (paragraph) tags.
pl: Automatycznie wstaw akapity - przekształć podziały wiersza na znaczniki &lt;br&gt;, a podwójne podziały wiersza na znaczniki &lt;p&gt; (akapit).

en: Auto-registered options
pl: Opcje zarejestrowane automatycznie

en: Autodetected frameworks
pl: Automatycznie wykryte szkielety szablonów

en: Autoresize
pl: Automatyczna zmiana rozmiaru

en: Autoresize the Views editors as their content grows
pl: Automatycznie dopasuj rozmiary edytorów wtyczki Views do zwiększającej się zawartośći

en: Avada Fusion Compilers Options
pl: Opcje Avada Fusion Compilers

en: Avoid applying third-party filters into the output.
pl: Unikaj stosowania filtrów zewnętrznych na wyjściu.

en: Back
pl: Wstecz

en: Backwards compatibility
pl: Zgodność wstecz

en: Badges
pl: Odznaki

en: Basic
pl: Podstawowy

en: Basic data
pl: Dane podstawowe

en: Be sure to complete the setup:
pl: Pamiętaj, aby zakończyć ustawienia:

en: Before the text
pl: Przed tekstem

en: Besides pagination and slider transition controls, you can also insert custom search filters and text search controls.
pl: Oprócz kontrolek stronicowania i przejść suwaka możesz także wstawić filtry wyszukiwania niestandardowego oraz kontrolki wyszukiwania tekstowego.

en: Besides pagination, you can also insert custom search filters and text search controls.
pl: Oprócz stronicowania możesz także wstawić filtry wyszukiwania niestandardowego oraz kontrolki wyszukiwania tekstowego.

en: Besides these buttons, you can edit the HTML content yourself by writing your own HTML and CSS.
pl: Oprócz korzystania z tych przycisków możesz samodzielnie edytować zawartość HTML, pisząc własny kod HTML lub CSS.

en: Besides these helpers, you can edit the HTML content yourself by writing your own HTML and CSS.
pl: Oprócz korzystania z tych narzędzi, możesz samodzielnie edytować zawartość HTML, pisząc własny kod HTML i CSS.

en: Bind %1$s %2$s
pl: Powiąż %1$s %2$s

en: Bind %u %s
pl: Powiąż %u %s

en: Blocking div.
pl: Blok div.

en: Blue
pl: Niebieski

en: Bootstrap CSS:
pl: CSS Bootstrap:

en: Bootstrap Components Toggle
pl: Przełącznik składników Bootstrap

en: Bootstrap Elements:
pl: Elementy Bootstrap:

en: Bootstrap Grid
pl: Siatka Bootstrap

en: Bootstrap Grid documentation
pl: Dokumentacja siatki Bootstrap

en: Bootstrap features a wide array of different helper classes to help you. These include clearfix, contextual colors and backgrounds, content showing and hiding, and others.
pl: Bootstrap zawiera szeroki wachlarz różnych klas pomocy, aby Cię wspomóc. Obejmuje to funkcję clearfix, kontekstowe kolory i tła, wyświetlanie i ukrywanie kontekstu i inne.

en: Bootstrap features additional responsive utilities for faster mobile-friendly development. These classes can be used for showing and hiding content by device via media query.
pl: Bootstrap zawiera dodatkowe narzędzia responsywne do szybszego tworzenia przyjaznego dla urządzeń mobilnych. Klasy te można wykorzystać do wyświetlania i ukrywania zawartości przez urządzenie przez zapytanie o media.

en: Bootstrap grid
pl: Siatka Bootstrap

en: Bootstrap grid options
pl: Opcje siatki Bootstrap

en: Bootstrap includes a responsive, mobile first fluid grid system that appropriately scales up to 12 columns as the device or viewport size increases
pl: Bootstrap zawiera responsywny, mobilny pierwszy płynny układ siatki, który prawidłowo skaluje się do 12 kolumn wraz ze wzrostem rozmiarów urządzenia i okna wyświetlania.

en: Bootstrap includes simple and easily customized typography for headings, body text, lists, and more.
pl: Bootstrap zawiera prostą i łatwą w personalizacji typografię nagłówków, tekstu zawartości, list itp.

en: Bootstrap includes styling for different types of text quotes. This includes code, blockquotes, variables, and others.
pl: Bootstrap zawiera stylizację dla różnego rodzaju cytatów tekstowych. Obejmuje to kod, cytaty blokowe, zmienne i inne.

en: Bootstrap loading
pl: Wczytywanie Bootstrap

en: Bootstrap offers different classes for styling different types of buttons as well as to indicate the different states.
pl: Bootstrap oferuj różne klasy do stylizacji różnych rodzajów przycisków, a także do wskazywania różnych stanów.

en: Bootstrap offers different styling options for tables, including different spacing of cells, contextual classes and responsive tables.
pl: Bootstrap oferuje różne opcje stylizacji dla tabel, w tym różny odstęp komórek, klasy kontekstowe i tabele responsywne.

en: Bootstrap provides classes to make your images responsive and adds lightweight styles to them.
pl: Bootstrap dostarcza klasy do nadawania obrazom responsywności i dodaje do nich lekkie style.

en: Bootstrap provides several form control styles, layout options, and custom components for creating a wide variety of forms.
pl: Bootstrap zapewnia kilka stylów kontrolek formularza, opcji układu i elementów niestandardowych do tworzenia szerokiej gamy formularzy.

en: Both the search form and results
pl: Zarówno formularz wyszukiwania, jak i wyniki

en: Both title and slug are being already used by another Content Template. Please use other values.
pl: Zarówno tytuł, jak i slug są już używane przez inny szablon zawartości. Zastosuj inne wartości.

en: Bottom
pl: Dół

en: Breadcrumbs
pl: Okruszki

en: Broken integration
pl: Przerwana integracja

en: Browser history management
pl: Zarządzanie historią przeglądarki

en: Browser history management for AJAX custom searches
pl: Zarządzanie historią przeglądarki dla niestandardowych wyszukiwań AJAX

en: Browser history management for AJAX pagination
pl: Zarządzanie historią przeglądarki dla stronicowania AJAXa

en: Build custom searches
pl: Budować wyszukiwania niestandardowe

en: Building Websites with Views
pl: Budowanie stron internetowych z wtyczką Views

en: Building a View for a custom search:
pl: Budowanie widoku dla wyszukiwania niestandardowego:

en: Bulk Actions
pl: Działania masowe

en: Bulk action
pl: Działanie wsadowe

en: Bulk overwrite if Content Template exists
pl: Masowo zastąp, jeżeli szablon zawartości istnieje

en: Bulk overwrite if View or WordPress Archive exists
pl: Zastąp masowo, jeżeli widok View lub archiwum WordPressa istnieje.

en: Button
pl: Przycisk

en: Button classnames
pl: Nazwy klas przycisku

en: Button dropdowns
pl: Rozwijane listy przycisków

en: Button groups
pl: Grupy przycisków

en: Button style
pl: Styl przycisku

en: Buttons
pl: Przyciski

en: CPU usage
pl: Wykorzystanie CPU

en: CRED Forms
pl: Formularze CRED

en: CRED forms
pl: Formularze CRED

en: CSS editor
pl: Edytor CSS

en: CURRENT_ONE
pl: BIEŻĄCA

en: Cache and preload
pl: Pamięć cache i wyprzedzenie

en: Cache pages
pl: Zachowaj strony w pamięci podręcznej

en: Caching
pl: Zapisywanie w pamięci podręcznej

en: Calculate the loop index considering all the View results or just the ones in the current page.
pl: Oblicz indeks pętli uwzględniając wszystkie wyniki Widoku lub tylko te na bieżącej stronie.

en: Calculate the loop index including the items from previous pages
pl: Oblicz indeks pętli uwzględniając elementy z poprzednich stron

en: Calculate the loop index including the items from the current page only
pl: Oblicz indeks pętli uwzględniając wyłącznie elementy z bieżącej strony

en: Callback function
pl: Funkcja wywołania zwrotnego

en: Calling functions are <strong>%s</strong>
pl: Funkcje wywołujące to <strong>%s</strong>

en: Can they also be removed from the query filtering?
pl: Czy można je także usunąć z filtrowania zapytania?

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Caption of the image
pl: Podpis obrazka

en: Categories
pl: Kategorie

en: Category: %s
pl: Kategoria: %s

en: Center
pl: Do środka

en: Change Content Template
pl: Zmień szablon zawartości

en: Change WordPress Archive
pl: Zmień Archiwum WordPressa

en: Change how the results that share the same value on the orderby setting will be ordered.
pl: Zmień sposób porządkowania wyników, które współdzielą tę samą wartość ustawienia sortuj wg.

en: Change how the results will be ordered.
pl: Zmień sposób porządkowania wyników.

en: Change how this Content Template is used
pl: Zmień sposób wykorzystania tego szablonu zawartości

en: Change how this WordPress Archive is used
pl: Zmień sposób wykorzystania tego archiwum WordPressa

en: Change how to manage the sorting by a field.
pl: Zmień sposób zarządzania sortowaniem wg pola.

en: Change the Content Template assigned to this
pl: Zmień szablon zawartości przypisany do tego

en: Change the order of the results.
pl: Zmień kolejność wyników.

en: Change the secondary order of the results.
pl: Zmień drugorzędną kolejność porządkowania wyników.

en: Change usage
pl: Zmień sposób użytkowania

en: Characters
pl: Znaki

en: Check statuses
pl: Sprawdź statusy

en: Check the details for %s
pl: Sprawdź szczegóły dotyczące %s

en: Check the documentation
pl: Sprawdź dokumentację

en: Check the results page
pl: Sprawdź stronę wyników

en: Check your email for the confirmation link.
pl: Wiadomość z odnośnikiem potwierdzającym została wysłana na Twoją skrzynkę e-mail.

en: Checkbox label
pl: Etykieta pola wyboru

en: Checkboxes
pl: Pola wyboru

en: Checked
pl: Zaznaczone

en: Child
pl: Potomek

en: Choose
pl: Wybierz

en: Choose Post Types that will be displayed in the %s:
pl: Wybierz typy wpisów, które będą wyświetlane w %s:

en: Choose a different content template for them:
pl: Wybierz dla nich inny szablon zawartości:

en: Choose between posts, taxonomy and users and then select the specific content type to load. For posts, you can select multiple content types.
pl: Wybierz spośród postów, taksonomii i użytkowników, a następnie wybierz konkretny typ zawartości do wczytania. W przypadku postów możesz wybrać wiele typów zawartości.

en: Choose fields
pl: Wybierz pola

en: Choose file
pl: Wybierz plik

en: Choose how to order the items in the WordPress Archive. You can select the sorting key and direction.
pl: Wybierz w jaki sposób przetwarzać elementy w archiwum WordPressa. Możesz wybrać klucz sortowania oraz porządek.

en: Choose how to order the results that the View gets from the database. You can select the sorting key and direction.
pl: Wybierz sposób sortowania wyników, które widok View pobierze z bazy danych. Możesz wybrać klucz i kierunek sortowania.

en: Choose if Toolset plugins should send reports about the active theme and plugins to toolset.com.
pl: Wybierz, czy wtyczki Toolset powinny wysyłać raporty o aktywnym motywie i wtyczkach do toolset.com.

en: Choose if you want to hide or disable irrelevant options for inputs:
pl: Wybierz, czy chcesz ukryć lub wyłączyć opcje niedotyczące pól wprowadzania:

en: Choose post types
pl: Wybierz typy wpisów

en: Choose to display the %1s.
pl: Wybrać wyświetlanie %1s.

en: Choose what post types will be included in this archive loop.
pl: Wybierz, które typy wpisów będą uwzględnione w tej pętli archiwum.

en: Choose which content types will display using this template.
pl: Wybierz, które typy zawartości będą wyświetlane za pomocą tego szablonu.

en: Choose which listing page to customize. The WordPress Archive will display by default the exact same content as WordPress normally does, but you can adjust the ordering, add extra filters or modify the HTML output.
pl: Wybierz stronę z listą do spersonalizowania. Archiwum WordPressa będzie domyślnie wyświetlać dokładnie tę samą zawartość, jaką normalnie wyświetla WordPress, ale możesz dostosować porządkowanie, dodać dodatkowe filtry lub zmodyfikować wyjście HTML.

en: Circle
pl: Okrąg

en: Class
pl: Klasa

en: Classing labels.
pl: Etykiety przypisania klasy.

en: Classing.
pl: Podział na klasy.

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Clear %d %s
pl: Wyczyść %d %s

en: Clear a post type
pl: Wyczyść typ wpisu

en: Clear date
pl: Wyczyść datę

en: Clear single %s
pl: Wyczyść pojedyncze %s

en: Click <em>Update</em> to force this Content Template into all single %s
pl: Kliknij <em>Aktualizuj</em>, aby narzucić ten szablon zawartości na wszystkie pojedyncze %s

en: Click on "Save indexing options, erase index and rebuild the index" in the %1$sRelevanssi settings%2$s.
pl: Kliknij "Zapisz opcje indeksowania, wyczyść indeks i odbuduj indeks" w %1$sustawieniach Relevanssi%2$s.

en: Click on <strong>Add field</strong> to insert additional fields. Drag them to reorder, or delete fields that you don't need.
pl: Kliknij na <strong>Dodaj pole</strong>, aby wstawić dodatkowe pola. Przeciągaj je, aby zmienić ich kolejność albo usunąć pola, których nie potrzebujesz.

en: Click on <strong>Add field</strong> to insert fields to this View.
pl: Kliknij na <strong>Dodaj pole</strong>, aby wstawić pola do tego Widoku.

en: Click on it and locate this View to insert it anywhere you want inside the content.
pl: Kliknij go i znajdź ten widok View, aby umieścić go w dowolnym miejscu wewnątrz zawartości.

en: Click on the <strong>CRED Forms</strong> button to add forms.
pl: Kliknij przycisk <strong>Formularze CRED</strong>, aby dodać formularze.

en: Click on the <strong>Fields and Views</strong> button to insert fields that belong to the content, as well as Views and other Content Templates.
pl: Kliknij przycisk <strong>Pola i widoki</strong>, aby wstawić pola, które należą do zawartości oraz widoki i inne szablony zawartości.

en: Clicking the button below will scan all your content and provide a list of items that contain <strong>[wpv-if]</strong> shortcodes, so you can review them and register any function if needed:
pl: Kliknięcie na przycisku poniżej spowoduje przeskanowanie całej należącej do Ciebie zawartości i wyświetlenie listy elementów zawierających kody shortcode  <strong>[wpv-if]</strong>, aby można je było przejrzeć i zarejestrować wszelkie funkcje, jeżeli będzie to konieczne:

en: Close
pl: Zamknij

en: Close Views conditional output
pl: Zamknij warunkowe wyjście wtyczki Views

en: Close Views formatted output
pl: Zamknij formatowane wyjście wtyczki Views

en: Close Views raw output
pl: Zamknij surowe wyjście wtyczki Views

en: Code
pl: Kod

en: Combined Output saved
pl: Zapisano połączone wyjście

en: Comma separated list of IDs.
pl: Lista identyfikatorów ID rozdzielana przecinkami.

en: Comma separated list of roles.
pl: Lista ról rozdzielana przecinkami.

en: Comment Author
pl: Autor komentarza

en: Comment Date
pl: Data komentarza

en: Comment body
pl: Treść komentarza

en: Comment title
pl: Tytuł komentarza

en: Comments Atom feed URL
pl: URL źródła Atom komentarzy

en: Comments RSS 2.0 feed URL
pl: URL źródła RSS komentarzy

en: Compact HTML structure
pl: Kompaktowa struktura HTML

en: Compact debug mode
pl: Kompaktowy tryb debugowania

en: Compare value as a
pl: Porównaj wartość jako

en: Compare versions and buy
pl: Porównaj wersje i kup

en: Comparison function
pl: Funkcja porównania

en: Complete Views Custom Search tutorial
pl: Kompletny podręcznik wyszukiwania niestandardowego wtyczki Views

en: Complete the custom search setup by inserting the results
pl: Zakończ ustawianie wyszukiwania niestandardowego, wstawiając wyniki

en: Complete the search filter for this custom search
pl: Dokończ filtr wyszukiwania dla tego wyszukiwania niestandardowego

en: Conditional content
pl: Zawartość warunkowa

en: Conditional debug
pl: Debugowanie warunkowe

en: Conditional display for parts of the loop.
pl: Wyświetlanie warunkowe dla części pętli.

en: Conditional expression includes illegal characters
pl: Wyrażenie warunkowe zawiera niedopuszczalne znaki

en: Conditional output
pl: Wyjście warunkowe

en: Conditional output in Views
pl: Warunkowe wyjście we wtyczce Views

en: Conditional output per language
pl: Wyjście warunkowe wg języka

en: Conditions evaluation
pl: Ocena warunków

en: Conditions to evaluate
pl: Warunki do oceny

en: Congratulations! You are running Views and WPML with the String Translation module, so you can easily translate everything.
pl: Gratulacje! Uruchomiłeś wtyczkę Views i WPML z modułem Tłumaczenie Wyrażeń, więc możesz łatwo wszystko przetłumaczyć.

en: Connected #%d (%s) and #%d (%s) in the relationship "%s".
pl: Połączono #%d (%s) i #%d (%s) w relacji "%s".

en: Constant
pl: Stała

en: Container and spinner
pl: Kontener i wskaźnik postępu

en: Container classnames
pl: Nazwy klas kontenera

en: Container style
pl: Styl kontenera

en: Container text
pl: Tekst kontenera

en: Container type
pl: Typ kontenera

en: Content
pl: Treść

en: Content Selection
pl: Wybór Zawartości

en: Content Selection saved
pl: Zapisano wybór zawartości

en: Content Template
pl: Szablon zawartości

en: Content Template documentation
pl: Dokumentacja szablonu zawartości

en: Content Template for this Loop created
pl: Utworzono szablon zawartości dla tej pętli

en: Content Template in use
pl: Szablon zawartości w użyciu

en: Content Template inserted in the layout
pl: Szablon Zawartości wstawiono do układu

en: Content Template moved to the Trash.
pl: Szablon Zawartości przeniesiono do kosza.

en: Content Template name
pl: Nazwa szablonu zawartości

en: Content Template not set.
pl: Nie ustawiono Szablonu zawartości.

en: Content Template permanently deleted.
pl: Szablon Zawartości trwale usunięto.

en: Content Template restored from the Trash.
pl: Przywrócono Szablon Zawartości z kosza.

en: Content Template to apply
pl: Szablon zawartości do zastosowania

en: Content Template updated.
pl: Zaktualizowano szablon zawartości.

en: Content Template usage changed.
pl: Wykorzystanie szablonu zawartości zostało zmienione.

en: Content Template usage not changed.
pl: Nie zmieniono sposobu wykorzystania szablonu zawartości.

en: Content Template used as a loop block
pl: Szablon zawartości wykorzystany jako blok pętli

en: Content Template: %s - end
pl: Szablon zawartości: %s - koniec

en: Content Template: %s - start
pl: Szablon zawartości: %s - start

en: Content Templates
pl: Szablony zawartości

en: Content Templates let you design single pages using fields, taxonomy and HTML. With Content Templates, you can design the output for posts, pages and custom post types.
pl: Szablony zawartości umożliwiają projektowanie pojedynczych stron z wykorzystaniem pól, taksonomii i HTML. Dzięki szablonom zawartości możesz zaprojektować sposób wyświetlania wpisów, stron i niestandardowych typów wpisów.

en: Content Templates let you design single pages.
pl: Szablony zawartości umożliwiają projektowanie pojedynczych stron.

en: Content Templates modify the content when called from <a href="%s" target="_blank">the_content</a> function.
pl: Szablony zawartości modyfikują zawartość, kiedy są wywoływane przez funkcję <a href="%s" target="_blank">the_content</a>.

en: Content not displayed because it produces an infinite loop.
pl: Zawartość nie jest wyświetlana, ponieważ tworzy nieskończoną pętlę.

en: Content not saved
pl: Nie zapisano zawartości

en: Content of each iteration
pl: Zawartość każdego powtórzenia

en: Content template
pl: Szablon zawartości

en: Content template for
pl: Szablon zawartości dla

en: Content template not saved
pl: Nie zapisano szablonu zawartości

en: Content template saved
pl: Zapisano szablon zawartości

en: Content to load
pl: Zawartość do wczytania

en: Content updated
pl: Zaktualizowano zawartość

en: Content-Type of WordPress HTML pages
pl: Typ zawartości stron HTML WordPressa

en: Copy this list of field names:
pl: Skopiuj listę nazw pól:

en: Correct conditional expression has not been found
pl: Nie znaleziono poprawnego wyrażenia warunkowego

en: Could not create a Content Template for this Loop. Please reload the page and try again.
pl: Nie można było utworzyć szablonu zawartości dla tej pętli. Wczytaj stronę ponownie i spróbuj jeszcze raz.

en: Could not create relationship definition because an error happened: %s
pl: Nie można było utworzyć definicji relacji, ponieważ wystąpił błąd: %s

en: Could not generate the Loop. Please reload and try again.
pl: Nie można było wygenerować pętli. Wczytaj ponownie i spróbuj jeszcze raz.

en: Could not read the Views import file.
pl: Odczyt pliku importu Views nie powiódł się.

en: Couldn't write to the ".maintenance" file.
pl: Zapis do pliku ".maintenance" nie powiódł się.

en: Count
pl: Ilość

en: Count length by
pl: Jednostka długości:

en: Create
pl: Utwórz

en: Create Content Template
pl: Utwórz Szablon Zawartości

en: Create View
pl: Utwórz widok

en: Create WordPress Archive
pl: Utwórz archiwum WordPressa

en: Create a Content Template for single %s
pl: Utwórz szablon zawartości dla pojedynczego/ej %s

en: Create a Form first
pl: Najpierw utwórz formularz

en: Create a View first
pl: Najpierw utwórz widok.

en: Create a WordPress Archive for this loop
pl: Utwórz Archiwum WordPressa dla tej pętli

en: Create a different View widget and display this View.
pl: Utwórz inny widżet widoku i wyświetl ten widok.

en: Create a different View widget, either in the current page or in another page, depending on what was chosen above and display this View.
pl: Utwórz inny widżet widoku albo na bieżącej albo na innej stronie, w zależności od tego, co wybrano powyżej i wyświetl ten widok.

en: Create a new
pl: Utwórz nowy/ą/e

en: Create a new Content Template
pl: Utwórz nowy szablon zawartości

en: Create a new Content Template and assign it to this View
pl: Utwórz nowy Szablon Zawartości i przypisz go do tego widoku

en: Create a new Content Template and assign it to this WordPress Archive
pl: Utwórz nowy szablon zawartości i przypisz go do tego archiwum WordPressa

en: Create a new Template
pl: Stwórz nowy szablon

en: Create a new View
pl: Utwórz nowy widok

en: Create a new WordPress Archive
pl: Utwórz nowe archiwum WordPressa

en: Create a new code snippet
pl: Utwórz nowy wycinek kodu

en: Create a new page
pl: Utwórz nową stronę

en: Create a page with this View
pl: Utwórz stronę z tym widokiem

en: Create different Content Templates for each language
pl: Utwórz różne szablony zawartości dla każdego języka

en: Create front-end content editing forms
pl: Tworzyć formularze edycji zawartości po stronie użytkownika

en: Create page
pl: Utwórz stronę

en: Create shortcode
pl: Utwórz kod shortcode

en: Create templates
pl: Tworzyć szablony

en: Created a default language translation for post #%d (%s) in draft mode.
pl: Utworzono tłumaczenie na język domyślny dla wpisu #%d (%s) w trybie roboczym.

en: Creating a template with Views
pl: Tworzenie szablonu z wtyczką Views

en: Creating an archive with WordPress Archive
pl: Tworzenie archiwum z Archiwum WordPressa

en: Creating and displaying a View
pl: Tworzenie i wyświetlanie widoku

en: Creating custom searches with Views
pl: Tworzenie wyszukiwań niestandardowych za pomocą wtyczki Views

en: Creating paginated listings with Views
pl: Tworzenie list stronicowanych za pomocą wtyczki Views

en: Creating sliders with Views
pl: Tworzenie pokazu slajdów za pomocą wtyczki Views

en: Criteria to filter
pl: Kryteria filtrowania

en: Crop to exact dimensions
pl: Przytnij do dokładnych rozmiarów

en: Current page
pl: Bieżąca strona

en: Current page number
pl: Bieżący numer strony

en: Current post
pl: Bieżący wpis

en: Current post body
pl: Treść bieżącego postu

en: Current user info
pl: Informacje o aktualnym użytkowniku

en: Current user information
pl: Informacje o aktualnym użytkowniku

en: Currently there are no items to display.
pl: Aktualnie brak jest elementów do wyświetlenia

en: Custom
pl: Niestandardowy

en: Custom Code
pl: Kod niestandardowy

en: Custom Fields
pl: Własne pola

en: Custom Functions
pl: Funkcje niestandardowe

en: Custom Post Archives
pl: Archiwa wpisów niestandardowych

en: Custom Search
pl: Wyszukiwanie niestandardowe

en: Custom Search Instructions
pl: Polecenia wyszukiwania niestandardowego

en: Custom Search Settings
pl: Ustawienia wyszukiwania niestandardowego

en: Custom Shortcodes
pl: Niestandardowe kody shortcode

en: Custom code snippets
pl: Wycinki kodu niestandardowego

en: Custom field
pl: Pole niestandardowe

en: Custom field - %s
pl: Pole niestandardowe - %s

en: Custom field filter
pl: Filtr pola niestandardowego

en: Custom fields
pl: Pola niestandardowe

en: Custom height of image in pixels.
pl: Niestandardowa wysokość obrazu w pikselach.

en: Custom search
pl: Wyszukiwanie niestandardowe

en: Custom search events
pl: Zdarzenie sortowania niestandardowego

en: Custom search settings
pl: Niestandardowe ustawienia wyszukiwania

en: Custom search setup completed!
pl: Zakończono ustawienia wyszukiwania niestandardowego!

en: Custom search shortcodes
pl: Kody shortcode wyszukiwania niestandardowego

en: Custom size...
pl: Niestandardowy rozmiar...

en: Custom width of image in pixels.
pl: Niestandardowa szerokość obrazu w pikselach.

en: Customizer - Site Options
pl: Customizer - Opcje witryny

en: Customizer - Theme Mods
pl: Customizer - Modyfikacje motywu

en: DATE
pl: DATA

en: DATETIME
pl: DATA-I-GODZINA

en: DECIMAL
pl: DZIESIĘTNY

en: Data not saved
pl: Nie zapisano danych

en: Data saved
pl: Zapisano dane

en: Data updated
pl: Zaktualizowano dane

en: Data uploaded
pl: Przesłano dane

en: Database error when deleting associations: "%s"
pl: Błąd bazy danych podczas usuwania powiązań: "%s"

en: Date
pl: Data

en: Date condition
pl: Warunek daty

en: Date conditions relationship:
pl: Relacje warunków daty:

en: Date format
pl: Format daty

en: Date of the image
pl: Data obrazu

en: Date selected in the datepicker by default, as a timestamp. You can also use Toolset functions like NOW() or TODAY().
pl: Data wybrana domyślnie w selektorze jako stempel czasowy. Możesz także zastosować funkcje NOW() lub TODAY() zestawu Toolset.

en: Datepicker
pl: Selektor daty

en: Day
pl: Dzień

en: Day archives
pl: Archiwa dnia

en: Day of the week
pl: Dzień tygodnia

en: Day of the year
pl: Dzień roku

en: Day: %s
pl: Dzień: %s

en: Days can only be a number between 1 and 31
pl: Dni mogą być jedynie liczbami z zakresu od 1 do 31

en: Days of the week can only be numbers between 1 and 7
pl: Dni tygodnia mogą być jedynie liczbami z zakresu od 1 do 7

en: Days of the year can only be numbers between 1 and 366
pl: Dni roku mogą być jedynie liczbami z zakresu od 1 do 366

en: Deactivate
pl: Wyłącz

en: Debug information
pl: Informacje o debugowaniu

en: Debug mode
pl: Tryb debugowania

en: Declare theme options
pl: Zadeklaruj opcje motywu

en: Default
pl: Domyślne

en: Default URL
pl: Domyślny URL

en: Default date
pl: Domyślna data

en: Default image when there is no profile picture. Leave blank for the "Mystery Man".
pl: Obrazek domyślny, kiedy brak jest zdjęcia profilowego. Pozostaw puste dla  "Tajemniczego człowieka".

en: Default setting
pl: Ustawienie domyślne

en: Default state
pl: Stan domyślny

en: Default url for an image. Leave blank for the "Mystery Man".
pl: Domyślny URL dla obrazu. Pozostaw pusty dla "Tajemniczego Człowieka".

en: Defaults to 1.
pl: Domyślnie 1.

en: Defaults to the one set in the WordPress General settings.
pl: Domyślnie przyjmuje wartości jednego z ogólnych ustawień WordPressa.

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete %s
pl: Usuń %s

en: Delete Content Template
pl: Usuń szablon zawartości

en: Delete Content Templates
pl: Usuń Szablony Zawartości

en: Delete Permanently
pl: Usuń trwale

en: Delete Views
pl: Usuń widoki

en: Delete WordPress Archive
pl: Usuń archiwum WordPressa

en: Delete WordPress Archives
pl: Usuń Archiwa WordPressa

en: Delete a code snippet
pl: Usuń wycinek kodu

en: Delete all custom field filters
pl: Usuń wszystkie filtry pola niestandardowego

en: Delete all taxonomy filters
pl: Usuń wszystkie filtry taksonomii

en: Delete all termmeta field filters
pl: Usuń wszystkie filtry pola termmeta

en: Delete all usermeta field filters
pl: Usuń wszystkie filtry pola usermeta

en: Delete any existing Content Templates that are not in the import
pl: Usuń wszelkie szablony zawartości niewchodzące w zakres importu

en: Delete any existing Views or WordPress Archives that are not in the import
pl: Usuń wszystkie istniejące widoki View lub archiwa WordPressa, które nie wchodzą w zakres importu

en: Delete custom field filters
pl: Usuń filtry pola niestandardowego

en: Delete leftover intermediary posts
pl: Usuń pozostawione wpisy pośrednie

en: Delete leftover posts
pl: Usuń pozostawione wpisy

en: Delete taxonomy filters
pl: Usuń filtry taksonomii

en: Delete termmeta field filters
pl: Usuń filtry pola termmeta

en: Delete this filter
pl: Usuń ten filtr

en: Delete usermeta field filters
pl: Usuń filtry pola usermeta

en: Deleted %d dangling intermediary posts. Operation completed.
pl: Usunięto %d niepotrzebnych wpisów pośrednich. Operacja zakończona.

en: Deleted %d dangling intermediary posts...
pl: Usunięto %d niepotrzebnych wpisów pośrednich...

en: Deleted all associations for the relationship #%d
pl: Usunięto wszystkie powiązania dla relacji #%d

en: Depending on the value of the style parameter it displays a list of links to the other pages or a drop-down list to select another page.
pl: W zależności od wartości parametru stylu wyświetla listę odnośników do innych stron albo listę rozwijaną do wybrania kolejnej strony.

en: Descending
pl: Malejąco

en: Descending Numeric
pl: Malejąco numerycznie

en: Descending, Ascending
pl: Malejąca, Rosnąca

en: Description
pl: Opis

en: Description of the image
pl: Opis obrazu

en: Description:
pl: Opis:

en: Design page layouts using drag-and-drop
pl: Projektować układy stron metodą przeciągnij i upuść

en: Design the search results in the Loop section.
pl: Zaprojektuj wyniki wyszukiwania w sekcji Pętla.

en: Design with Toolset
pl: Projektuj z zestawem Toolset

en: Detailed HTML structure
pl: Szczegółowa struktura HTML

en: Did you know that you can add a custom search to this Archive?
pl: Czy wiesz, że możesz dodać wyszukiwanie niestandardowe do tego archiwum?

en: Digits
pl: Cyfry

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disable / Hide
pl: Wyłącz / Ukryj

en: Disable the Toolset shortcodes menu in the admin bar
pl: Wyłącz menu kodów shortcode zestawu Toolset w pasku administratora

en: Dismiss
pl: Porzuć

en: Dismiss adding search results to page
pl: Odrzuć dodawanie wyników wyszukiwania do strony

en: Display
pl: Wyświetl

en: Display
pl: Wyświetl

en: Display 20 items per page
pl: Wyświetl 20 elementów na stronie

en: Display Name
pl: Nazwa wyświetlana

en: Display all items
pl: Wyświetl wszystkie elementy

en: Display all items in this archive at once.
pl: Wyświetl wszystkie elementy w tym archiwum jednocześnie.

en: Display all query results at once.
pl: Wyświetl wszystkie wyniki zapytania jednocześnie.

en: Display all results
pl: Wyświetl wszystkie wyniki

en: Display all the items
pl: Wyświetl wszystkie elementy

en: Display content only for this language
pl: Wyświetlaj wyłącznie zawartość dla tego języka

en: Display data for:
pl: Wyświetl dane dla:

en: Display format
pl: Format wyświetlania

en: Display generic help for the Filter section
pl: Wyświetl pomoc ogólną dla sekcji Filtr

en: Display generic help for the Loop section
pl: Wyświetl pomoc ogólną dla sekcji Pętla

en: Display generic help for the Query section
pl: Wyświetl pomoc ogólną dla sekcji Zapytanie

en: Display lists of content
pl: Wyświetlać listy zawartości

en: Display name
pl: Nazwa wyświetlana

en: Display options
pl: Opcje wyświetlania

en: Display options:
pl: Opcje wyświetlania:

en: Display the archive as a custom search
pl: Wyświetl archiwum jako wyszukiwanie niestandardowe

en: Display the basic archive
pl: Wyświetl archiwum podstawowe

en: Display the current user's profile picture in this shape. For "custom" shape, custom CSS is needed for "wpv-profile-picture-shape-custom" CSS class.
pl: Wyświetl zdjęcie profilowe aktualnego użytkownika w tym kształcie. Dla kształtu "niestandardowego" wymagany jest niestandardowy CSS dla klasy CSS "wpv-profile-picture-shape-custom".

en: Display the date when the post was created
pl: Wyświetl datę utworzenia wpisu

en: Display the date when the post was last modified
pl: Wyświetl datę ostatniej modyfikacji wpisu

en: Display the items using a custom search
pl: Wyświetl elementy, stosując wyszukiwanie niestandardowe

en: Display the items using a custom search is not available in the Lite version. To use it, get the full Views.
pl: Wyświetlanie elementów za pomocą wyszukiwania standardowego jest niedostępne w wersji Lite. Aby z niego korzystać, uzyskaj pełną wersję wtyczki Views.

en: Display the link to the selected post type archive page
pl: Wyświetl odnośnik do strony archiwum wybranego typu wpisu

en: Display the post author's profile picture in this shape. For "custom" shape, custom CSS is needed for "wpv-profile-picture-shape-custom" CSS class.
pl: Wyświetl zdjęcie profilowe autora wpisu w tym kształcie. Dla kształtu "niestandardowego" wymagany jest niestandardowy CSS dla klasy CSS "wpv-profile-picture-shape-custom".

en: Display the profile picture in this shape. For "custom" shape, custom CSS is needed for "wpv-profile-picture-shape-custom" CSS class.
pl: Wyświetl zdjęcie profilowe w tym kształcie. Dla kształtu "niestandardowego" wymagany jest niestandardowy CSS dla klasy CSS "wpv-profile-picture-shape-custom".

en: Display the query in pages, which visitors will switch without reloading the page.
pl: Wyświetl zapytanie na stronach, które odwiedzający będą mogli przełączać bez ponownego wczytywania strony.

en: Display the query in pages, which will paginate automatically without reloading the page.
pl: Wyświetl zapytanie na stronach, które będą stronicowane automatycznie, bez ponownego wczytywania strony.

en: Display the query results in pages, which visitors will switch.
pl: Wyświetl wyniki zapytania na stronach, które odwiedzający będą przełączać.

en: Display the results as a slider
pl: Wyświetl wyniki jako pokaz slajdów

en: Display the results as a slider is not available in the Lite version. To use it, get the full Views.
pl: Wyświetlanie wyników jako suwaka jest niedostępne w wersji Lite. Aby z niego korzystać, uzyskaj pełną wersję wtyczki Views.

en: Display the results using a custom search
pl: Wyświetl wyniki, stosując wyszukiwanie niestandardowe

en: Display the results using a custom search is not available in the Lite version. To use it, get the full Views.
pl: Wyświetlanie wyników za pomocą wyszukiwania niestandardowego jest niedostępne w wersji Lite. Aby z niego korzystać, uzyskaj pełną wersję wtyczki Views.

en: Display the results with pagination
pl: Wyświetl wyniki z podziałem na strony

en: Display the results with pagination is not available in the Lite version. To use it, get the full Views.
pl: Wyświetlanie wyników ze stronicowaniem jest niedostępne w wersji Lite. Aby z niego korzystać, uzyskaj pełną wersję wtyczki Views.

en: Display the selected information for the current user
pl: Wyświetl wybrane informacje o aktualnym użytkowniku

en: Display this archive in pages, which visitors will switch without reloading the page.
pl: Wyświetl to archiwum na stronach, które odwiedzający będą mogli przełączać bez ponownego wczytywania strony.

en: Display this archive in pages, which visitors will switch.
pl: Wyświetl to archiwum na stronach, które odwiedzający będą mogli przełączać.

en: Display this information about the current post author.
pl: Wyświetl informacje o autorze aktualnego wpisu.

en: Display this metadata if that option was selected on the previous section
pl: Wyświetl te metadane, jeżeli ta opcja została wybrana w poprzedniej sekcji

en: Display using a Content Template:
pl: Wyświetl, używając szablonu zawartości:

en: Display value
pl: Wyświetl wartość

en: Displaying
pl: Wyświetlanie

en: Displaying repeatable field groups?
pl: Wyświetlanie powtarzalnych grup pól?

en: Displays a View
pl: Wyświetla Widok

en: Displays a fully customized display
pl: Wyświetla w pełni spersonalizowany ekran

en: Displays a pager with the current page selected.
pl: Wyświetla pojedynczą aktualnie wybraną stronę.

en: Displays the filter section of a View.
pl: Wyświetla wybór filtrów dla Widoku.

en: Division
pl: Separator

en: Do not adjust URLs after loading search results
pl: Nie dostosowuj adresów URL po wczytaniu wyników wyszukiwania

en: Do not apply any filter based on status.
pl: Nie stosuj żadnych filtrów na podstawie statusu.

en: Do not forget to add a <strong>filter by post relationship or repeatable fields group owner</strong> and select the right owner for the groups that you want to display.
pl: Pamiętaj, aby dodać <strong>relację filtrowania wg wpisów lub właściciela powtarzalnej grupy pól</strong> i wybierz prawidłowego właściciela dla grup, które chcesz wyświetlać.

en: Do not parse shortcodes inside the field values
pl: Nie interpretuj kodów shortcode wewnątrz wartości pól.

en: Do not prepend domain name with protocol identifier, such as <code>http</code> or <code>https</code>. Only domain name should work as a good qualifier. For example, <code>example.com</code> or <code>www.example.com</code> is an acceptable entry.
pl: Nie podawaj identyfikatora protokołu <code>http</code> or <code>https</code> przed nazwą domeny. Wyłącznie nazwa domeny powinna działać jako dobry kwalifikator. Na przykład, <code>example.com</code> lub <code>www.example.com</code> stanowi dozwolony zapis.

en: Do not register any framework automatically
pl: Nie rejestruj żadnego szkieletu szablonu automatycznie

en: Do not show the spinner
pl: Nie wyświetlaj paska postępu

en: Do not wrap the excerpt in a paragraph
pl: Nie umieszczaj streszczenia w akapicie

en: Do you want to apply to all?
pl: Czy chcesz zastosować do wszystkich?

en: Do you want to save this Content Template?
pl: Czy chcesz zapisać ten Szablon zawartości?

en: Documentation and Support
pl: Dokumentacja i pomoc techniczna

en: Documentation for Views theme framework integration
pl: Dokumentacja do integracji szkieletu motywu wtyczki Views

en: Documentation for pagination links
pl: Dokumentacja do odnośników stronicowania

en: Documentation on functions inside conditional evaluations
pl: Dokumentacja dotycząca funkcji wewnątrz działań logicznych

en: Documentation on the Bootstrap Layouts
pl: Dokumentacja nt. układów Bootstrap

en: Documentation on the Toolset Maps plugin
pl: Dokumentacja wtyczki Toolset Maps

en: Documentation on the Views debug modes
pl: Dokumentacja dotycząca trybów debugowania wtyczki Views

en: Documentation on the third-party shortcode arguments
pl: Dokumentacja dotycząca argumentów kodów shortcode stron trzecich

en: Domain
pl: Domena

en: Don't assign to any post type
pl: Nie przypisuj do żadnego typu wpisu

en: Don't forget to insert the custom search form into %s
pl: Pamiętaj, aby wstawić formularz wyszukiwania niestandardowego do %s.

en: Don't include current page in query result
pl: Nie uwzględniaj bieżącej strony w wynikach zapytania

en: Don't know the name of your theme function?
pl: Nie znasz nazwy funkcji swojego motywu?

en: Don't show any debug information
pl: Nie wyświetlaj żadnych informacji o debugowaniu

en: Don't show current logged user.
pl: Nie wyświetlaj aktualnie zalogowanego użytkownika.

en: Don't show empty terms
pl: Nie wyświetlaj pustych elementów

en: Don't show pagination elements if there is only one page
pl: Nie wyświetlaj elementów stronicowania, jeżeli istnieje tylko jedna strona

en: Don't show this again
pl: Nie wyświetlaj ponownie

en: Don't show this message again
pl: Nie wyświetlaj więcej tego komunikatu

en: Don't use a WordPress Archive for this loop
pl: Nie stosuj archiwum WordPressa dla tej pętli

en: Don't use any content template for these items
pl: Nie stosuj szablonu zawartości do tych elementów

en: Done editing here? Return to the
pl: Edycja tutaj zakończona? Wróć do

en: Done editing here? Return to the %1$sToolset Content Template editor.%2$s
pl: Edycja tutaj zakończona? Wróć do %1$sedytora Szablonu zawartości Toolset.%2$s

en: Don’t use any Content Template
pl: Nie używaj żadnych szablonów zawartości

en: Download WooCommerce Views
pl: Pobierz widoki WooCommerce

en: Download from your Toolset account
pl: Pobierz ze swojego konta Toolset

en: Dropdowns
pl: Listy rozwijane

en: Dropped table "%s".
pl: Porzucona tabela "%s".

en: Duplicate
pl: Skopiuj

en: Duplicate <em>%s</em>
pl: Powielony/a/e <em>%s</em>

en: Duplicate a Content Template
pl: Powiel szablon zawartości

en: Duplicate a View
pl: Skopiuj widok

en: ERROR
pl: BŁĄD

en: Each View has a title and an optional description. These are used for you, to identify different Views. The title and the description don't appear anywhere on the site's public pages.
pl: Każdy widok View ma tytuł i opcjonalny opis. Pomogą Ci one zidentyfikować różne widoki View. Tytuł i opis nie są nigdzie wyświetlane na stronach publicznych witryny.

en: Easily highlight new or unread items by adding a <span class="badge"></span> to links, Bootstrap navs, and more.
pl: Łatwo zaznaczaj nowe i nieprzeczytane elementy, dodając <span class="odznakę"></span> do odnośników, nawigacji Bootstrap i nie tylko.

en: Edit
pl: Edycja

en: Edit %s
pl: Edycja %s

en: Edit Content Template
pl: Edytuj szablon treści

en: Edit Form
pl: Edytuj formularz

en: Edit Layouts Loop View
pl: Edytuj widok pętli układów

en: Edit Post forms
pl: Edytuj formularze wpisu

en: Edit This
pl: Edytuj to

en: Edit User forms
pl: Edytuj formularze użytkownika

en: Edit View
pl: Edytuj widok

en: Edit WordPress Archive
pl: Edytuj archiwum WordPressa

en: Edit audio
pl: Edytuj audio

en: Edit conditions manually
pl: Ręcznie edytuj warunki

en: Edit conditions using the GUI
pl: Edytuj warunki, korzystając z interfejsu graficznego

en: Edit file
pl: Edytuj plik

en: Edit filter
pl: Edytuj filtr

en: Edit image
pl: Edytuj obraz

en: Edit link text
pl: Edytuj tekst odnośnika

en: Edit selected Form in Toolset
pl: Edytuj wybrany formularz w Toolset

en: Edit selected View in Toolset
pl: Edytuj wybrany widok View w Toolset

en: Edit the custom field filters
pl: Edytuj filtry pola niestandardowego

en: Edit the taxonomy filters
pl: Edytuj filtry taksonomii

en: Edit the termmeta field filters
pl: Edytuj filtry pola termmeta

en: Edit the usermeta field filters
pl: Edytuj filtry pola usermeta

en: Edit this Content Template
pl: Edytuj ten szablon zawartości

en: Edit this View
pl: Edytuj ten Widok

en: Edit this filter
pl: Edytuj ten filtr

en: Edit this item
pl: Edytuj ten element

en: Edit translation
pl: Edytuj tłumaczenie

en: Edit video
pl: Edytuj wideo

en: Edit with
pl: Edytuj za pomocą

en: Edit with %1$s
pl: Edytuj za pomocą %1$s

en: Edit with Layouts
pl: Edytuj za pomocą wtyczki Layouts

en: Element HTML tag
pl: Znacznik HTML elementu

en: Element classnames
pl: Nazwy klas elementu

en: Element inline style
pl: Styl elementu w linii

en: Element label
pl: Etykieta elementu

en: Element output
pl: Wyjście elementu

en: Element styling
pl: Stylizacja elementu

en: Elements info
pl: Informacja o elementach

en: Ellipsis text
pl: Tekst wielokropka

en: Embedded Content Template
pl: Osadzony szablon zawartości

en: Embedded WordPress Archive
pl: Osadzone archiwum WordPressa

en: Empty Trash
pl: Opróżnij kosz

en: Empty field values or incorrect field defined.
pl: Puste wartości pól albo zdefiniowano nieprawidłowe pole.

en: Enable Views debug mode
pl: Włącz tryb debugowania wtyczki Views

en: Enable debugging and go to a page that should display a Content Template and Views will display the call function name.
pl: Włącz debugowanie i przejdź do strony,  która powinna wyświetlać szablon zawartości, a wtyczka Views wyświetli nazwę wywoływanej funkcji.

en: Enable history management setttings for AJAX custom search
pl: Włącz ustawienia zarządzania historią dla wyszukiwań niestandardowych AJAX

en: Enable history management setttings for manual AJAX pagination
pl: Włącz ustawienia zarządzania historią dla ręcznego stronicowania AJAX

en: Enable line breaks
pl: Włącz podziały wierszy

en: Enable syntax higlighter
pl: Włącz podświetlanie składni

en: Enable the Design with Toolset menu in the frontend
pl: Włącz menu Projektowanie z Toolset po stronie odwiedzającego

en: Enable the legacy Views Map plugin
pl: Włącz starszą wersję wtyczki Views Maps

en: Enable theme support debugging
pl: Włącz debugowanie obsługi motywu

en: Enable/disable Fusion Compilers to enhance front-end rendering performance. For Avada Settings edited with Toolset to take effect, Fusion Compilers must be disabled.
pl: Włącz/wyłącz Fusion Compilers, aby podnieść wydajność renderowania po stronie użytkownika. Aby zadziałały ustawienia Avada, Fusion Compilers muszą być wyłączone.

en: Enabling Views debug will open a popup on every page showing a Views element.
pl: Włączenie debugowania wtyczki Views wyświetli na każdej stronie wyskakujące okienko pokazujące element wtyczki Views.

en: Enabling the legacy Views Maps plugin will add the Google Maps API and the Views Maps plugin to your site.
pl: Włączenie starszej wersji wtyczki Views Maps doda API Map Google oraz wtyczkę Views Maps do Twojej strony internetowej.

en: Enabling this option might have a performance penalty.
pl: Włączenie tej opcji mogłoby ujemnie odbić się na wydajności.

en: Encoding for pages and feeds
pl: Kodowanie stron i źródeł

en: Enter a username or email address.
pl: Wpisz nazwę użytkownika lub adres e-mail.

en: Enter name here
pl: Tu wpisz nazwę

en: Enter new title
pl: Wpisz nowy tytuł

en: Enter the excerpt length.
pl: Wpisz długość streszczenia.

en: Enter title here
pl: Tu wpisz tytuł

en: Error 404 page
pl: Strona błędu 404

en: Error post id: check _cred_cred_prefix_post_id
pl: Błędny ID wpisu: check _cred_cred_prefix_post_id

en: Error while dropping table "%s".
pl: Błąd podczas porzucania tabeli "%s".

en: Error while parsing the evaluate expression
pl: Błąd podczas analizy wyrażenia ewaluacji

en: Error while retrieving result.
pl: Błąd podczas pobierania wyników.

en: Error while retrieving the Content Template preview. The selected Content Template (Slug: "%s") was not found.
pl: Błąd podczas pobierania podglądu Szablonu zawartości. Nie odnaleziono wybranego Szablonu zawartości (Slug:  "%s").

en: Error while retrieving the View custom search status.
pl: Błąd podczas pobierania statusu niestandardowego wyszukiwania widoku View.

en: Error while retrieving the View preview. The selected View (ID: %s) was not found.
pl: Błąd podczas pobierania podglądu widoku View. Nie odnaleziono wybranego widoku View (ID: %s).

en: Error while retrieving the form preview. The selected form (ID: "%s") was not found.
pl: Błąd podczas pobierania podglądu. Nie znaleziono wybranego formularza (ID: "%s")

en: Error while saving an association to database
pl: Błąd podczas zapisywania skojarzenia w bazie danych

en: Error: Files is too big, Max upload size is
pl: Błąd. Plik jest zbyt duży. Maksymalny rozmiar przesyłanego pliku to

en: Everywhere
pl: Wszędzie

en: Excerpt View
pl: Widok fragmentu

en: Excerpt length
pl: Długość fragmentu

en: Exclude posts
pl: Wyklucz wpisy

en: Executed code snippet "%s".
pl: Wykonano wycinek kodu "%s".

en: Export
pl: Eksportuj

en: Export / Import
pl: Eksport/Import

en: Export Views, WordPress Archives and Content Templates
pl: Eksportuj widoki, archiwa WordPressa i szablony zawartości

en: Export and Import Views data
pl: Eksportuj i importuj dane wtyczki Views

en: Extend Bootstrap's grid system with the thumbnail component to easily display grids of images, videos, text, and more.
pl: Rozszerz układ siatki Bootstrapa za pomocą składnika miniaturki, aby łatwo wyświetlać siatki obrazów, filmów, tekstu itp.

en: Extend form controls by adding text or buttons before, after, or on both sides of any text-based input.
pl: Zwiększ liczbę kontrolek formularza, dodają tekst lub przyciski przed, za lub po obu stronach dowolnego wejścia tekstowego.

en: Extra classnames
pl: Dodatkowe nazwy klas

en: FUTURE_ONE
pl: PRZYSZŁA

en: Fade
pl: Ściemnienie

en: Failed to create Content Template - %s.
pl: Utworzenie szablonu zawartości %s nie powiodło się.

en: Failed to create view - %s.
pl: Utworzenie widoku %s nie powiodło się.

en: Failed to duplicate Content Template - %s.
pl: Powielenie szablonu zawartośc nie powiodło się - %s.

en: Failed to duplicate view - %s.
pl: Powielenie widoku nie powiodło się - %s.

en: Failed to import Content Template attachment - %s, %s.
pl: Import załącznika szablonu zawartości nie powiódł się - %s, %s.

en: Failed to import View attachment - %s, %s.
pl: Import załącznika widoku nie powiódł się - %s, %s.

en: Failed to update Content Template - %s.
pl: Aktualizacja szablonu zawartości %s nie powiodła się.

en: Failed to update view - %s.
pl: Aktualizacja widoku %s nie powiodła się.

en: Failed to update view-template - %s.
pl: Aktualizacja szablonu-widoku %s nie powiodła się.

en: Fast support and compatibility alerts
pl: Szybkie wsparcie i ostrzeżenia o zgodności

en: Featured image height
pl: Wysokość ikony wpisu

en: Featured image size
pl: Rozmiar ikony wpisu

en: Featured image width
pl: Szerokość ikony wpisu

en: Field
pl: Pole

en: Field - %s
pl: Pole - %s

en: Field filter deleted
pl: Usunięto filtr pola

en: Field filter saved
pl: Zapisano filtr pola

en: Fields and Views
pl: Pola i widoki

en: Fields and Views shortcodes
pl: Kody shortcode pól i widoków

en: Fields relationship:
pl: Relacja pól:

en: Fields to include:
pl: Pola do uwzględnienia:

en: Fields updated in the Loop
pl: Pola aktualizowane w pętli

en: File "%s" already exists. Please choose a different slug for the snippet.
pl: Plik "%s" już istnieje. Wybierz inny slug dla wycinka.

en: Fill in some Query Filters settings
pl: Wypełnij niektóre z ustawień filtru wyszukiwania

en: Filter
pl: Filtr

en: Filter %s by <strong>search</strong> term: <strong>%s</strong>
pl: Filtruj %s wg frazy <strong>wyszukiwania</strong>: <strong>%s</strong>

en: Filter %s by <strong>text search</strong>
pl: Filtruj %s wg <strong>wyszukiwania tekstowego</strong>

en: Filter %s by a search term set by the View shortcode attribute: <strong>%s</strong>.
pl: Filtruj %s na podstawie frazy wyszukiwania ustawianej przez atrybut shortcode Widoku: <strong>%s</strong>.

en: Filter %s by a text search that will be added <strong>manually</strong> using the shortcode <span class="wpv-code">[wpv-filter-search-box]</span>.
pl: Filtruj %s na podstawie wyszukiwania tekstowego, które zostanie dodane <strong>ręcznie</strong> z wykorzystaniem kodu shortcode <span class="wpv-code">[wpv-filter-search-box]</span>.

en: Filter %s by this <strong>shortcode argument specified</strong> term: <strong>%s</strong>
pl: Filtruj %s na podstawie <strong>wskazanego argumentu shortcode</strong> term: <strong>%s</strong>

en: Filter %s by this search term: <strong>%s</strong>.
pl: Filtruj %s wg tej frazy wyszukiwania: <strong>%s</strong>.

en: Filter MetaHTML is empty
pl: Pole Filtruj MetaHTML jest puste

en: Filter by %s
pl: Filtruj wg %s

en: Filter by <strong>%s</strong>
pl: Filtruj wg <strong>%s</strong>

en: Filter by a search term set by the View shortcode attribute: <strong>%s</strong>.
pl: Filtruj na podstawie frazy wyszukiwania ustawionej przez atrybut shortcode Widoku:
    \n <strong>%s</strong>.

en: Filter by post author
pl: Filtruj wg autora wpisu

en: Filter by post field
pl: Filtruj wg pola wpisu

en: Filter by post field %s
pl: Filtruj według pola %s wpisu

en: Filter by post relationship
pl: Filtruj wg relacji wpisu

en: Filter by post relationship / repeatable field groups owner
pl: Filtruj według relacji wpisu / właściciela powtarzalnych grup pól

en: Filter by post relationship or repeatable fields group owner
pl: Filtruj według relacji wpisu lub właściciela powtarzalnej grupy pól

en: Filter by post taxonomy
pl: Filtruj wg taksonomii wpisu

en: Filter by post type
pl: Filtruj wg typu wpisu

en: Filter by this search term: <strong>%s</strong>.
pl: Filtruj wg frazy wyszukiwania: <strong>%s</strong>.

en: Filter by:
pl: Filtruj wg:

en: Filter comparison
pl: Porównanie filtra

en: Filter options
pl: Opcje filtra

en: Filter posts to
pl: Filtruj wpisy do

en: Filter saved
pl: Zapisano filtr

en: Filter section
pl: Sekcja filtra

en: Filters
pl: Filtry

en: Finally, if you use a page builder, activate it on this page, create a <strong>Toolset View</strong> widget/module/block and select <strong>%s</strong> in the <em>View</em> selection control.
pl: Na koniec, jeżeli korzystasz z programu do budowania stron, włącz to na swojej stronie, utwórz widżet/moduł/blok widoku <strong>Toolset View</strong> i wybierz <strong>%s</strong> w kontrolce wyboru <em>Widok</em>.

en: Finally, the third option will display just the results, you need to add the form elsewhere targeting this page.
pl: Na koniec, trzecia opcja wyświetli jedynie wyniki, a Ty musisz dodać ten formularz w dowolnym innym miejscu prowadzącym do tej strony.

en: Finish
pl: Koniec

en: First
pl: Pierwsza

en: First %d results loaded
pl: Wczytano %d pierwsz(e/ych) wynik(i/ów)

en: First %d results skipped
pl: Pominięcie %d pierwszych wyników

en: First Name
pl: Imię

en: First name
pl: Imię

en: First result loaded
pl: Pierwszy wynik wczytany

en: First result skipped
pl: Pierwszy wynik pominięty

en: First, choose how to update the results. Depending on your selections, the Filter HTML editor will include different controls.
pl: Najpierw wybierz sposób aktualizowania wyników. W zależności od Twoich wyborów, edytor HTML Filtra będzie zawierał różne kontrolki.

en: Fix filters relationship
pl: Ustal relację filtrów

en: Footer language selector
pl: Selektor języka w stopce

en: Footer language switcher
pl: Przełącznik języka w stopce

en: For details, check the %sdocumentation page%s
pl: Szczegóły znajdują się na %sstronie dokumentacji%s

en: For documentation, see: %1$sLoop parameters in the Loop%2$s.
pl: Dokumentacja: %1$sParametry pętli w sekcji Pętla%2$s.

en: For documentation, see: %sConditional HTML output in Views%s.
pl: Dokumentację znajdziesz pod  %sWarunkowe wyjście HTML we wtyczce Views%s.

en: For example, if you would want to present an important message to your users through an alert pop-up, you would add this JavaScript here:
pl: Na przykład, jeżeli zechcesz wyświetlić ważny komunikat do swoich użytkowników za pomocą wyskakującego alertu, dodasz ten kod JavaScript tutaj:

en: For example, if you would want to style the h3 tags featured in your output, you would add this CSS styling here:
pl: Na przykład, chcąc dodać stylizację do etykiet h3 wyróżnionych w Twoim wyjściu, można w tym miejscu dodać następującą stylizację CSS:

en: For example, to support <code>[wpv-post-title id="[my-custom-shortcode]"]</code> add <strong>my-custom-shortcode</strong> as a third-party shortcode argument below.
pl: Na przykład, do obsługi <code>[wpv-post-title id="[my-custom-shortcode]"]</code> dodaj <strong>my-custom-shortcode</strong> poniżej jako argument będący zewnętrznym kodem shortcode.

en: For example, to support <em>my-function()</em> add <strong>my-function</strong> as a function name below. For class methods, use the syntax <strong>Class::method</strong>.
pl: Na przykład, aby obsługiwana była funkcja <em>moja-funkcja()</em>, dodaj <em>moja-funkcja()</em> jako nazwę funkcji poniżej. W przypadku metod klas, użyj składni <strong>Klasa::metoda</strong>.

en: For example:
pl: Na przykład:

en: For retrieving debug information if asked by a support person, use the <a href="%s">debug information</a> page.
pl: Aby uzyskać informacje debugowania, jeżeli pracownik pomocy o nie poprosi, wykorzystaj stronę <a href="%s">informacje debugowania</a>.

en: For the Search results archive, you will need to add the following post types to the %1$sRelevanssi index%2$s: ##CTPLIST##. %3$sText Search documentation%4$s.
pl: W przypadku archiwum wyników wyszukiwania musisz dodać następujące typy wpisów do %1$sindeksu Relevanssi%2$s: ##CTPLIST##. %3$sDokumentacja wyszukiwania tekstowego%4$s.

en: For this filter, you will need to add the following post types to the %1$sRelevanssi index%2$s: ##CTPLIST##. %3$sText Search documentation%4$s.
pl: W przypadku tego filtra musisz dodać następujące typy wpisów do %1$sindeksu Relevanssi%2$s: ##CTPLIST##. %3$sDokumentacja wyszukiwania tekstowego%4$s.

en: Forgot Password Form
pl: Formularz przypominania hasła

en: Forgot Password Link
pl: Odnośnik przypominania hasła

en: Forgot password form
pl: Formularz przypominania hasła

en: Forgot password link
pl: Odnośnik przypominania hasła

en: Form
pl: Formularz

en: Form ID not set.
pl: Nie ustawiono ID formularza

en: Form selection
pl: Wybór formularza

en: Format
pl: formatuj

en: Format of the options
pl: Format opcji

en: Formatted based on the options below
pl: Sformatowano na podstawie poniższych opcji

en: Formatting
pl: Formatowanie

en: Formatting and editing instructions
pl: Instrukcje dotyczące formatowania i edycji

en: Forms
pl: Formularze

en: Framework value
pl: Wartość Framework

en: Front-end
pl: Strona użytkownika

en: Front-end Content
pl: Zawartość po stronie odbiorcy

en: Frontend events
pl: Wydarzenia po stronie użytkownika

en: Full Views Feature
pl: Funkcja w pełnej wersji wtyczki Views

en: Full custom display mode
pl: W pełni spersonalizowany tryb wyświetlania

en: Full debug mode
pl: Pełny tryb debugowania

en: Full documentation is found in the %1$sViews shortcodes%2$s page.
pl: Pełna dokumentacja znajduje się na stronie %1$sKody shortcode wtyczki Views%2$s.

en: Full page refresh when visitors click on the search button
pl: Pełne odświeżenie strony, kiedy odwiedzający klikną przycisk wyszukiwania.

en: Full page refresh when visitors click on the search button with input values auto-updating
pl: Pełne odświeżenie strony, kiedy odwiedzający klikną przycisk wyszukiwania z automatyczną aktualizacją wartości wejściowych

en: Fully styled output
pl: Wyjście w pełni stylizowane

en: Fully styled search input
pl: Całkowicie stylizowane wejście wyszukiwania

en: Function name
pl: Nazwa funkcji

en: Function name|Option ID
pl: Nazwa funkcji|ID opcji

en: Functions inside conditional evaluations
pl: Funkcje wewnątrz instrukcji warunkowych

en: Fusion Compilers have been turned %s.
pl: %s Fusion Compilers.

en: General
pl: Ogólne

en: Generated shortcode
pl: Wygenerowany kod shortcode

en: Get Bootstrap element
pl: Pobierz element Bootstrap

en: Get New Password
pl: Uzyskaj nowe hasło

en: Get Views
pl: Pobierz wtyczkę Views

en: Get more details about the new Toolset Maps plugin in the <a href="%1$s" title="%2$s" target="_blank">documentation page</a>.
pl: Poznaj szczegóły nowej wtyczki Toolset Maps na <a href="%1$s" title="%2$s" target="_blank">stronie dokumentacji</a>.

en: Get more details in the <a href="%1$s" title="%2$s">documentation page</a>.
pl: Dowiedz się więcej na <a href="%1$s" title="%2$s">stronie dokumentacji</a>.

en: Get only some results. -1 means no limit
pl: Pobierz tylko niektóre wyniki. -1 oznacza wszystkie.

en: Get only some results. 0 means no limit.
pl: Pobierz tylko kilka wyników. 0 oznacza brak ograniczeń.

en: Getting started
pl: Jak zacząć?

en: Give us feedback about this video
pl: Przekaż nam uwagi o tym filmie

en: Glyphicons
pl: Glifikony

en: Go to
pl: Przejdź do

en: Go to %1$sText Search settings%2$s to build the search index.
pl: Przejdź do %1$sustawień wyszukiwania tekstu%2$s, aby utworzyć indeks wyszukiwania.

en: Go to page
pl: Przejdź do strony

en: Good for building your own unique loops.
pl: Przydatny do tworzenia własnych niepowtarzalnym pętli.

en: Got it! Don't show this message again
pl: Rozumiem! Nie wyświetlaj więcej tego komunikatu

en: Got markup for "<span class="bs_pop_element_name_codemirror">Element</span>"? Now paste it into the editor.
pl: Masz znacznik dla "<span class="bs_pop_element_name_codemirror">Elementu</span>"? Wklej go teraz w edytorze.

en: Got markup for "<span class="bs_pop_element_name_tinymce">Element</span>"? Before you paste HTML into the editor, <br>remember to switch to HTML editing. Then, paste the code into the editor.
pl: Masz znacznik dla "<span class="bs_pop_element_name_tinymce">Elementu</span>"? Zanim wkleisz HTML w edytorze, <br>pamiętaj, aby przełączyć się na edycję HTML. Następnie wklej kod w edytorze.

en: Grey
pl: Szary

en: Grid
pl: Siatka

en: Grid system
pl: Układ siatki

en: Group
pl: Grupa

en: Group a series of buttons together on a single line with the button group. Add on optional JavaScript radio and checkbox style behavior with our buttons plugin.
pl: Połącz szereg przycisków razem w grupę w pojedynczym wierszu za pomocą grupy przycisków. Ewentualnie dodaj działanie pola opcji lub wyboru JavaScript, korzystając z naszej wtyczki do przycisków.

en: Has custom search
pl: Zawiera wyszukiwanie niestandardowe

en: Has submit button
pl: Zawiera przycisk przesyłania

en: Helper classes
pl: Klasy pomocnicze

en: Here are the things that you can create with Views plugin:
pl: Oto, co można stworzyć, korzystając z wtyczki Views:

en: Here you can scan your content and check where this View is being used.
pl: Tutaj możesz przeszukać swoją zawartość i sprawdzić, gdzie używany jest ten widok.

en: Here you can set the URLs of additional scripts that need to be loaded with this View. Use a comma separated list of URLs
pl: Tutaj możesz podać adresy URL dodatkowych skryptów, które muszą zostać wczytane wraz z tym widokiem. Użyj listy adresów URL rozdzielanej przecinkami

en: Hidden custom fields
pl: Ukryte pola niestandardowe

en: Hide
pl: Ukryj

en: Hide Bootstrap buttons
pl: Ukryj przyciski Bootstrap

en: Hide checkbox
pl: Ukryj pole wyboru

en: Higher end
pl: Górna granica

en: Home/Blog
pl: Start/Blog

en: Horizontal crop position
pl: Pozycja przycięcia w poziomie

en: Hour
pl: Godzina

en: Hours can only be numbers between 0 and 23
pl: Godziny mogą być jedynie liczbami z zakresu od 0 do 23

en: How do you want to display the loop?
pl: Jak chcesz wyświetlić pętlę?

en: How do you want to update the results?
pl: W jaki sposób chcesz aktualizować wyniki?

en: How this Content Template is used
pl: Jak korzystać z tego szablonu zawartości

en: How to Design the Loop
pl: Jak zaprojektować pętlę

en: How to display this Custom Search View
pl: Jak wyświetlić ten widok wyszukiwania niestandardowego

en: How to display this View
pl: Jak wyświetlić ten widok

en: How to filter
pl: Jak filtrować

en: How to search
pl: Jak wyszukiwać

en: However, you might want to disable this feature for the current View
pl: Jednakże, możesz wyłączyć tę funkcję dla bieżącego widoku View, jeżeli chcesz.

en: I am a theme designer and I want to receive affiliate commission
pl: Jestem projektantem motywów i chcę otrzymywać prowizję partnerską

en: I will assign this layout to content later
pl: Później przypiszę ten układ do zawartości

en: I'll add the search box to the HTML manually
pl: Dodam pole wyszukiwania ręcznie do HTML

en: I'm using this layout to display 'single' pages
pl: Korzystam z tego układu do wyświetlania 'pojedynczych' stron

en: I'm using this layout to display an archive
pl: Korzystam z tego układu do wyświetlania archiwum

en: ID of the image
pl: ID obrazu

en: ID, date, author or title
pl: ID, data, autor lub tytuł

en: ID, date, author, title, post_type or field-slug
pl: ID, data, autor, tytuł, typ_wpisu lub slug pola

en: If Content Templates don't work with your theme then you can enter the name of the function your theme uses here:
pl: Jeżeli szablony zawartości nie działają z Twoim motywem, możesz wtedy wpisać nazwę funkcji wykorzystywanej przez Twój motyw tutaj:

en: If the field has multiple values, you can display just one of them or all the values using a separator.
pl: Jeżeli pole zawiera wiele wartości, możesz wyświetlić tylko jedną z nich lub wszystkie wartości, stosując separator.

en: If the problem persists, please don't hesitate to contact %sour support%s with this technical information:
pl: Jeżeli problem nie ustąpi, możesz bez wahania skontaktować się z %snaszym działem wsparcia%s z następującymi informacjami technicznymi:

en: If this was a mistake, just ignore this email and nothing will happen.
pl: Jeżeli była to pomyłka, po prostu zignoruj tę wiadomość, a nic się nie stanie.

en: If you are not using pagination or a custom search, this section outputs nothing.
pl: Jeżeli nie stosujesz stronicowania w wyszukiwaniu niestandardowym, ta sekcja niczego nie wyświetla.

en: If you want to add fields and keep your HTML edits, use the <strong>Fields and Views</strong> button.
pl: Jeżeli chcesz dodać pola i zachować swoje edycje HTML, użyj przycisku <strong>Pola i widoki</strong>.

en: Ignore pad elements from previous pages
pl: Ignoruj elementy uzupełniające z poprzednich stron

en: Image HTML tag
pl: Znacznik HTML obrazu

en: Image.
pl: Obraz.

en: Images
pl: Obrazy

en: Import Views for theme
pl: Importuj widoki dla motywu

en: Import Views, WordPress Archives and Content Templates
pl: Importuj widoki View, archiwa WordPressa i szablony zawartości

en: Import Views, WordPress Archives and Content Templates for your Theme
pl: Importuj widoki View, archiwa WordPressa i szablony zawartości dla swojego motywu.

en: Import options
pl: Opcje importu

en: Import the Views XML file placed in the Views Embedded folder
pl: Importuj plik XML wtyczki Views, jeżeli znajduje się w folderze Widoki zagnieżdżone.

en: In other place on this same page
pl: W innym miejscu na tej samej stronie

en: In this section you can add pagination controls, slider controls and custom searches. If you have enabled pagination, you need to insert the pagination controls here. They are used for both paged results and sliders. For custom searches, insert 'filter' elements. The output of this section is displayed via the [wpv-filter-meta-html] shortcode in the Output section.
pl: W tej sekcji możesz dodać kontrolki stronicowania, kontrolki suwaka oraz wyszukiwania niestandardowe. Jeżeli stronicowanie jest włączone, konieczne może być wstawienie tu kontrolek stronicowania. Są one wykorzystywane zarówno do podzielonych na strony wyszukiwań, jak i suwaków. W przypadku wyszukiwań niestandardowych, wstaw elementy 'filtr'. Wyjście tej sekcji wyświetlane jest za pośrednictwem kodu shortcode [wpv-filter-meta-html] w sekcji Wyjście.

en: In this section you can choose when to refresh the Views results and which options to show in form inputs.
pl: W tej sekcji możesz wybrać, kiedy odświeżać wyniki wtyczki Views i które opcje wyświetlić w wejściach formularzy.

en: In this section you can choose when to refresh the WordPress Archive results and which options to show in form inputs.
pl: W tej sekcji możesz wybrać, kiedy odświeżyć wyniki archiwum WordPressa i jakie opcje wyświetlić w polach formularza.

en: Inactive
pl: Nieaktywne

en: Include children in the post count
pl: Uwzględnij dzieci w liczbie wpisów

en: Include in search
pl: Uwzględnij w wyszukiwaniu

en: Include only posts
pl: Uwzględnij jedynie wpisy

en: Include only users with those IDs
pl: Uwzględnij tylko użytkowników o tych ID

en: Include only users with those roles
pl: Uwzględnij tylko użytkowników z tymi rolami

en: Include or exclude
pl: Uwzględnij albo wyklucz

en: Include or exclude sticky posts
pl: Uwzględnić czy wykluczyć wpisy przypięte

en: Include or exclude users
pl: Uwzględnij albo wyklucz użytkowników

en: Include pad elements from previous pages
pl: Uzupełnij elementy uzupełniające z poprzednich stron

en: Include pad items
pl: Uwzględnij elementy uzupełniające

en: Include paginated items
pl: Wyświetl elementy stronicowane

en: Include terms that have non-empty descendants
pl: Uwzględnij frazy, które mają nie-pustych potomków

en: Include the Next link on the last page.
pl: Uwzględnij odnośnik Następna na ostatniej stronie.

en: Include the Previous link on the first page.
pl: Uwzględnij odnośnik Poprzednia na pierwszej stronie.

en: Include the Previous/Next links on the first and the last pages
pl: Uwzględnij odnośniki Poprzedni/Następny na pierwszej i ostatniej stronie

en: Include this field in text searches throughout the site
pl: Uwzględnij to pole w wyszukiwaniach tekstu w całej witrynie

en: Includes over 250 glyphs in font format from the Glyphicon Halflings set. Glyphicons Halflings are normally not available for free, but their creator has made them available for Bootstrap free of cost.
pl: Zawiera ponad 250 glifów w formacie czcionki z zestawu Glyphicon Halflings. Glify Glyphicon Halflings nie są normalnie dostępne za darmo, ale ich twórca udostępnił je Bootstrapowi za darmo.

en: Index
pl: Indeks

en: Index and separator
pl: Indeks i separator

en: Index offset
pl: Przesunięcie indeksu

en: Index to end
pl: Indeks końca

en: Index to start
pl: Indeks początku

en: Indicate the current page's location within a navigational hierarchy.
pl: Wskaż położenie bieżącej strony w obrębie hierarchii nawigacyjnej.

en: Infinite scrolling
pl: Nieskończone przewijanie

en: Infinite scrolling tolerance
pl: Tolerancja nieskończonego przewijania

en: Infinite scrolling tolerance, in pixels:
pl: Tolerancja nieskończonego przewijania, w pikselach:

en: Info
pl: Informacje

en: Information
pl: Informacje

en: Inline Content Template removed
pl: Usunięto szablon zawartości w tekście

en: Inline Content Template saved
pl: Zapisano szablon zawartości w tekście

en: Inline formatting.
pl: Formatowanie w wierszu.

en: Inline styles that will be added to the anchor HTML tag.
pl: Style wewnętrzne, które zostaną dodane do znacznika odnośnika HTML.

en: Input
pl: Pole wprowadzania

en: Input classnames
pl: Nazwy klas wejścia

en: Input format: %s
pl: Format wprowadzania: %s

en: Input groups
pl: Grupy wejścia

en: Input style
pl: Styl wejścia

en: Input type
pl: Typ wejścia

en: Insert Views frontend event handler
pl: Wstaw obsługę wydarzeń wtyczki Views po stronie użytkownika

en: Insert a Content Template already assigned into the View
pl: Wstaw Szablon Zawartości już przypisany do tego widoku

en: Insert a Content Template already assigned into the WordPress Archive
pl: Wstaw już przypisany szablon zawartości do archiwum WordPressa

en: Insert a custom search filter
pl: Wstaw niestandardowy filtr wyszukiwania

en: Insert conditional shortcode
pl: Wstaw warunkowy kod shortcode

en: Insert controls
pl: Wstaw kontrolki

en: Insert controls for frontend sorting
pl: Wstaw kontrolki do sortowania po stronie odwiedzającego

en: Insert event trigger callback
pl: Wstaw wywołanie zwrotne uruchomienia wydarzenia

en: Insert grid
pl: Wstaw siatkę

en: Insert shortcode
pl: Wstaw kod shortcode

en: Insert the Content Template shortcode to editor
pl: Wstaw kod shortcode Szablonu Zawartości do edytora

en: Insert the Post/Page ID where the search result will be displayed.
pl: Wstaw ID wpisu/strony, gdzie będą wyświetlane wyniki wyszukiwania.

en: Insert transition controls for the pagination
pl: Wstaw kontrolki przejścia dla stronicowania

en: Install WooCommerce Views
pl: Zainstaluj widoki WooCommerce

en: Integrated option
pl: Opcja zintegrowana

en: Invalid CT ID.
pl: Niewłaściwy ID SZ.

en: Invalid Content Template
pl: Nieprawidłowy Szablon zawartości

en: Invalid arguments (%s)
pl: Nieprawidłowe argumenty (%s)

en: Invalid data
pl: Niepoprawne dane

en: Invalid output mode.
pl: Niepoprawny tryb wyjścia.

en: Invalid parameters
pl: Niewłaściwe parametry

en: Invalid username or email.
pl: Nieprawidłowa nazwa użytkownika lub e-mail.

en: Invalid username.
pl: Nieprawidłowa nazwa użytkownika.

en: It appears that you made modifications to the layout.
pl: Wygląda na to, że wprowadzono zmiany w układzie.

en: It can be used to tweak the content of a post when it is displayed alone or in an archive page.
pl: Można go używać do dostosowania zawartości postu, kiedy jest wyświetlany samodzielnie lub na stronie archiwum.

en: It displays fields from the current post using simple shortcodes.
pl: Wyświetla pola z bieżącego wpisu za pomocą prostych kodów shortcode.

en: It displays the fields of the post in the loop, by using a simple shortcode:
pl: Wyświetla on pola wpisu w pętli, korzystając z prostego kodu shortcode:

en: It is assigned to one or more archive or taxonomy loops.
pl: Jest on przypisany do jednego lub więcej archiwów lub pętli taksonomii.

en: It will replace the ‘main content’ section of the page.
pl: Zastąpi on sekcję 'zawartość główna' na stronie.

en: Item1
pl: Element1

en: Item2
pl: Element2

en: Items
pl: Elementy

en: Items found
pl: Znalezione elementy

en: Items per page
pl: Liczba elementów na stronie

en: Iterator boundaries
pl: Granice iteratora

en: JS editor
pl: Edytor JS

en: Javascript function to execute after the pagination transition has been completed:
pl: Funkcja Javascript do wykonania po zakończeniu przejścia pomiędzy stronami:

en: Javascript settings
pl: Ustawienia Javascript

en: Jump to:
pl: Skocz do:

en: Just post title
pl: Tylko tytuł wpisu

en: Keep original proportion
pl: Zachowaj oryginalne proporcje

en: Keep third party filters
pl: Zachowaj filtry zewnętrzne

en: Kind of element
pl: Rodzaj elementu

en: Label classnames
pl: Nazwy klas etykiety

en: Label for lower end
pl: Etykieta dla dolnej granicy

en: Label for the "ascending" option
pl: Etykieta opcji "rosnąco"

en: Label for the "descending" option
pl: Etykieta opcji "descending"malejąco

en: Label for the checkbox, leave empty to use the Types name if available.
pl: Etykieta dla pola wyboru, pozostaw puste, aby zastosować nazwę wtyczki Types, jeżeli jest dostępna.

en: Label for the first 'default' option
pl: Etykieta pierwszej opcji 'domyślnej'

en: Label for the first options, which returns all posts.
pl: Etykieta dla pierwszych opcji, które zwracają wszystkie wpisy.

en: Label for the higher end
pl: Etykieta dla górnej granicy

en: Label for the search box
pl: Etykieta pola wyszukiwania

en: Label inline style
pl: Styl etykiety w linii

en: Label of the first empty option
pl: Etykieta pierwszej pustej opcji

en: Label styling
pl: Stylizacja etykiety

en: Labels
pl: Etykiety

en: Labels for the lower and higher ends of the comparison
pl: Etykiety dla dolnej i górnej granicy porównania

en: Labels for the sorting direction control:
pl: Etykiety dla kontrolek porządku sortowania:

en: Language
pl: Język

en: Language selector
pl: Selektor języka

en: Language switcher
pl: Przełącznik języka

en: Large
pl: Duży

en: Last
pl: Ostatnia

en: Last Name
pl: Nazwisko

en: Last modified
pl: Ostatnia modyfikacja

en: Last name
pl: Nazwisko

en: Layout
pl: Układ

en: Layout for
pl: Układ dla

en: Layouts
pl: Układy

en: Layouts archive loop
pl: Pętla archiwum wtyczki Layouts

en: Learn about different layouts
pl: Poznaj różne układy

en: Learn about displaying content from parent and other posts in the %sdocumentation page%s.
pl: Dowiedz się, jak wyświetlać zawartość wpisu nadrzędnego i innych wpisów na %sstronie dokumentacji%s.

en: Learn about displaying content from specific users in the %sdocumentation page%s.
pl: Dowiedz się więcej o wyświetlaniu zawartości od konkretnych użytkowników na %stronie dokumentacji%s.

en: Learn about using Content Templates to customize fields.
pl: Dowiedz się, jak korzystać z szablonów zawartości, aby personalizować pola.

en: Learn by building a real site, using sample data and step-by-step tutorials that we’ve prepared for you.
pl: Ucz się, budując prawdziwą stronę internetową, korzystając z przykładowych danych i szczegółowych podręczników, które dla Ciebie przygotowaliśmy.

en: Learn how to create custom searches with Views.
pl: Dowiedz się, w jaki sposób tworzyć wyszukiwania niestandardowe za pomocą wtyczki Views.

en: Learn how to create sliders with Views.
pl: Dowiedz się, jak tworzyć pokazy slajdów z pomocą wtyczki Views.

en: Learn how to display Views
pl: Dowiedz się, jak wyświetlać widoki View

en: Learn how to use Bootstrap in layouts
pl: Dowiedz się, jak wykorzystać Bootstrap w układach

en: Learn more
pl: Dowiedz się więcej

en: Learn more about <em>Toolset</em>
pl: Dowiedz się więcej o pakiecie <em>Toolset</em>

en: Learn more by reading the %sViews Loop documentation%s.
pl: Dowiedz się więcej, przeczytaj %sDokumentację pętli Views%s.

en: Learning Views
pl: Poznaj wtyczkę Views

en: Leave empty to display all values.
pl: Pozostaw puste, aby wyświetlić wszystkie wartości.

en: Left
pl: Do lewej

en: Legacy relationship
pl: Relacja historyczna

en: Length count
pl: Długość

en: Let me choose individual settings manually
pl: Wybiorę pojedyncze ustawienia ręcznie

en: Limit
pl: Granica

en: Limit and Offset
pl: Ograniczenie i przesunięcie

en: Limit and Offset saved
pl: Zapisano granicę i przesunięcie

en: Line break.
pl: Podział wiersza.

en: Link label
pl: Etykieta odnośnika

en: Link to WordPress archive page
pl: Odnośnik do strony archiwum WordPressa

en: Link to term archive page
pl: Odnośnik do strony archiwum pojęcia

en: Link to the next page
pl: Odnośnik do następnej strony

en: Link to the previous page
pl: Odnośnik do poprzedniej strony

en: Link.
pl: Odnośnik.

en: List View
pl: Widok listy

en: List all users but the ones who met the criteria
pl: Uwzględnij wszystkich użytkowników oprócz spełniających kryteria

en: List group
pl: Grupa list

en: List groups are a flexible and powerful component for displaying not only simple lists of elements, but complex ones with custom content.
pl: Grupy list to elastyczny i wszechstronny element do wyświetlania nie tylko prostych list elementów, ale także złożonych o niestandardowej zawartości.

en: List of custom and third-party shortcodes you want to be able to use as Views shortcode arguments.
pl: Lista niestandardowych i zewnętrznych kodów shortcode, których chcesz używać jako argumenty kodów shortcode wtyczki Views.

en: List of functions and class methods that you want to be able to use inside the Views <code>[wpv-conditional]</code> shortcode <code>if</code> attribute.
pl: Lista funkcji i metod klas, które chcesz być w stanie używać wewnątrz atrybutu <code>if</code> kodu shortcode <code>[wpv-conditional]</code> wtyczki Views.

en: List of subdomains or external domains you want to allow safe redirection to. These are used with some Views shortcodes, offering a redirection URL, via an attribute.
pl: Lista poddomen lub domen zewnętrznych, dla których chcesz zezwolić na bezpieczne przekierowanie. Są one wykorzystywane z niektórymi kodami shortcode wtyczki Views, oferując przekierowanie URL za pomocą atrybutu.

en: List separator
pl: Separator listy

en: List the following terms
pl: Sporządź listę następujących pojęć

en: List with separators
pl: Lista z separatorami

en: Load non-Types custom fields
pl: Wczytaj pola niestandardowe spoza wtyczki Types.

en: Loading
pl: Wczytuję

en: Loading existing fields
pl: Wczytywanie istniejących pól

en: Loading...
pl: Wczytywanie...

en: Log In
pl: Zaloguj się

en: Log into <a href="%s">your account</a> and go to <a href="%s">affiliate settings</a> for details.
pl: Zaloguj się na <a href="%s">swoje konto</a> i przejdź do <a href="%s">ustawienia programu partnerskiego</a>, aby poznać szczegóły.

en: Logged in
pl: Zalogowany

en: Login Form
pl: Formularz logowania

en: Login form
pl: Formularz logowania

en: Logout
pl: Wylogowanie

en: Logout Link
pl: Odnośnik wylogowania

en: Logout link
pl: Odnośnik wylogowania

en: Loop
pl: Pętla

en: Loop Editor
pl: Edytor pętli

en: Loop Selection
pl: Wybór pętli

en: Loop Selection saved
pl: Zapisano wybór pętli

en: Loop Wizard
pl: Kreator Pętli

en: Loop item in %s
pl: Element pętli w %s

en: Loop parameters in the Loop
pl: Parametry pętli w sekcji Pętla

en: Loop saved
pl: Zapisano pętlę

en: Loop section
pl: Sekcja Pętla

en: Loop selection
pl: Wybór pętli

en: Loop style
pl: Styl pętli

en: Loop view for
pl: Widok pętli dla

en: Loop wizard
pl: Kreator pętli

en: Loops Selection
pl: Wybór pętli

en: Lost password?
pl: Nie pamiętasz hasła?

en: Lower end
pl: Dolna granica

en: Main sections
pl: Główne sekcje

en: Maintenance mode disabled.
pl: Wyłączono tryb konserwacji.

en: Maintenance mode enabled.
pl: Włączono tryb konserwacji.

en: Maintenance mode is already active (.maintenance file present).
pl: Tryb konserwacji jest już aktywny(obecny plik .maintenance).

en: Maintenance mode is already disabled.
pl: Tryb konserwacji został już wyłączony.

en: Make the table sortable by columns
pl: Umożliw sortowanie tej tabeli według kolumn

en: Makes the text content translatable via WPML's String Translation.
pl: Umożliwia tłumaczenie zawartości tekstowej za pomocą wtyczki String Translation WPML.

en: Manual pagination, %s items per page
pl: Stronicowanie ręczne, %s element(y/ów) na stronę

en: Manual pagination, 1 item per page
pl: Stronicowanie ręczne, 1 element na stronę

en: Manual paragraphs
pl: Akapity ręczne

en: Manual paragraphs - don't create &lt;br&gt; and &lt;p&gt; tags from line breaks.
pl: Akapity ręczne - nie twórz znaczników &lt;br&gt; i &lt;p&gt; z podziałów wiersza.

en: Manually entered values
pl: Wartości wprowadzone ręcznie

en: Map plugin (legacy)
pl: Wtyczka mapy (starsza wersja)

en: Maps
pl: Mapy

en: Maybe you have manually set a different one on them.
pl: Może ręcznie ustawiono dla nich inny.

en: Media
pl: Multimedia

en: Media entries are children of the post that they are attached to
pl: Elementy mediów są potomkami wpisu, do którego są dołączone

en: Media object
pl: Obiekt medialny

en: Media post type can not be part of a relationship.
pl: Typ wpisu Media nie może być częścią relacji.

en: Medium
pl: Średni

en: Memory used
pl: Pamięć wykorzystana

en: Menu order
pl: Kolejność menu

en: Minimize
pl: Minimalizuj

en: Minute
pl: Minuta

en: Minutes can only be numbers between 0 and 59
pl: Minuty mogą być jedynie liczbami z zakresu od 0 do 59

en: Missing View ID.
pl: Brakujący ID Widoku.

en: Missing View Slug.
pl: Brakujący slug widoku.

en: Missing View Title.
pl: Brakujący tytuł widoku.

en: Modified
pl: Zmodyfikowano

en: Modified date
pl: Data modyfikacji

en: Modified date GMT
pl: Data modyfikacji wg GMT

en: Modified settings: %1$s.
pl: Zmodyfikowane ustawienia: %1$s.

en: Module Manager
pl: Menedżer modułów

en: Month
pl: Miesiąc

en: Month archives
pl: Archiwa miesiąca

en: Month: %s
pl: Miesiąc: %s

en: Months can only be a number between 1 and 12
pl: Miesiące mogą być jedynie liczbami z zakresu od 1 do 12

en: Move to Trash
pl: Przenieś do kosza

en: Move to trash
pl: Przenieś do kosza

en: Multi-select
pl: Wielokrotny wybór

en: Multiselect
pl: Wielokrotny wybór

en: My custom spinner graphics
pl: Moja własna grafika pasków postępu

en: MySQL error when creating table %s: %s
pl: Błąd MySQL podczas tworzenia tabeli %s: %s

en: MySQL query
pl: Zapytanie MySQL

en: Name
pl: Nazwa

en: Name for the new %s
pl: Nazwa dla nowe(go/j) %s

en: Name the new WordPress Archive for %s
pl: Podaj nazwę nowego archiwum WordPressa dla %s.

en: Name this Content Template
pl: Nazwij ten szablon zawartości

en: Name this View
pl: Nazwij ten widok

en: Name this WordPress Archive
pl: Nazwij to archiwum WordPressa

en: Name this string to find it easily in the WPML String Translation page.
pl: Nazwij tę frazę, aby łatwo ją znaleźć na stronie WPML String Translation.

en: Navbar
pl: Pasek nawigacji

en: Navbars are responsive meta components that serve as navigation headers for your application or site.
pl: Paski nawigacji to responsywne elementy meta, które służą jako nagłówki nawigacji dla Twojej aplikacji lub witryny.

en: Navigation controls using a dropdown
pl: Kontrolki nawigacji wykorzystujące listę rozwijaną

en: Navigation controls using dots
pl: Kontrolki nawigacji wykorzystujące kropki

en: Navigation controls using links
pl: Kontrolki nawigacji z wykorzystaniem odnośników

en: Navs
pl: Nawigacja

en: Navs available in Bootstrap have shared markup, starting with the base .nav class, as well as shared states. Swap modifier classes to switch between each style.
pl: Elementy nawigacyjne dostępne w Bottstrapie mają współdzielone znaczniki, poczynając od podstawowej klasy .nav, a także współdzielone stany. Zamień miejscami klasy modyfikatorów, aby przełączać się między wszystkimi stylami.

en: Need help?
pl: Potrzebujesz pomocy?

en: Nested elements
pl: Elementy zagnieżdżone

en: New Content Template
pl: Nowy szablon treści

en: New View
pl: Nowy widok

en: New filter
pl: Nowy filtr

en: New password
pl: Nowe hasło

en: New snippet has been inserted.
pl: Wstawiono nowy wycinek.

en: Newer first
pl: Od najnowszych

en: Next
pl: Następny

en: Next &raquo;
pl: Następny &raquo;

en: Next page
pl: Następna strona

en: Nicename
pl: Nazwa przyjazna

en: Nickname
pl: Pseudonim

en: No
pl: Nie

en: No Comments
pl: Brak komentarzy

en: No Content Template (display the "body" of the post)
pl: Brak Szablonu zawartości (wyświetl "treść" wpisu)

en: No Content Templates found
pl: Nie znaleziono żadnych szablonów zawartości

en: No Content Templates found in Trash
pl: Nie znaleziono żadnych szablonów zawartości w koszu

en: No Content Templates found in Trash that matched your criteria.
pl: Nie znaleziono żadnych Szablonów zawartości w koszu, spełniających Twoje kryteria.

en: No Content Templates found in Trash.
pl: Nie znaleziono żadnych Szablonów zawartości w koszu.

en: No Content Templates found that matched your criteria.
pl: Nie znaleziono żadnych Szablonów zawartości, spełniających Twoje kryteria.

en: No Content Templates found.
pl: Nie znaleziono żadnych Szablonów zawartości.

en: No Post types/Taxonomies assigned
pl: Brak przypisanych typów wpisów/taksonomii

en: No Views found in Trash that matched your criteria.
pl: Nie znaleziono żadnych Widoków w koszu, spełniających Twoje kryteria.

en: No Views found in Trash.
pl: Nie znaleziono żadnych Widoków w koszu.

en: No Views found.
pl: Nie znaleziono żadnych Widoków.

en: No Views matched your criteria.
pl: Żaden z Widoków nie spełnia Twoich kryteriów.

en: No WordPress Archives found in Trash that matched your criteria.
pl: Nie znaleziono żadnych Archiwów WordPressa w koszu, spełniających Twoje kryteria.

en: No WordPress Archives found in Trash.
pl: Nie znaleziono żadnych archiwów WordPressa w koszu.

en: No WordPress Archives found that matched your criteria.
pl: Nie znaleziono żadnych Archiwów WordPressa, spełniających Twoje kryteria.

en: No WordPress Archives found.
pl: Nie znaleziono żadnych Archiwów WordPressa.

en: No file chosen
pl: Nie wybrano pliku

en: No filters set
pl: Nie ustawiono żadnych filtrów

en: No items found.
pl: Nie znaleziono elementów.

en: No limit
pl: Bez limitu

en: No mode is set.
pl: Nie ustawiono żadnego trybu.

en: No one of the following
pl: Żadne z następujących

en: No order
pl: Nieuporządkowane

en: No pagination
pl: Bez stronicowania

en: No parent (return top-level elements)
pl: Bez przodka (zwróć elementy najwyższego poziomu)

en: No passwords or any other confidential information is included.
pl: Nie zawiera to haseł ani żadnych innych informacji poufnych.

en: No post
pl: Brak wpisu

en: No post type found
pl: Nie znaleziono typu wpisu

en: No private custom fields are showing in the Views GUI.
pl: Prywatne pola niestandardowe nie są wyświetlane w GUI wtyczki Views.

en: No relationships to migrate.
pl: Brak relacji do migrowania.

en: No secondary sorting
pl: Brak sortowania dodatkowego

en: No sorting
pl: Bez sortowania

en: No spinner container will be shown as this custom search is not performing any automatic update
pl: Żaden znacznik postępu nie będzie wyświetlany, ponieważ to wyszukiwanie standardowe nie przeprowadza żadnej aktualizacji automatycznej

en: No spinner graphics
pl: Bez grafiki paska postępu

en: No tables had to be dropped.
pl: Nie porzucono żadnej tabeli.

en: No users matched your criteria
pl: Brak użytkowników spełniających Twoje kryteria

en: No valid content template id
pl: Brak poprawnego id szablonu zawartości

en: No value means all the way until the last index.
pl: Brak wartości oznacza: do końca aż do ostatniego indeksu.

en: No views found
pl: Nie znaleziono widoków

en: No views found in Trash
pl: Nie znaleziono widoków w koszu

en: None
pl: Brak

en: None set
pl: Nie ustawiono

en: Normally, it includes a shortcode for the <strong>Filter</strong> section and another shortcode for the <strong>Loop</strong> section, so they will display one after the other.
pl: Zazwyczaj zawiera kod shortcode dla sekcji <strong>Filtr</strong> oraz inny kod shortcode dla sekcji <strong>Pętla</strong>, a więc będą one wyświetlane jedna po drugiej.

en: Normally, the View has a wrapper DIV which includes IDs and classes required for AJAX updates and pagination. If you want to show the View inline with text, you can disable this DIV, but you will not be able to use some of the functionality that Views offer.
pl: Normalnie, widok View posiada wrapper DIV, który zawiera ID i klasy wymagane dla aktualizacji AJAXa i stronicowania. Jeżeli chcesz wyświetlić widok w linii razem z tekstem, możesz wyłączyć to DIV, ale nie będziesz w stanie korzystać z pewnych funkcji, które oferuje wtyczka Views.

en: Normally, you will use 'edit forms' and 'delete forms' in Content Templates used in loops.
pl: Zazwyczaj, w szablonach zawartości wykorzystywanych w pętlach stosuje się 'edytuj formularze' i 'usuń formularze'.

en: Not allowed
pl: Niedozwolone

en: Not now
pl: Nie teraz

en: Not now?
pl: Nie teraz?

en: Not saved
pl: Nie zapisano

en: Not using maintenance mode for the migration.
pl: Bez stosowania trybu konserwacji dla migracji.

en: Note that this method will only work if your theme has a proper dedicated function to display the content.
pl: Pamiętaj, że sposób ten będzie działał jedynie, jeżeli Twój motyw zawiera odpowiednią dedykowaną funkcję do wyświetlania zawartości.

en: Note that you do not need to add any &lt;script&gt;&lt;/script&gt; tag at all: we will wrap your JavaScript before adding it to the page.
pl: Zauważ, że nie musisz w ogóle dodawać żadnego znacznika &lt;script&gt;&lt;/script&gt; otoczymy znacznikami Twój kod JavaScript zanim dodamy go do strony.

en: Note that you do not need to add any &lt;style&gt;&lt;/style&gt; tag at all: we will wrap your CSS before adding it to the page.
pl: Zauważ, że nie musisz już w ogóle dodawać żadnego znacznika &lt;style&gt;&lt;/style&gt; otoczymy znacznikami Twój kod CSS zanim dodamy go do strony.

en: Nothing found
pl: Nic nie znaleziono

en: Notice: Syntax higlighter can cause performance issues for large blocks of code
pl: Uwaga: Podświetlanie składni może spowodować problemy z wydajnością w przypadku dużych bloków kodu

en: Now give this View a name
pl: Teraz nazwij ten Widok

en: Nowhere
pl: Nigdzie

en: Number of columns
pl: Liczba kolumn

en: Number of preceding and following pages:
pl: Numer strony poprzedniej i następnej:

en: Number of terms
pl: Liczba pojęć

en: Numeric
pl: Numeryczne

en: Numerical value
pl: Wartość liczbowa

en: OR
pl: LUB

en: Object received from cache. MySQL query was cached in
pl: Obiekt otrzymany z pamięci podręcznej. Zapytanie MySQL umieszczono w

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Older first
pl: Od najstarszych

en: On a recent update, we added support for functions as conditions. From now on, you will need to <strong>first register</strong> the functions that you want to use as conditionals.
pl: W ostatniej aktualizacji dodaliśmy obsługę funkcji jako warunków. Odtąd nie musisz już <strong>najpierw rejestrować</strong> funkcji, które chcesz użyć jako warunkowe.

en: On another page
pl: Na osobnej stronie

en: On demand
pl: Na żądanie

en: On posts sharing the same <em>order by</em> value, order by
pl: W przypadku wpisów wykorzystujących tę samą wartość <em>sortuj wg</em>, sortuj według

en: On posts sharing the same primary <em>order by</em> value, order by
pl: W przypadku wpisów wykorzystujących wspólnie tę samą wartość <em>sortuj wg</em>, sortuj wg

en: Once you buy the full Toolset, you will be able to edit Views, CRED forms and Layouts in your site, as well as build new ones.
pl: Kiedy zakupisz pełny pakiet Toolset, będziesz w stanie edytować widoki, formularze CRED i układy na swojej stronie internetowej, a także tworzyć nowe.

en: One of these
pl: Jed(en/na/no) z tych

en: One or more sections haven't been saved.
pl: Nie zapisano jednego lub większej liczby wyborów.

en: Only Views listing posts can have custom search inputs.
pl: Tylko widoki będące listami wpisów mogą zawierać wejścia wyszukiwania niestandardowego.

en: Only latin letters, numbers, underscores and dashes
pl: Tylko litery łacińskie, cyfry, podkreślenia i myślniki

en: Only letters, numbers, dots, underscores and dashes
pl: Tylko litery, cyfry, kropki, podkreślenia i myślniki

en: Only letters, numbers, underscores and dashes
pl: Tylko litery, cyfry, podkreślenia i myślniki

en: Only list users who met the filter criteria
pl: Uwzględnij tylko użytkowników, którzy spełniają kryteria filtra

en: Only lowercase letters and numbers allowed as shortcode attributes
pl: Jako atrybuty kodu shortcode dozwolone są jedynie małe litery i cyfry

en: Only lowercase letters, numbers, hyphens and underscores allowed as URL parameters
pl: Jako parametry URL dopuszczalne są tylko małe litery, cyfry, myślniki i znaki podkreślenia

en: Only needed if you want to display different items in the results with different HTML.
pl: Wymagany tylko wtedy, kiedy chcesz wyświetlić inne elementy w wynikach z różnym kodem HTML.

en: Only post types registered by Toolset Types can be used as intermediary.
pl: Tylko typy wpisów zarejestrowane przez Toolset Types można wykorzystać jako pośrednie.

en: Only posts from the Post post type can be sticky
pl: Tylko wpisy należące do tego typu wpisu Wpis mogą być przyklejone

en: Only the search form
pl: Tylko formularz wyszukiwania

en: Only the search results
pl: Tylko wyniki wyszukiwania

en: Oops! It seems there is a filter by %s that is missing some options
pl: Oj! Wygląda na to, ze istnieje filtr wg %s, kóremu brakuje kilku opcji

en: Oops! It seems there is a filter by post IDs that is missing some options
pl: Oj! Wygląda na to, że istnieje filtr wg identyfikatorów wpisów, któremu brakuje kilku opcji

en: Oops! It seems there is a filter by post author that is missing some options
pl: Oj! Wygląda na to, że istnieje filtr wg autora wpisu, któremu brakuje kilku opcji

en: Oops! It seems there is a filter by post parent that is missing some options
pl: Oj! Wygląda na to, że istnieje filtr wg rodziców wpisów, któremu brakuje kilku opcji

en: Oops! It seems there is a filter by post relationship that is missing some options
pl: Oj! Wygląda na to, że istnieje filtr wg relacji wpisu, któremu brakuje kilku opcji

en: Oops! It seems there is a filter by taxonomy terms that is missing some options
pl: Oj! Wygląda na to, że istnieje filtr wg pojęć taksonomii, któremu brakuje kilku opcji

en: Oops! There's been a problem when upgrading Toolset data structures. Please make sure your current configuration allows WordPress to alter database tables.
pl: Oj! Wystąpił problem podczas uaktualniania struktur danych Toolset. Sprawdź, czy Twoja bieżąca konfiguracja dopuszcza zmianę tabel bazy danych przez WordPress.

en: Open in a new window
pl: Otwórz w nowym oknie

en: Open the Screen Options and set the WordPress Archive purpose to display it as a custom search.
pl: Otwórz Opcje ekranu i ustaw przeznaczenie archiwum WordPressa na wyświetlanie jako wyszukiwanie niestandardowe.

en: Option 1
pl: Opcja 1

en: Option 2
pl: Opcja 2

en: Option 3
pl: Opcja 3

en: Option slug
pl: Slug opcji

en: OptionTree
pl: Wtyczka OptionTree

en: Optional shortcode that targets specific items in the loop.
pl: Opcjonalny kod shortcode, którego celem jest konkretny element w pętli.

en: Options
pl: Opcje

en: Options Framework
pl: Wtyczka Options Framework

en: Options sorting
pl: Sortowanie opcji

en: Order
pl: Sortuj

en: Order
pl: Sortuj

en: Order by
pl: Porządkuj wg

en: Order by
pl: Porządkuj wg

en: Order by as
pl: Porządkuj wg jako

en: Order by:
pl: Sortuj wg:

en: Order of the options
pl: Kolejność opcji

en: Order options by this parameter.
pl: Uporządkuj opcje wg tego parametru

en: Order options in this direction.
pl: Uporządkuj opcje w tej kolejności.

en: Order:
pl: Kolejność:

en: Ordered List
pl: Lista numerowana

en: Ordered list
pl: Lista numerowana

en: Ordering
pl: Sortowanie

en: Ordering saved
pl: Zapisano porządkowanie

en: Original content
pl: Oryginalna zawartość

en: Original image
pl: Oryginalny obraz

en: Other Elements:
pl: Inne elementy:

en: Other Fields
pl: Inne pola

en: Other pagination options
pl: Inne opcje stronicowania

en: Output
pl: Wyjście

en: Output (RAW)
pl: Wyjście (RAW)

en: Output Editor
pl: Edytor wyjścia

en: Output Integration
pl: Integracja wyjścia

en: Output all the items returned from the query section.
pl: Wyświetl wszystkie elementy zwrócone przez sekcję wyszukiwania.

en: Output format
pl: Format wyjściowy

en: Output loop
pl: Pętla wyjścia

en: Output mode
pl: Tryb wyjścia

en: Output section
pl: Sekcja wyjścia

en: Output style
pl: Styl wyjścia

en: Output the post title as is or sanitize it to use as an HTML attribute.
pl: Wyślij tytuł wpisu na wyjście bez zmian albo oczyść go, aby wykorzystać jako atrybut HTML.

en: Override View basic settings
pl: Nadpisz ustawienia podstawowe widoku View

en: Override settings
pl: Zastąp ustawienia

en: Override some View basic settings
pl: Zastąp niektóre podstawowe ustawienia widoku View.

en: Overwrite Views settings
pl: Zastąp ustawienia wtyczki Views

en: PAST_ONE
pl: PRZESZŁA

en: Page %s
pl: Strona %s

en: Page Builders
pl: Programy do tworzenia stron

en: Page created.
pl: Utworzono stronę.

en: Page header
pl: Nagłówek strony

en: Page info
pl: Informacje o stronie

en: Pages to pre-load:
pl: Liczba stron do wyczytania z wyprzedzeniem:

en: Pages to skip:
pl: Liczba stron do pominięcia:

en: Pagination
pl: Stronicowanie

en: Pagination Settings
pl: Ustawienia stronicowania

en: Pagination and Slider settings
pl: Ustawienia stronicowania i pokazu slajdów

en: Pagination and Sliders Settings
pl: Ustawienia stronicowania i pokazu slajdów

en: Pagination and sliders settings
pl: Ustawienia stronicowania i pokazu slajdów

en: Pagination combined with random ordering can lead to same items appearing in more than one pages. It's recommended not to combine pagination with random ordering, unless unexpected results are acceptable.
pl: Stronicowanie połączone z losowym uporządkowaniem może prowadzić do wystąpienia tych samych elementów na więcej niż jednej stronie. Zaleca się, aby nie łączyć stronicowania z przypadkowym porządkowaniem, chyba, że nieoczekiwane wyniki są do zaakceptowania.

en: Pagination controls
pl: Kontrolki stronicowania

en: Pagination controls are disabled because this View or WordPress Archive doesn't use pagination
pl: Kontroli stronicowania są wyłączone ponieważ ten widok View archiwum WordPressa nie używa stronicowania

en: Pagination controls are not needed for infinite scrolling
pl: Kontrolki stronicowania nie są wymagane dla nieskończonego przewijania

en: Pagination controls were already added
pl: Kontrolki stronicowania zostały już dodane

en: Pagination data
pl: Dane stronicowania

en: Pagination enabled with automatic AJAX transition
pl: Stronicowanie włączone z automatyczną zmianą stron AJAX

en: Pagination enabled with manual transition and AJAX
pl: Stronicowanie włączone z ręczną zmianą stron i AJAXem.

en: Pagination enabled with manual transition and page reload
pl: Stronicowanie włączone z ręczną zmianą stron i ponownym wczytywaniem strony

en: Pagination events
pl: Wydarzenia stronicowania

en: Pagination is enabled but there are no pagination controls
pl: Stronicowanie jest włączone, ale brakuje kontrolek stronicowania

en: Pagination lets you break the results into separate pages.
pl: Stronicowanie umożliwia rozłożenie wyników na osobne strony.

en: Pagination options
pl: Opcje stronicowania

en: Pagination requires the Filter HTML section to be visible.
pl: Stronicowanie wymaga, aby sekcja Filtruj HTML była widoczna.

en: Pagination saved
pl: Zapisano stronicowanie

en: Pagination settings
pl: Ustawienia stronicowania

en: Pagination works better if the activated theme or plugins include Bootstrap.
pl: Stronicowanie działa lepiej, jeżeli aktywowany motyw lub wtyczka zawiera Bootstrap.

en: Panels
pl: Panele

en: Paragraph
pl: Akapit

en: Paragraph.
pl: Akapit.

en: Parametric Search Settings saved
pl: Zapisano ustawienia wyszukiwania parametrycznego

en: Parent
pl: Rodzic

en: Parent is the current post in the loop
pl: Rodzic jest bieżącym wpisem w pętli

en: Parent is the page where this View is shown
pl: Rodzic jest stroną, na której wyświetlany jest ten widok

en: Parent is the taxonomy selected by the <strong>parent Taxonomy View</strong>
pl: Rodzic jest taksonomią wybraną przez <strong>nadrzędny widok taksonomii</strong>

en: Parent is the term of the <strong>current taxonomy archive</strong> page
pl: Przodek jest pojęciem strony <strong>bieżącego archiwum taksonomii</strong>

en: Parent is:
pl: Rodzic to:

en: Parse inner shortcodes
pl: Interpretuj wewnętrzne kody shortcode

en: Parse shortcodes inside the field values
pl: Interpretuj kody shortcode wewnątrz wartości pól

en: Password
pl: Hasło

en: Password management
pl: Zarządzanie hasłem

en: Paste into "Custom fields to index" in the %1$sRelevanssi settings%2$s. Remember to double check the post types included in the index, and notice that you can also add taxonomies to it.
pl: Wklej do "Pola niestandardowe do indeksowania" w %1$sustawieniach Relevanssi%2$s. Pamiętaj, aby dokładnie sprawdzić typy wpisów uwzględnione w indeksie, a także pamiętaj, że możesz do niego dodawać także taksonomie.

en: Pause pagination transition on mouse hover
pl: Zatrzymaj przejście paginacji po najechaniu kursorem myszy

en: Pingback XML-RPC file URL
pl: URL pliku XML-RPC pingback

en: Placeholder
pl: Tekst podpowiedzi

en: Placeholder for skipped pages:
pl: Symbol zastępczy pomijanych stron:

en: Please %1$sinstall Relevanssi%2$s to allow Toolset to search texts in custom fields.
pl: %1$sZainstaluj Relevanssi%2$s, aby umożliwić zestawowi Toolset wyszukiwanie tekstu w polach niestandardowych.

en: Please consider updating to the new Toolset Maps plugin for extended fetures and better compatibility.
pl: Zastanów się na aktualizacją do nowej wersji wtyczki Toolset Maps, oferującej rozbudowane funkcje oraz lepszą zgodność.

en: Please enter a valid URL
pl: Wpisz poprawny adres URL

en: Please enter a valid comma separated number list
pl: Wpisz poprawną listę liczb rozdzielaną przecinkami

en: Please enter a valid day number (1-31)
pl: Wpisz poprawną liczbę dnia (1-31)

en: Please enter a valid day of the week (1-7)
pl: Wpisz poprawny dzień tygodnia (1-7)

en: Please enter a valid day of the year (1-366)
pl: Wpisz poprawny dzień roku (1-356)

en: Please enter a valid four-digits year, like 2015
pl: Wpisz poprawny czterocyfrowy rok, np. 2015

en: Please enter a valid hour (0-23)
pl: Wpisz poprawną godzinę (0-23)

en: Please enter a valid minute (0-59)
pl: Wpisz poprawną minutę (0-59)

en: Please enter a valid month number (1-12)
pl: Wpisz poprawny numer miesiąca (1-12)

en: Please enter a valid number
pl: Wpisz poprawną liczbę

en: Please enter a valid second (0-59)
pl: Wpisz poprawną sekundę (0-59)

en: Please enter a valid week number (1-53)
pl: Wpisz poprawny numer tygodnia (1-53)

en: Please enter numeric data
pl: Wpisz datę numerycznie

en: Please enter post ID
pl: Podaj ID wpisu

en: Please fix the problem and click on Update again.
pl: Rozwiąż ten problem i ponownie kliknij przycisk Aktualizuj.

en: Please note that changing the registered framework will restart the registered options
pl: Pamiętaj, że zmiana zarejestrowanego szkieletu szablonu spowoduje ponowne uruchomienie zarejestrowanych opcji.

en: Please refer to the following links for documentation related to the most used browsers:
pl: Skorzystaj z następujących odnośników do dokumentacji związanej z najczęściej wykorzystywanymi przeglądarkami:

en: Please select
pl: Wybierz

en: Please select an option
pl: Wybierz jedną opcję

en: Please type
pl: Wpisz

en: Please type a comma separated list of author IDs
pl: Wpisz listę identyfikatorów autorów rozdzieloną przecinkami

en: Please type a comma separated list of author usernames
pl: Wpisz listę nazw użytkownika autorów rozdzieloną przecinkami

en: Please type a comma separated list of post IDs
pl: Wpisz rozdzieloną przecinkami listę ID (identyfikatorów) wpisów

en: Please type a comma separated list of post type slugs
pl: Wpisz rozdzieloną przecinkami listę slugów typów wpisu

en: Please type a comma separated list of term IDs
pl: Wpisz rozdzieloną przecinkami listę ID (identyfikatorów) pojęć

en: Please type a comma separated list of term names
pl: Wpisz rozdzielaną przecinkami listę nazw pojęć

en: Please type a comma separated list of term slugs
pl: Wpisz rozdzielaną przecinkami listę slugów pojęć

en: Please type a comma separated list of user IDs to %s
pl: Wpisz rozdzieloną przecinkami listę ID (identyfikatorów) użytkowników do %s

en: Please type a comma separated list of usernames to %s
pl: Wpisz rozdzieloną przecinkami listę nazw użytkowników do %s

en: Please type a custom field value
pl: Wpisz wartość pola niestandardowego

en: Please type a post ID to get its children
pl: Wpisz ID wpisu, aby pobrać jego potomstwo

en: Please type a post ID to get its native children
pl: Wpisz ID wpisu, aby wczytać jego natywne potomstwo

en: Please type a post ID to get its related posts
pl: Wpisz ID wpisu, aby uzyskać wpisy pokrewne

en: Please type a search term
pl: Wpisz frazę wyszukiwania

en: Please type a termmeta field value
pl: Wpisz wartość pola termmeta

en: Please type an username field value
pl: Wpisz wartość pola nazwy użytkownika

en: Please use Scan buttons first to be sure that they are not used anywhere.
pl: Skorzystaj najpierw z przycisków Skanuj, aby upewnić się, że nie są one nigdzie używane.

en: Please use a valid hexadecimal value.
pl: Użyj poprawnej wartości szesnastkowej.

en: Please use the Scan button first to be sure that it is not used anywhere.
pl: Najpierw użyj przycisku Skanuj, aby sprawdzić, czy ten widok nie jest używany jeszcze gdzie indziej.

en: Please validate reCAPTCHA
pl: Potwierdź reCAPTCHA

en: Please, provide this information if requested in our support forum.
pl: Prosimy o podanie tych informacji na żądanie na naszym forum pomocy technicznej.

en: Please, select a Form first!
pl: Najpierw wybierz formularz!

en: Please, select a View first!
pl: Najpierw wybierz widok View!

en: Post
pl: Wpis

en: Post %d
pl: Wpis %d

en: Post ID
pl: ID postu

en: Post ID filter
pl: Filtr ID wpisu

en: Post ID filter deleted
pl: Usunięto filtr ID wpisu

en: Post ID filter saved
pl: Zapisano filtr ID wpisu

en: Post URL
pl: URL wpisu

en: Post View
pl: Widok postu

en: Post archive link
pl: Odnośnik archiwum wpisu

en: Post archives
pl: Archiwa wpisów

en: Post author
pl: Autor postu

en: Post author filter
pl: Filtr autora wpisu

en: Post author filter deleted
pl: Usunięto filtr autora wpisu

en: Post author filter saved
pl: Zapisano filtr autora wpisu

en: Post author is
pl: Autor wpisu jest

en: Post author is set by the parent User View
pl: Autor wpisu jest ustawiony przez nadrzędny widok użytkownika

en: Post author is the author of the current post in the loop
pl: Autor wpisu jest autorem bieżącego wpisu w pętli

en: Post author is the author of the page where this View is shown
pl: Autor wpisu jest autorem strony, na której wyświetlany jest ten widok

en: Post author is the same as the logged in user
pl: Autor wpisu jest aktualnie zalogowanym użytkownikiem

en: Post body
pl: Treść postu

en: Post body data
pl: Dane treści posta

en: Post class
pl: Klasa wpisu

en: Post comment count
pl: Liczba komentarzy do wpisu

en: Post comments number
pl: Liczba komentarzy do wpisu

en: Post content
pl: Zawartość wpisu

en: Post count
pl: Liczba wpisów

en: Post date
pl: Data wpisu

en: Post date - %s (<em>%s</em>)
pl: Data wpisu - %s (<em>%s</em>)

en: Post date filter
pl: Filtr daty wpisu

en: Post date filter saved
pl: Zapisano filtr daty wpisu

en: Post edit link
pl: Odnośnik edycji wpisu

en: Post excerpt
pl: Fragment wpisu

en: Post featured image
pl: Ikona wpisu

en: Post field
pl: Pole wpisu

en: Post field iterator
pl: Powtarzacz pola wpisu

en: Post fields
pl: Pola wpisu

en: Post filters
pl: Filtry wpisu

en: Post format
pl: Format wpisu

en: Post id
pl: ID wpisu

en: Post last modified date
pl: Data ostatniej modyfikacji wpisu

en: Post link
pl: Odnośnik wpisu

en: Post matching all the selected terms
pl: Wpis zawierający wszystkie wpisane pojęcia

en: Post matching none of the selected terms
pl: Wpis niezawierający żadnego z zaznaczonych pojęć

en: Post menu order
pl: Kolejność menu wpisu

en: Post name
pl: Nazwa wpisu

en: Post next link
pl: Odnośnik następnego wpisu

en: Post parent
pl: Rodzic wpisu

en: Post parent filter
pl: Filtr wpisu nadrzędnego

en: Post parent filter deleted
pl: Usunięto filtr rodzica wpisu

en: Post parent filter saved
pl: Zapisano filtr rodzica wpisu

en: Post previous link
pl: Odnośnik do poprzedniego wpisu

en: Post relationship
pl: Relacje pomiędzy postami

en: Post relationship - Post is a child of
pl: Pokrewieństwo wpisu - wpis jest dzieckiem

en: Post relationship filter
pl: Filtr relacji wpisu

en: Post relationship filter deleted
pl: Usunięto filtr relacji wpisu

en: Post relationship or repeatable field groups owner
pl: Relacja wpisu lub właściciel powtarzalnej grupy pól

en: Post relationships in Toolset require WPML %s or newer to work properly with post translations. Please upgrade WPML.
pl: Relacje wpisów w zestawie Toolset wymagają dla poprawnego działania wtyczki WPML w wersji %s lub nowszej. Zaktualizuj WPML.

en: Post search
pl: Wyszukiwanie wpisu

en: Post search filter
pl: Filtr wyszukiwania wpisu

en: Post search filter deleted
pl: Usunięto filtr wyszukiwania wpisu

en: Post search filter saved
pl: Zapisano filtr wyszukiwania wpisu

en: Post selection
pl: Wybór wpisu

en: Post slug
pl: Slug wpisu

en: Post status
pl: Status wpisu

en: Post status filter
pl: Filtr statusu wpisu

en: Post status filter deleted
pl: Usunięto wpis statusu wpisu

en: Post status filter saved
pl: Zapisano filtr statusu wpisu

en: Post stickiness
pl: Przyklejenie wpisu

en: Post stickiness filter
pl: Filtr przyklejenia wpisu

en: Post taxonomy
pl: Taksonomia wpisu

en: Post taxonomy - %s
pl: Taksonomia wpisu - %s

en: Post title
pl: Tytuł postu

en: Post title with a link
pl: Tytuł wpisu z odnośnikiem

en: Post to edit
pl: Wpis do edycji

en: Post type
pl: Typ postu

en: Post type archive
pl: Archiwum typu wpisu

en: Post type archive link
pl: Odnośnik do archiwum typu wpisu

en: Post type archives
pl: Archiwa typu wpisu

en: Post type filter
pl: Filtr typu wpisu

en: Post type filter deleted
pl: Usunięto filtr typu wpisu

en: Post type filter saved
pl: Zapisano filtr typu wpisu

en: Post type information
pl: Informacje o typie wpisu

en: Post type plural name
pl: Nazwa typu wpisu w l. mn.

en: Post type singular name
pl: Nazwa typu wpisu w l. poj.

en: Post type slug
pl: Slug typu wpisu

en: Post type slug is set by the %s key:
pl: Slug typu wpisu ustawiony jest przez klucz %s:

en: Post type slug is set by the URL parameter:
pl: Slug typu wpisu ustawiony jest przez parametr URL:

en: Post type slug is set by the View shortcode attribute:
pl: Slug typu wpisu ustawiony jest przez atrybut shortcode Widoku:

en: Post types
pl: Typy wpisów

en: Post with ID set by the %s key:
pl: Wpis z ID ustalonym przez klucz %s:

en: Post with ID set by the URL parameter
pl: Wpis z ID ustawionym przez parametr URL

en: Post with ID set by the shortcode attribute
pl: Wpis z ID ustawionym przez atrybut kodu shortcode

en: Posted by %s on %s
pl: Opublikowany przez %s w dn. %s

en: Posts archive
pl: Archiwum wpisów

en: Posts content and title
pl: Zawartość i tytuł wpisu

en: Posts matching any of the selected terms
pl: Wpisy zawierające dowolne z wybranych pojęć

en: Posts with IDs set by the %s key:
pl: Wpisy o ID ustalonych przez klucz %s:

en: Posts with IDs set by the View shortcode attribute:
pl: Wpisy z ID ustawionymi przez atrybut kodu shortcode Widoku:

en: Posts with IDs set by this URL parameter:
pl: Wpisy z ID ustawionymi przez ten parametr URL:

en: Posts with those IDs:
pl: Wpisy z tymi ID:

en: Pre-load the next and previous pages - avoids loading delays when users move between pages
pl: Wczytaj z wyprzedzeniem następną i poprzednią stronę - pozwala uniknąć opóźnień wczytywania, kiedy użytkownicy zmieniają strony

en: Prefix
pl: Prefiks

en: Preload images before transition
pl: Wczytaj obrazy przed wykonaniem przejścia

en: Preview
pl: Podgląd

en: Preview Content Template
pl: Podgląd szablonu zawartości

en: Preview Layouts Loop View
pl: Podgląd widoku pętli układów

en: Preview View
pl: Podgląd widoku View

en: Preview WordPress Archive
pl: Podgląd archiwum WordPressa

en: Preview this Content Template with:
pl: Wyświetl podgląd tego szablonu zawartości za pomocą:

en: Previous
pl: Poprzedni

en: Previous and Next page controls
pl: Kontrolki Poprzednia i Następna strony

en: Previous page
pl: Poprzednia strona

en: Primary CSS file URL of the active theme
pl: URL głównego pliku CSS aktywnego motywu

en: Profile Picture
pl: Zdjęcie profilowe

en: Profile picture
pl: Zdjęcie profilowe

en: Progress bars
pl: Paski postępu

en: Proportion
pl: Proporcja

en: Provide contextual feedback messages for typical user actions with the handful of available and flexible alert messages.
pl: Zapewnij wiadomości z kontekstowymi informacjami zwrotnymi dla typowych działań użytkownika, dzięki kilku dostępnym i elastycznym komunikatom.

en: Provide different kind of labels for your website.
pl: Zapewnij różne rodzaje etykiet dla swojej witryny.

en: Provide pagination links for your site or app with the multi-page pagination component.
pl: Zapewnij stronicowanie odnośników w swojej witrynie lub aplikacji, korzystając ze składnika stronicowana dla wielu stron.

en: Provide up-to-date feedback on the progress of a workflow or action with simple yet flexible progress bars.
pl: Zapewnij aktualne informacje zwrotne na temat postępu prac lub działań za pomocą prostych, ale elastycznych pasków postępu.

en: Published
pl: Opublikowany

en: Published date
pl: Data publikacji

en: Published date GMT
pl: Data publikacji wg GMT

en: Query
pl: Zapytanie

en: Query Filter
pl: Filtr zapytania

en: Query Options
pl: Opcje zapytania

en: Query Options saved
pl: Zapisano opcje zapytania

en: Query args
pl: Argumenty zapytania

en: Query filter saved
pl: Zapisano filtr zapytania

en: Query filters
pl: Filtry zapytania

en: Query filters by meta fields
pl: Filtry zapytania wg pól meta

en: Query results
pl: Wyniki zapytania

en: Query section
pl: Sekcja zapytania

en: Querying and Displaying Child Posts
pl: Przeszukiwanie i wyświetlanie wpisów-dzieci

en: RDF/RSS 1.0 feed URL
pl: URL źródła RDF/RSS 1.0

en: RSS 0.92 feed URL
pl: URL źródła RSS 0.92

en: RSS 2.0 feed URL
pl: URL źródła RSS 2.0

en: Radio inputs
pl: Przyciski opcji

en: Random order
pl: Przypadkowa kolejność

en: Raw inline styles to apply to the labels. For example: color:red;background:none;
pl: Surowe style w linii do zastosowania do etykiet. Na przykład: color:red;background:none;

en: Raw inline styles to apply. For example: color:red;background:none;
pl: Surowe style w linii do zastosowania. Na przykład: color:red;background:none;

en: Raw output
pl: Surowe wyjście

en: Raw reset button
pl: Surowy przycisk czyszczenia

en: Raw search input
pl: Surowe wejście wyszukiwania

en: Raw submit button
pl: Surowy przycisk wysyłania

en: Read more...
pl: Czytaj dalej...

en: Received array
pl: Uzyskana tablica

en: Recommended if you are new to Views.
pl: Zalecany, jeżeli dopiero zaczynasz z wtyczką Views.

en: Redirect URL
pl: Adres URL przekierowania

en: Redirect options
pl: Opcje przekierowania

en: Redirect target URL
pl: Przekieruj URL docelowy

en: Redirect to this URL on failure
pl: Przekieruj na ten adres URL w razie niepowodzenia

en: Redirect to this URL on success
pl: Przekieruj na ten URL w przypadku powodzenia

en: Register your framework manually
pl: Zarejestruj swój szkielet szablonu ręcznie

en: Registered framework
pl: Zarejestrowany szkielet szablonu

en: Registered functions
pl: Zarejestrowane funkcje

en: Registered invalid functions are <strong>%s</strong>
pl: Niepoprawne zarejestrowane funkcje to <strong>%s</strong>

en: Registered valid functions are <strong>%s</strong>
pl: Poprawne zarejestrowane funkcje to <strong>%s</strong>

en: Registration Date
pl: Data rejestracji

en: Relationship "%s" between post types "%s" and "%s" was created.
pl: Utworzono relację "%s" pomiędzy typami wpisu "%s" i "%s".

en: Relationship "%s" has been deleted.
pl: Usunięto relację "%s".

en: Relationship %s
pl: Relacje %s

en: Relationship definition "%s" doesn't exist.
pl: Defiinicja relacji "%s" nie istnieje.

en: Relationship definition "%s" not found.
pl: Nie znaleziono definicji relacji "%s".

en: Relationship definitions migrated.
pl: Wykonano migrację definicji relacji.

en: Relationship filters are only valid for posts views.
pl: Filtry relacji są prawidłowe jedynie dla widoków wpisu.

en: Relationship slug was successfully renamed from "%s" to "%s".
pl: Nazwę sluga relacji pomyślnie zmieniono z "%s" na "%s".

en: Relationship to use when querying with multiple date conditions:
pl: Relacje do wykorzystania podczas odpytywania z wieloma warunkami daty:

en: Relationship to use when querying with multiple fields:
pl: Relacja, jaką należy wykorzystać podczas odpytywania z wieloma polami:

en: Relationship to use when querying with multiple taxonomies:
pl: Pokrewieństwo, którego należy użyć podczas przeszukiwania wielu taksonomii:

en: Reload the page to update the View results
pl: Ponownie załaduj stronę, aby zaktualizować wyniki widoku

en: Remember Me
pl: Zapamiętaj mnie

en: Remember me checkbox
pl: Pole wyboru "Zapamiętaj mnie"

en: Remember that only Views forms containing a <em>Submit</em> button can be used on a widget
pl: Pamiętaj, że jedynie formularze Views zawierające przycisk <em>Wyślij</em> mogą być użyte w widżecie

en: Remember to add filters here. Right now, this custom search has no filter items.
pl: Pamiętaj, aby dodać filtry tutaj. W tej chwili to wyszukiwanie niestandardowe nie zawiera żadnych elementów filtrowania.

en: Remember to click on Update after you complete each section and before you continue to the next section.
pl: Pamiętaj, aby kliknąć Aktualizuj po wypełnieniu każdej sekcji i zanim przejdziesz do następnej sekcji.

en: Remember to get back to the other tab in your browser and insert the search View into <strong>%s</strong>.
pl: Pamiętaj, aby powrócić do drugiej zakładki w Twojej przeglądarce i wstawić widok wyszukiwania do <strong>%s</strong>.

en: Remember to get back to the other tab in your browser and save the %s settings.
pl: Pamiętaj, aby powrócić do drugiej zakładki w swojej przeglądarce i zapisać ustawienia %s.

en: Remember to include the <strong>Submit</strong> button for the form.
pl: Pamiętaj, aby w formularzu umieścić przycisk <strong>Prześlij</strong>.

en: Remind me again in 4 weeks.
pl: Przypomnij mi ponownie za 4 tygodnie.

en: Remove
pl: Usuń

en: Remove the Content Template from the View
pl: Usuń szablon zawartości z tego widoku

en: Remove the Content Template from the WordPress Archive
pl: Usuń szablon zawartości z archiwum WordPressa

en: Remove this item
pl: Usuń ten element

en: Remove this menu
pl: Usuń to menu

en: Render options using this format. You can use the placeholders %%ID%%, %%DISPLAY_NAME%%, %%USER_LOGIN%%, %%USER_NICENAME%%, %%USER_EMAIL%% and %%COUNT%%
pl: Przetwarzaj opcje stosując ten format. Możesz zastosować symbole zastępcze %%ID%%, %%DISPLAY_NAME%%, %%USER_LOGIN%%, %%USER_NICENAME%%, %%USER_EMAIL%% and %%COUNT%%

en: Render time
pl: Czas renderowania

en: Repeat new password
pl: Powtórz nowe hasło

en: Repeatable field groups
pl: Powtarzalne grupy pól

en: Repeatable field groups always belong to a given post.
pl: Powtarzalne grupy pól zawsze należą do danego wpisu.

en: Required
pl: Wymagane

en: Reset
pl: Resetuj

en: Reset Password
pl: Zmień hasło

en: Reset Password Form
pl: Formularz zmiany hasła

en: Reset button
pl: Przycisk Wyczyść

en: Reset button for this custom search
pl: Przycisk Wyczyść dla tego wyszukiwania niestandardowego

en: Reset password form
pl: Formularz zmiany hasła

en: Responsive embed
pl: Responsywne osadzanie

en: Responsive utilities
pl: Narzędzia responsywne

en: Restore
pl: Przywróć

en: Restore defaults
pl: Przywróć domyślne

en: Restrictions
pl: Ograniczenia

en: Results are
pl: Wyniki są

en: Return only posts that are not sticky
pl: Zwróć tylko wpisy, które nie są przypięte

en: Return only sticky posts
pl: Zwróć tylko wpisy przypięte

en: Right
pl: Do prawej

en: Row Title
pl: Tytuł wiersza

en: Run once
pl: Uruchom raz

en: SIGNED
pl: ZA-ZNAKIEM

en: Safe redirects
pl: Bezpieczne przekierowania

en: Sanitize
pl: Oczyść

en: Save
pl: Zapisz

en: Save settings
pl: Zapisz ustawienia

en: Save subscription details
pl: Zapisz szczegóły subskrypcji

en: Save the Content Template
pl: Zapisz Szablon zawartości

en: Save the View
pl: Zapisz Widok

en: Save the WordPress Archive
pl: Zapisz Archiwum WordPressa

en: Saving failed. Please reload the page and try again.
pl: Zapis nie powiódł się. Wczytaj stronę ponownie i spróbuj jeszcze raz.

en: Saving. Please wait...
pl: Zapisywanie. Proszę czekać...

en: Saving...
pl: Zapisywanie...

en: Scan
pl: Skanuj

en: Scan content
pl: Skanuj zawartość

en: Scan your content
pl: Przeszukaj swoją zawartość

en: Scan your content to check where this View is used, and get links to edit or view the results.
pl: Przeskanuj swoją zawartość, aby sprawdzić, gdzie używany jest ten widok i uzyskaj odnośniki do edycji lub wyświetlania wyników.

en: Screen Options
pl: Opcje ekeranu

en: Screen options saved
pl: Zapisano opcje ekranu

en: Scroll to the Content Template
pl: Przewiń do Szablonu Zawartości

en: Search
pl: Szukaj

en: Search Content Templates
pl: Wyszukaj szablony treści

en: Search Views
pl: Przeszukaj widoki

en: Search Views:
pl: Przeszukaj Widoki:

en: Search WordPress Archives
pl: Przeszukaj archiwa WordPressa

en: Search and Pagination
pl: Wyszukiwanie i stronicowanie

en: Search for a post by title
pl: Wyszukaj wpis po tytule

en: Search for a specific text:
pl: Wyszukaj konkretny tekst:

en: Search for a text, set by the View shortcode attribute:
pl: Wyszukaj tekst ustawiony przez atrybut shortcode Widoku:

en: Search for a user
pl: Wyszukaj użytkownika

en: Search in titles, content and custom fields. %1$sText Search settings%2$s.
pl: Szukaj w tytułach, zawartości i polach niestandardowych. %1$sUstawienia wyszukiwania tekstu%2$s.

en: Search results
pl: Wyniki wyszukiwania

en: Search results for "%s"
pl: Wyniki wyszukiwania dla "%s"

en: Search results for "%s" in trashed Content Templates
pl: Wyniki wyszukiwania dla "%s" w Szablonach zawartości w koszu

en: Search results for "%s" in trashed Views
pl: Wyniki wyszukiwania dla "%s" w Widokach w koszu

en: Search results for "%s" in trashed WordPress Archives
pl: Przeszukaj wyniki dla "%s" w Archiwach WordPressa w koszu

en: Search term
pl: Fraza wyszukiwania

en: Search:
pl: Szukaj:

en: Searching
pl: Wyszukiwanie

en: Searching...
pl: Wyszukiwanie...

en: Second
pl: Sekunda

en: Secondary Order
pl: Kolejność drugorzędna

en: Secondary Order by
pl: Kolejność drugorzędna wg

en: Secondary order by
pl: Sortowanie pomocnicze wg

en: Secondary sorting
pl: Sortowanie dodatkowe

en: Seconds can only be numbers between 0 and 59
pl: Sekundy mogą być jedynie liczbami z zakresu od 0 do 59

en: Security verification failed, please reload the page and try again
pl: Sprawdzenie bezpieczeństwa nie powiodło się, wczytaj stronę ponownie i spróbuj jeszcze raz

en: Security: wrong nonce
pl: Bezpieczeństwo: błędna nonce

en: See all the View controls open and set up things manually..
pl: Wyświetl wszystkie kontrolki Widoku i ustaw wszystko ręcznie.

en: See how to do this in the %1$sText Search documentation%2$s.
pl: Zobacz, jak to zrobić w %1$sDokumentacji wyszukiwania tekstu%2$s.

en: Select
pl: Wybierz

en: Select <strong>sticky posts only</strong>.
pl: Wybierz <strong>tylko wpisy przyklejone</strong>.

en: Select All
pl: Wybierz wszystkie

en: Select Content Template
pl: Wybierz szablon zawartości

en: Select a Content Template
pl: Wybierz Szablon Zawartości

en: Select a Content Template to display its content, referred to the current post.
pl: Wybierz szablon zawartości do wyświetlenia jego zawartości, w odniesieniu do aktualnego wpisu.

en: Select a Form
pl: Wybierz formularz

en: Select a Form to render its preview inside the editor.
pl: Wybierz formularz, aby wygenerować jego podgląd wewnątrz edytora.

en: Select a View
pl: Wybierz widok View

en: Select a View to render its preview inside the editor.
pl: Wybierz widok, dla którego ma być stworzony podgląd wewnątrz edytora.

en: Select a WordPress Archive
pl: Wybierz archiwum WordPressa

en: Select a file for this field
pl: Wybierz plik dla tego pola

en: Select a key
pl: Wybierz klucz

en: Select a post type
pl: Wybierz typ wpisu

en: Select advanced search options in the 'Custom Search Settings' section.
pl: Wybierz zaawansowane opcje wyszukiwania w sekcji 'Ustawienia wyszukiwania niestandardowego'.

en: Select all users with role <strong>%s</strong>
pl: Wybierz wszystkich użytkowników z rolą <strong>%s</strong>

en: Select all users with role <strong>%s</strong>, except of <strong>%s</strong> determined by the URL parameter <strong>"%s"</strong>
pl: Zaznacz użytkowników z rolą <strong>%s</strong>, z wyjątkiem <strong>%s</strong> określanego/ej przez parametr URL <strong>"%s"</strong>

en: Select all users with role <strong>%s</strong>, except of <strong>%s</strong> set by the Framework option <strong>"%s"</strong>
pl: Zaznacz użytkowników z rolą<strong>%s</strong>, z wyjątkiem <strong>%s</strong> ustawianego/ej przez opcję <strong>"%s"</strong>

en: Select all users with role <strong>%s</strong>, except of <strong>%s</strong> set by the View shortcode attribute <strong>"%s"</strong>
pl: Zaznacz wszystkich użytkowników z rolą <strong>%s</strong>, z wyjątkiem <strong>%s</strong> ustawianego/ej przez atrybut shortcode Widoku <strong>"%s"</strong>

en: Select all users with role <strong>%s</strong>, except of <strong>(%s)</strong>
pl: Wybierz wszystkich użytkowników z rolą <strong>%s</strong> z wyjątkiem <strong>(%s)</strong>

en: Select an option
pl: Wybierz opcję

en: Select an option name
pl: Wybierz nazwę opcji

en: Select any post <strong>but the sticky ones</strong>.
pl: Wybierz dowolny wpis <strong>oprócz przyklejonych</strong>.

en: Select audio
pl: Wybierz audio

en: Select bulk action
pl: Wybierz działanie wsadowe

en: Select custom fields
pl: Wybierz pola niestandardowe

en: Select date
pl: Wybierz datę

en: Select dropdown
pl: Wybierz listę rozwijaną

en: Select file
pl: Wybierz plik

en: Select hidden custom fields to show
pl: Wybierz ukryte pola niestandardowe do wyświetlenia

en: Select hour
pl: Wybierz godzinę

en: Select how many results to show in each page and how pages transition.
pl: Wybierz, ile wyników wyświetlić na każdej stronie oraz sposób przechodzenia pomiędzy stronami.

en: Select how many results to show in each slide and how slides transition.
pl: Wybierz, ile wyników wyświetlić na każdym slajdzie oraz sposób przechodzenia pomiędzy slajdami.

en: Select if you want the form, the results or both displayed in the Layouts cell.
pl: Wybierz, czy chcesz, aby w komórce wtyczki Layouts wyświetlany był formularz, wyniki, czy jedno i drugie.

en: Select image
pl: Wybierz obraz

en: Select items %s as related %s of...
pl: Zaznacz elementy %s jako powiązane relacją %s z...

en: Select items from the <strong>%s</strong> group
pl: Wybierz elementy z grupy<strong>%s</strong>

en: Select items with field:
pl: Wybierz elementy za pomocą pola:

en: Select minute
pl: Wybierz minutę

en: Select multiple
pl: Zaznacz wiele

en: Select one
pl: Wybierz jedno

en: Select one %s
pl: Wybierz 1 %s

en: Select one Content Template
pl: Wybierz jeden szablon zawartości

en: Select one of the following Content Templates
pl: Wybierz jeden z poniższych szablonów zawartości

en: Select one option...
pl: Wybierz jedną opcję...

en: Select one...
pl: Wybierz jedno...

en: Select post with parent:
pl: Wybierz wpis z przodkiem:

en: Select posts in <strong>Any</strong> relationship
pl: Wybierz wpisy w relacji <strong>Dowolna</strong>

en: Select posts in a <strong>%s</strong> relationship
pl: Wybierz wpisy w relacji <strong>%s</strong>

en: Select posts on the post types set by the Framework option <strong>%1$s</strong>
pl: Wybierz wpisy na podstawie typów wpisu ustawianych przez opcję Framework <strong>%1$s</strong>

en: Select posts on the post types set by the URL parameter <strong>%1$s</strong>
pl: Wybierz wpisy na podstawie typów wpisu ustawianych przez parametr URL <strong>%1$s</strong>

en: Select posts on the post types set by the shortcode attribute <strong>%1$s</strong>
pl: Wybierz wpisy Wybierz wpisy na podstawie typów wpisu ustawianych przez atrybut shortcode <strong>%1$s</strong>

en: Select posts that are <strong>children</strong> of the <strong>Post where this View is shown</strong>.
pl: Wybierz wpisy, które są <strong>potomkami</strong> <strong>wpisu, w którym wyświetlany jest ten widok</strong>.

en: Select posts that are <strong>children</strong> of the <strong>Post with ID set by the URL parameter %s</strong>.
pl: Wybierz wpisy, które są <strong>potomkami</strong> <strong>wpisu, którego ID ustawiono w parametrze %s URL</strong>.

en: Select posts that are <strong>children</strong> of the <strong>Post with ID set by the shortcode attribute %s</strong>.
pl: Wybierz wpisy, które są <strong>potomkami</strong> o<strong>postu, którego ID ustawiono przez atrybut %s kodu shortcode</strong>.

en: Select posts that are <strong>children</strong> of the <strong>Post with IDs is set by the Framework option "%s"</strong>
pl: Wybierz wpisy, które są <strong>potomkami</strong> <strong>Wpisu z ID ustawianymi za pomocą opcji Framework "%s"</strong>

en: Select posts that are <strong>children</strong> of the <strong>Post with IDs set by the Framework option "%s"</strong>
pl: Wybierz wpisy, które są <strong>potomkami</strong> <strong>Wpisu z ID ustawianymi za pomocą opcji Framework "%s"</strong>

en: Select posts that are <strong>related</strong> to the <strong>Post with ID set by the URL parameter %s</strong>.
pl: Wybierz wpisy, które są powiązane <strong>relacją</strong> z <strong>wpisem, którego ID ustawiany jest przez parametr %s URL</strong>.

en: Select posts that are <strong>related</strong> to the <strong>Post with ID set by the shortcode attribute %s</strong>.
pl: Wybierz wpisy, które są powiązane <strong>relacją</strong> z <strong>wpisem, którego ID ustawiany jest przez atrybut %s kodu shortcode</strong>.

en: Select posts that are <strong>related</strong> to the <strong>Post with IDs set by the Framework option "%s"</strong>
pl: Wybierz wpisy, które są powiązane <strong>relacją</strong> z <strong>wpisem, którego ID ustawiane są przez opcję "%s" Framework </strong>

en: Select posts that are a <strong>children</strong> of the <strong>current post in the loop</strong>.
pl: Wybierz wpisy, które są <strong>potomkami</strong> <strong>bieżącego wpisu w pętli</strong>.

en: Select posts that are children of <strong>%s</strong>.
pl: Wybierz wpisy, które są potomkami <strong>%s</strong>.

en: Select posts that are children of...
pl: Wybierz wpisy, które są potomkami...

en: Select posts which author's <strong>%s</strong> is set by the Framework option <strong>"%s"</strong>
pl: Wybierz wpisy, w których <strong>%s</strong> autora ustawia się za pomocą opcji Framework <strong>"%s"</strong>

en: Select posts which author's <strong>%s</strong> is set by the View shortcode attribute <strong>"%s"</strong>
pl: Wybierz posty, których  <strong>%s</strong> autora ustawiono za pomocą atrybutu shortcode Widoku <strong>"%s"</strong>

en: Select posts whose
pl: Wybierz wpisy, których

en: Select posts whose parent is <strong>%s</strong>.
pl: Wybierz wpisy, których przodek to <strong>%s</strong>.

en: Select posts whose parent is the <strong>current post in the loop</strong>.
pl: Wybierz wpisy, których rodzic jest <strong>bieżącym wpisem w pętli</strong>.

en: Select posts whose parent is the <strong>page where the View is shown</strong>.
pl: Wybierz wpisy, których rodzic jest <strong>stroną, na której wyświetlany jest ten widok</strong>.

en: Select posts with
pl: Wybierz wpisy z

en: Select posts with <strong>%s</strong> as the <strong>author</strong>.
pl: Wybierz wpisy, których <strong>autorem</strong> jest  <strong>%s</strong>.

en: Select posts with custom field:
pl: Wybierz wpisy z polem niestandardowym:

en: Select posts with status of %s.
pl: Wybierz wpisy ze statusem %s.

en: Select posts with taxonomy:
pl: Wybierz wpisy z taksonomią:

en: Select posts with taxonomy:
pl: Wybierz wpisy z taksonomią:

en: Select posts with the <strong>author set by the parent User View</strong>.
pl: Wybierz wpisy, których <strong>autor jest ustawiany przez nadrzędny widok użytkownika</strong>.

en: Select posts with the <strong>author the same as the current post in the loop</strong>.
pl: Wybierz wpisy, których <strong>autor ma taką samą nazwę, jak bieżący wpis w pętli</strong>.

en: Select posts with the <strong>author the same as the page where this View is shown</strong>.
pl: Wybierz wpisy, których <strong>autor ma taką samą nazwę, jak strona, gdzie ten widok jest wyświetlany</strong>.

en: Select posts with the <strong>author</strong> the same as the <strong>current logged in user</strong>.
pl: Wybierz wpisy, których <strong>author</strong> jest tą samą osobą, co <strong>aktualnie zalogowany użytkownik</strong>.

en: Select posts with the author's <strong>%s</strong> determined by the URL parameter <strong>"%s"</strong>
pl: Wybierz wpisy z <strong>%s</strong> autora określonym przez parametr URL <strong>"%s"</strong>

en: Select taxonomy terms whose parent is <strong>%s</strong>.
pl: Wybierz pojęcia taksonomii, których rodzicem jest <strong>%s</strong>.

en: Select taxonomy terms whose parent is the <strong>current taxonomy archive</strong>.
pl: Wybierz pojęcia taksonomii, których rodzicem jest <strong>bieżące archiwum taksonomii</strong>.

en: Select taxonomy terms whose parent is the value set by the <strong>parent view</strong>.
pl: Wybierz pojęcia taksonomii, których rodzicem jest wartość wyznaczana przez <strong>widok nadrzędny</strong>.

en: Select terms with parent:
pl: Wybierz pojęcia z przodkiem:

en: Select terms with termmeta field:
pl: Wybierz pojęcia a polem termmeta:

en: Select the Views XML file to upload from your computer
pl: Wybierz plik XML wtyczki Views do przesłania z Twojego komputera

en: Select the fields to include in the loop
pl: Wybierz pola do uwzględnienia w pętli

en: Select the page to display the results
pl: Wybierz stronę do wyświetlania wyników wyszukiwania

en: Select top-level posts with no parent.
pl: Wybierz wpisy najwyższego poziomu bez nadrzędnych.

en: Select users <strong>(%s)</strong> who have role <strong>%s</strong>
pl: Wybierz użytkowników <strong>(%s)</strong>, których rola to <strong>%s</strong>

en: Select users with <strong>%s</strong> set by the Framework option <strong>"%s"</strong> and with role <strong>"%s"</strong>
pl: Zaznacz użytkowników, których <strong>%s</strong> ustawiany/a/e jest przez opcję Framework <strong>"%s"</strong> i z rolą <strong>"%s"</strong>

en: Select users with <strong>%s</strong> set by the View shortcode attribute <strong>"%s"</strong> and with role <strong>"%s"</strong>
pl: Zaznacz użytkowników, których <strong>%s</strong> określany/a/e jest przez atrybut shortcode Widoku <strong>"%s"</strong>, mających rolę <strong>"%s"</strong>

en: Select users with the <strong>%s</strong> determined by the URL parameter <strong>"%s"</strong> and with role <strong>"%s"</strong>
pl: Zaznacz użytkowników, których <strong>%s</strong> określany/a/e jest przez parametr URL <strong>"%s"</strong> i mających rolę <strong>"%s"</strong>

en: Select users with usermeta field:
pl: Wybierz użytkowników z polem usermeta:

en: Select video
pl: Wybierz wideo

en: Select which ancestors should be part of this filter.
pl: Wybierz, którzy przodkowie będą stanowili część tego filtra.

en: Select which content to load in the 'Content Selection' section.
pl: Wybierz, jaką zawartość wczytać w sekcji 'Wybór Zawartości'.

en: Select which custom fields to include in text searches
pl: Wybierz, które pola niestandardowe mają być uwzględnione w wyszukiwaniach tekstowych

en: Separator between terms
pl: Separator pomiędzy pojęciami

en: Separator when multiple
pl: Separator, kiedy wiele

en: Set a different value
pl: Ustaw inną wartość

en: Set by one %s key
pl: Wyznaczan(y/a/e) przez jeden klucz %s

en: Set by one URL parameter
pl: Wyznaczan(y/a/e) przez jeden parametr URL

en: Set by one View shortcode attribute
pl: Wyznaczan(y/a/e) przez jeden atrybut kodu shortcode widoku View

en: Set by the %s key:
pl: Ustalan(y/a/e) przez klucz %s:

en: Set by the current archive page
pl: Ustawiane przez bieżącą stronę archiwum

en: Set by the current post
pl: Ustalan(y/a/e) przez bieżący wpis

en: Set by the current post in the loop
pl: Ustawiane przez bieżący wpis w pętli

en: Set by the page where this View is inserted
pl: Ustawiane przez stronę, na której wstawiono ten widok

en: Set by the page where this View is shown
pl: Ustawiane przez stronę, na której wyświetlany jest ten widok

en: Set by the parent Taxonomy View
pl: Ustawiane przez nadrzędny widok taksonomii

en: Set of checkboxes
pl: Zbiór pól wyboru

en: Set of radio buttons
pl: Zbiór przycisków radiowych

en: Set the text for the link. Defaults to "Edit This".
pl: Ustaw tekst dla odnośnika. Domyślnie "Edytuj to".

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Settings not saved.
pl: Nie zapisano ustawień.

en: Settings saved
pl: Zapisano ustawienia

en: Settings updated
pl: Zaktualizowano ustawienia

en: Settings updated.
pl: Zaktualizowano ustawienia.

en: Setup incomplete. Please select the page where you would like to show the search results.
pl: Ustawienia niekompletne. Wybierz stronę, na której chcesz wyświetlić wyniki wyszukiwania.

en: Shape
pl: Kształt

en: Shortcode attribute
pl: Atrybut kodu shortcode

en: Shortcode name
pl: Nazwa kodu shortcode

en: Shortcodes
pl: Kody shortcode

en: Shortcodes registered automatically
pl: Kody shortcode rejestrowane automatycznie

en: Shortcodes registered manually
pl: Kody shortcode rejestrowane ręcznie

en: Show
pl: Wyświetl

en: Show Bootstrap buttons
pl: Wyświetl przyciski Bootstrap

en: Show a <strong>text search</strong> for visitors.
pl: Wyświetl <strong>wyszukiwanie tekstowe</strong> dla odwiedzających.

en: Show additional information to administrators about the evaluation process.
pl: Wyświetl administratorom dodatkowe informacje na temat procesu oceny.

en: Show checkbox
pl: Wyświetl pole wyboru

en: Show debug
pl: Wyświetl debugowanie

en: Show debug information to administrators
pl: Wyświetl informacje o debugowaniu administratorom

en: Show each page for:
pl: Wyświetlaj każdą stronę przez:

en: Show on screen
pl: Wyświetl na ekranie

en: Show only available options for each input
pl: Wyświetlaj tylko dostępne opcje dla każdego pola wprowadzania

en: Show popular
pl: Wyświetl popularne

en: Show the Toolset shortcodes menu in the admin bar in all the admin pages
pl: Wyświetl menu kodów shortcode zestawu Toolset na pasku administratora na wszystkich stronach administratora

en: Show the Toolset shortcodes menu in the admin bar only when editing content
pl: Wyświetl menu  kodów shortcode zestawu Toolset na pasku administratora tylko podczas edycji zawartości

en: Show these options
pl: Wyświetl te opcje

en: Show this information
pl: Wyświetl te informacje

en: Show user data
pl: Wyświetl dane użytkownika

en: Showing page
pl: Wyświetlanie strony

en: Sidebar navigation
pl: Nawigacja paska bocznego

en: Since you are applying this to other loops as well, apart from the searching with Relevanssi loop, the order of results will be only applied to those loops.
pl: Ponieważ stosujesz to także do innych pętli oprócz wyszukiwania za pomocą pętli Relevanssi, kolejność wyników będzie stosowana tylko do tych pętli.

en: Since you are searching with Relevanssi, the order of results will be according to relevance and not according to this selection.
pl: Ponieważ korzystasz z wyszukiwania tekstowego, używając Relevanssi, wyniki będą uporządkowane według trafności, a nie według tego wyboru.

en: Since you are using a text search with Relevanssi, the order of results may be according to relevance and not according to this selection. If the visitor searches by text, the results will be ordered by relevance.
pl: Ponieważ korzystasz z wyszukiwania tekstowego, używając Relevanssi, wyniki mogą być uporządkowane według trafności, a nie według tego wyboru. Jeżeli odwiedzający będzie wyszukiwał wg tekstu, wyniki będą uporządkowane wg trafności.

en: Single
pl: Pojedynczo

en: Single checkbox
pl: Pojedyncze pole wyboru

en: Single pages
pl: Pojedyncze strony

en: Single view for
pl: Pojedynczy widok dla

en: Site address (URL)
pl: Adres strony (URL)

en: Site description
pl: Opis strony

en: Site information
pl: Informacje o stronie

en: Site name
pl: Nazwa strony

en: Size
pl: Rozmiar

en: Size of the current user's profile picture in pixels.
pl: Rozmiar zdjęcia profilowego aktualnego użytkownika w pikselach.

en: Size of the post author's profile picture in pixels.
pl: Rozmiar zdjęcia profilowego autora wpisu w pikselach.

en: Size of the profile picture in pixels.
pl: Rozmiar zdjęcia profilowego w pikselach.

en: Skip first
pl: Pomiń pierwsze

en: Skip some results. 0 means skip nothing
pl: Pomiń niektóre wyniki. 0 oznacza niepominięcie niczego.

en: Skip some results. 0 means skip nothing.
pl: Pomiń kilka wyników. 0 oznacza nie pomijaj niczego.

en: Skip wizard
pl: Pomiń kreatora

en: Skipping the association between posts #%d (%s) and #%d (%s) because #%d doesn't have a default language version and you chose to skip such associations.
pl: Pominięto skojarzenie pomiędzy wpisami #%d (%s) i #%d (%s), ponieważ #%d nie ma domyślnej wersji językowej i wybrano pominięcie takiego skojarzenia.

en: Skipping the association between posts #%d (%s) and #%d (%s), because these elements are already associated. This can happen when migrating post translations.
pl: Pominięto skojarzenie pomiędzy wpisami #%d (%s) i #%d (%s), ponieważ elementy te są już skojarzone. Może się to zdarzyć podczas migracji tłumaczeń wpisów.

en: Slide Down
pl: Przesunięcie w dół

en: Slide Down (backwards)
pl: Przesuń w dół (wstecz)

en: Slide Left
pl: Przesunięcie w lewo

en: Slide Right
pl: Przesunięcie w prawo

en: Slide Right (backwards)
pl: Przesuń w prawo (wstecz)

en: Slide Up
pl: Przesunięcie w górę

en: Slide horizontally
pl: Przesunięcie poziomo

en: Slide vertically
pl: Przesunięcie pionowo

en: Slug "%s" is already being used. Please choose a unique value.
pl: Slug "%s" jest już używany. Wybierz niepowtarzalną wartość.

en: Slug not set in the AJAX call.
pl: Nie ustawiono sluga w wywołaniu AJAXa.

en: Slug of this Content Template:
pl: Slug dla tego szablonu zawartości:

en: Slug of this View:
pl: Slug tego widoku View:

en: Slug of this WordPress Archive:
pl: Slug dla tego archiwum WordPressa:

en: Snippet "%s" has been successfully deleted.
pl: Pomyślnie usunięto wycinek "%s".

en: Snippet "%s" has been updated.
pl: Zaktualizowano wycinek "%s".

en: Some of them are assigned to archive or taxonomy loops.
pl: Niektóre z nich są przypisany do pętli archiwum lub taksonomii.

en: Some of your settings for this page have changed, because they got copied from the %1$s %2$s.
pl: Niektóre z twoich ustawień dla tej strony zostały zmienione, ponieważ zostały skopiowane z %1$s %2$s.

en: Some themes don't use this function, but define their own.
pl: Niektóre motywy nie wykorzystują tej funkcji, ale definiują własną.

en: Someone has requested a password reset for the following account:
pl: Ktoś zażądał zmiany hasła dla następującego konta:

en: Something on the filter_controls_mode is broken
pl: Coś przestało działać w filter_controls_mode

en: Something went wrong
pl: Coś poszło nie tak

en: Something went wrong with the AJAX request, please try again.
pl: Coś poszło nie tak z żądaniem AJAXa, spróbuj ponownie.

en: Something wrong happened, please try again
pl: Coś poszło nie tak, spróbuj jeszcze raz

en: Sometimes, our Customer Support personnel ask you to provide debug information. This information helps them give you quicker and better support.
pl: Czasami nasz personel działu Wsparcia Klienta poprosi Cię o podanie informacji debugowania. Informacje te pomagają im w udzieleniu pomocy Tobie szybciej i lepiej.

en: Sorting controls
pl: Kontrolki sortowania

en: Sorting options for visitors
pl: Opcje sortowania dla odwiedzających

en: Space-separated list of class names that will be added to the anchor HTML tag.
pl: Rozdzielana spacjami lista nazw klas, które będą dodawane do kotwicy HTML.

en: Space-separated list of classnames that will be added to the anchor HTML tag.
pl: Rozdzielana spacjami lista nazw klas, która zostanie dodana do znacznika odnośnika HTML.

en: Space-separated list of classnames that will be added to the image HTML tag.
pl: Rozdzielona spacjami lista nazw klas, która zostanie dodana do znacznika HTML obrazu.

en: Space-separated list of classnames to apply to the labels. For example: classone classtwo
pl: Rozdzielana spacjami lista klas do zastosowania do etykiet. Na przykład klasajeden klasadwa

en: Space-separated list of classnames to apply. For example: classone classtwo
pl: Oddzielana spacjami lista nazw klas do zastosowania. Na przykład: klasajeden klasadwa

en: Space-separated list of classnames to be added to the WordPress generated ones.
pl: Rozdzielana spacjami lista klas do dodania to listy generowanej przez WordPress.

en: Span
pl: Zakres

en: Specific documentation: %s
pl: Szczegółowa dokumentacja: %s

en: Specific users
pl: Konkretni użytkownicy

en: Specific users filter deleted
pl: Usunięto filtr konkretnych użytkowników

en: Specific users filter saved
pl: Zapisano filtr konkretnych użytkowników

en: Specific:
pl: Konkretny:

en: Spinner #1
pl: Wskaźnik postępu #1

en: Spinner #2
pl: Wskaźnik postępu #2

en: Spinner #3
pl: Wskaźnik postępu #3

en: Spinner #4
pl: Wskaźnik postępu #4

en: Spinner #5
pl: Wskaźnik postępu #5

en: Spinner container for this custom search
pl: Kontener wskaźnika postępu dla tego wyszukiwania niestandardowego

en: Spinner graphics
pl: Grafika wskaźnika postępu

en: Spinner graphics from Views
pl: Grafika pasków postępu z Widoków

en: Spinner image
pl: Obrazek wskaźnika postępu

en: Spinner placement
pl: Umieszczenie wskaźnika postępu

en: Spinners
pl: Paski postępu

en: Square
pl: Kwadrat

en: Standard Archives
pl: Standardowe archiwa

en: Standard WordPress Fields
pl: Standardowe pola WordPressa

en: Start typing
pl: Zacznij pisać

en: Start with the location where you want the search form to appear.
pl: Zacznij od miejsca, w którym chcesz wyświetlić formularz wyszukiwania.

en: Sticky Posts Filter deleted
pl: Usunięto filtr wpisów przypiętych

en: Sticky Posts Filter saved
pl: Zapisano filtr wpisów przypiętych

en: Stop using %1$s for this Content Template
pl: Przestań korzystać z %1$s dla tego szablonu zawartości

en: Stop using %1$s for this template
pl: Przestań używać %1$s dla tego szablonu

en: String
pl: Fraza

en: String name
pl: Nazwa frazy

en: String to translate
pl: Fraza do przetłumaczenia

en: String translation shortcodes
pl: Shortcode'y tłumaczenia fraz

en: Strong (bold) text.
pl: Tekst wzmocniony (pogrubiony)

en: Style
pl: Styl

en: Style options
pl: Opcje stylu

en: Styled reset button
pl: Stylizowany przycisk czyszczenia

en: Styled submit button
pl: Stylizowany przycisk wysyłania

en: Stylesheet directory URL of the active theme
pl: URL katalogu arkuszy stylów aktywnego motywu

en: Styling
pl: Stylizacja

en: Styling label.
pl: Etykieta stylizacji.

en: Styling.
pl: Stylizacja.

en: Submit
pl: Wyślij

en: Submit a zero when unchecked
pl: Prześlij zero, kiedy niezaznaczone

en: Submit button
pl: Przycisk przesyłania

en: Submit button for this custom search
pl: Przycisk Wyślij dla tego wyszukiwania niestandardowego

en: Submit nothing when unchecked
pl: Nic nie przesyłaj, kiedy niezaznaczone

en: Submit value when unchecked
pl: Prześlij wartość, jeżeli niezaznaczone

en: Success
pl: Sukces

en: Success!
pl: Sukces!

en: Suffix
pl: Sufiks

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Support forum
pl: Forum pomocy technicznej

en: Support query filters by custom fields that include a space or a dot in their meta key
pl: Obsługa filtrów zapytania wg pól niestandardowych, które zawierają spację lub kropkę w swoim kluczu meta

en: Suppress third party filters
pl: Pomiń filtry zewnętrzne

en: Switch to the WooCommerce Views template
pl: Przełącz się na szablon WooCommerce Views

en: TIME
pl: GODZINA

en: Table
pl: Tabela

en: Table-based grid
pl: Siatka na bazie tabeli

en: Table-based grid options
pl: Opcje siatki na bazie tabeli

en: Tables
pl: Tabele

en: Tag: %s
pl: Etykieta: %s

en: Target page to show the results:
pl: Strona docelowa do wyświetlania wyników:

en: Taxonomies
pl: Taksonomie

en: Taxonomy
pl: Taksonomia

en: Taxonomy Archives
pl: Archiwa taksonomii

en: Taxonomy ID
pl: ID taksonomii

en: Taxonomy URL
pl: URL taksonomii

en: Taxonomy View
pl: Widok taksonomii

en: Taxonomy archive
pl: Archiwum taksonomii

en: Taxonomy archives
pl: Archiwa taksonomii

en: Taxonomy data
pl: Dane taksonomii

en: Taxonomy description
pl: Opis taksonomii

en: Taxonomy field
pl: Pole taksonomii

en: Taxonomy fields
pl: Pola taksonomii

en: Taxonomy filter
pl: Filtr taksonomii

en: Taxonomy filter deleted
pl: Usunięto filtr taksonomii

en: Taxonomy filter saved
pl: Zapisano filtr taksonomii

en: Taxonomy filters
pl: Filtry taksonomii

en: Taxonomy is <strong>One</strong> of these: <strong>%s</strong>
pl: Taksonomia jest <strong>Jedną</strong> z tych: <strong>%s</strong>

en: Taxonomy is set by the Framework option <strong>"%s"</strong>
pl: Taksonomia ustawiana jest przez opcję Framework <strong>"%s"</strong>

en: Taxonomy is set by the current post
pl: Taksonomia jest ustawiona przez bieżący wpis

en: Taxonomy is set by the page where this View is inserted
pl: Taksonomia jest ustawiona przez stronę, na której wstawiono ten widok

en: Taxonomy link
pl: Odnośnik taksonomii

en: Taxonomy page info
pl: Informacje o stronie taksonomii

en: Taxonomy parent
pl: Taksonomia nadrzędna

en: Taxonomy parent filter
pl: Filtr taksonomii nadrzędnej

en: Taxonomy parent filter deleted
pl: Usunięto wpis rodzica taksonomii

en: Taxonomy parent filter saved
pl: Zapisano filtr rodzica taksonomii

en: Taxonomy post count
pl: Liczba postów taksonomii

en: Taxonomy relationship:
pl: Pokrewieństwo taksonomii:

en: Taxonomy search
pl: Wyszukiwanie taksonomii

en: Taxonomy search filter
pl: Filtr wyszukiwania taksonomii

en: Taxonomy search filter deleted
pl: Usunięto filtr wyszukiwania taksonomii

en: Taxonomy slug
pl: Slug taksonomii

en: Taxonomy term
pl: Fraza taksonomii

en: Taxonomy term ID is set by the URL parameter <strong>"%s"</strong>
pl: ID pojęcia taksonomii ustawiany jest przez parametr URL <strong>"%s"</strong>

en: Taxonomy term ID is set by the shortcode attribute <strong>"%s"</strong>
pl: ID pojęcia taksonomii ustawiany jest przez atrybut shortcode <strong>"%s"</strong>

en: Taxonomy term filter
pl: Filtr pojęć taksonomii

en: Taxonomy term filter deleted
pl: Usunięto filtr pojęcia taksonomii

en: Taxonomy term filter saved
pl: Zapisano filtr pojęcia taksonomii

en: Taxonomy term selection
pl: Wybór pojęć taksonomii

en: Taxonomy title
pl: Tytuł taksonomii

en: Taxonomy title with a link
pl: Tytuł taksonomii z odnośnikiem

en: Template
pl: Szablon

en: Template not saved.
pl: Nie zapisano szablonu.

en: Template results
pl: Wyniki szablonu

en: Template updated.
pl: Zaktualizowano szablon.

en: Template used
pl: Szablon zastosowano

en: Templates for this View
pl: Szablony dla tego widoku View

en: Templates for this WordPress Archive
pl: Szablony dla tego archiwum WordPressa

en: Term Field - %s
pl: Pole pojęcia - %s

en: Term ID
pl: ID pojęcia

en: Term description
pl: Opis pojęcia

en: Term group
pl: Grupa pojęcia

en: Term name
pl: Nazwa pojęcia

en: Term post count
pl: Liczba wpisów pojęcia

en: Term slug
pl: Slug pojęcia

en: Termmeta field - %s
pl: Pole termmeta - %s

en: Termmeta field filter
pl: Filtr pola termmeta

en: Terms of a taxonomy that no longer exists
pl: Pojęcia taksonomii, która już nie istnieje

en: Terms of the taxonomy %s
pl: Pojęcia taksonomii %s

en: Terms with ID set by the URL parameter:
pl: Pojęcia z identyfikatorem ustawianym przez parametr URL:

en: Terms with ID set by the shortcode attribute:
pl: Pojęcia z identyfikatorem ustawianym przez atrybut kodu shortcode:

en: Text
pl: Tekst

en: Text Search
pl: Wyszukiwanie tekstowe

en: Text content
pl: Zawartość tekstowa

en: Text direction
pl: Kierunek tekstu

en: Text editors options
pl: Opcje edytorów tekstu

en: Text for "First" link:
pl: Tekst dla odnośnika "Pierwsza":

en: Text for "Last" link:
pl: Tekst dla odnośnika "Ostatnia":

en: Text for "Next" link:
pl: Tekst dla odnośnika "Następna":

en: Text for "Previous" link:
pl: Tekst dla odnośnika "Poprzednia":

en: Text for link to page:
pl: Tekst odnośnika do strony:

en: Text input
pl: Wprowadzanie tekstu

en: Text search
pl: Wyszukiwanie tekstowe

en: Text search filter
pl: Filtr wyszukiwania tekstowego

en: Text search in custom fields
pl: Wyszukiwanie tekstu w polach niestandardowych

en: Text to display when there are no comments
pl: Tekst do wyświetlenia, kiedy nie ma komentarzy

en: Text to display when there is more than one comment
pl: Tekst do wyświetlenia, kiedy jest więcej niż jeden komentarz

en: Text to display when there is one comment
pl: Tekst do wyświetlenia, kiedy jest jeden komentarz

en: That domain already exists
pl: Ta domena już istnieje

en: That file will contain all the data related to Views, Content Templates and WordPress Archives, as well as the general Views settings.
pl: Plik ten będzie zawierał wszystkie dane dotyczące widoków, szablonów zawartości oraz archiwów WordPressa, a także ogólne ustawienia widoków.

en: That function already exists
pl: Ta funkcja już istnieje

en: That option was already declared
pl: Ta opcja została już zadeklarowana

en: That shortcode already exists
pl: Taki shortcode już istneje

en: The "type" or "field" needs to be set in the wpv-control shortcode argument.
pl: Konieczne jest ustawienie "type" lub "field" w argumencie kodu shortcode wpv-control.

en: The %s attribute is missing.
pl: Brakujący atrybut %s.

en: The %s cannot be saved because required elements are not in correct order.
pl: Ten %s nie może zostać zapisany, ponieważ kolejność wymaganych elementów nie jest właściwa.

en: The %s cannot be saved because some required elements missing or are present more than once. Please make sure that your code contains those elements in correct order:
pl: Nie można zapisać %s, ponieważ brak jest wymaganych elementów albo występują częściej niż raz. Sprawdź, czy Twój kod zawiera te elementy w prawidłowej kolejności:

en: The %s page cannot be viewed because no post has any %s.
pl: Nie można wyświetlić strony %s, ponieważ żaden wpis nie ma żadne(go/j) %s.

en: The <strong>Media</strong> button opens the WordPress media window, where you can upload media and insert media that you’ve already uploaded here.
pl: Przycisk <strong>Media</strong> otwiera okno mediów WordPressa, dzięki któremu możesz przesłać media i wstawiać media, które zostały już tu przez Ciebie przesłane.

en: The <strong>Output Integration</strong> section lets you control the order of the <strong>Search and Pagination</strong> and <strong>Loop</strong> sections and to add your HTML between these two sections.
pl: Sekcja <strong>Integracja wyjścia</strong> umożliwia sterowanie sekcjami <strong>Wyszukiwanie i stronicowanie</strong> oraz <strong>Pętla</strong> i dodawanie twojego własnego kodu HTML pomiędzy tymi dwiema sekcjami.

en: The AJAX pagination has been completed
pl: Zakończono stronicowanie AJAX

en: The Content Template can include fields that belong to the content, Views, CRED forms, HTML and media
pl: Szablon Zawartości może zawierać pola, które należą do zawartości, widoków View, formularzy CRED, HTML i multimediów

en: The Content Template is copied from the original language
pl: Szablon zawartości skopiowano z języka oryginału.

en: The Content Template name cannot be empty.
pl: Nazwa Szablonu zawartości nie może być pusta.

en: The Filter HTML section requires the custom search settings to be visible.
pl: Sekcja Filtr HTML wymaga, aby ustawienia wyszukiwania niestandardowego były widoczne.

en: The Filter section lets you set up a custom search, which lets visitors control the WordPress Archive results
pl: Sekcja Filtr umożliwia ustawienie wyszukiwania niestandardowego, które umożliwia odwiedzającym kontrolowanie wyników archiwum WordPressa

en: The Filter section lets you set up pagination and custom search, which let visitors control the View query
pl: Sekcja Filtr umożliwia Ci ustawienie stronicowania i wyszukiwania niestandardowego, co umożliwia odwiedzającym sterowanie zapytaniem widoku.

en: The Front-end Filter section includes the pagination controls, allowing visitors to choose which results page to show.
pl: Sekcja Filtr użytkownika obejmuje sterowanie podziałem na strony, umożliwiając odwiedzającym wybranie, którą stronę wyników wyświetlić.

en: The Front-end Filter section includes the slider controls, allowing visitors switch between slides.
pl: Sekcja Filtr użytkownika zawiera kontrolki pokazu slajdów, umożliwiające użytkownikom zmienianie slajdów.

en: The Front-end filter section lets you add pagination, slider controls and custom search to the View.
pl: Sekcja filtra po stronie użytkownika umożliwia Ci dodanie stronicowania, kontrolek suwaka oraz wyszukiwania niestandardowego do widoku.

en: The HTML box includes the Loop and the Content Template contains the fields that you added.
pl: To pole HTML zawiera pętlę, a szablon zawartości zawiera pola dodane przez ciebie.

en: The Loop HTML editor lets you style the loop of the View.
pl: Edytor HTML pętli umożliwia nadanie stylu pętli widoku View.

en: The Loop Output section determines how the content displays, including pagination
pl: Sekcja Wyjście pętli określa w jaki sposób wyświetlania zawartości, w tym stronicowanie

en: The Loop Wizard just updated the editor and created a Content Template.
pl: Kreator Pętli właśnie zaktualizował edytor i utworzył Szablon Zawartości.

en: The Loop Wizard just updated the editor with the fields that you added.
pl: Kreator Pętli właśnie zaktualizował edytor, używając dodanych przez Ciebie pól.

en: The Loop section styles the View output on the page.
pl: Sekcja Pętla nadaje styl wyjściu widoku View na stronie.

en: The Loop will be overwritten by this wizard.
pl: Pętla zostanie zastąpiona przez tego kreatora.

en: The Loops Selection section determines which listing page to customize
pl: Sekcja Wybór Pętli określa, którą stronę spisu dostosować

en: The Query section determines what content the View loads from the database
pl: Sekcja Zapytanie określa, jaką zawartość z bazy danych wczytuje widok View

en: The Query section lets you choose the content to load.
pl: Sekcja Zapytanie umożliwia wybór zawartości do wczytania.

en: The Simple XML library is missing.
pl: Brakuje biblioteki Simple XML.

en: The Toolset Form widget displays a "Post edit" form, but no post to edit was selected.
pl: Widżet Toolset Form wyświetla formularz "Edycja wpisu", ale nie wybrano żadnego wpisu do edycji.

en: The Toolset Form widget displays a "User edit" form, but no user to edit was selected.
pl: Widżet Toolset Form wyświetla formularz "Edycja użytkownika", ale nie wybrano żadnego użytkownika do edycji.

en: The View could not be created
pl: Nie udało się utworzyć Widoku

en: The View could not be created.
pl: Nie udało się utworzyć widoku.

en: The View name cannot be empty.
pl: Nazwa Widoku nie może być pusta.

en: The View will display each slide at a time and allow visitors to switch between slides using next/previous links and slide selectors.
pl: Widok będzie wyświetlać każdy slajd po kolei i umożliwi odwiedzającym przechodzenie pomiędzy slajdami za pomocą odnośników następny/poprzedni oraz selektorów slajdów.

en: The View will display the query results as slides.
pl: Ten Widok wyświetli wyniki zapytania w formie slajdów.

en: The View will display the query results in pages.
pl: Ten Widok wyświetli wyniki wyszukiwania podzielone na strony.

en: The View will iterate through the the results and display them one by one.
pl: Widok View będzie powielany we wszystkich wynikach i wyświetli je jeden po drugim.

en: The View will output all the results returned from the query section.
pl: Widok wyświetli wszystkie wyniki zwracane przez sekcję zapytania.

en: The Views AJAX pagination triggers some events.
pl: Stronicowanie AJAX wtyczki Views uruchamia niektóre wydarzenia.

en: The XML could not be read.
pl: Nie udało się odczytać XML.

en: The XML file (%s) could not be read.
pl: Nie udało się odczytać pliku XML (%s).

en: The ancestor_type argument refers to a post type that is not included in the relationship tree.
pl: Argument ancestor_type odwołuje się do typu wpisu, który nie został uwzględniony w drzewie relacji.

en: The ancestors argument does not end with a valid post that is related for the returned post types on this View.
pl: Argument przodkowie nie kończy się prawidłowym wpisem, który jest związany relacją dla zwróconych typów wpisu w tym widoku.

en: The association between posts #%d (%s) and #%d (%s) in the relationship "%s" is not allowed:
pl: Skojarzenie pomiędzy wpisami #%d (%s) i #%d (%s) w relacji "%s" jest niedozwolone:

en: The association table has been updated with the new relationship slug "%s". %d rows have been updated.
pl: Tabela powiązań została zaktualizowana o nowy slug relacji "%s". Liczba zaktualizowanych wierszy: %d

en: The association was disabled by a third-party filter.
pl: Unieważniono skojarzenie przez filtr zewnętrzny.

en: The code snippet file "%s" is not readable.
pl: Odczytanie pliku wycinka kodu "%s" jest niemożliwe.

en: The code snippet file "%s" was not found or is not a regular file.
pl: Nie znaleziono pliku wycinka kodu "%s" lub nie jest to prawidłowy plik.

en: The content between the <strong>&lt;wpv-loop&gt;</strong> and <strong>&lt;/wpv-loop&gt;</strong> tags will repeat for every item in the View loop.
pl: Zawartość pomiędzy znacznikami <strong>&lt;wpv-loop&gt;</strong> i <strong>&lt;/wpv-loop&gt;</strong> będzie powtarzana dla każdego elementu w pętli Widoku.

en: The content editor is not displayed because post content is rendered through Toolset.
pl: Edytor zawartości nie jest wyświetlany, ponieważ zawartość wpisu jest przetwarzana przez Toolset.

en: The current logged in user
pl: Bieżący zalogowany użytkownik

en: The current page number.
pl: Bieżący numer strony.

en: The current post
pl: Bieżący wpis

en: The current post being displayed either directly or in a View loop
pl: Bieżący post wyświetlany albo bezpośrednio albo w pętli widoku

en: The current post in the loop
pl: Bieżący wpis w pętli

en: The current user
pl: Bieżący użytkownik

en: The current user or the one being displayed in a View loop
pl: Aktualny użytkownik albo ten, który wyświetlany jest w pętli widoku View

en: The custom search data has been collected
pl: Zebrano dane wyszukiwania niestandardowego

en: The custom search form has been updated
pl: Formularz wyszukiwania niestandardowego został zaktualizowany.

en: The custom search has been triggered
pl: Uruchomiono wyszukiwanie niestandardowe

en: The custom search results have been updated
pl: Wyniki wyszukiwania niestandardowego zostały zaktualizowane.

en: The custom search settings require the Filter HTML section to be visible.
pl: Ustawienia wyszukiwania niestandardowego wymagają widoczności sekcji Filtr HTML.

en: The custom search triggers some events when set to update options or results automatically.
pl: Wyszukiwanie niestandardowe wyzwala kilka zdarzeń, kiedy ustawione jest na automatyczną aktualizację opcji lub wyników.

en: The element %s has already the maximum allowed amount of associations (%d) as %s in the relationship %s.
pl: Element %s posiada już dopuszczalną liczbę skojarzeń (%d) jako %s w relacji %s.

en: The element has a wrong type or a domain for this relationship.
pl: Element ma niewłaściwy typ lub domenę dla tej relacji

en: The entire Filter section.
pl: Cała sekcja Filtr.

en: The entire Loop section.
pl: Cała sekcja Pętla.

en: The evaluation result should be FALSE
pl: Wynikiem oceny powinien być FAŁSZ

en: The evaluation result should be TRUE
pl: Wynikiem oceny powinna być PRAWDA

en: The field %1$s is a %2$s %4$s that is %3$s the following:
pl: Pole %1$s jest %2$s %4$s, któr(y/a/e) jest %3$s jak niżej:

en: The filter section
pl: Sekcja filtra

en: The filter section includes these shortcodes by default and you should not remove them.
pl: Sekcja filtra domyślnie zawiera te kody shortcode i nie należy ich usuwać.

en: The filter section may include pagination for the results and a custom search (or both of them together).
pl: Sekcja filtra może zawierać stronicowanie wyników oraz wyszukiwanie niestandardowe (lub obie te funkcje jednocześnie).

en: The filter will apply the values passed to this URL parameter.
pl: Ten filtr zastosuje wartości przekazane do tego parametru URL.

en: The filter will use the min and max values set in the URL parameter configuration fields.
pl: Ten filtr zastosuje wartości min. i maks. ustawione w polach konfiguracji parametru URL.

en: The filter will use the min and max values set in the boundary label configuration fields.
pl: Filtr ten będzie wykorzystywał wartości min. i maks. ustawione w polach konfiguracji etykiety granic.

en: The first mandatory sorting option is synchronized with the current stored sorting settings. Any change that you do to it will be pushed to the Ordering section.
pl: Pierwsza obowiązkowa opcja sortowania jest zsynchronizowana z aktualnymi zapisanymi ustawieniami sortowania. Wszelkie zmiany, jakie w niej wprowadzisz zostaną przekazane do sekcji Porządkowanie.

en: The first option will display the full View.
pl: Pierwsza opcja wyświetli pełny widok View

en: The first part of this section lets you choose how pagination works.
pl: Pierwsza część tej sekcji umożliwia wybór sposobu działania stronicowania.

en: The first part of this section lets you choose how the slider pagination works.
pl: Pierwsza część tej sekcji umożliwia określenie sposobu działania stronicowania.

en: The following private custom fields are showing in the Views GUI:
pl: Następujące prywatne pola niestandardowe wyświetlane są w GUI wtyczki Views:

en: The form in this View does not have a submit button, so you can only display the results on this same page.
pl: Formularz w tym widoku View nie zawiera przycisku wysyłania, więc możesz wyświetlić wyniki jedynie na tej samej stronie.

en: The form will appear on the page <strong>%s</strong> and the results will be shown in this page.
pl: Ten formularz pojawi się na stronie <strong>%s</strong>, a wyniki wyświetlane będą na tej stronie.

en: The framework does not exist
pl: Ten szkielet szablonu nie istnieje

en: The framework name
pl: Nazwa szkieletu

en: The full <em>Toolset</em> package allows you to develop and customize themes without touching PHP. You will be able to:
pl: Pełny pakiet <em>Toolset</em> umożliwia tworzenie i personalizowanie motywów bez dotykania PHP. Będziesz w stanie:

en: The full Views plugin will let you display Content Templates as part of the loop.
pl: Pełna wersja wtyczki Views umożliwia wyświetlanie Szablonów Zawartości jako części pętli.

en: The information below allows our support team to see the versions of WordPress, plugins and themes installed in your site.
pl: Poniższe informacje pozwolą naszemu zespołowi pomocy technicznej zobaczyć wersje WordPressa, wtyczki i motywy zainstalowane w Twojej witrynie.

en: The items in the list will be separated using this separator.
pl: Elementy listy będą rozdzielone tym separatorem.

en: The layout HTML box lets you output your View results and style them on your page.
pl: Pole układu HTML umożliwia wyświetlenie wyników widoku i ich stylizację na Twojej stronie.

en: The layout is not assigned to content, so you cannot control the theme settings. Once you assign this layout to content, you will see the theme options that are relevant for that kind of content.
pl: Układ nie jest przypisany do zawartości, a więc nie możesz kontrolować ustawień motywu. Po przypisaniu tego układu do zawartości, wyświetlone zostaną opcje motywu, które są istotne dla tego rodzaju zawartości.

en: The link anchor format. Should contain '%%LINK%%' in order to display a link, otherwise it will create plain text. Default '%%LINK%% &raquo;'.
pl: Format kotwicy odniesienia. Powinien zawierać '%%LINK%%', aby wyświetlać odnośnik. W przeciwnym razie utworzy zwykły tekst. Domyślnie '%%LINK%% &raquo;'.

en: The link anchor format. Should contain '%%LINK%%' in order to display a link, otherwise it will create plain text. Default '&laquo; %%LINK%%'.
pl: Format kotwicy odnośnika. Musi zawierać '%%LINK%%', aby wyświetlić odnośnik, gdyż w przeciwnym razie wyświetli zwykły tekst. Domyślnie '&laquo; %%LINK%%'.

en: The link permalink format. Can contain '%%TITLE%%' for the next post title or '%%DATE%%' for the next post date. Default '%%TITLE%%'.
pl: Format odnośnika stałego. Może zawierać '%%TITLE%%' dla tytułu następnego wpisu lub '%%DATE%%' dla daty następnego wpisu. Domyślnie '%%TITLE%%'.

en: The link permalink format. Can contain '%%TITLE%%' for the previous post title or '%%DATE%%' for the previous post date. Default '%%TITLE%%'.
pl: Format odnośnika stałego. Może zawierać '%%TITLE%%' dla tytułu poprzedniego wpisu lub '%%DATE%%' dla daty poprzedniego wpisu. Domyślnie '%%TITLE%%'.

en: The link will appear only if there is a next page.
pl: Ten odnośnik pojawi się tylko, jeżeli istnieje następna strona.

en: The link will appear only if there is a previous page.
pl: Ten odnośnik pojawi się tylko, jeżeli istnieje poprzednia strona.

en: The loop index starts at 1, but this value can be changed. For example, an offset of -1 will make the loop index start at 0.
pl: Indeks pętli zaczyna się od 1, ale wartość tę można zmienić. Na przykład, przesunięcie -1 spowoduje, że indeks pętli będzie zaczynał się od 0.

en: The main loop over every item loaded from the database.
pl: Główna pętla nad każdym elementem wczytanym z bazy danych.

en: The migration process is complete.
pl: Proces migracji zakończony.

en: The name of the Content Template is used for you, to identify it. The name is not displayed anywhere on the site.
pl: Nazwa szablonu zawartości służy wyłącznie Tobie do jego identyfikacji. Nie jest ona wyświetlana nigdzie indziej na stronie.

en: The name of the custom field to display
pl: Nazwa pola niestandardowego do wyświetlenia

en: The name of the field to display
pl: Nazwa pola do wyświetlenia

en: The name of the theme option to display
pl: Wyświetlana nazwa opcji motywu

en: The new slug value is not valid. Only lowercase letters, numbers, underscores, dots and dashes are accepted.
pl: Nowa wartość sluga jest nieprawidłowa. Dozwolone są wyłącznie male litery, cyfry, podkreślenia, kropki i myślniki.

en: The number of pages.
pl: Liczba stron.

en: The page where this View is shown
pl: Strona, na której wyświetlany jest ten widok View

en: The pagination section lets you build sliders with Views.
pl: Sekcja stronicowania umożliwia tworzenie pokazu slajdów za pomocą wtyczki Views.

en: The parent of the current post in another post type, set by a Types relationship
pl: Rodzicem aktualnego wpisu jest inny typ wpisu ustawiony przez relację wtyczki Types

en: The parent of the current post in the same post type, set by WordPress hierarchical relationship
pl: Rodzic bieżącego wpisu w tym samym typie wpisu, określony przez relacje hierarchiczne WordPressa

en: The password field is empty.
pl: Pole hasła jest puste.

en: The password you entered for the username %s is incorrect.
pl: Wpisane hasło dla nazwy użytkownika %s jest nieprawidłowe.

en: The post reference field %s could not have been displayed here. In order to set the post reference, visit the Edit Post page.
pl: Nie można było wyświetlić tutaj pola odniesienia wpisu %s. Aby ustawić odniesienie wpisu, wejdź na stronę Edycja wpisu.

en: The post type "%s" cannot be used as intermediary in a relationship, because it is a built-in post type.
pl: Nie można wykorzystać typu wpisu "%s" jako pośredniego w relacji, ponieważ jest to wbudowany typ wpisu.

en: The post type "%s" cannot be used as intermediary in a relationship, because it is already involved in another relationship.
pl: Nie można użyć typu wpisu "%s" jako pośredniego w relacji, ponieważ jest on już zajęty w innej relacji.

en: The post type "%s" cannot be used as intermediary in a relationship, because it represents a repeatable field group.
pl: Nie można wykorzystać typu wpisu "%s" jako pośredniego w relacji, ponieważ reprezentuje on powtarzalną grupę pól.

en: The post type "%s" cannot be used as intermediary in another relationship, because it is already used as one.
pl: Nie można użyć typu wpisu "%s" jako pośredniego w innej relacji, ponieważ jest on już używany w tej funkcji.

en: The post type "%s" has a "show only translated items" translation mode but no adjustments are made as per user's choice.
pl: Tryb tłumaczenia dla typu wpisu "%s" ustawiono na "wyświetlaj tylko przetłumaczone elementy", ale nie wprowadzono żadnych ustawień dotyczących wyboru użytkownika.

en: The post type slug "%s" cannot be used because there is already a page by that name.
pl: Nie można używać sluga typu wpisu "%s", ponieważ istnieje już strona o tej nazwie.

en: The post type slug "%s" is already registered or defined by Types.
pl: Slug typu wpisu "%s" jest już zarejestrowany lub zdefiniowany przez wtyczkę Types.

en: The post type slug "%s" is reserved by WordPress.
pl: Slug typu wpisu "%s" jest zarezerwowany przez WordPress.

en: The post where this View is shown
pl: Wpis, w którym wyświetlany jest ten widok View

en: The post with ID set by the URL parameter
pl: Wpis z ID ustawianym przez parametr URL

en: The post with ID set by the shortcode attribute
pl: Wpis z ID ustawianym przez atrybut kodu shortcode

en: The posts you want to display are not hierarchical, so this filter will not work
pl: Wpis, który chcesz wyświetlić nie jest hierarchiczny, więc ten filtr nie będzie działał.

en: The relationship slug "%s" is already being used.
pl: Slug relacji "%s" jest już używany.

en: The relationship slug can be renamed.
pl: Nie można zmienić nazwy sluga relacji.

en: The same value is already used in permalink rewrite rules for the custom post type "%s". Using it again can cause issues with permalinks.
pl: Tej samej wartości użyto już w zasadach zmiany zapisu odnośników stałych dla niestandardowego typu wpisu "%s". Ponowne jej użycie może prowadzić do problemów z odnośnikami stałymi.

en: The same value is already used in permalink rewrite rules for the taxonomy "%s". Using it again can cause issues with permalinks.
pl: Tej samej wartości użyto już w zasadach zmiany zapisu odnośników stałych dla taksonomii "%s". Ponowne jej użycie może prowadzić do problemów z odnośnikami stałymi.

en: The sanitized Content Template title is empty. Creating a Content Template with no title is not allowed.
pl: Poprawiany tytuł Szablonu zawartości jest pusty. Tworzenie Szablonu zawartości bez tytułu jest niedozwolone.

en: The second option will display just the form, you can then select where to display the results.
pl: Druga opcja wyświetli jedynie formularz, a Ty możesz następnie wybrać, gdzie wyświetlić wyniki.

en: The second part of this section lets you design the pagination controls that would appear on the page for visitors.
pl: Druga część tej sekcji umożliwia zaprojektowanie kontrolek stronicowania, które wyświetlone zostaną na stronie dla odwiedzających.

en: The second part of this section lets you design the transition controls for the slider.
pl: Druga część tej sekcji umożliwia zaprojektowanie kontrolek przejścia dla pokazu slajdów.

en: The slug can only contain lowercase latin letters, numbers or dashes.
pl: Slug może zawierać jedynie małe litery łacińskie, cyfry lub myślniki.

en: The snippet file "%s" doesn't exist or isn't a regular file.
pl: Plik wycinka "%s" nie istnieje lub nie jest poprawnym plikiem.

en: The snippet file "%s" is not in a supported directory "%s".
pl: Plik wycinka "%s" nie znajduje się w obsługiwanym katalogu "%s".

en: The snippet has been re-run without errors.
pl: Wycinek uruchomiono ponownie bez błędów.

en: The taxonomy selected in the Content Selection section has changed, so this filter might need some changes
pl: Taksonomia wybrana w sekcji Wybór Zawartości zmieniła się, dlatego ten filtr może wymagać pewnych zmian

en: The taxonomy selected in the Content Selection section is not hierarchical; this filter will not work for
pl: Taksonomia wybrana w sekcji Wybór Zawartości nie jest hierarchiczna; ten filtr nie będzie działał dla

en: The taxonomy you want to display has changed, so this filter needs some action
pl: Taksonomia, którą chcesz wyświetlić została zmieniona, więc ten filtr wymaga kilku zmian

en: The text search will be added <strong>manually</strong> using the shortcode <span class="wpv-code">eg. [wpv-filter-search-box]</span>
pl: Wyszukiwanie tekstowe zostanie dodane <strong>ręcznie</strong> za pomocą kodu shortcode <span class="wpv-code">eg. [wpv-filter-search-box]</span>

en: The theme or another plugin is already loading Bootstrap 2.0
pl: Motyw lub inna wtyczka już wczytuje Bootstrap 2.0

en: The theme or another plugin is already loading Bootstrap 3.0
pl: Motyw lub inna wtyczka już wczytuje Bootstrap 3.0

en: The title can not contain any tabs, line breaks or HTML code.
pl: Tytuł nie może zawierać znaków tabulacji, podziałów wiersza ani kodu HTML.

en: The toolbar above the HTML editor includes buttons for inserting the slide transition controls.
pl: Pasek narzędzi powyżej edytora HTML zawiera przyciski do wstawiania kontrolek przechodzenia pomiędzy slajdami.

en: The toolbar above the HTML editor includes buttons for inserting various controls.
pl: Pasek narzędzi powyżej edytora HTML zawiera przyciski do wstawiana różnych kontrolek.

en: The toolset_associations, toolset_relationships and toolset_post_type_sets tables have been created.
pl: Utworzono tabele toolset_associations, toolset_relationships i toolset_post_type_sets.

en: The type_sets table has been updated with the new type "%s". %d rows have been updated.
pl: Tabela type_sets została zaktualizowana o nowy typ "%s". Liczba zaktualizowanych wierszy: %d.

en: The url_param is missing from the wpv-control shortcode argument.
pl: Brak url_param w argumencie kodu shortcode wpv-control

en: The username field is empty.
pl: Pole nazwy użytkownika jest puste

en: The wpv-post-body shortcode was called more than once over the post "%1$s" and without a 'view_template' attribute, triggering an infinite loop.
pl: Kod shortcode wpv-post-body shortcode został wywołany więcej niż raz we wpisie "%1$s" i bez atrybutu 'view_template', uruchamiając nieskończoną pętlę.

en: The wpv-post-body shortcode was called more than once with the attribute view_template="%1$s" over the post "%2$s", triggering an infinite loop.
pl: Kod shortcode wpv-post-body shortcode został wywołany więcej niż raz z atrybutem view_template="%1$s" we wpisie "%2$s", uruchamiając nieskończoną pętlę.

en: Theme Options
pl: Opcje motywu

en: Theme Options
pl: Opcje motywu

en: Theme option
pl: Opcja motywu

en: Theme settings saved
pl: Zapisano ustawienia motywu

en: Theme support for Content Templates
pl: Obsługa szablonów zawartości przez motywy

en: Then, add input filters and search-form controls to the Filter section.
pl: Następnie dodaj filtry wejścia oraz kontrolki formularza wyszukiwania do sekcji Filtr.

en: Then, select the option to display just the results for the custom search.
pl: Następnie, wybierz opcję wyświetlania wyłącznie wyników wyszukiwania niestandardowego.

en: There are 3 pages
pl: Istnieją 3 strony

en: There are more than one custom field filters
pl: Istnieje więcej niż jeden filtr pola niestandardowego

en: There are more than one taxonomy filters
pl: Istnieje więcej niż jeden filtr taksonomii

en: There are more than one termmeta field filters
pl: Istnieje więcej niż jeden filtr pól termmeta

en: There are more than one usermeta field filters
pl: Istnieje najwyżej jeden filtr pól usermeta

en: There are no Views defined.
pl: Brak zdefiniowanych widoków View.

en: There are no Views defined. You can add them <a%s>here</a>.
pl: Brak zdefiniowanych widoków View. Możesz je dodać <a%s>tutaj</a>.

en: There are no Views with a custom search.
pl: Brak widoków z wyszukiwaniem niestandardowym.

en: There are no Views with a custom search. You can add them <a%s>here</a>.
pl: Brak widoków z wyszukiwaniem niestandardowym. Możesz je dodać <a%s>tutaj</a>.

en: There are no custom post type archives
pl: Brak archiwów niestandardowych typów wpisów

en: There are no further ancestors defined
pl: Nie zdefiniowano więcej przodków

en: There are no hidden custom fields on your site.
pl: Twoja strona nie zawiera ukrytych pól niestandardowych.

en: There are no post type archives to assign Content Templates to
pl: Brak archiwów typów wpisu, do których można by przypisać szablony zawartości

en: There are no single post types to assign Content Templates to
pl: Brak pojedynczych typów wpisów, do których można by przypisać szablony zawartości

en: There are no taxonomy archives to assign Content Templates to
pl: Brak archiwów taksonomii, do których można by przypisać szablony zawartości

en: There are some unsaved changes.
pl: Istnieją niezapisane zmiany.

en: There are two modes: compact and full. Compact mode will give you an overview of the elements rendered. The full mode will display a complete report with all the object involved on the page.
pl: Dostępne są dwa tryby: kompaktowy i pełny. Tryb kompaktowy podaje przegląd renderowanych elementów. Tryb pełny wyświetla kompletny raport na temat wszystkich elementów wykorzystanych na stronie.

en: There has been a problem when deleting a snippet "%s".
pl: Podczas usuwania wycinka "%s" wystąpił błąd.

en: There has been an error when updating the association table with the new relationship slug: %s
pl: Podczas aktualizacji tabeli skojarzeń z nowym slugiem relacji wystąpił błąd: %s

en: There has been an error when updating the type_sets table with the new type "%s": %s
pl: Podczas aktualizowania tabeli type_sets o nowy typ "%s" wystąpił błąd: %s

en: There is a post type named like that
pl: Istnieje typ wpisu o tej nazwie

en: There is a problem rendering field <strong>%s (%s)</strong>.
pl: Wystąpił problem z przetwarzaniem pola <strong>%s (%s)</strong>.

en: There is a taxonomy named like that
pl: Istnieje taksonomia o tej nazwie

en: There is an action in progress. Please do not leave or reload this page until it finishes.
pl: Działanie w trakcie. Nie opuszczaj ani nie odświeżaj tej strony do jego zakończenia.

en: There is no association between the two given posts that can be deleted
pl: Pomiędzy dwoma podanymi wpisami nie ma skojarzenia, które można by usunąć

en: There is no excerpt because this is a protected post.
pl: Streszczenie nie istnieje, ponieważ jest to wpis chroniony.

en: There is no general Content Template asigned to single %s, but %s individual %s have a Content Template asigned to them.
pl: Brak ogólnego szablonu zawartości przypisanego do pojedynczych %s, ale %s pojedynczych %s posiada przypisany do nich szablon zawartości.

en: There is no post type selected in the Content Selection section
pl: Nie wybrano typu wpisu w sekcji Wybór Zawartości

en: There is no taxonomy selected in the Content Selection section
pl: Nie wybrano taksonomii w sekcji Wybór Zawartości

en: There is no user registered with that email address.
pl: Brak zarejestrowanego użytkownika o takim adresie e-mail.

en: There may be some leftover intermediary posts that need to be deleted. You can do it manually on the %s or ignore this message and wait until they're deleted automatically.
pl: Być może istnieją pozostawione wpisy pośrednie, które należy usunąć. Możesz to zrobić ręcznie na %s lub zignorować tę wiadomość i poczekać aż zostaną usunięte automatycznie.

en: There was a problem updating option value in database.
pl: Wystąpił problem z aktualizacją wartości w bazie danych.

en: There was an error uploading your files
pl: Podczas przesyłania Twoich plików wystąpił błąd

en: There was an error when updating snippets.
pl: Podczas aktualizacji wycinków wystąpił błąd.

en: There was an error while submitting the form
pl: Podczas przesyłania formularza wystąpił błąd

en: There was error when trying to re-run the snippet:
pl: Podczas próby ponownego uruchomienia wycinka wystąpił błąd:

en: These content templates are in use. What do you want to do?
pl: Te szablony zawartości są w użyciu. Co chcesz zrobić?

en: These reports, if you decide to send them, will allow Toolset team to give you faster support. We will also use this information to send you alerts about potential compatibility issues with the theme and plugins that you use.
pl: Jeżeli zdecydujesz się wysyłać te raporty, umożliwią one zespołowi Toolset na szybsze udzielenie Ci pomocy technicznej. Będziemy także wykorzystywać te informacje, aby wysyłać Ci ostrzeżenia o ewentualnych problemach ze zgodnością z motywem i wtyczkami używanymi przez Ciebie.

en: These shortcodes are added by default and you should keep them.
pl: Te kody shortcode są dodawane domyślnie i należy je zachować.

en: These two elements are already associated and the relationship doesn't allow non-distinct associations.
pl: Te dwa elementy są już skojarzone, a relacji nie dopuszcza niejednoznacznych skojarzeń.

en: Third party shortcodes
pl: Zewnętrzne kody shortcode

en: Third-party filters
pl: Filtry zewnętrzne

en: Third-party shortcode arguments
pl: Argumenty zewnętrznych kodów shortcode

en: This Content Template is already assigned to this View.
pl: Ten szablon zawartości jest już przypisany do tego widoku.

en: This Content Template is already assigned to this WordPress Archive.
pl: Ten szablon zawartości został już przypisany do tego archiwum WordPressa.

en: This Content Template is used as the loop block for the %s <a href="%s" target="_blank">%s</a>
pl: Ten Szablon zawartości wykorzystywany jest jako blok pętli dla %s <a href="%s" target="_blank">%s</a>

en: This Content Template is used as the loop block for the %s <a href="%s" target="_blank">%s</a>.
pl: Ten Szablon zawartości wykorzystywany jest jako blok pętli dla %s <a href="%s" target="_blank">%s</a>.

en: This Content Template is used as the loop block for the trashed %s %s.
pl: Ten szablon zawartości wykorzystywany jest jako blok pętli %s %s w koszu.

en: This Content Template is used as the loop block for the trashed %s <strong>%s</strong>
pl: Ten Szablon Zawartości wykorzystywany jest jako blok pętli dla %s w koszu <strong>%s</strong>

en: This Content Template is used for %s.
pl: Ten szablon zawartości wykorzystywany jest dla %s.

en: This Content Template lets you design slides in this slider. Add any field you need to display and design them using HTML and CSS. To style the slide transition controls, scroll up to the filter section.
pl: Niniejszy szablon zawartości umożliwia zaprojektowanie slajdów w niniejszym pokazie. Dodaj dowolne pola, jakie chcesz wyświetlić i zaprojektuj je, korzystając z HTML i CSS. Aby nadać styl kontrolkom przejścia slajdu, przewiń do góry do sekcji filtra.

en: This Content Template replaces the content area of the posts that you assign it to.
pl: Ten szablon zawartości zastępuje obszar zawartości postów, do których zostanie przypisany.

en: This Content Template uses %1$s
pl: Ten szablon zawartości wykorzystuje %1$s

en: This HTML determines what the View outputs for the query results. Use the Loop Wizard to design the output of this View. Then, edit the design by adding fields, HTML and media, using the toolbar buttons.
pl: Ten kod HTML określa, co dany Widok wyświetla jako wyniki wyszukiwania. Skorzystaj z Kreatora Pętli, aby zaprojektować wyjście dla tego Widoku. Następnie edytuj projekt, dodając pola, HTML i multimedia za pomocą przycisków paska narzędzi.

en: This HTML determines what the WordPress Archive outputs for the results. Use the Loop Wizard to design the output of this archive. Then, edit the design by adding fields, HTML and media, using the toolbar buttons.
pl: Ten kod HTML określa, co archiwum WordPressa zwraca jako wyniki. Użyj kreatora pętli, aby zaprojektować wyjście tego archiwum. Następnie zmień ten układ dodając pola, HTML i media za pomocą przycisków paska narzędzi.

en: This View already has a content text search, but the relevant filter is missing. You can add this filter here.
pl: Ten Widok zawiera już tekstowe wyszukiwanie zawartości, ale brakuje odpowiedniego filtra. Możesz dodać ten filtr tutaj.

en: This View already has a filter set to filter by a specific string. You can fix this filter here.
pl: Ten Widok zawiera już filtr ustawiony do filtrowania wg określonej frazy. Możesz naprawić ten filtr tutaj.

en: This View already has a valid search filter, but it is missing the text search shortcode. You can override the filter settings and add the shortcode here.
pl: Ten Widok już zawiera poprawny filtr wyszukiwania, ale brakuje w nim kodu shortcode wyszukiwania. Możesz pominąć ustawienia filtra i dodać kod shortcode tutaj.

en: This View can be filtered by the values listed here.
pl: Ten widok można filtrować według wymienionych tu wartości.

en: This View contains a search form and results list.
pl: Ten widok zawiera formularz wyszukiwania i listę wyników.

en: This View displays results for an
pl: Ten Widok wyświetla wyniki dla

en: This View displays results for an <strong>existing WordPress query</strong>
pl: Ten widok wyświetla wyniki dla <strong>istniejącego zapytania WordPressa</strong>

en: This View has a filter for a taxonomy that no longer exists. Please select one taxonomy and update the Content Selection section.
pl: Ten widok View zawiera filtr dla taksonomii, która już nie istnieje. Wybierz jedną taksonomię i zaktualizuj sekcję Wybór Zawartości.

en: This View has some Content Templates already assigned
pl: Ten widok ma już przypisane Szablony Zawartości

en: This View has some query filters that are missing from the form. Maybe you have removed them:
pl: Ten Widok zawiera kilka filtrów zapytania, których brak na formularzu. Być może zostały usunięte:

en: This View is not used anywhere yet.
pl: Ten widok nie jest jeszcze nigdzie używany.

en: This View loads <strong>%s</strong>
pl: Ten widok View wczytuje <strong>%s</strong>

en: This View selects users with any role
pl: Ten Widok wybiera użytkowników z dowolną rolą

en: This View selects users with role %s
pl: Ten Widok wybiera użytkowników z rolą %s

en: This View will display:
pl: Ten Widok będzie wyświetlał:

en: This WordPress Archive has some Content Templates already assigned
pl: Do tego archiwum WordPressa przypisano już jakieś szablony

en: This WordPress Archive is not used on any archive loops
pl: Archiwum WordPress nie jest wykorzystywane w żadnej pętli archiwum

en: This WordPress Archive is part of a Layout, so it will display the archive(s) to which the Layout is assigned.
pl: To Archiwum WordPressa jest częścią układu, dlatego będzie wyświetlało archiw(um/a), do których przypisano ten układ.

en: This WordPress Archive is used in a Layout, so it will be used in the archive loops that the Layout has been assigned to.
pl: To archiwum WordPressa wykorzystywane jest w jednym z układów, dlatego będzie wykorzystywane w pętli archiwum układu, do którego zostało przypisane.

en: This WordPress Archive is used in the following archive loops:
pl: To archiwum WordPressa jest używane w następujących pętlach archiwum:

en: This WordPress Archive isn't being used for any loops.
pl: To archiwum WordPressa nie jest używane w żadnej pętli.

en: This WordPress Archive replaces the natural archive loops created by WordPress.
pl: To archiwum WordPressa zastępuje naturalne pętle archiwum tworzone przez WordPress.

en: This action was deprecated in CRED 1.9.0.
pl: To działanie zostało wycofane w CRED 1.9.0.

en: This archive will include %1$s and %2$s more post types
pl: To archiwum będzie zawierać %1$s oraz %2$s inn(e/ych) typ(y/ów) wpisów

en: This archive will include %1$s and another post type
pl: To archiwum będzie zawierać %1$s oraz inny typ wpisu

en: This archive will include %s
pl: To archiwum będzie zawierać %s

en: This archive will include %s only
pl: To archiwum będzie zawierać wyłącznie %s

en: This archive will include no post types
pl: To archiwum nie będzie zawierać żadnych typów wpisów

en: This content is rendered through Toolset, so your edits in the content area on this page will not appear anywhere. %1$sHide editor area%2$s
pl: Ta zawartość jest przetwarzana przez wtyczkę Toolset i dlatego Twoje zmiany w obszarze zawartości na tej stronie nie zostaną nigdzie wyświetlone. %1$sUkryj obszar edytora%2$s

en: This editor allows you to add CSS code, which will determine the styling of the page.
pl: Ten edytor umożliwia dodawanie kodu CSS, który określi stylizację strony.

en: This editor allows you to add javascript code, which will run in the browser, when this content is displayed.
pl: Ten edytor umożliwia dodawanie kodu JavaScript, który zostanie uruchomiony w przeglądarce, kiedy ta zawartość zostanie wyświetlona.

en: This editor lets you control how the Search and Pagination, and Loop sections of this View are displayed. The [wpv-filter-meta-html] shortcode displays the output of the Search and Pagination section. The [wpv-layout-meta-html] shortcode displays the output of the Loop section. You can add your HTML and fields to rearrange and style the output.
pl: Ten edytor umożliwia sterowanie sposobem, w jaki wyświetlane są sekcje Wyszukiwanie i stronicowanie oraz Pętla tego widoku. Kod shortcode [wpv-filter-meta-html] wyświetla wyjście sekcji Wyszukiwanie i stronicowanie. Kod shortcode [wpv-layout-meta-html] wyświetla wyjście sekcji Pętla. Możesz dodać swój własny kod HTML i pola, aby zmienić układ i styl wyjścia.

en: This editor lets you control how the Search and Pagination, and Loop sections of this WordPress Archives are displayed. The [wpv-filter-meta-html] shortcode displays the output of the Search and Pagination section. The [wpv-layout-meta-html] shortcode displays the output of the Loop section. You can add your HTML and fields to rearrange and style the output.
pl: Ten edytor umożliwia sterowanie sposobem, w jaki wyświetlane są sekcje Wyszukiwanie i stronicowanie oraz Pętla archiwów WordPressa. Kod shortcode [wpv-filter-meta-html] wyświetla wyjście sekcji Wyszukiwanie i stronicowanie. Kod shortcode [wpv-layout-meta-html] wyświetla wyjście sekcji Pętla. Możesz dodać swój własny kod HTML i pola, aby zmienić układ i styl wyjścia.

en: This field can not be empty
pl: To pole nie może być puste

en: This field is locked for editing because WPML will copy its value from the original language.
pl: Edycja tego pola została zablokowana, ponieważ WPML skopiuje jego wartość z języka źródłowego.

en: This field will display the <em>body</em> (main content) of the page.
pl: To pole wyświetli <em>treść</em> (główną zawartość) strony.

en: This field will not appear in the sorting options because its name includes characters that we don’t support.
pl: To pole nie zostanie wyświetlone w opcjach sortowania, ponieważ jego nazwa zawiera nieobsługiwane znaki.

en: This filter should use a <strong style="color:#d54e21">Framework option</strong>, but there is no Framework registered with Views.
pl: Ten filtr powinien wykorzystywać <strong style="color:#d54e21">opcję Framework</strong>, ale z wtyczką Views nie zarejestrowano żadnego Framework.

en: This filter will not be applied to Author archives
pl: Ten filtr nie będzie stosowany do archiwów Autorów

en: This filter will not be applied to Taxonomy Archives matching the filtered taxonomies: %s
pl: Ten filtr nie będzie stosowany do archiwów taksonomii zgodnych z filtrowanymi taksonomiami: %s

en: This filter will not be applied to date based archives: Year archives, Month archives and Day archives
pl: Ten filtr nie zostanie zastosowany do archiwum opartego na dacie: archiwa roku, archiwa miesięcy i archiwa dni

en: This filter will only return posts that belong to a hierarchical post type
pl: Ten filtr zwróci tylko wpisy, które należą do hierarchicznego typu wpisu

en: This filters needs some action
pl: Te filtry wymagają pewnych działań

en: This form contains a text search already
pl: Ten formularz zawiera już wyszukiwanie tekstowe

en: This form has a reset button already
pl: Ten formularz ma już przycisk zerowania

en: This form has a spinner container already
pl: Ten formularz już zawiera kontener wskaźnika postępu

en: This form has a submit button already
pl: Ten formularz ma już przycisk wysyłania

en: This function was deprecated in Views 2.3.0.
pl: Tę funkcję wycofano w wersji 2.3.0 wtyczki Views.

en: This function was deprecated in Views 2.3.0. Use the "wpv_action_wpv_register_dialog_group" action instead.
pl: Tę funkcję wycofano w wersji 2.3.0 wtyczki Views. Zamiast tego zastosuj akcję "wpv_action_wpv_register_dialog_group".

en: This function was deprecated in Views 2.3.0. Use the "wpv_action_wpv_register_wpml_strings" action instead.
pl: Tę funkcję wycofano w wersji 2.3.0 wtyczki Views. Zamiast tego zastosuj akcję: "wpv_action_wpv_register_wpml_strings".

en: This function was deprecated in Views 2.3.2. Use apply_filters( "wpv_filter_wpv_is_form_required", false ) instead.
pl: Tę funkcję wycofano w wersji 2.3.2 wtyczki Views. Zamiast tego zastosuj: apply_filters( "wpv_filter_wpv_is_form_required", false ).

en: This happens after Views updates the form to show only relevant options
pl: Zdarza się to po tym, jak wtyczka Views aktualizuje formularz, aby wyświetlić jedynie istotne opcje

en: This happens after Views updates the search results
pl: Zdarza się to po zaktualizowaniu wyników wyszukiwania przez wtyczkę Views

en: This happens after the AJAX pagination has been completed
pl: Następuje to po zakończeniu stronicowania AJAXa

en: This happens after the data has been collected, but before performing any action
pl: Zdarza się to po zgromadzeniu danych, ale przed wykonaniem jakiegokolwiek działania

en: This happens before Views collects any form data
pl: Zdarza się to zanim wtyczka Views zgromadzi jakiekolwiek dane formularza

en: This is %s cell.
pl: To jest komórka %s.

en: This is a minimal example of %s with mandatory elements that you can use as a reference:
pl: Jest to minimalny przykład %s z obowiązkowymi elementami, który można wykorzystać jako punkt odniesienia:

en: This is a read-only date input
pl: To jest pole wprowadzania daty tylko do odczytu

en: This is a word reserved by WordPress
pl: To jest słowo zarezerwowane przez WordPress

en: This is a word reserved by any of the Toolset plugins
pl: To jest słowo zarezerwowane przez dowolną wtyczkę zestawu Toolset

en: This is an attribute reserved by any of the Toolset plugins
pl: To jest atrybut zarezerwowany przez dowolną wtyczkę zestawu Toolset

en: This is the complete changelog for Views:
pl: To jest kompletny dziennik zmian wtyczki Views:

en: This is the generated shortcode, based on the settings that you have selected:
pl: To jest kod shortcode wygenerowany na podstawie wybranych przez Ciebie ustawień:

en: This item does not exist anymore
pl: Ten element już nie istnieje

en: This list contains important information related to some Views updates that required extra information:
pl: Ta lista zawiera istotne informacje dotyczące niektórych aktualizacji wtyczki Views, które wymagały dodatkowych informacji:

en: This method makes it easy to achieve complex loop designs.
pl: Ten sposób ułatwia tworzenie złożonych projektów pętli.

en: This needs to be a non-negative number
pl: To musi być liczba nieujemna

en: This option is mandatory
pl: Ta opcja jest obowiązkowa

en: This page already has all it needs to display the results.
pl: Ta strona zawiera już wszystko, czego potrzeba, aby wyświetlić wyniki.

en: This page should display the results of the custom search provided by the View <strong>%s</strong> used in a %s.
pl: Ta strona powinna wyświetlać wyniki wyszukiwania niestandardowego oferowanego przez widok <strong>%s</strong> zastosowany w %s.

en: This page should display the results of the custom search provided by the View <strong>%s</strong>.
pl: Ta strona powinna wyświetlać wyniki wyszukiwania niestandardowego oferowanego przez widok <strong>%s</strong>.

en: This page will display the results of the custom search provided by the View <strong>%s</strong> used in a %s.
pl: Ta strona będzie wyświetlać wyniki wyszukiwania niestandardowego oferowanego przez widok <strong>%s</strong> wykorzystany w %s.

en: This popup will show usefull information about the elements being displayed: time needed to render, memory used, shortcodes details...
pl: Okienko to zawiera istotne informacje dotyczące wyświetlanych elementów: czas potrzebny do renderowania, wykorzystaną pamięć, szczegóły kodów shortcode...

en: This section controls how the search form for your custom search will behave and appear.
pl: Ta sekcja steruje sposobem zachowania i wyświetlania formularza wyszukiwania dla Twojego wyszukiwania niestandardowego.

en: This section has unsaved changes, so you can not hide it
pl: W tej sekcji wprowadzono niezapisane zmiany, więc nie możesz jej ukryć

en: This section includes additional options for what content to load. You will see different options for posts, taxonomy and users.
pl: Ta sekcja zawiera dodatkowe opcje dotyczące treści przeznaczonej do wczytania. Znajdziesz tu różne opcje dla postów, taksonomii i użytkowników.

en: This section lets you control the settings of the theme for all the pages that use this Content Template.
pl: Ta sekcja umożliwia kontrolowanie ustawień motywu dla wszystkich stron wykorzystujących ten szablon zawartości.

en: This section lets you control the settings of the theme for all the pages that use this layout.
pl: Ta sekcja umożliwia kontrolowanie ustawień motywu 
    \n dla wszystkich stron, które wykorzystują ten układ.

en: This section lets you control the settings of the theme for content that uses this layout.
pl: Ta sekcja umożliwia kontrolowanie ustawień motywu dla zawartości, która wykorzystuje ten układ.

en: This section lets you control the settings of the theme for the archive that uses this layout.
pl: Ta sekcja umożliwia kontrolowanie ustawień motywu dla archiwum, które wykorzystuje ten układ

en: This section lets you control the settings of the theme for this archive page.
pl: Ta sekcja umożliwia kontrolowanie ustawień motywu dla tej strony archiwum.

en: This site is not using Bootstrap CSS
pl: Ta witryna nie używa Bootstrap CSS

en: This site is not using Bootstrap CSS.
pl: Ta strona nie wykorzystuje CSS Bootstrap.

en: This site is using Bootstrap 2.0
pl: Ta strona wykorzystuje Bootstrap 2.0

en: This site is using Bootstrap 3.0
pl: Ta strona wykorzystuje Bootstrap 3.0

en: This template includes single-ended shortcodes. Please close all shortcodes to avoid processing errors. %sRead more%s
pl: Ten szablon zawiera otwarte kody shortcode. Zamknij wszystkie kody shortcode, aby uniknąć błędów przetwarzania. %sCzytaj dalej%s

en: This template is designed with <strong>%1$s</strong>
pl: Ten szablon zaprojektowano, używając <strong>%1$s</strong>

en: This theme loads its own version of Bootstrap. You should select this option to avoid loading Bootstrap twice and causing display problems on the site's front-end
pl: Ten motyw wczytuje swoją własną wersję Bootstrapa. Należy wybrać tę opcję, aby uniknąć podwójnego wczytywania Bootstrapa, co powoduje problemy z wyświetlaniem po stronie użytkownika witryny

en: This version of Views includes major updates and improvements.
pl: Ta wersja wtyczki Views zawiera główne aktualizacje i ulepszenia.

en: This way, you can display a large number of results, in shorter pages.
pl: W ten sposób można wyświetlić dużą liczbę wyników w formie krótszych stron.

en: This will be added after the excerpt, as an invitation to keep reading.
pl: Zostanie on dodany po streszczeniu, jako zaproszenie do dalszej lektury.

en: This will be displayed as a text or label for the link.
pl: Będzie wyświetlana jako tekst lub etykieta odnośnika.

en: This will be displayed on each iteration. The usual content is <code>[wpv-post-field name="field-name"]</code> where field-name is the custom field selected above.
pl: Zostanie to wyświetlone przy każdym powtórzeniu. Standardowa zawartość to <code>[wpv-post-field name="field-name"]</code>, gdzie nazwa pola to niestandardowe pole wybrane powyżej.

en: This will be displayed when the condition is met.
pl: To będzie wyświetlane, gdy spełniony będzie warunek.

en: This will be shown inside the container and along with the spinner
pl: To będzie wyświetlane wewnątrz kontenera i wraz ze wskaźnikiem postępu.

en: This will display a footer language switcher styled as set in the WPML > Languages settings.
pl: Spowoduje to wyświetlenie przełącznika języka w stopce ze stylizacją określoną w WPML > Ustawienia językowe.

en: This will display a language switcher styled as set in the WPML > Languages settings.
pl: Spowoduje to wyświetlenie przełącznika języka ze stylizacją określoną w WPML > Ustawienia językowe.

en: This will display just the form, you can then select where to display the results.
pl: Wyświetlony zostanie wyłącznie formularz, a Ty możesz zdecydować, gdzie wyświetlić wyniki.

en: This will display just the results, you need to add the form elsewhere targeting this page.
pl: Wyświetlane będą jedynie wyniki, a formularz musisz dodać w innymi miejscu z przekierowaniem na tę stronę.

en: This will display the current page local navigation tree with ancestors, siblings and descendants.
pl: Spowoduje to wyświetlenie lokalnego drzewa nawigacji bieżącej strony z przodkami, rodzeństwem i potomkami.

en: This will display the full View.
pl: Wyświetlany będzie pełny widok.

en: This will filter out posts of the following types, because they are not children of any other post type: %s
pl: Spowoduje to odfiltrowanie wpisów poniższych typów, ponieważ nie są one potomkami żadnego innego typu wpisu: %s

en: This will filter out posts of the following types, because they are not hierarchical: %s
pl: Spowoduje to odfiltrowanie wpisów następujących typów, ponieważ nie są one hierarchiczne: %s

en: This will filter out posts of the following types, because they are not related to any other post type: %s
pl: To odfiltruje wpisy następujących typów, ponieważ nie są one związane relacjami z żadnym innym typem wpisu: %s

en: This will let you create maps on your site and use Views to plot WordPress posts on a Google Map.
pl: Umożliwi ci to tworzenie map na swojej stronie i korzystanie z wtyczki Views do zaznaczania wpisów WordPressa na Mapie Google.

en: This will not delete the Content Template, it will just remove the link between it and the current element.
pl: Nie spowoduje to usunięcia szablonu zawartości, a jedynie usunie jego powiązanie z bieżącym elementem.

en: This will perform the whole View query and generate the output on-the-fly.
pl: Ta funkcja wykona pełne przeszukiwanie widoku i wygeneruje wynik w locie.

en: This will return the cached output in case this View supports it.
pl: Zwróci to zapisany w pamięci wynik, jeżeli ten widok View go obsługuje.

en: This will shorten the excerpt to a specific length. Leave blank for default.
pl: Ta funkcja skróci streszczenie do określonej długości. Pozostaw puste dla wartości domyślnej.

en: Those Views filter by post IDs using a shortcode attribute. You may need to modify the Views shortcodes if post IDs have changed during import:
pl: Te widoki View filtrują według ID wpisu, wykorzystując atrybut shortcode. Konieczna może być modyfikacja kodów shortcode widoków View, jeżeli identyfikatory ID wpisu zmieniły się podczas importu:

en: Those Views have filters by IDs that were not correctly imported because they filter by posts that do not exist. Please review them:
pl: Te widoki View zawierają filtry według identyfikatorów, które nie zostały poprawnie zaimportowane, ponieważ filtrują one według wpisów, które nie istnieją. Przejrzyj je:

en: Those options were registered using the Views Integration API.
pl: Te opcje zostały zarejestrowane z wykorzystaniem API integracji wtyczki Views.

en: Thumbnail
pl: Miniaturka

en: Thumbnails
pl: Miniaturki

en: Title
pl: Tytuł

en: Title and Description
pl: Tytuł i opis

en: Title and description
pl: Tytuł i opis

en: Title for the new page
pl: Tytuł dla nowej strony

en: Title of the image
pl: Tytuł obrazu

en: Title, body and custom fields
pl: Tytuł, treść i pola niestandardowe

en: Title, slug and description not saved.
pl: Nie zapisano tytułu, sluga ani opisu.

en: Title, slug and description updated.
pl: Zaktualizowano tytuł, slug i opis.

en: Title:
pl: Tytuł:

en: To add WooCommerce fields to Views and Content Templates, you need to use <a href="%s" title="Getting started with WooCommerce Views">WooCommerce Views</a>.
pl: Aby dodać pola WooCommerce do Widoków i Szablonów zawartości, musisz skorzystać z <a href="%s" title="Rozpoczęcie pracy z WooCommerce Views">WooCommerce Views</a>.

en: To allow a specific subdomain, use <code>subdomain.example.com</code>. To allow all possible subdomains, use <code>*.example.com</code>.
pl: Aby umożliwić korzystanie z konkretnej poddomeny, użyj <code>subdomain.example.com</code>. Aby umożliwić korzystanie ze wszystkich możliwych poddomen, zastosuj <code>*.example.com</code>.

en: To change these settings you should edit %1$s.
pl: Aby zmienić te ustawienia, edytuj %1$s.

en: To create a custom search, position the cursor between the %s and %s shortcodes and click on the <strong>New filter</strong> button to insert filter elements.
pl: Aby utworzyć wyszukiwanie niestandardowe, umieść kursor pomiędzy kodami shortcode %s i %s i kliknij na przycisku <strong>Nowy filtr</strong>, aby wstawić elementy filtra.

en: To design templates for WooCommerce products, you need to have the <strong>WooCommerce Views</strong> plugin installed.
pl: Aby projektować szablony dla produktów WooCommerce, musisz zainstalować wtyczkę <strong>WooCommerce Views</strong>.

en: To design the WooCommerce products archive, you need to have the <strong>WooCommerce Views</strong> plugin installed.
pl: Aby zaprojektować archiwum produktów WooCommerce, musisz zainstalować wtyczkę <strong>WooCommerce Views</strong>.

en: To display %1$s you need to use a View that will list %2$s or %3$s and include a filter by the %4$s relationship.
pl: Aby wyświetlić %1$s, musi zastosować widok, który wyświetli listę %2$s lub %3$s i będzie zawierać filtrowanie według relacji %4$s

en: To display as a widget, go to <a href="%s">Appearance -> Widgets</a> and select the <strong>WP Views Filter</strong> widget.
pl: Aby wyświetlić jako widżet, przejdź do <a href="%s">Wygląd -> Widżety</a> i zaznacz widżet  <strong>WP Views Filter</strong>.

en: To display as a widget, go to <a href="%s">Appearance -> Widgets</a> and select the <strong>WP Views</strong> widget.
pl: Aby wyświetlić jako widżet, przejdź do <a href="%s">Wygląd -> Widżety</a> i zaznacz widżet <strong>WP Views</strong>.

en: To display inside content (post, page, custom type), edit that content.
pl: Aby wyświetlić wewnątrz zawartości (wpisu, strony, typu niestandardowego), edytuj tę zawartość.

en: To display inside content (post, post, custom type), edit that content.
pl: Aby wyświetlić wewnątrz zawartości (wpisu, strony, typu niestandardowego), edytuj tę zawartość.

en: To display the %1$s that are connected to each %2$s, you will need to create a View.
pl: Aby wyświetlić %1$s, które są połączone z każdym/ą %2$s, musisz utworzyć widok View.

en: To display the %1s you need to:
pl: Aby wyświetlić %1s, musisz:

en: To do so, just head to the Views Settings page and look for the new <strong><em>Functions inside conditional evaluations</em></strong> section, and follow the instructions.
pl: Aby to zrobić, przejdź od razu do strony Ustawienia wtyczki Views i znajdź nową sekcję <strong><em>Funkcje wewnątrz obliczeń warunkowych</em></strong> i postępuj zgodnie z instrukcjami.

en: To do that, you need to declare here which theme options should be available to be used inside Views.
pl: Aby to zrobić, musisz zadeklarować tutaj, które opcje motywu powinny być dostępne do wykorzystać wewnątrz wtyczki Views.

en: To edit an existing filter, place the cursor inside it and click on <strong>Edit filter</strong>.
pl: Aby edytować istniejący filtr, umieść w nim kursor i kliknij <strong>Edytuj filtr</strong>.

en: To edit it, you need to get the Views plugin.
pl: Aby edytować, musisz pobrać wtyczkę Views.

en: To get started easily, click on the <strong>Loop Wizard</strong>. You will select the loop style and the fields to display. Then, edit by adding you own HTML markup, media and additional fields.
pl: Aby łatwo rozpocząć, kliknij na <strong>Kreatorze pętli</strong>. Wybierzesz styl pętli oraz pola do wyświetlenia. Następnie wprowadź zmiany dodając swój własny kod HTML, multimedia i pola dodatkowe.

en: To get this information, go to %1$sToolset Debug Information%2$s.
pl: Aby uzyskać te informacje, przejdź do: %1$sInformacje debugowania zestawu Toolset%2$s.

en: To insert click on the <strong>Clear form</strong> button.
pl: Aby wstawić, kliknij przycisk <strong>Wyczyść formularz</strong>.

en: To insert click on the <strong>Submit button</strong> button.
pl: Aby wstawić, kliknij przycisk <strong>Przycisk wysyłania</strong>.

en: To insert this shortcode and set its option, click on the <strong>Text search</strong> button.
pl: Aby wstawić ten kod shortcode i włączyć tę opcję, kliknij przycisk <strong>Wyszukiwanie tekstowe</strong>.

en: To insert, click on the <strong>Spinner graphics</strong> button.
pl: Aby wstawić, kliknij przycisk <strong>Grafika wskaźnika postępu</strong>.

en: To learn more about adding custom CSS, please review our %1$sonline tutorial%2$s
pl: Aby dowiedzieć się więcej o dodawaniu własnej stylizacji CSS, zapoznaj się z naszym %1$spodręcznikiem online%2$s

en: To learn more about adding custom JavaScript, please review our %1$sonline tutorial%2$s
pl: Aby dowiedzieć się więcej o dodawaniu własnego kodu JavaScript, zapoznaj się z naszym %1$spodręcznikiem online%2$s

en: To receive affiliate commission you have to provide your affiliate ID and Key.
pl: Aby otrzymać prowizję partnerską musisz podać swój identyfikator i klucz partnera.

en: To reset your password, visit the following address:
pl: Aby zmienić swoje hasło, przejdź do tego adresu:

en: To translate static texts, wrap them in <code>[wpml-string][/wpml-string]</code> shortcodes.
pl: Aby tłumaczyć teksty statyczne, otocz je kodami shortcode <code>[wpml-string][/wpml-string]</code>.

en: Toggle Bootstrap Components
pl: Przełącz składniki Bootstrap

en: Toggle Content Template panel: %s
pl: Przełącz panel Szablonu zawartości: %s

en: Toggleable, contextual menu for displaying lists of links. Made interactive with the dropdown JavaScript plugin.
pl: Przełączalne menu kontekstowe do wyświetlania list odnośników. Interaktywne dzięki wtyczce JavaScript menu rozwijanego.

en: Toolbar buttons
pl: Przyciski paska narzędzi

en: Toolset Content Template editor.
pl: edytora Szablonu zawartości Toolset.

en: Toolset Debug
pl: Debugowanie zestawu Toolset

en: Toolset Debug Information
pl: Informacje debugowania zestawu Toolset

en: Toolset Export / Import
pl: Eksport/Import zestawu Toolset

en: Toolset Form
pl: Formularz Toolset

en: Toolset Help
pl: Pomoc zestawu Toolset

en: Toolset Settings
pl: Ustawienia pakietu Toolset

en: Toolset WooCommerce Views templates
pl: Szablony wtyczki Toolset WooCommerce Views

en: Toolset can display an admin bar menu in the backend to let you generate Toolset shortcodes in any page that you need them.
pl: Pakiet Toolset może wyświetlać menu paska administratora po stronie programisty, aby umożliwić Ci generowanie kodów shortcode na dowolnej stronie, na której ich potrzebujesz.

en: Toolset can display an admin bar menu in the frontend to let you create or edit Views and Content Templates related to the current page.
pl: Zestaw Toolset może wyświetlać menu paska administratora po stronie odwiedzającego, aby umożliwić Ci tworzenie i edycję widoków i szablonów zawartości związanych z bieżącą stroną.

en: Toolset date filters
pl: Filtry daty Toolset

en: Toolset shortcodes
pl: Kody shortcode zestawu Toolset

en: Toolset shortcodes menu in the admin bar
pl: Menu kodów shortcode zestawu Toolset w pasku administratora

en: Toolset should load Bootstrap 3.0
pl: Zestaw Toolset powinien wczytać Bootstrap 3.0

en: Top
pl: Góra

en: Total MySQL queries
pl: Łączna liczba zapytań MySQL

en: Total memory used
pl: Pamięć wykorzystana łącznie

en: Total pages count
pl: Całkowita liczba stron

en: Transition effect:
pl: Efekt przejścia:

en: Translatable string
pl: Fraza przetłumaczalna

en: Translating Views and Content Templates with WPML
pl: Tłumaczenie Widoków i szablonów zawartości z WPML.

en: Translations
pl: Tłumaczenia

en: Trash
pl: Przenieś do kosza

en: Trash Content Templates
pl: Umieść szablony zawartości w koszu

en: Trash Views
pl: Przenieś widoki do kosza

en: Trash WordPress Archives
pl: Przenieś archiwa WordPressa do kosza

en: Trashing it will also unassign it.
pl: Przeniesienie go do kosza usunie także przypisanie.

en: Trashing them will also unassign them.
pl: Przeniesienie ich do kosza usunie także ich przypisanie.

en: Troubleshooting Page
pl: Strona rozwiązywania problemów

en: Type a name
pl: Wpisz nazwę

en: Type of control
pl: Rodzaj sterowania

en: Type of control to display.
pl: Typ kontrolki do wyświetlenia.

en: Type the title of the page
pl: Wpisz tytuł strony

en: Type to search for users...
pl: Wpisz, aby wyszukać użytkowników...

en: Types fields
pl: Pola typów

en: Types fields do not include spaces or dots in their meta key, so it can be disabled if this site only has Views filters by Types fields.
pl: Pola wtyczki Types nie zawierają spacji lub kropek w swoim kluczu meta, więc opcję tę można wyłączyć, jeżeli witryna zawiera jedynie filtry wtyczki Views wg pól wtyczki Types.

en: Types plugin is required.
pl: Wymagana wtyczka Types.

en: Typography
pl: Typografia

en: UNSIGNED
pl: BEZ-ZNAKU

en: URL of term archive page
pl: URL strony archiwum pojęcia

en: URL of the active theme's directory
pl: URL katalogu aktywnego motywu

en: URL of the image
pl: URL obrazu

en: URL parameter
pl: Parametr URL

en: URL parameter for the lower and higher ends of the comparison
pl: Parametr URL dla dolnej i górnej granicy porównania

en: URL parameter to use
pl: Parametr URL do zastosowania

en: URL parameter to use (higher end)
pl: parametr URL do zastosowania (wyższa granica)

en: URL parameter to use (lower end)
pl: Parametr USA do zastosowania (dolna granica)

en: URL to custom password reset page
pl: Adres URL niestandardowej strony zmiany hasła

en: URL to custom password reset page when reset password link is clicked in reset password email. Defaults to WordPress reset password URL.
pl: Adres URL do niestandardowej strony zmiany hasła, kiedy kliknięty zostanie odnośnik zmiany hasła w wiadomości e-mail dotyczącej zmiany hasła.
    \nDomyślnie - adres URL zmiany hasła WordPressa.

en: URL to redirect to after retrieving the lost password. Defaults to the current URL. Redirect is only supported to the URLs within the current blog (or site). Redirection to external URLs (or sites) is not supported.
pl: Adres URL, do którego należy przekierować po odzyskaniu straconego hasła. Domyślnie - bieżący adres URL. Obsługiwane są przekierowania wyłącznie  do adresów URL w obrębie bieżącego blogu (lub strony). Przekierowanie do zewnętrznego adresu URL (lub stron) nie jest obsługiwane.

en: URL to redirect users after failed password reset operation. Defaults to the current URL.
pl: Adres URL, do którego należy przekierować użytkowników po nieudanej próbie zmiany hasła. Domyślnie - bieżący adres URL.

en: URL to redirect users after failed password retrieval operation. Defaults to the current URL.
pl: Adres URL, do którego należy przekierować użytkowników po nieudanej operacji odzyskiwania hasła. Domyślnie - bieżący adres URL

en: URL to redirect users after login in. Defaults to the current URL.
pl: URL, do którego zostaną przekierowani użytkownicy po zalogowaniu. Domyślnie bieżący URL.

en: URL to redirect users after logout. Defaults to the current URL. Redirect is only supported to the URLs within the current blog (or site). Redirection to external URLs (or sites) is not supported.
pl: Adres URL, do którego należy przekierować użytkownika po wylogowaniu. Obsługiwane jest jedynie przekierowanie do adresów URL w obrębie bieżącego blogu (lub witryny). Przekierowanie do zewnętrznych adresów URL (lub witryn) nie jest obsługiwane.

en: URL to redirect users after resetting the password. Defaults to the current URL.
pl: Adres URL, do którego należy przekierować użytkowników po zmianie hasła. Domyślnie - bieżący adres URL.

en: URL to redirect users after sending password retrieval link. Defaults to the current URL.
pl: Adres URL, do którego należy przekierować użytkowników po wysłaniu odnośnika odzyskiwania hasła. Domyślnie - bieżący adres URL.

en: URL to redirect users when the login fails. Defaults to the current URL.
pl: Adres URL, do którego należy przekierować użytkowników, kiedy logowanie nie powiedzie się. Domyślnie - bieżący URL.

en: Unable to create a default language translation for post #%d (%s).
pl: Nie można utworzyć tłumaczenia w języku domyślnym dla wpisu  #%d (%s).

en: Unable to create file "%s". Please check permissions on the server.
pl: Nie można utworzyć pliku "%s". Sprawdź uprawnienia na serwerze.

en: Unable to create table %s due to a MySQL Error: %s
pl: Nie można było utworzyć tabeli %s z powodu błędu MySQL: %s

en: Unable to create the base directory for code snippets "%s". Please check permissions on the server.
pl: Nie można utworzyć katalogu podstawowego dla wycinków kodu "%s". Sprawdź uprawnienia na serwerze.

en: Unable to delete snippet file "%s"
pl: Nie można utworzyć pliku wycinka "%s"

en: Unable to delete the ".maintenance" file.
pl: Nie można usunąć pliku ".maintenance".

en: Unable to load %s %d (%s).
pl: Nie można wczytać %s %d (%s).

en: Unable to migrate an association from post #%d to #%d to a relationship "%s"
pl: Nie można wykonać migracji skojarzenia z wpisu #%d na #%d do relacji "%s"

en: Unable to open zip file
pl: Nie można otworzyć pliku zip

en: Unable to process the template for the ".maintenance" file.
pl: Nie można przetworzyć szblonu dla pliku ".maintenance".

en: Unable to rename the relationship slug "%s" to "%s" because it is already in use.
pl: Nie można zmienić nazwy sluga relacji "%s" na "%s", ponieważ ta nazwa jest już używana.

en: Unable to rename the relationship slug "%s" to "%s" because it is too long. The maximum allowed length is %d characters.
pl: Nie można zmienić nazwy sluga relacji "%s" na "%s", ponieważ jest zbyt długi. Maksymalna dopuszczalna długość to %d znaków.

en: Unable to rename the relationship slug "%s" to "%s" because only lowercase letters, numbers, underscores and dashes are allowed.
pl: Nie można zmienić nazwy sluga relacji "%s" na "%s", ponieważ dozwolone są wyłącznie małe litery, cyfry, podkreślenia i myślniki.

en: Unable to update the snippet file "%s".
pl: Nie można zaktualizować pliku wycinka "%s".

en: Unchecked
pl: Niezaznaczone

en: Undo
pl: Cofnij

en: Unexpected error
pl: Nieoczekiwany błąd

en: Unexpected error. Nothing was changed.
pl: Nieoczekiwany błąd. Nic się nie zmieniło.

en: Unexpected output of the code snippet: %s
pl: Nieoczekiwane wyjście wycinka kodu: %s

en: Unformatted
pl: Niesformatowany

en: Unknown error.
pl: Nieznany błąd.

en: Unknown framework
pl: Nieznany szkielet

en: Unknown shortcode
pl: Nieznany kod shortcode

en: Unless you edit it, this filter will not be applied at all.
pl: Jeżeli go nie zmienisz, ten filtr nie będzie w ogóle stosowany.

en: Unless you select another loop style, the wizard will automatically omit the wrapping DIV around the View when it's finished.
pl: O ile nie wybierzesz innego stylu pętli, kreator automatycznie będzie pomijał znaczniki DIV otaczające Widok, kiedy zostanie ukończony.

en: Unlock editor
pl: Odblokuj edytor

en: Unnamed View
pl: Widok bez nazwy

en: Unordered List
pl: Lista punktowana

en: Unordered list
pl: Lista wypunktowana

en: Unrecognized action name.
pl: Nierozpoznana nazwa akcji.

en: Unsupported page
pl: Nieobsługiwana strona

en: Unsupported post type archives
pl: Nieobsługiwane archiwa typu wpisów

en: Untrusted data
pl: Niezaufane dane

en: Untrusted user
pl: Niezaufany użytkownik

en: UpThemes
pl: Wtyczka UpThemes

en: Update
pl: Aktualizacja

en: Update URLs after loading search results
pl: Aktualizuj adresy URL po wczytaniu wyników wyszukiwania

en: Update changes
pl: Zmiany aktualizacji

en: Update changes: [wpv-if] shortcodes
pl: Zmiany w aktualizacji: kody shortcode [wpv-if]

en: Update completed!
pl: Aktualizacja zakończona!

en: Update shortcode
pl: Aktualizuj shortcode

en: Update the Relevanssi settings and rebuild the index
pl: Zaktualizuj ustawienia wtyczki Relevanssi i odbuduj indeks

en: Update the URL of the page when paginating the View
pl: Aktualizuj URL strony podczas stronicowania widoku

en: Update the URL of the page when paginating the WordPress Archive
pl: Aktualizuj URL strony podczas stronicowania archiwum WordPressa

en: Update the View results every time an input changes
pl: Aktualizuj wyniki Widoku za każdym razem, gdy zmienia się wejście

en: Update the View results only when clicking on the search button
pl: Aktualizuj wyniki widoku View tylko po kliknięciu na przycisk wyszukiwania

en: Update the Views results without reloading the page
pl: Aktualizuj wyniki widoków View bez przeładowywania strony

en: Updated
pl: Zaktualizowano

en: Upload Error: Invalid NONCE
pl: Błąd przesyłania: Niepoprawne NONCE

en: Upload Image
pl: Prześlij obraz

en: Upload file
pl: Prześlij plik

en: Usage
pl: Wykorzystanie

en: Usage for archive loops
pl: Zastosowanie pętli archiwum

en: Usage for custom post archives
pl: Wykorzystanie dla archiwum wpisu niestandardowego

en: Usage for single page
pl: Wykorzystanie dla pojedynczej strony

en: Usage for taxonomy archives
pl: Wykorzystanie dla archiwów taksonomii

en: Use Content Templates as chunks of content that will be repeated in each element of the loop.
pl: Używaj szablonów zawartości jako fragmentów zawartości, które będą powtarzane w każdym elemencie pętli.

en: Use HTML and CSS to style the filter.
pl: Użyj HTML i CSS do stylizacji filtra.

en: Use a Content Template to group the fields in this loop
pl: Zastosuj szablon zawartości do grupy pól w tej pętli

en: Use an existing page
pl: Użyj istniejącej strony

en: Use another WordPress Archive for this archive loop
pl: Użyj innego archiwum WordPressa dla tej pętli archiwum

en: Use any button to trigger a dropdown menu by placing it within a .btn-group and providing the proper menu markup.
pl: Użyj dowolnego przycisku aby uruchomić menu rozwijane, umieszczając go w grupie .btn i zapewniając odpowiednie oznaczenie menu.

en: Use as spinner image
pl: Wykorzystaj jako pasek postępu

en: Use the "formatting and editing instructions" bar at the bottom of the editor to see full editing instructions.
pl: Skorzystaj z paska "poleceń formatowania i edycji" w dolnej części ekranu, aby wyświetlić wszystkie polecenia edycji.

en: Use the Framework value for
pl: Użyj wartości Framework dla

en: Use the cached version if it is available
pl: Użyj wersji z pamięci podręcznej, jeżeli jest dostępna.

en: Use the current theme's setting
pl: Użyj bieżących ustawień motywu

en: Use the form below to register options.
pl: Wykorzystaj formularz poniżej, aby zarejestrować opcje.

en: Use the same Content Templates for all languages
pl: Stosuj te same szablony zawartości dla wszystkich języków

en: Use the submit button to get results based on the form values
pl: Użyj przycisku wysyłania, aby uzyskać wyniki w oparciu o wartości formularza

en: Use the well as a simple effect on an element to give it an inset effect.
pl: Wykorzystaj zagłębienie jako prosty efekt na elemencie, który stworzy efekt wklęsłości.

en: Use this as field value
pl: Użyj tego jako wartość pola

en: Use this button to edit the Form in the Toolset Forms editor.
pl: Użyj tego przycisku, aby edytować formularz w edytorze Toolset Forms.

en: Use this button to edit the View in the Views Toolset editor.
pl: Użyj tego przycisku, aby edytować widok View w edytorze Toolset Views.

en: Use this to add your own classnames to the text input.
pl: Zastosuj, aby dodać własne nazwy klas wejściu tekstowemu.

en: Use this to add your own styling to the text input.
pl: Zastosuj, aby dodać własną stylizację do wejścia tekstowego.

en: Use this to search in both post contents and titles
pl: Służy do wyszukiwania zarówno w treści, jak i w tytułach wpisów

en: Use this to search just in titles
pl: Służy do wyszukiwania wyłącznie w tytułach

en: Use values like <em>id</em>, <em>count</em>, <em>name</em> or <em>slug</em>.
pl: Zastosuj wartości takie, jak <em>id</em>, <em>liczba</em>, <em>nazwa</em> lub <em>slug</em>.

en: Use values like <em>user_email</em>, <em>user_login</em>, <em>display_name</em>, <em>user_nicename</em>, <em>user_url</em>, <em>user_registered</em> or <em>include</em>. You can sort by a usermeta field simply using the value <em>user-field-xxx</em> where xxx is the user field slug.
pl: Korzystaj z takich wartości jak <em>user_email</em>, <em>user_login</em>, <em>display_name</em>, <em>user_nicename</em>, <em>user_url</em>, <em>user_registered</em> or <em>include</em>. Możesz sortować wg pola usermeta, stosując po prostu wartość <em>pole-użytkownika-xxx</em>, gdzie xxx jest slugiem pola użytkownika.

en: Used for
pl: Wykorzystano do

en: Used on
pl: Zastosowano do

en: User
pl: Użytkownik

en: User Email
pl: E-mail użytkownika

en: User Field - %s
pl: Pole użytkownika - %s

en: User Guides
pl: Podręczniki użytkownika

en: User ID
pl: ID użytkownika

en: User Login
pl: Login użytkownika

en: User Login Name
pl: Nazwa logowania użytkownika

en: User Spam Status
pl: Status spamu użytkownika

en: User Status
pl: Status użytkownika

en: User URL
pl: URL użytkownika

en: User Url
pl: URL użytkownika

en: User View
pl: Widok użytkownika

en: User basic data
pl: Podstawowe dane użytkownika

en: User data
pl: Dane użytkownika

en: User display name
pl: Wyświetlana nazwa użytkownika

en: User email
pl: E-mail użytkownika

en: User field - %s
pl: Pole użytkownika - %s

en: User fields
pl: Pola użytkownika

en: User filters
pl: Filtry użytkownika

en: User login
pl: Login użytkownika

en: User name
pl: Nazwa użytkownika

en: User nicename
pl: Przyjazna nazwa użytkownika

en: User order on a filter
pl: Uporządkowanie filtra przez użytkownika

en: User post count
pl: Liczba wpisów użytkownika

en: User registered date
pl: Data rejestracji użytkownika

en: User role
pl: Rola użytkownika

en: User selection
pl: Wybór użytkownika

en: User to edit
pl: Użytkownik do edycji

en: Usermeta field - %s
pl: Pole usermeta - %s

en: Usermeta field filter
pl: Filtr pola usermeta

en: Username or Email
pl: Nazwa użytkownika lub e-mail

en: Username: %s.
pl: Nazwa użytkownika: %s.

en: Users
pl: Użytkownicy

en: Users fields
pl: Pola użytkownika

en: Users filter
pl: Filtr użytkowników

en: Users with
pl: Użytkownicy z

en: Users with this display name
pl: Użytkownicy o tej nazwie wyświetlanej

en: Using a search filter on the search archive might have unexpected results
pl: Stosowanie filtra wyszukiwania na archiwum wyszukiwania może dać nieoczekiwane wyniki

en: Using existing custom field values
pl: Stosowanie istniejących wartości pola niestandardowego

en: Using manually entered values
pl: Stosowanie wartości wprowadzonych ręcznie

en: Using pagination you can also implement sliders.
pl: Stosując stronicowanie, możesz także zastosować pokazy slajdów.

en: Using this comparison
pl: Stosowanie tego porównania

en: Using this option for new designs is not recommended.
pl: Stosowanie tej opcji dla nowych projektów jest niezalecane.

en: Validation
pl: Walidacja

en: Value
pl: Wartość

en: Version %s or higher required
pl: Wymagana jest wersja %s lub wyższa

en: Vertical crop position
pl: Pozycja przycięcia w pionie

en: Video Tutorial
pl: Film instruktażowy

en: View
pl: Widok

en: View HTML output
pl: Wyświetl wyjście HTML

en: View ID not set.
pl: Nie ustawiono ID widoku View.

en: View Views
pl: Wyświetl Widoki

en: View Views-Templates
pl: Wyświetl Views-Szablony

en: View Wrapper
pl: Wrapper widoku

en: View caching settings
pl: Wyświetl ustawienia pamięci podręcznej

en: View containing the form:
pl: Widok View zawierający formularz:

en: View default settings will be applied for empty inputs.
pl: W przypadku pustych danych wejściowych zastosowane zostaną Twoje domyślne ustawienia.

en: View loop
pl: Pętla widoku

en: View loop index
pl: Wyświetl indeks pętli

en: View moved to the Trash.
pl: Widok przeniesiono do kosza.

en: View name
pl: Nazwa widoku

en: View not found
pl: Nie znaleziono widoku

en: View permanently deleted.
pl: Widok został trwale usunięty.

en: View purpose
pl: Przeznaczenie Widoku

en: View restored from the Trash.
pl: Przywrócono widok z kosza.

en: View saved
pl: Zapisano widok

en: View selection
pl: Wyświetl wybór

en: View slug: %s - end
pl: Slug Widoku: %s - koniec

en: View slug: %s - start
pl: Slug Widoku: %s - start

en: View wrapper saved
pl: Zapisano wrapper widoku

en: View:
pl: Widok:

en: Views 1.12 release notes
pl: Informacje o wersji 1.2. wtyczki Views

en: Views 2.7.3 release notes
pl: Uwagi o wydaniu Views 2.7.3

en: Views API functions do not work before the init hook.
pl: Funkcje API wtyczki Views nie działają przed punktem inicjalizacji.

en: Views Documentation
pl: Dokumentacja wtyczki Views

en: Views Help
pl: Pomoc do wtyczki Views

en: Views Import
pl: Importuj widoki

en: Views Integration
pl: Integracja wtyczki Views

en: Views Lite 2.7.3 release notes
pl: Uwagi o wydaniu Views Lite 2.7.3

en: Views Pagination
pl: Stronicowanie widoków

en: Views Shortcodes
pl: Wyświetl kody shortcode

en: Views Training
pl: Szkolenia nt. wtyczki Views

en: Views and WPML integration
pl: Integracja wtyczki Views i WPML

en: Views conditional output
pl: Wyjście warunkowe wtyczki Views

en: Views debugger will need to open a popup window, but your browser may block it.
pl: Debugger wtyczki Views musi być otwarty w okienku wyskakującym, ale Twoja przeglądarka może je blokować.

en: Views elements in this Module
pl: Elementy Views w tym module

en: Views formatted output
pl: Formatowane wyjście wtyczki Views

en: Views import complete
pl: Zakończono import widoków

en: Views import summary
pl: Podsumowanie importu wtyczki Views

en: Views integration with theme options
pl: Integracja wtyczki Views z opcjami motywu

en: Views loads content from the database and displays it on the site.
pl: Widoki wczytują zawartość z bazy danych i wyświetlają ją na stronie.

en: Views plugin lets you design single pages, display content from the database and customize standard listing pages.
pl: Wtyczka Views umożliwia projektowanie pojedynczych stron, wyświetlanie zawartości z bazy danych oraz personalizację standardowych stron zestawień.

en: Views raw output
pl: Surowe wyjście wtyczki Views

en: Views results can be cached if they meet some requirements, so they are displayed faster in the frontend.
pl: Wyniki wtyczki Views można zapisać w pamięci podręcznej, jeżeli spełniają pewne wymogi, dzięki czemu są one wyświetlane szybciej po stronie użytkownika.

en: Views shortcodes documentation
pl: Dokumentacja kodów shortcode wtyczki Views

en: Views subscription
pl: Subskrypcja wtyczki Views

en: Views update history
pl: Historia aktualizacji Views

en: Views usage
pl: Używanie wtyczki Views

en: Views will not accept generic PHP functions or auxiliar WordPress functions like <code>require</code>, <code>require_once</code>, <code>include</code>, <code>include_once</code>, <code>locate_template</code>, <code>load_template</code>, <code>apply_filters</code>, <code>call_user_func_array</code>.
pl: Wtyczka Views nie zaakceptuje ogólnych funkcji PHP lub pomocniczych funkcji WordPressa jak <code>require</code>, <code>require_once</code>, <code>include</code>, <code>include_once</code>, <code>locate_template</code>, <code>load_template</code>, <code>apply_filters</code>, <code>call_user_func_array</code>.

en: Views will provide a wizard that lets you design how the results display.
pl: Wtyczka Views zawiera kreatora, który umożliwia projektowanie sposobu wyświetlania wyników.

en: Views/Content Templates debug information
pl: Informacje debugowania wtyczki Views/szablonów zawartości

en: Visitors will be able to search through your content using different search criteria.
pl: Użytkownicy będą w stanie przeszukiwać Twoją zawartość, korzystając z różnych kryteriów wyszukiwania.

en: WP Views Filter
pl: Filtr WP Views

en: WPML Translation Context
pl: Kontekst tłumaczeniowy WPML

en: WPML Translation Management must be active for this link to work.
pl: Moduł Translation Management wtyczki WPML musi być włączony, aby ten odnośnik działał.

en: WPML context
pl: Kontekst WPML

en: WPML integration
pl: Integracja z WPML

en: WYSIWYG Editor
pl: Edytor WYSIWYG

en: Want to add complex fields?
pl: Czy chcesz dodać pola złożone?

en: Want to display posts that belong to this taxonomy? Learn about %sinserting child Views to Taxonomy Views%s.
pl: Czy chcesz wyświetlić wpisy należące do tej taksonomii? Dowiedz się, jak %swstawiać widoki potomne do widoków taksonomii%s.

en: Want to edit Views, CRED forms and Layouts? Get the full <em>Toolset</em> package!
pl: Chcesz edytować widoki, formularze CRED i układy? Pobierz kompletny pakiet <em>Toolset</em>!

en: Want to see this in action?
pl: Chcesz zobaczyć, jak to działa?

en: Warning
pl: Ostrzeżenie

en: Watch this URL parameter.
pl: Obserwuj ten parametr URL.

en: Watch this URL parameter. Defaults to "s", which is the natural search parameter.
pl: Obserwuje ten parametr URL. Domyślnie jest to "s", co jest naturalnym parametrem wyszukiwania.

en: We have changed the way that the <strong>[wpv-if]</strong> conditional shortcode works.
pl: Zmieniliśmy sposób działania warunkowego kodu shortcode <strong>[wpv-if]</strong>.

en: We have detected the following frameworks on your site:
pl: Wykryliśmy następujące szkielety szablonów na Twojej stronie:

en: Week
pl: Tydzień

en: Weeks can only be numbers between 1 and 53
pl: Tygodnie mogą być jedynie liczbami z zakresu od 1 do 53

en: Wells
pl: Zagłębienia

en: What are these fields?
pl: Czym są te pola?

en: What content will this template be for?
pl: Dla jakiej zawartości przeznaczony jest ten szablon?

en: What do you want to include here?
pl: Co chcesz tutaj umieścić?

en: What kind of Archive do you want to create?
pl: Jakiego rodzaju Archiwum chcesz stworzyć?

en: What kind of display do you want to create?
pl: Jaki rodzaj ekranu chcesz utworzyć?

en: What loop will this Archive be used for?
pl: Do której pętli zastosowany zostanie ten widok View?

en: What to display
pl: Co wyświetlić

en: When calculating the index including the items from previous pages in a View rendered as a grid, you can include or exclude the optional pad items generated to complete the last row.
pl: Podczas obliczania indeksu z uwzględnieniem elementów ze stron poprzednich w Widoku renderowanym jako siatka można uwzględnić lub wykluczyć opcjonalne elementy uzupełniające tworzone w celu uzupełnienia ostatniego wiersza.

en: When doing manual AJAX pagination on a View or WordPress Archive, you can add each page to the browser history, so it can be reached using the back and forth browser buttons. You can either enable this feature (and control it on each View or WordPress Archive) or disable it globally.
pl: Dokonując ręcznego stronicowania AJAX na widoku lub archiwum WordPressa, możesz dodać każdą stronę do historii przeglądarki, dzięki czemu będzie ona dostępna za pomocą przycisków wstecz i dalej przeglądarki. Możesz albo włączyć tę funkcję (i kontrolować każdy widok lub archiwum WordPressa), albo wyłączyć ją globalnie.

en: When loading custom search results using AJAX, you can adjust the URL to match the options selected, so it can be used to link to those specific results. You can either enable this feature (and control it on each View or WordPress Archive) or disable it globally.
pl: Podczas wczytywania wyników wyszukiwania niestandardowego z wykorzystaniem AJAXa, możesz dopasować odnośnik URL, aby pasował do wybranych opcji, dzięki czemu bezie można albo włączyć tę funkcję (i sterować nią w każdym widoku lub archiwum WordPressa), albo wyłączyć ją globalnie.

en: When that theme option holds more than one value, display this separator between them
pl: Kiedy opcja motywu przechowuje więcej niż jedną wartość, wyświetl ten separator pomiędzy nimi

en: When there are more than one values on that URL parameter, display this separator between them.
pl: Kiedy występuje więcej niż jedna wartość tego parametru URL, wyświetl ten separator pomiędzy nimi.

en: When to update the Views results
pl: Kiedy aktualizować wyniki Widoków

en: When you display this in the frontend, the content of this box gets displayed.
pl: Podczas wyświetlania tej zawartości po stronie użytkownika, wyświetlana jest zawartość tego pola.

en: When you insert the search form, Views will offer you where to display the results.
pl: Kiedy wstawisz formularz wyszukiwania, wtyczka Views zaproponuje Ci miejsce wyświetlania wyników.

en: When you select the "List with separators" style, all line breaks and tabs will be removed from the View output if you have omitted the wrapping DIV around the View.
pl: Kiedy wybierzesz styl "Lista z separatorami", wszystkie znaki nowego wiersza i tabulacji zostaną usunięte z wyjścia widoku, jeżeli pominięto otaczające DIV wokół widoku.

en: Where do you want to display the results of this search?
pl: Gdzie chcesz wyświetlić wyniki tego wyszukiwania?

en: Where do you want to display the results?
pl: Gdzie chcesz wyświetlić wyniki?

en: Where to search
pl: Gdzie wyszukiwać

en: Whether the condition should be compared to TRUE or to FALSE.
pl: Czy warunek ma być porównywany z wartością PRAWDA, czy FAŁSZ.

en: Whether the excerpt should be wrapped in paragraph tags.
pl: Czy streszczenie ma być otoczone tagami akapitu.

en: Whether the spinner should be added at the beginning or the end of the container
pl: Czy wskaźnik postępu ma być dodany na początku, czy na końcu kontenera

en: Which options to display in the form inputs
pl: Które opcje wyświetlić w polach wprowadzania formularza

en: While not always necessary, sometimes you need to put your DOM in a box. For those situations, try the panel component.
pl: Chociaż nie zawsze jest to konieczne, czasami musisz umieścić swój OMD w polu. W takich sytuacjach wypróbuj składnik panel.

en: With Modules, you can easily reuse your designs in different websites and create your own library of building blocks.
pl: Dzięki modułom możesz w prosty sposób wielokrotnie wykorzystywać swoje projekty na różnych stronach i tworzyć swoją własną bibliotekę elementów składowych.

en: WooCommerce Views filter fields
pl: Pole filtra wtyczki Views WooCommerce

en: WooCommerce is currently overriding the template for products and your design will not be used.
pl: WooCommerce aktualnie zastępuje szablon dla produktów i Twój projekt nie będzie wykorzystywany.

en: WooCommerce is currently overriding the template for products archive and your design will not be used.
pl: WooCommerce aktualnie zastępuje szablon dla archiwum produktów i Twój projekt nie będzie wykorzystywany.

en: WordPres Archive
pl: Archiwum WordPresa

en: WordPress Archive
pl: Archiwum WordPressa

en: WordPress Archive HTML output
pl: Wyjście HTML archiwum WordPressa

en: WordPress Archive loop
pl: Pętla archiwum WordPressa

en: WordPress Archive moved to the Trash.
pl: Archiwum WordPressa przeniesione do kosza.

en: WordPress Archive name
pl: Nazwa archiwum WordPressa

en: WordPress Archive permanently deleted.
pl: Archiwum WordPressa trwale usunięto.

en: WordPress Archive purpose
pl: Przeznaczenie archiwum WordPressa

en: WordPress Archive restored from the Trash.
pl: Przywrócono Archiwum WordPressa z kosza.

en: WordPress Archive saved
pl: Zapisano Archiwum WordPressa

en: WordPress Archive slug: %s - end
pl: Slug Archiwum WordPressa: %s - koniec

en: WordPress Archive slug: %s - start
pl: Slug Archiwum WordPressa: %s - start

en: WordPress Archive used
pl: Użyto archiwum WordPressa

en: WordPress Archives
pl: Archiwa WordPressa

en: WordPress Archives and Content Templates settings updated
pl: Zaktualizowano ustawienia archiwów WordPressa i szablonów zawartości

en: WordPress Archives documentation
pl: Dokumentacja archiwum WordPressa

en: WordPress Archives let you customize standard listing pages. You will be able to customize the blog, custom post archives, taxonomy pages and other standard listing pages.
pl: Archiwa WordPress umożliwiają personalizację standardowych stron zestawień. Będziesz w stanie spersonalizować blog, archiwa wpisów niestandardowych, strony taksonomii i inne strony zestawień.

en: WordPress Archives let you customize the output of standard Archive pages.
pl: Archiwa WordPressa umożliwiają spersonalizowanie wyświetlania standardowych stron archiwum.

en: WordPress Formatting Date and Time
pl: Formatowanie daty i godziny WordPressa

en: WordPress address (URL)
pl: Adres WordPressa (URL)

en: WordPress admin
pl: Administrator WordPressa

en: WordPress bloginfo function
pl: Funkcja bloginfo WordPressa

en: WordPress date formats
pl: Formaty daty WordPressa

en: WordPress get_userdata function
pl: funkcja WordPressa get_userdata

en: WordPress version
pl: Wersja WordPressa

en: Would you like to clear them?
pl: Czy chcesz je wyczyścić?

en: Wrap all the fields into a Content Template, so you can edit the content of the loop easily
pl: Umieść wszystkie pola w Szablonie Zawartości, aby można było łatwo edytować zawartość pętli

en: Wrap the excerpt in a paragraph
pl: Umieść streszczenie w akapicie

en: Wrapper for the Loop section.
pl: Wrapper dla sekcji Pętla.

en: Wrapper for the custom search controls.
pl: Wrapper kontrolek wyszukiwania niestandardowego.

en: Wrapper for the entire filter section, including the pagination controls and custom search.
pl: Wrapper dla całej sekcji filtra, w tym kontrolki stronicowania i wyszukiwanie niestandardowe.

en: Wrapper for what to display when the query doesn't find results.
pl: Wrapper dla zawartości do wyświetlenia, kiedy zapytanie nie zwróci wyników.

en: Wrapper for what to display when the query finds results.
pl: Wrapper dla zawartości do wyświetlenia, kiedy zapytanie zwróci wyniki.

en: Wrong callback function: %s.
pl: Błędna funkcja wywołania: %s

en: Wrong data
pl: Błędne dane

en: Wrong data.
pl: Błędne dane.

en: Wrong filter action
pl: Nieprawidłowa akcja filtra

en: Wrong nonce
pl: Błędne nonce

en: Wrong or Missing View ID.
pl: Błędny lub brakujący ID widoku.

en: Wrong or missing ID.
pl: Błędny lub brakujący ID.

en: Wrong or missing View ID.
pl: Błędny lub brakujący ID widoku.

en: Wrong or missing View.
pl: Nieprawidłowy lub brakujący widok View.

en: Wrong or missing data.
pl: Błędne lub brakujące dane.

en: Wrong or missing object.
pl: Nieprawidłowy lub brakujący obiekt.

en: Wrong or missing query.
pl: Błędne lub brakujące zapytanie.

en: Wrong or missing shortcode.
pl: Błędny lub brakujący kod shortcode.

en: Wrong or missing value.
pl: Nieprawidłowa lub brakująca wartość.

en: Year
pl: Rok

en: Year archives
pl: Archiwa roku

en: Year: %s
pl: Rok: %s

en: Years can only be a four digits number
pl: Lata mogą być jedynie liczbami czterocyfrowymi

en: Yes (recommended)
pl: Tak (zalecane)

en: You are almost done with this custom search provided by the View <strong>%s</strong>.
pl: To już prawie koniec pracy z tym wyszukiwaniem niestandardowym oferowanym przez widok <strong>%s</strong>.

en: You are being redirectd. Please Wait.
pl: Następuje przekierowanie. Proszę czekać.

en: You are only displaying the %1s in this widget.
pl: Wyświetlasz wyłącznie %1s w tym widżecie.

en: You are running Views and WPML, but missing the String Translation module.
pl: Uruchomiłeś wtyczki Views i WPML, ale brakuje ci modułu String Translation.

en: You are trying to edit a Content Template translation. Only original laguage can be edited here. Please edit the translation through WPML Translation Management.
pl: Usiłujesz edytować tłumaczenie szablonu zawartości. W tym miejscu można edytować jedynie oryginał. Tłumaczenie edytuje się za pomocą modułu Translation Management wtyczki WPML.

en: You are using %1$s to design this page, but there is already a template <em>%2$s</em> created by %3$s for %4$s. This may work, but could produce visual glitches. Please consider using %5$s only for the template OR for this page.
pl: Korzystasz z %1$s do projektowania tej strony, ale istnieje już szablon <em>%2$s</em> utworzony przez %3$s dla %4$s. To może się udać, ale może także spowodować błędy wyświetlania. Rozważ zastosowanie %5$s tylko w szablonie ALBO tylko na tej stronie.

en: You are viewing the read-only version of this %s.
pl: Przeglądasz wersję tylko-do-odczytu tego/tej %s.

en: You are viewing the read-only version of this View. To edit it, you need to get Views plugin.
pl: Oglądasz wersję tylko do odczytu tego widoku View. Aby go edytować, wymagana jest wtyczka Views.

en: You are viewing the read-only version of this WordPress Archive. To edit it, you need to get Views plugin.
pl: Przeglądasz wersję tylko-do-odczytu tego Archiwum WordPressa. Aby je edytować, musisz pobrać wtyczkę Views.

en: You attempted to edit a Content Template that doesn&#8217;t exist. Perhaps it was deleted?
pl: Usiłujesz edytować Szablon Zawartości, który nie istnieje. Być może został usunięty.

en: You attempted to edit a View that doesn&#8217;t exist. Perhaps it was deleted?
pl: Usiłujesz edytować widok View, który nie istnieje. Czyżby został usunięty?

en: You attempted to edit a WordPress Archive that doesn&#8217;t exist. Perhaps it was deleted?
pl: Próbowałeś edytować archiwum WordPressa, które nie istnieje. Być może zostało usunięte?

en: You can add HTML for styling and switch the order of those two sections.
pl: Możesz dodać kod HTML w celu stylizacji i odwrócić kolejność tych dwóch sekcji.

en: You can add a reset button to this form
pl: Możesz dodać przycisk zerowania do tego formularza

en: You can add a text search to this form
pl: Możesz dodać wyszukiwanie tekstowe do tego formularza

en: You can add custom CSS styling to the CSS editor and it will be loaded when you display this in the frontend.
pl: Możesz dodać własną stylizację CSS do edytora CSS i będzie ona wczytana podczas wyświetlania tej zawartości po stronie użytkownika.

en: You can add custom JavaScript to the JS editor and it will be loaded when you display this in the frontend.
pl: Możesz dodać własny kod JavaScript do edytora JS i będzie on wczytany podczas wyświetlania tej zawartości po stronie użytkownika.

en: You can add javascript callbacks when some events are triggered
pl: Możesz dodać wywołania javascript, kiedy uruchomione zostaną niektóre wydarzenia

en: You can add only audio.
pl: Możesz dodać jedynie dźwięk.

en: You can add only images.
pl: Możesz dodać wyłącznie obrazy.

en: You can add only video.
pl: Możesz dodać wyłącznie wideo.

en: You can add shortcodes to post fields, and also your own HTML and CSS to style the fields and design the page template.
pl: Kody shortcode można dodawać do pól postu, a także do własnego kodu HTML i 
    \nCSS, aby stylizować pola i zaprojektować szablon strony.

en: You can also call this Template using a shortcode [wpv-post-body view_template="XX"] to render specific information about the current post.
pl: Możesz także wywołać ten szablon, stosując kod shortcode [wpv-post-body view_template="XX"], aby przetworzyć konkretne informacje o bieżącym wpisie.

en: You can also click on the <strong>Text search</strong> button to add a search box for visitors
pl: Możesz także kliknąć przycisk <strong>Wyszukiwanie tekstowe</strong>,aby dodać pole wyszukiwania tekstowego dla odwiedzających

en: You can also insert fields manually.
pl: Pola można też wstawiać ręcznie.

en: You can automatically adjust the URL of the page every time that the search results are updated:
pl: Możesz automatycznie dostosować adres URL strony za każdym razem, kiedy aktualizowane są wyniki wyszukiwania:

en: You can change the appearance by adding HTML and CSS.
pl: Możesz zmienić wygląd, dodając kod HTML i CSS.

en: You can change the default pagination size for the site in the %1$sreading options %2$s.
pl: Możesz zmienić domyślny rozmiar stronicowania dla strony w %1$sopcjach czytania %2$s.

en: You can choose a different PHP template for WooCommerce products in %1$sToolset->WooCommerce Views%2$s.
pl: Możesz wybrać inny szablon PHP dla produktów WooCommerce w %1$sToolset->WooCommerce Views%2$s.

en: You can copy and paste this shortcode wherever you want to display the results: %s
pl: Możesz skopiować i wkleić ten kod shortcode w każdym miejscu, w którym chcesz wyświetlić wyniki: %s

en: You can create an excerpt based on the number of words or characters.
pl: Możesz utworzyć streszczenie w oparciu o liczbę słów albo znaków.

en: You can delete them all at once or open the editor and delete individual filters.
pl: Możesz usunąć je wszystkie na raz albo otworzyć edytor i usunąć pojedyncze filtry.

en: You can display the related %1$s for the current %2$s.
pl: Możesz wyświetlać pokrewne %1$s dla biężącego/j %2$s.

en: You can display the related %1$s if this Content Template is set to display %2$s.
pl: Możesz wyświetlić pokrewne %1$s, jeżeli Szablon zawartości jest ustawiony na wyświetlanie %2$s.

en: You can display the related %1$s if this View is set to display %2$s or %3$s and has a filter by the %4$s relationship.
pl: Możesz wyświetlić pokrewne %1$s, jeżeli ten widok View jest ustawiony na wyświetlanie %2$s lub %3$s i zawiera filtrowanie według relacji %4$s.

en: You can display the related %1$s if this View is set to display %2$s.
pl: Możesz wyświetlić pokrewne %1$s, jeżeli ten widok View jest ustawiony na wyświetlanie %2$s.

en: You can display the search inside content or as a widget.
pl: Możesz wyświetlić to wyszukiwanie wewnątrz zawartości albo jako widżet.

en: You can display them together, on one page, or have the search in one page and the results on another page.
pl: Możesz wyświetlić je razem na jednej stronie albo umieścić wyszukiwanie na jednej stronie, a wyniki na kolejnej stronie.

en: You can display this View inside content or as a widget.
pl: Możesz wyświetlić ten widok View wewnątrz zawartości albo jako widżet.

en: You can display your spinner inside different kind of HTML elements
pl: Możesz wyświetlić swój wskaźnik postępu wewnątrz elementów HTML innego rodzaju

en: You can download Relevanssi it from %3$swordpress.org%4$s and ask your site administrator to install it.
pl: Możesz pobrać Relevanssi ze strony %3$swordpress.org%4$s i poprosić administratora Twojej strony, aby ją zainstalował.

en: You can edit its content in one place and use it in several places.
pl: Możesz edytować jego zawartość w jednym miejscu i korzystać z niego w kilku miejscach.

en: You can edit the text between the shortcodes and use any HTML.
pl: Możesz edytować tekst pomiędzy kodami shortcode i stosować dowolny kod HTML.

en: You can enable the legacy Views Maps plugin if you already use in your site.
pl: Możesz włączyć starszą wersję wtyczki Views Maps, jeżeli już używasz jej na swojej stronie internetowej.

en: You can execute custom javascript functions before and after the View results are updated:
pl: Możesz wykonać niestandardowe funkcje JavaScript przed albo po zaktualizowaniu wyników widoku View:

en: You can export the Views settings as a .zip file.
pl: Możesz wyeksportować ustawienia widoków do pliku .zip.

en: You can filter the View query by status, custom fields, taxonomy, users fields and even text search depending on the content that you are going to load. Click on 'Add a filter' and then select the filter type. A View may have as many filters as you like.
pl: Możesz filtrować zapytanie widoku View wg statusu, pól niestandardowych, taksonomii, pól użytkownika, a nawet wyszukiwania tekstowego, zależnie od zawartości, którą masz zamiar wczytać. Kliknij na 'Dodaj filtr', a następnie wybierz rodzaj filtra. Widok View może zawierać dowolną liczbę filtrów.

en: You can filter the WordPress Archive by status, custom fields, taxonomy and even searching on the content that you are going to load. Click on 'Add a filter' and then select the filter type. A WordPress Archive may have as many filters as you like.
pl: Możesz filtrować archiwum WordPressa wg statusu, pól niestandardowych, taksonomii, pól użytkownika, a nawet wyszukiwania tekstowego, zależnie od zawartości, którą masz zamiar wczytać. Kliknij na 'Dodaj filtr', a następnie wybierz rodzaj filtra. Archiwum WordPressa może zawierać dowolną liczbę filtrów.

en: You can have a Select2 control that supports searching among the available posts, instead of writing the post/page ID on your own.
pl: Możesz mieć kontrolkę Select2, która obsługuje wyszukiwanie wśród dostępnych wpisów zamiast samodzielnie zapisywać ID wpisu/strony.

en: You can have a Select2 control that supports searching among the available posts/pages, instead of writing the post/page ID on your own.
pl: Możesz mieć kontrolkę Select2, która obsługuje wyszukiwanie wśród dostępnych wpisów/stron zamiast samodzielnego wpisywania ID wpisu/strony.

en: You can insert filter elements by clicking on the <strong>New filter</strong> button.
pl: Możesz wstawiać elementy filtra, klikają przycisk <strong>Nowy filtr</strong>.

en: You can insert next/previous links and page selectors, for navigating directly to a specific page.
pl: Możesz dodać odnośniki następna/poprzednia oraz pola wyboru stron, aby można było przejść bezpośrednio do konkretnej strony.

en: You can limit the number of results returned by the query and set an offset.
pl: Możesz ograniczyć liczbę wyników zwracanych przez zapytanie i ustawić przesunięcie.

en: You can not create a Content Template with an empty name.
pl: Nie można utworzyć szablonu zawartości z pustą nazwą.

en: You can not create a Wordpress Archive with an empty name.
pl: Nie możesz utworzyć Archiwum WordPressa z pustą nazwą.

en: You can not duplicate a Content Template without a source Content Template ID.
pl: Nie możesz powielić Szablonu zawartości bez ID źródłowego Szablonu zawartości.

en: You can not leave the slug empty.
pl: Pole sluga nie może być puste.

en: You can not leave the title empty.
pl: Pole tytułu nie może być puste.

en: You can now copy and paste this shortcode anywhere you want.
pl: Możesz teraz skopiować i wkleić ten kod shortcode w dowolnym miejscu.

en: You can only use an image file here
pl: Możesz tu użyć tylko pliku obrazu

en: You can refine the selection by adding filters.
pl: Możesz uściślić wybór, dodając filtry.

en: You can register your framework manually as follows:
pl: Możesz zarejestrować swój szkielet szablonu ręcznie w następujący sposób:

en: You can set pagination for this WordPress Archive, or disable it to display all items on the same page. Remember to add pagination controls in the Loop Editor.
pl: Możesz ustawić stronicowanie dla tego archiwum WordPressa lub je wyłączyć, aby wyświetlać wszystkie elementy na tej samej stronie.
    \nPamiętaj, aby dodać kontrolki stronicowania w edytorze pętli.

en: You can sort by a custom field simply using the value <em>field-xxx</em> where xxx is the custom field slug.
pl: Możesz sortować według pola niestandardowego, używając po prostu wartości <em>field-xxx</em>, gdzie xxxx jest slugiem pola niestandardowego.

en: You can sort by a custom field simply using the value field-xxx where xxx is the custom field slug.
pl: Możesz sortować wg pola niestandardowego, wykorzystując po prostu wartość pola-xxx, gdzie xxx jest slugiem pola niestandardowego.

en: You can sort by a term field simply using the value <em>taxonomy-field-xxx</em> where xxx is the term field slug.
pl: Możesz sortować według pola pojęcia, stosując po prostu wartość <em>pole-taksonomii-xxx</em>, gdzie xxx jest slugiem pola pojęcia.

en: You can target specific positions in the loop, add zebra styling or add extra markup in the middle of the results.
pl: Możesz ustawić konkretne miejsca w pętli, dodać stylizację dwukolorową albo dodać dodatkowe znaczniki w środku wyników.

en: You can upload a .zip or .xml file from your computer:
pl: Możesz przesłać plik .zip lub .xml ze swojego komputera:

en: You can use %%NAME%% or %%COUNT%% as placeholders.
pl: Możesz użyć %%NAME%% lub %%COUNT%% jak symboli zastępczych.

en: You can use a View to display paginated results and sliders. Both are built using 'Pagination'. For paginated listings, choose to update the entire page. For sliders, choose to update only the View.
pl: Możesz korzystać z widoku View, aby wyświetlać wyniki podzielone na strony i pokazy slajdów. Jedno i drugie tworzy się za pomocą opcji 'Stronicowanie'. W przypadku list stronicowanych wybierz aktualizację całej strony. W przypadku pokazu slajdów wybierz aktualizację jedynie widoku View.

en: You can use a reset button that will take the search form to its original state
pl: Możesz użyć przycisku zerowania, który przywróci formularz do jego początkowego stanu

en: You can use a spinner container that will be shown when performing any automatic update
pl: Możesz użyć kontenera wskaźnika postępu, który będzie wyświetlany podczas każdej aktualizacji automatycznej

en: You can use the theme options as a source of values in several settings of Views.
pl: Możesz wykorzystać opcje motywu jako źródło wartości w kilku ustawieniach wtyczki Views.

en: You can&#8217;t edit this Content Template because it is in the Trash. Please restore it and try again.
pl: Nie możesz edytować tego Szablonu Zawartości, ponieważ znajduje się on w koszu. Przywróć go i spróbuj ponownie.

en: You can&#8217;t edit this View because it is in the Trash. Please restore it and try again.
pl: Nie możesz edytować tego widoki View, ponieważ znajduje się on w koszu. Przywróć go i spróbuj ponownie.

en: You cannot set this translation mode because the post type is involved in the relationship "%s".
pl: Nie możesz ustawić tego trybu tłumaczenia, ponieważ typ wpisu jest elementem relacji "%s".

en: You can’t edit this Content Template because it is in the Trash. Please restore it and try again.
pl: Nie możesz edytować tego szablonu zawartości ponieważ znajduje się on w koszu. Przywróć go i spróbuj ponownie.

en: You can’t edit this View because it is in the Trash. Please restore it and try again.
pl: Nie możesz edytować tego Widoku, ponieważ znajduje się on w koszu. Odzyskaj go i spróbuj ponownie.

en: You can’t edit this WordPress Archive because it is in the Trash. Please restore it and try again.
pl: Nie możesz edytować tego archiwum WordPressa, ponieważ znajduje się ono w koszu. Odzyskaj je i spróbuj ponownie.

en: You created this template using %1$s
pl: Utworzyłeś ten szablon za pomocą %1$s

en: You created this template using Avada’s %1$s
pl: Utworzyłeś ten szablon, korzystając z %1$s od Avada

en: You do not have permissions for that.
pl: Nie masz upoważnienia, aby to zrobić.

en: You do not need a reset button in this form
pl: Nie potrzebujesz przycisku czyszczenia w tym formularzu

en: You do not need a submit button in this form
pl: Nie potrzebujesz przycisku wysyłania w tym formularzu

en: You do not need a submit button in this form, although you already have one
pl: Nie potrzebujesz przycisku wysyłania w tym formularzu, chociaż już go dodałeś

en: You have a text search in this form, but it is linked to a broken search filter
pl: Masz w tym formularzu wyszukiwanie tekstowe, ale jest ono powiązane z uszkodzonym filtrem wyszukiwania

en: You have a text search in this form, click here to create the search filter that is missing
pl: Masz w tym formularzu wyszukiwanie tekstowe, kliknij tutaj, aby utworzyć brakujący filtr wyszukiwania

en: You have entered new data on this page.
pl: Wpisałeś/aś nowe dane na tej stronie.

en: You have finished the setup of the custom search provided by the View <strong>%s</strong>.
pl: Zakończyłeś wprowadzane ustawień wyszukiwania niestandardowego oferowanego przez widok <strong>%s</strong>.

en: You have no permission to access this page.
pl: Nie masz uprawnień dostępu do tej strony.

en: You have not selected any field to be indexed in Relevanssi searches. Please select some below.
pl: Nie wybrano żadnego pola do indeksowania w wyszukiwaniach Relevanssi. Wybierz któreś z poniższych.

en: You have selected the <strong>%s</strong> options framework to be used with Views.
pl: Wybrano szkielet opcji <strong>%s</strong> do zastosowania z wtyczką Views.

en: You may be using functions inside your <strong>[wpv-if]</strong> conditions already, and you will need to register those functions for them to work again.
pl: Być może już używasz funkcji wewnątrz warunków  <strong>[wpv-if]</strong> i konieczne będzie zarejestrowanie tych funkcji, aby znowu działały.

en: You must define a regular expression for Toolset_CakePHP_Validation::custom()
pl: Musisz zdefiniować wyrażenie regularne dla Toolset_CakePHP_Validation::custom()

en: You must define a regular expression for WPToolset_Cake_Validation::custom()
pl: Musisz zdefiniować wyrażenie regularne dla WPToolset_Cake_Validation::custom()

en: You must define a regular expression for Wpcf_Cake_Validation::custom()
pl: Musisz zdefiniować wyrażenie regularne dla Wpcf_Cake_Validation::custom()

en: You must define the $operator parameter for Toolset_CakePHP_Validation::comparison()
pl: Musisz zdefiniować parametr $operator dla Toolset_CakePHP_Validation::comparison()

en: You must define the $operator parameter for WPToolset_Cake_Validation::comparison()
pl: Musisz określić parametr $operator dla WPToolset_Cake_Validation::comparison()

en: You must define the $operator parameter for Wpcf_Cake_Validation::comparison()
pl: Musisz zdefiniować parametr $operator dla Wpcf_Cake_Validation::comparison()

en: You need the Types plugin to render this custom search control.
pl: Musisz mieć wtyczkę Types, aby zrealizować to sterowanie niestandardowym wyszukiwaniem.

en: You need the full Toolset Views plugin to export and import data.
pl: Aby eksportować i importować dane, wymagana jest pełna wersja wtyczki Views z zestawu Toolset.

en: You need to add a submit button
pl: Musisz dodać przycisk wysyłania

en: You need to add at least one valid sorting option
pl: Musisz dodać co najmniej jedną poprawną opcję sortowania

en: You need to add the [wpv-conditional] shortcodes around the content that you want to display conditionally.
pl: Musisz dodać kody shortcode [wpv-conditional] wokół zawartości, którą chcesz wyświetlać warunkowo.

en: You need to install <strong>Relevanssi</strong>
pl: Musisz zainstalować wtyczkę <strong>Relevanssi</strong>

en: You need to select what content to load with this View before you can continue designing the output.
pl: Musisz wybrać, jaką zawartość pobrać z tym widokiem zanim będzie można zaprojektować wyjście.

en: You need to set the Bootstrap version used in your theme.
pl: Musisz ustawić wersję Bootstrap, której używasz w swoim motywie.

en: You only need to enter affiliate settings if you are a theme designer and want to receive affiliate commission.
pl: Wejście do ustawień partnera będzie konieczne tylko, jeżeli jesteś projektantem motywów i chcesz otrzymywać prowizje.

en: You will find the <strong>Views</strong> button.
pl: Zobaczysz przycisk <strong>Views</strong>.

en: You will go to the official Bootstrap documentation, explaining all the options and CSS classes to create a {{title}}
pl: Nastąpi przekierowanie do oficjalnej dokumentacji Bootstrap, wyjaśniającej wszystkie opcje i klasy CSS do stworzenia {{title}}

en: Your %s filters are using an internal "OR" kind of relationship, and dependant custom search for those filters needs "AND" relationships.
pl: Twoje filtry %s wykorzystują wewnętrzny rodzaj relacji "OR", a zależne wyszukiwanie niestandardowe dla tych filtrów wymaga relacji "AND".

en: Your %s filters are using an internal "OR" kind of relationship, and dependant parametric search for those filters needs "AND" relationships.
pl: Twoje filtry %s wykorzystują wewnętrzny rodzaj relacji "OR", a zależne wyszukiwanie parametryczne dla tych filtrów wymaga relacji "AND".

en: Your View contains more URL based filters than custom search controls in the Filter HTML textarea
pl: Twój widok zawiera więcej filtrów opartych na URL niż liczba kontrolek wyszukiwania niestandardowego w polu tekstowym Filtr HTML

en: Your View contains more custom search controls in the Filter HTML textarea than URL based filters
pl: Twój widok zawiera więcej kontrolek wyszukiwania niestandardowego w polu tekstowym Filtr HTML niż liczba filtrów opartych o URL

en: Your custom conditions will be lost if you switch back to GUI editing.
pl: Twoje warunki niestandardowe zostaną utracone, jeżeli przełączysz się z powrotem na edytor graficzny.

en: Your custom search can also include a <strong>text search input</strong>, <strong>spinner</strong> to indicate updates in progress, a button to <strong>clear the form input</strong> and a <strong>submit button</strong>.
pl: Twoje wyszukiwanie niestandardowe może także zawierać <strong>wejście wyszukiwania tekstowego</strong>, <strong>wskaźnik postępu</strong> do sygnalizacji aktualizacji w toku, przycisk <strong>czyszczenia pól formularza</strong> oraz <strong>przycisk przesyłania</strong>.

en: Your custom search can contain filters by custom fields, taxonomies or even post relationships.
pl: Twoje wyszukiwanie niestandardowe może zawierać filtry wg pól niestandardowych, taksonomii, a nawet relacji wpisów.

en: Your entered passwords don't match.
pl: Wprowadzone przez Ciebie hasła nie są jednakowe.

en: Your framework was not correctly registered. Remember that you need to register your framework as follows:
pl: Twój szkielet nie został poprawnie zarejestrowany. Pamiętaj, że musisz zarejestrować szkielet w następujący sposób:

en: Your password has been reset.
pl: Twoje hasło zostało zmienione.

en: Your password reset link appears to be invalid. Please request a new link.
pl: Twój odnośnik zmiany hasła jest nie nieprawidłowy.
    \nPoproś o nowy odnośnik

en: Your security credentials have expired. Please reload the page to get new ones.
pl: Twoje uwierzytelnienie wygasło. Wczytaj ponownie tę stronę, aby uzyskać nowe.

en: Your site has one list of custom fields to index. This means that all the text searches will return results from these custom fields.
pl: Twoja witryna zawiera jedną listę pól niestandardowych do indeksowania. Oznacza to, że wszystkie wyszukiwania zwrócą wyniki z tych pól niestandardowych.

en: Your theme has registered the <strong>%s</strong> options framework to be used with Views.
pl: W Twoim motywie zarejestrowano szkielet opcji <strong>%s</strong> do wykorzystania z wtyczką Views

en: Your user can not perform that action.
pl: Twój użytkownik nie może wykonać tego działania.

en: Z to A
pl: Z do A

en: a complete reference library for everything in Views.
pl: kompletna biblioteka źródłowa na każdy temat dotyczący wtyczki Views.

en: after
pl: po

en: after or equal to
pl: po lub równe

en: all
pl: wszystkie

en: all of the values
pl: wszystkie wartości

en: all post types
pl: wszystkie typy postów

en: an interactive course that takes you through the basics and advanced features of Views.
pl: interaktywny kurs, który poprowadzi Cię przez podstawowe funkcje wtyczki Views po funkcje zaawansowane.

en: and more…
pl: i jeszcze więcej...

en: any of the values
pl: dowolna spośród wartości

en: any status.
pl: dowolny status.

en: as a dropdown list
pl: jako listę rozwijaną

en: as a dropdown select
pl: jako rozwijaną listę wyboru

en: as a native custom field
pl: Jako natywne pole niestandardowe

en: as a number
pl: Jako liczba

en: as a set of radio options
pl: jako zestaw przycisków radiowych

en: as a string
pl: Jako fraza

en: ascending
pl: rosnąco

en: before
pl: przed

en: before or equal to
pl: przed lub równe

en: between
pl: pomiędzy

en: between those
pl: pomiędzy tymi

en: between, higher end
pl: pomiędzy, górna granica

en: between, lower end
pl: pomiędzy, dolna granica

en: boolean
pl: logiczne

en: conditional output
pl: warunkowe wyjście

en: custom field
pl: pole niestandardowe

en: day
pl: dzień

en: day of the week
pl: dzień tygodnia

en: day of the year
pl: dzień roku

en: descending
pl: malejąco

en: different from
pl: różne od

en: display name
pl: nazwa wyświetlana

en: eg. [wpv-view name="view-name" <strong>%s="xxxx"</strong>]
pl: np. [wpv-view name="view-name" <strong>%s="xxxx"</strong>]

en: eg. http://www.example.com/page/?<strong>%s=xxxx</strong>
pl: np. http://www.example.com/page/?<strong>%s=xxxx</strong>

en: equal to
pl: równe

en: exclude
pl: wykluczenia

en: existing WordPress query
pl: istniejącego zapytania WordPressa

en: for
pl: dla

en: format
pl: formatuj

en: from %s groups
pl: z grup %s

en: from a related %1$s (%2$s)
pl: z powiązanego %1$s (%2$s)

en: function|option
pl: funkcja|opcja

en: greater than
pl: większe niż

en: greater than or equal
pl: większe lub równe

en: greater than or equal to
pl: większe niż lub równe

en: has no parent
pl: nie ma rodzica

en: hour
pl: godzina

en: id, count, name, slug or taxonomy-field-slug
pl: id, liczba, nazwa, slug lub pole-taksonomii-slug

en: in
pl: w/na

en: in any of those
pl: w dowolnym z tych

en: in any relationship
pl: w dowolnej relacji

en: in the %s relationship
pl: w relacji %s

en: include
pl: uwzględnienia

en: is
pl: jest

en: items
pl: elementy/ów

en: items
pl: elementy/ów

en: items per page
pl: elementów na stronę

en: layout
pl: układ

en: like
pl: podobne do

en: loop item
pl: element pętli

en: lower than
pl: mniejsze niż

en: lower than or equal
pl: mniejsze niż lub równe

en: lower than or equal to
pl: mniejsze niż lub równe

en: menu order
pl: kolejność menu

en: miliseconds
pl: milisekund(y)

en: minute
pl: minuta

en: modified date
pl: data modyfikacji

en: modified date GMT
pl: data modyfikacji wg GMT

en: month
pl: miesiąc

en: n/a
pl: n/d

en: name
pl: nazwa

en: need any technical help? Our support staff are waiting for you in our forum.
pl: potrzebujesz pomocy technicznej? Nasz personel pomocy technicznej czeka na Ciebie na naszym forum.

en: no one
pl: żaden

en: no specific criteria
pl: brak konkretnych kryteriów

en: not between
pl: nie pomiędzy

en: not between those
pl: nie pomiędzy tymi

en: not in
pl: nie w

en: not in any of those
pl: nie w żadnym z tych

en: not like
pl: niepodobne do

en: not one of the values
pl: żadna z wartości

en: number
pl: liczba

en: of
pl: z

en: one
pl: jeden

en: ordered by <strong>%s</strong> in <strong>%s</strong> order
pl: sortowane wg <strong>%s</strong>, <strong>%s</strong>

en: parent is <strong>%s</strong>
pl: przodek to <strong>%s</strong>

en: parent is the <strong>current post in the loop</strong>
pl: rodzic jest <strong>bieżącym wpisem w pętli</strong>

en: parent is the <strong>page where the View is shown</strong>
pl: rodzic jest <strong>stroną, na której wyświetlany jest ten widok</strong>

en: permanently delete
pl: trwale usunąć

en: post ID
pl: ID artykułu

en: post author
pl: Autor wpisu

en: post content and title
pl: zawartość i tytuł wpisu

en: post date
pl: data wpisu

en: post relationship
pl: relacje postu

en: post search
pl: wyszukiwanie wpisu

en: post title
pl: tytuł wpisu

en: post title, content and fields
pl: tytuł wpisu, zawartość i pola

en: post type
pl: Typ wpisu

en: published date
pl: data publikacji

en: published date GMT
pl: data publikacji wg GMT

en: random order
pl: kolejność losowa

en: raw
pl: surowe

en: related
pl: pokrewne

en: required
pl: wymagane

en: search form
pl: formularz wyszukiwania

en: search results
pl: wyniki wyszukiwania

en: second
pl: sekunda

en: seconds
pl: sekund(y)

en: slide
pl: slajd

en: something
pl: coś

en: status of %s.
pl: status %s.

en: string
pl: ciąg

en: target_id not valid
pl: niewłaściwy target_id

en: taxonomy
pl: taksonomia

en: template
pl: szablon

en: term count
pl: liczba fraz

en: term group
pl: grupa frazy

en: term name
pl: nazwa frazy

en: term slug
pl: slug frazy

en: terms of a taxonomy that no longer exists
pl: kategorie taksonomii, która już nie istnieje

en: terms of the taxonomy %s
pl: kategorie taksonomii %s

en: that are <strong>related</strong> to the <strong>Post with ID is set by the Framework option "%s"</strong>
pl: powiązane  <strong>relacją</strong> z <strong>wpisem, którego ID ustawiany jest przez opcję "%s" Framework</strong>

en: the selected editor
pl: wybrany edytor

en: toolset.com subscription email
pl: e-mail subskrypcji toolset.com

en: toolset.com subscription key
pl: klucz subskrypcji toolset.com

en: trash
pl: przenieść do kosza

en: used by
pl: używany przez

en: user ID
pl: ID użytkownika

en: user email
pl: e-mail użytkownika

en: user login
pl: login użytkownika

en: user name
pl: nazwa użytkownika

en: user nicename
pl: przyjazna nazwa użytkownika

en: user post count
pl: liczba wpisów użytkownika

en: user registered date
pl: data rejestracji użytkownika

en: user url
pl: url użytkownika

en: user_email, user_login, user-field-slug...
pl: user_email, user_login, pole-użytkownika-slug...

en: username
pl: nazwa użytkownika

en: users with any role
pl: użytkownicy z dowolną rolą

en: users with role %s
pl: użytkownicy z rolą %s

en: using the style
pl: stosując styl

en: value
pl: wartość

en: week
pl: tydzień

en: widget
pl: widżet

en: will display the post content
pl: wyświetli zawartość wpisu

en: will display the post title
pl: wyświetli tytuł wpisu

en: will run after getting the new results, but before updating them
pl: zostaną uruchomione po pobraniu nowych wyników, ale przed ich aktualizacją

en: will run after updating the results
pl: zostaną uruchomione po aktualizacji wyników

en: will run before getting the new results
pl: zostaną uruchomione przed pobraniem nowych wyników

en: with IDs determined by the URL parameter <strong>"%s"</strong>
pl: których ID wyznaczane są przez parametr URL <strong>"%s"</strong>

en: with IDs set by the Framework option <strong>"%s"</strong>
pl: których ID ustawiane są przez opcję Framework <strong>"%s"</strong>

en: with IDs set by the View shortcode attribute <strong>"%s"</strong>
pl: których ID ustawiane są przez atrybut shortcode Widoku <strong>"%s"</strong>

en: with duration
pl: z czasem trwania

en: with the following <strong>IDs</strong>: %s
pl: z następującymi <strong>ID</strong>: %s

en: wpv_add_dismiss_message is deprecated and should not be used. you will need to implement your own method to manage admin messages.
pl: wpv_add_dismiss_message jest przestarzałe i nie należy go używać. Konieczne będzie wdrożenie własnej metody zarządzania wiadomościami administratora.

en: wpv_create_summary_for_listing is deprecated and should not be used.
pl: wpv_create_summary_for_listing jest przestarzałe i nie należy go używać.

en: wpv_dismiss_message_ajax is deprecated and should not be used. you will need to implement your own method to manage admin messages.
pl: wpv_dismiss_message_ajax jest przestarzałe i nie należy go używać. Konieczne będzie wdrożenie własnej metody zarządzania wiadomościami administratora.

en: year
pl: rok

en: your theme does not provide a valid, dedicated function to render the post content.
pl: Twój motyw nie dostarcza poprawnej, dedykowanej funkcji do przetwarzania zawartości wpisu.
